Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
22. apr 2010

Adu...sa teším, že pekne dodržuješ co si slubila...sak aj drahemu aj nam.....že ked niečo...tak sup suo domkov 😉 😉 😉

nelia
22. apr 2010

Orsul, ty si ma teeeeeeda odhalila 😝 😀 😀 😀 ... len nemám nič po ruke 😒 ....... 😀
Adu, tak super, že ste to včas podchytili... aj Ti niečo dal? Či máš len ležať a potiť sa?

bublinkaa2
22. apr 2010

Dobre ranko baby... 🙂

Krasny slnecny den zelam vsetkym, pridala som par fotiek, tak mozte kuk, ako drobec rastie... Ideme von, tak som len chcela pozdravit... pa paaaaa 🙂

orsulka
autor
22. apr 2010

Bubli.........drobček nádherny 🙂)))))

mám konečne aj tie dve injekcie!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 😵 🙂 😵

nelia
22. apr 2010

Orsul, parádičkaaaaaaa 😵 😵 ... tak už len začať pichať 😉 ... a čo mrcha? Mohla by hoci aj nedoraziť, asi by si sa nenahnevala.. hmm?? 😅
Bubli, malá je krásna a vidieť, že si ten piesok fakt užívala... a mama môže prať a prať a prať 😀

orsulka
autor
22. apr 2010

nelik...no tak tento mesiac by som mohla byt akurat tak panna orleánska !!!!!! 😀 😀 😀 ale inak by som sa fakt nenahnevala, len si myslim, že dovod niet.... 😀 😉
dnes mam 25 DC...a tak hadam každym dnom......žačnemmmmmm

noemarta
22. apr 2010

ahojte babule,
adulik, som rada ze sa tak opatrujes, take ryyychle vyliecenie sa !!! a uz vies kedy ides na ten 3D usg?? potom hod fotecku krpala, som zvedava co to bude, ci dalsia baba, ciiiii chlapcuuurik... 🙂
Orsul, zlatino, tesim sa ze mas uz vsetky medikamenty, uz len nech pride teta z canady a hor sa do praaace 🙂 🙂
Nel, takze si si vcera v madarsku urobila radost, no dobreeee, a vidim, ze dnes ti chyba zas dalsia radost, nejaka sklenka, hi hi, sme ta odhalili, si si chcela spravit uz maly piatok cooooo... 🙂
Ale jaaaaaaaaaaaaaaaa, uz mam piatok, zajtra a v pondelok mam volno, tak sa tesiiiiiiiiiiiiiim. budem oddychovat, slubujeeeem.
Ozaj, dnes mi dorazil kocik, tak som zvedava na neho ako vyzera, ci je podla mojich predstav.... a hned ho zbalim a schovam, aby ma zbytocne nedraaazdil, tfuj tfuj....
Bublinka, mala je fakt kraaaaaaaaasna, zlatucka herecka.
Lax, Sincer, verim, ze len nemate cas k nam zaviiiitat.

orsulka
autor
22. apr 2010

noe...tak si uži to dlhe volno.....a ked si slubila, tak ti verim, že budeš oddychovat...a chodit na slniečko na prechádzky 😵 😉 🙂

noemarta
22. apr 2010

Orsul, presne ako pises, budem oddychovat, prechadzky, relax, mozno nejaka ta obchodna horuuucka... hi hi, asi si potrebujem jak Nel spravit nejaku radost....
Ved vikend ma byt pekny slnecny, tak budeme na dvore, na terase vysedavat.
takze ja tu dnes len dorobim nejake najnutnejsie veci a a a a vodchaaadzim, nova doba....

adulik76
22. apr 2010

tak som sa teraz zobudila, moc som to potrebovala

bubli, stále hovorím, že tá malá je hviezda 🙂

noe, určite, keď budú fotečky z 3D, tak ich sem šupnem. Aj my sme hrozne zvedaví, ako malé vyzerá a čo to tam vlastne máme za poklad 🙂

nelik, mňa tiež napadlo, že ak sa ti trasú ruky, tak ti asi chýba hruška z chvojnice 😀 😀 😀

nelia
22. apr 2010

Adu, taký reset aký sme dali na Chvojnici, by možno teraz aj bodol 😀 😀
Noe, tak si poriadne oddýchni... má byť krásne počasie, tak sa aj ja veeeeeeľmi teším na víkend... bude síce viac-menej pracovný, lebo svokra oslavuje 50-ku a my jej musíme veľa pomáhať, keďže oslavu robí doma... ale aj tak sa tešíííím 😅

noemarta
22. apr 2010

babule, tak sa drzte, ziadne depky, ziaden stres panika, vychutnavajte si kraaaaaaaasne slnecne pocasie, krasny vikend vam prajem, nikym a nicim neruseny. Nasaaavajte vela vela energie, len tej pozitiiivnej.
pa odchadzam domov.

orsulka
autor
23. apr 2010

pekne piatkove rano prajem 🙂

dnes som tu sama, kolegyna ma dovcu, tak verim, že nebude moc prace.... 😉 ved je piatok 🙂))) akurat skočit na danovy zaniest vykazy...to musim 😉

orsulka
autor
23. apr 2010

Adulik...už sa citiš lepšie....??????? hadam aj noc bola lepšia..... 😕 😅 😅

orsulka
autor
23. apr 2010

asi takto si spinkala ?????

adulik76
23. apr 2010

noc bola o niečo lepšia, choroba sa ale nejak viac rozbieha, tak dnes musím skočiť do lekárne čo-to pokúpiť, aby som sa mala ako kurírovať.

nelia
23. apr 2010

Dobré ránko 🙂
Adu a doktor Ti dal nejaké lieky? Či len čajík s medom a tak? Skús homeopatiká, tie môžu aj tehule...

orsulka
autor
23. apr 2010

adu...tak hoc bude slniečkový vikend, ty ho asi pekne odkuríruješ v posteli..... ☹ 😉
ja som teiž taka nejakaá asi doprechládzana.....trochu nádcha, kasel...... tiež sa dopujem cečkom a vitaminmi....🙂))

adulik76
23. apr 2010

povedal, že mám mať len dostatok vitamínov, hlavne C, tekutiny a tak...

sincerity
23. apr 2010

ahojte babule 😀 vidim, ze sme Vam tu chybali 😀

tak ja mam toho teraz strasne vela.... kedze chodim do tej skoly, tak furt chybam v robote... takze musim dohanat dni a makat, po veceroch zase ucim, nemozem vypisovat... a takto stale dokola.... a inac vcerajsiu skusku som neurobila 🙄 tfuj

dnes by som mala byt sama v praci, tak snad nakuknem castejsie.... aj ked neviem co ma tam caka, jake kopy 😀

nic sa nedialo, len nebolo casu, nebojte koceny 😀 😀 😀 😀

adulik76
23. apr 2010

no, hurá, aspoň vieme, že žiješ. S tou skúškou ma mrzí, spravíš nabudúce a bude to za A

sincerity
23. apr 2010

adu ahoj... no za A to urcite nebude, ale bude... tiez ma to mrzi, opat sa do toho pozerat, neznasam to ked nespravim skusku....no ale co uz...

vy ako? si doma ci v praci?

orsulka
autor
23. apr 2010

sincer...no huráááááááá !!!!!!!!!! a fajn, že ste OK.......ale taketo soky nam už nerobte....prosim..........

no tá skuška na porazenie asi.....a nemohla si sa este viac usmievat a dat si minisuknu a čižmy nad kolená - kožene ???? 😀 😀 😀

labutienka
23. apr 2010

ahojte dievčatá 🙂
dnes tu máme zamračené, ale keď píšete, že bude víkend krásny, tak vám verím 😉 😀

orsulka
autor
23. apr 2010

labu.....tak to vravia vo vestkých prepdpovediach...tak ja verim im 😉 😀 😢 😀
ale u nas je celkom jasno........

labu......ako idete pokracovat dalej ????? teda ak sa ti chce o tom napisat......alebo si dáte oddych?????

ivkaj
23. apr 2010

Ahojte,

u nás je taky sluníčko, i když docela zima, ale za oknem je fajn 😎

Včera jsem byla v CARu. No ještě že jsem měla knížku, čekala jsem tam hodinku a půl, Dr. tam byl totiž sám a zasekl se na sále. Dobá zpráva je, že cysta se zmenšila 🙂 Tááákže jsme se Dr. domluvili, že se vrhneme do další pokusu 😕 Dneska dorazila mrcha a začínám se sprejem do nosu Synarel a v neděli první píchanec (jen ještě musím najít někoho, kdo mi to bude o víkendu píchat). Tak prosím držte pěsti, ať je plných vajuch víc než posledně 😵

Akupunktura snad taky zabere, jsem po ní teda vždycky taková ospalá. Ale kousek od tam je park, tak si tam vždycky sednu a s knihou se vyhřívám na sluníčku. I když tam teda důchodcům kazím věkový průměr 😀

No a co se týká nového sestřihu, tak jsme měli doma tichou domácnost 😎 Nechala jsem vlasy zkrátit tak o 10cm a pode P. to bylo moc. A navíc to pro něj bylo pžekvápko, tak se cítil dotčený, že jsem mu to nenahlásila předem 😉

Uff, jsem se nějak rozepsala 😕

sincerity
23. apr 2010

orsul.... s tou minisuknou a cizmami by sa ma docent skor zlakol ako mi dal skusku 😀

ivi.... urcite to tentokrat vyjde, si oddychnuta, plna optimizmu a slniecka, musi to vyjst, budeme na teba silno mysliet.... injekciu Ti popripade pichnu na pohotovosti... len ja som k tomu potrebovala papierik od doktora z centra.... ved uvidis...

labutienka
23. apr 2010

orsul - zatiaľ si dáme pauzu. aj tak tuším po ivf pár mesiacov musí byť. v každom prípade som rozhodnutá, že na ďalšie ivf pôjdem tiež do brna 🙂 našla som aj tuná na koníkovi tú tému o brne a trochu počítala a som milo prekvapená, aké sú tam baby spokojné, že to sa so slovenskom ani porovnať nedá. a jedna kočka mi aj napísala do IP priebeh toho celého, tak som normálne nechápala... v pozitívnom slova zmysle 🙂
trošku sa musím dať aj do poriadku, lebo mám úplne poruchaný cyklus, chcem piť alchemi/ylku a aj femigard mám doma a ešte aj k p. bylinkárke chcem ísť. no a manžela pošlem k urológovi/andrológovi.
a musím sa aj trošku pozbierať, čo sa týka viery, že sa to podarí 😉 som tak trošku skleslá v tomto 😅 ale ináč som v pohode 😉
no a to je všetko 🙂 potom mi budeš orsul referovať a radiť 😉 zaujímavé je, že verím, že tebe to tentokrát vyjde 😉 to je taký tušák 🙂

orsulka
autor
23. apr 2010

sincer......ja viem, že ty ich poznaš lepsie...myslám tych profakov,docentov 🙂)))))))

Ivik......ttttttttttáááááááááááááááák sa tesím, že začinas......a niekoho urcite najdes, kto pichne.....
doteraz si nepichavala sama??????

labu....tak takýto tvoj tušák sa mi velmi pači.....🙂))) ja som si teiž centrum v Brne vytypovala tu na koniku, a jasne, že referncie podam 🙂)))) ktoré centrum si si vybrala??????

orsulka
autor
23. apr 2010

ja hlavne dnes potrebujem kupit injekcie, ak by bolo treba cez vik začat pichať ..... 😉 doma som nejake aj mala, ale kto by ich teraz nasiel !!!!!! ked je vsetko na jednej kope 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre