Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
14. máj 2010

Adu, takže predsa v nedeľu... hmmm 😅 😅 ... no a asi sa konečne dozvieme pohlavie 😕

adulik76
14. máj 2010

verím v to, že sa to už koooonečne dozvieme 🙂

adulik76
14. máj 2010

dnes som tu úplne sama ?????????????????????????????????????? 😕 Normálne, že bojim, bojim....

nelia
14. máj 2010

Ja dnes akože totálne nestííííííííííííííííham ☹ 😒 .. v pondelok chcem ostať doma a v utorok ráno idem na to hemat.vyšetrenie.. tak musím makať 😒

noemarta
14. máj 2010

aduliiik, nel, ja tiez nestiham, dnes mame vyplat.termin, a a a neviem kde mi hlava stojiiii...
Orsul, silno na teba myslim, vela vela pozitivneho ti posielam!!!
Adu, uzite si kraaasny zazitok s babatkom v nedelu, my sme s mojim manzelom aj slzy ronili , su to silne emocie. 🙂
som zvedava co to teda bude.... a a a a kope uz o sto tristo, tak ze je to uz aj viditelne???mne sa zda, ze nejak takto mna uz mala zacala viditelne kopat...
Nel, super super, tesim sa ze aj bez liekov sa ti cyklus napravil, a neboj vsetko sa dalo na poriadok a a a za par mesiacov budes tehu!!!!
Baby drzte sa, idem znovu makat, to len teraz som rychlo nakukla, lebo obedujem. paaa a pekny vikend prajem vsetkym.

adulik76
16. máj 2010

tak sme sa vrátili z 3D a malé nás totálne ignoruje, nielen, že bolo zle otočené, tak ešte aj to, čo by mohlo byť vidno si urputne zakrývalo ručičkami a nožičkami. Ale dr. hovoril, že by sa prikláňal k tomu, že je to dievčatko.

sincerity
16. máj 2010

jeee adu, hlavne ze je vsetko v poriadku! Mozno je take male hanblive 😀 Tak vecicky nakupuj v neutralnych farbach a mas poriesene. 😉

nelia
16. máj 2010

Adu, no toto.... takže to bude nakoniec prekvapko... a už máte vymyslené aj chlapčenské meno?

adulik76
16. máj 2010

chlapčenské ešte stále nemáme - možno budeme chaosiť na pôrodnom sále 😀

sincerity
16. máj 2010

adu, neboj nebudete, ved mate este casu 😉

ivkaj
16. máj 2010

Čaute ženy ;o)

Adu, zajímalo by mě, po kom z vás dvou to dítě je, když je to stydlín 😀

Sincer, gratuluju ke zkouškám, jsi neuvěřitelná bojovnice 😵

Nelia, jestli pak jsi se dostala k učení? 😎

Musím se s vámi podělit o "šok" z návštěvy paní sociální. Dala bych ruku do ohně za to, že sme se domluvily na Čt odpoledne a že říkala, že ještě zavolá a upřesní hodinu kdy přijede. Takže sme naplánovali velký úklid na St odpoledne a nějak sme to mezi tím moc neřešili (já měla v obýváku roztáhnutý gauč, kde jsem se po ET povalovala a taky to doma tak vypadalo, když jsem od So jen ležela). No a ve St kolem třetí zvoní telefon a paní sociální říká "tak já stojím u vás před brankou". Tu paniku si asi nedokážete představit. Hodinku s námi poseděla a pokecala v kuchyni, prý sepíše zprávu a budeme čekat až nás pozvou na pohovor k psycholožce. Tak teď doufáme, že nás nevyloučí jen proto, že domeček nebyl jako klícka 😅

adulik76
17. máj 2010

dobré ránko,

ivik, hádam tá pani zo sociálky bude normálna, ale musela to byť dobrá panika 🙂

no, ja som skonštatovala, že to malé je flegmatik po tatinkovi - nemienilo sa otočiť ani po tom, čo som sa prechádzala po chodbe ako tichý blázon a ešte som urobila aj nejaké drepy 😀 , ako naschvál tam pred tváričku, po mojej rozcvičke, dalo aj tú druhú ručičku.

noemarta
17. máj 2010

dobre ranko vsetkym vyspatym, nevyspatym,
pomoooooooooooooc, celu noc sme nespali, myslim jaaaa a nasa Nelinka. nevedeli sme si najst polohu na spanie, hruuuuza, az okolo 04,00 hod. sme zaspali. jaaaaaaaaaaaj..... dufam, ze dnesny den v praci prezijem.
Adu, no tak si predstav, tak maly stuplik sa vam nechcel ukazat, hm.... asi chce ozaj aby bol taky vas zazrak a prekvapenie az do konca. 🙂

nelia
17. máj 2010

Dobré ránko 🙂
Ja sa hlásim až takto neskoro, keďže som doma, tak sa mi v takom hnusnom počasí ani nechcelo vyliezť z postele.. ale už sme sa naraňajkovali a hor sa do učenia... L. na štátnice a ja na tú skúšku 😒
Ivi, určite tá pani nebude brať ohľad na bordel v dome... ale tiež si viem predstaviť tú paniku 😀 ... aj ste sa potom o tom rozpárvali, že mala prísť až vo štvrtok?? A čo všetko sa vás pýtala?
Noe, chúďatko moje 😔 😔 ... dúfam, že to nejako v robote zvádlneš a potom šup do postele poriadne sa vyspať 😉
Orsulka nám asi poctivo oddychuje, že sa tu neukazuje, však? 😕
Tak ja sa idem učiť... neskôr nakuknem...

adulik76
17. máj 2010

nelik, len sa pekne učkaj, aby si nám tú skúšku zvládla na výbornú 🙂
orsul, mám z teba radosť, že ten oddych berieš tak poctivo, určite to dobre padne tým vašim drobčekom
ja som sa teraz vrátila z mesta, bola som s neterou založiť živnosť, ale ona v podstate poskytne len meno, robiť budem všetko ja. A maťo sa tiež vrátil teraz zo školy, úspešne obhájil ročníkový projekt a ide sa učiť na zasa ťažkú skúšku na piatok. Teraz sa tu nejak všetci drtia. 🙂 🙂 O sincer ani nehovorím, až mám o ňu niekedy obavy.

minka051
17. máj 2010

Ahojte 🙂
Tak zas sa sem trochu prikrádam. Ja mám len také správičky že už som začala s prípravou sliznice. 27.5 idem na UTZ a modlím aby bolo všetko dobré ako do teraz všetky vyšetrenia čo už mám úspešne za sebou. A potom si idem pre dvoch drobčekov. Už na mňa čakajú. 🙂

Orsulka silno držím palečky a poriadne oddychuj Ja budem tiež kolko budem môcť ked sa dopracujem až po KET.

nelia
17. máj 2010

Minka, to je výborná správa.... držím palce!!! 😉 .. nejako sa to tu rozbehlo... čo je super...
Adu a čo vlastne budeš robiť? Ak to nie je tajomstvo.... 😕

minka051
17. máj 2010

nelia dík tak len nech sa rozbieha ved na to sme tu 🙂 🙂

adulik76
17. máj 2010

plánujem e-shop s detským a kojeneckým tovarom, ale plánujem dať ceny čo najnižšie, lebo aj teraz, keď si my kupujeme vecičky, tak sa mi len oči obracajú

noemarta
17. máj 2010

Minka, moc drzim palce, fakt sa to rozbieha, tfuj tfuuuuj.
Adu, a a a odkial budes mat tovar, zo slovenska, ciii?? alebo aj take veci ako su next .......
dobre vediet, urcite ti budeme robit trzby !!!

nelia
17. máj 2010

Adu, dúfam, že onedlho Ti budem robiť tržby aj ja 😉 🙂 ... inak ten nápad schvaľujem...

adulik76
17. máj 2010

začnem určite zo slovenska, našla som nejaké firmy, ktorých výrobky sa mi pozdávajú a nemienim to spraviť tak, ako väčšina podnikateľov, že rýchlo zarobiť. V podstate mi o to teraz ani nejde. Ale keď si niečo od nás kúpite, určite budeme radi 😉

adulik76
18. máj 2010

dobré ránko, ako sme sa dnes vyspinkali???? 🙂

noemarta
18. máj 2010

dobre raaanko, konecne sme sa doooooobre vyspinkali, spali sme celuuuuu noc!!! vcera vecer som Nelke dohovarala, ze sa musime vyspat, inac bude mama nervooozna, hi hi.
a vy akooo, ako sa citis adulik, co male kope uz asi o sto tristo???

adulik76
18. máj 2010

hej, to veru kope, ale keď sme v nedeľu potrebovali, aby sa pomrvilo a trocha sa aj ukázalo, tak ani zaťať 😀 - už teraz je to malý ignorant 😀 😀

nelia
18. máj 2010

Dobré ránko 🙂
Ja som sa práve vrátila z hematologického vyšetrenia... základné výsledky budú zajtra a výsledky z nejakej trombofílie budú o 3 týždne... takže celkom fajn.
Moja tehu kolegyňa je stále PN, takže budem makať zase aj za ňu... nebudem sa tu asi tak často ukazovať 😒 ... a to idem štvrtok-piatok na školenie, takže pohodaaaaaaa 😝
Orsulka nechcela byť dnes už v robote???? Ale popri tom oddychovaní by sa nám mohla aj ozvať, nie? 😕 😕
Ivka, netestovala si ????? 😕 😕 ... už by si aj mohla... či? 😉

adulik76
18. máj 2010

veru, ivik by už mohla.... ja sa teším už vopred, lebo mám tušáka, že to bude OK

nelia
18. máj 2010

ano, bude to OK... všetko tu už odteraz musí byť OK!!! 😉 😵

ivkaj
18. máj 2010

Čaute baby, no testování chystám až na ČT a to jen pro to, že jdu na konzultaci k čínské Dr. a tak se podle výsledku budeme domlouvat co dál. Ale jinak se mi do testu moc nechce, nějak mi ta sladká nevědomost vyhovuje 😅

laxity
18. máj 2010

ahojte babule

ja len ako sa máte

vidím, že Orsulka oddychuje...to som rada 🙂

Adu...super nápad s tým obchodíkom, ja mám teraz závislosť nakupovania, tak snáď mi to vydrží do tvojho obchodu 🙂)

Noe...ty prosím ťa, dokedy budeš v robote alebo už si doma ? Od Nextu nakupujem aj ja cez mimibazar, krasne vecičky tam majú.

Ivkaj...dúfam, že testík bude ok 😉

Pate

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre