Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
1. jún 2009

Dobré ránko 🙂
Adulik, tak pevné nervy v robotke.. hádam Ťa to chvíľku bude aj baviť 😉 😀

dracekmracek
1. jún 2009

Dobré ránko 🙂

tak co orsulko jak jsi dopadla? 😕

adu zvládni to v práci 😉 já už bych tam nevlezla 😀

ivkaj
1. jún 2009

Ahojte,
tak vás zdravím po krátké dovolené. Potřebovala bych delší,protože do práce se mi moc nechce. Teda spíš do té co teď mám. Začínám přemýšlet o změně 😅

Orsul, obzvlášť na tebe jsem zvědavá. Normálně už v sobotu mě napadlo, že to prostě budou // Tak ti moc moc přeju aby mě moje intuice nezklamala.

Nelia, tak si dej aspoň nějakou pořádnou vitamínovou bombu, ať máš na tu chorobu dost sil😉

Katus, ty jo, už 14tt, ten čas ale letí. Co prtě, už víte co to bude?

dracekmracek
1. jún 2009

ivkaj tak dovolenou bych taky dala 🙂

je to kluk jako buk 😀

adulik76
1. jún 2009

ahojte, tak, prišla som od dr. a nemám dobré správy: gestačný vak je síce 20mm, ale plod dr. ešte nevidel. Na to, že som v 9tt, už to malo byť vidno. Ale robil mi sono len cez brucho a nie vaginálne. Predtým mi ten pôvodný dr. hovoril, že vaginálne sono sa robí až do 3 mesiaca, kvôli tomu, že to je ešte maličké. Mohol tento dr. to malé nevidieť za to, že robil sono len cez brucho?

... asi je to v prdeli ☹

ivkaj
1. jún 2009

Adu a co ti na to Dr. řekl? Proč nedělal ten vnitřní UTZ? Kočko, doufám, že vše dobře dopadne!!!

Já se před chvilkou dovolala na genetiku, konečně mají naše výsledky a pozvali nás hned na zítra. Tak doufám, že tam není žádná pohroma 😕

adulik76
1. jún 2009

Ja neviem, prečo to nerobil. Možno si myslel, že 9tt stačí na to, aby sa už mohol robiť UTZ len cez brucho. Ale už mám sono vybavené dnes večer o 17,30. Tak mi držte palce. Fakt sa teraz bojím.

dracekmracek
1. jún 2009

adu to je fakt pěkná blbost mě dělali ultrazvuk přes břicho teprve minulý týden a už začínám čtvrtý měsíc....to je ještě brzy na ten břišní

adulik76
1. jún 2009

som z toho úplne hotová, dúfam, že dnes o 17,30 dopadnem lepšie. Som mimo.

orsulka
autor
1. jún 2009

ahojte dievčatka.....................čo sa to tu piše?????????????????

ja som prišla z prace...obehla som svoju firmu aj tu druhu vybavila najpodstatnejšie veci a vzala som si robotu domov, že zajtra , pozajtra budem pracovat doma a potom koncom tyždna pojdem do jednotlivých firiem....

ja som včera netestovala.....osbone sa teraz priznam, že som robila test na 6 den po KET, a bol ako inak negativny....teraz mám všetky, ale kompletne všetky priznaky na menzes a to už tak od soboty poobedia a tak som si povedala, že ak do zajtra nepride, tak testnem zajtra rano...takže neviem nic....

Adulik...tomuto vobec nerozumiem, ale verim tomu, že vsetko bude OK a sa ti to lne o tej pol šiestej potvrdi.....ved podla mna ked videl ten vajcok cez brusko tak je to v pohode...večer ťa pozrie odspodu a uvidiš, že to bude dobre.!!!!!!!!!!!!!!! URCITE!!!!! nestresuj sa dopredu zlatko, to male to citi...hlavu hore 😉

orsulka
autor
1. jún 2009

a ešte Vam všetkym podakovanie, že na mna myslite...cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuk

lilienka13
1. jún 2009

adulik: neboj sa, vsetko bude ok ... len sa musis teraz ukludnit, z hlboka dychat a bude dobre, uvidis ... 😉
vies co je problem dnesnych lekarov? ze najprv ta na smrt vystrasia a potom, ked sa ukaze, ze je to totalna blbost, co ti povedali, tak sa tvaria, sak oni nic ... oni sa len potrebuju kryt, keby nahodou daco nevyslo a potom povedia, ved mi sme vam to hovorili 😠 ... nic sa neboj, vsetko je tak, ako ma byt 😵

orsulka: dievcatko ☹ ... ani neviem, co ti mam na to napisat ... ale ved testovat na 6 den je este velmi skoro a ja ked som uz bola tehotna, ale este som to nemala potvrdene, tiez som si myslela, ze mrcha uz-uz pride a nakoniec neprisla 😉 ... hlavu hore 😵

dracekmracek
1. jún 2009

orsulko i já po ket cítila mrchu a měla všechny příznaky 😉

nelia
1. jún 2009

Adulik, moja, myslím na TEBA!!! Ako píšu baby, skús ostať kľudná, určite je to iba planý poplach. A ideš k tomu istému dokimu večer? Ja fakt nechápem tých lekárov, akože im musíš povedať, čo sa kedy robí???? 😕 😖
Orsulka, Tebe moc moc držím palce, aby mrcha nedošla a ráno si nám oznámila //... veľa báb malo príznaky na mrchu, takže to ešte stále môže vyjsť 🙂
Ivkaj, super správy.. konečne... tak dúfam, že to dopadne dobre 🙂

adulik76
1. jún 2009

Večer idem k inému, tak dúfam, že to bude v poriadku. Ale hrozne sa bojím.

lilienka13
1. jún 2009

adulik: myslime na teba vsetky a silno, silno drzime palceky 😉 o tri hodinky nam tu budes vysmiata pisat, ze je vsetko v najlepsom poriadku 🙂 😵

ivkaj: tak to je super, ze ste sa konecne dovolali na genetiku a zajtra uz aspon budete vediet na isto, na com ste a huraaaaa na to 😉

lilienka13
1. jún 2009

neli: a co ty? uz je lepsie? uz nie si chorucka? 😕

ivkaj
1. jún 2009

Adu, drahoušku, myslím na tebe, doufám, že je všechno v pořádku!

adulik76
2. jún 2009

nie, nie je to v poriadku a asi ani nebude. Ahojte.

dasa.77
2. jún 2009

adulik.hlavu vzhuru,urcite se tam mimisek objevi.A rozhodne mel delat doktor vaginalni utz.

orsulka
autor
2. jún 2009

adu......................???????????????????????????????????????????????????????????????????????????

kedže to pises až dnes rano......čo sa deje Adulik???? bola si na tej kontorle večer???????
zlatko som s Tebou , velmi velmi velmi veeelmi na Vas myslím....ale stale pišeš ASI...a to mi dáva stále nádej....
prosím, pokial budeš chcieť a vedieť a mať silu...tak napiš.....
držim všetky palce, paste....všetko čo len držať možem!!!!!!!!!!!!

orsulka
autor
2. jún 2009

tak dievčatka moje krásne, test je nagatívny....... hmmmmmmmmmm...tak idem do seba cpať ešte stále ten utroš, lebo veď musím...a musím absolvovať aj tu kontrolu v pondelok....uff...už zas vidím doktora s tými jeho psími smutnými očkami......jemu je to hooodne luto, ved sa pozname už 5 rokov a tak nejak im tam furt kazím štatistiky!!!!!!!

lilienka13
2. jún 2009

adulik: ... dievcatko, viem ako sa citis 😔 ... ale neboj sa, casom to preboli ... mne sa to stalo pred mesiacom a pol a uz je to ako-tak zahojene... teraz to bude hrozne, ale uvids cas to vylieci 🤐

orsulka: no mne neostava nic ine, len ta obdivovat ... 😕 ... ako to ty dokazes vsetko prijat 😅 ... keby som mala klobuk, tak ho dam hned teraz pred tebou dole 😉 😀 😀

dracekmracek
2. jún 2009

Takové smutné zprávy? ☹

adulik to není možné přeci že by to nevyšlo 😔 dej vědět pomůžeenm ti!

orsulko úplně negativní ☹ to není možné tohle 😔 to je v prdeli fakt ...pardon 😔

orsulka
autor
2. jún 2009

ahojte lili a katuška.......

myslite, že by to už malo byť s Adulikom nejake zle???????????????????????? lili.......no ty by si fakt o tom asi vedela hovoriť......

dracekmracek
2. jún 2009

orsulko když si adulka smazala vizitku 😔

jsi velmi statečná žena a já tě lubim 🤐

orsulka
autor
2. jún 2009

kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurnik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tak toto om si vooobec nevšimla !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
booooooooooooooooooooha........... nespravodlive...neskutočne......do riti s mojim úspešno-neuspešným KET!!!!!!!!!!! ma to inak teda sere_!!!!!!!!

kati....aj ja ťa lubim!!!!!!!!cmuk

dracekmracek
2. jún 2009

já tu řvu ☹

orsulka
autor
2. jún 2009

zlatik...ty neplačkaj...alebo len tak trošičku....ja už som si tiež pobulila...hned ako mi od mojho prisla sms, že LUBIM ŤA!!!! kurnik, ešte že ho mám, tak ma povzbudzoval, ked som mu povedala o tom teste.....je to moja láska..... 😉

orsulka
autor
2. jún 2009

adu.......................................................................................
.........................................................................
................................................... 😔 😔
každý koniec je vlastne začiatok niečoho noveho.....teda aj takto sa to dá povedať..........
treba urobiť všetko, aby sa duši uvolnilo, aby sa ukludnila, a zregenerovala...a ked vravim všetko tak všetko.....plač, trhaj, smej sa, bi sa, kopaj, papaj, vypi si....čokolvek....len nech potom zdvihneš hlavu, usmeješ sa a povieš: IDEME NA TO!!!!!! mám ťa rada hviezdička...........drž sa!!!!!!!! posielam obrovske objatie!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre