Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

ivkaj
28. máj 2010

Baby, jdus i pomalu chystat věci na víkend (jedeme s P. do Beskyd) tak se tu mějte krásně ;o)

nelia
28. máj 2010

No teeeeeeeeda... nechcete mi prísť pomôcť? Ale už len zaúčtujem nejaké výpisy a bude... tiež sa dnes asi nepretrhnem... veď je piatok... a robota predsa nie je zajac, takže neutečie, nie? 😉 😀
Orsul, totálne chápem Tvoje pocity, čo sa testovania týka... ale v Tvojom prípade je to fakt neopodstatnené, lebo si mala vysoké HCG, takže tam tie // musia byť.. ale pravdu povediac by som sa aj ja rovnako bála 😝

nelia
28. máj 2010

Ivka, tak si to tam užite 😉

orsulka
autor
28. máj 2010

Ivuska...tak prajem krááásny vikend .-))))))))))))

orsulka
autor
28. máj 2010

Adulik.....hihihihihihihih 😀 😀 😀 tak to je super.......
ja teito serialy nepozeram vobec......žiadny

adulik76
28. máj 2010

Ivik, pekný výletík prajem 🙂

adulik76
28. máj 2010

ja som začala pozerať panelák, keď som bola prvé tri mesiace tehotenstva na PN-ke a teraz to pozerám len zo zotrvačnosti

nelia
28. máj 2010

Mne sa ten seriál celkom páči... no teraz ho kvôli učeniu pozerám len sem-tam.

orsulka
autor
28. máj 2010

no ved ja som to nepozerala vobec......a teraz ked vidim, že to ide, tak neviem vztahy, kto s kym a preco....tak to prepnem na iny program...kde sice tak isto nic nie je.....až sa dostanem po športový kanal a po vačšine tam ostanem .-)))))) alebo pri nejakom seriály na AXN 😉

adulik76
28. máj 2010

my máme aktivovanú službu archív 24 na kablovke, tak pozerávame to, čo ide v noci

orsulka
autor
28. máj 2010

tak to sa niekto mááááááá 😉 😉

adulik76
28. máj 2010

však platíme za to ťažké 3 euráče mesačne 😀

nelia
28. máj 2010

Adu, až toooooooooooooooľko???? 😀 😀

orsulka
autor
28. máj 2010

tak to su nehorázne ceny !!!!!! už nevedia čo by za to pýtali..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
28. máj 2010

no, asi si budem musieť nájsť druhú robotu 😀

orsulka
autor
28. máj 2010

HAHAHAHAHAHAHAHA......podla mna nehladaj........ved mas tuto a potom budes este aj maminka!!!!! tak tieto dve uuuúplne stacia....ci ??? 😉 😉 😉

adulik76
28. máj 2010

no, ja niekedy makám jak fretka - hoci dnes to tak nevyzerá 😀

nelia
28. máj 2010

No dnes je tá pracovná morálka celkovo asi nízka 😝 ............ 😎 😎 ... idem na obed a užijem si troška vonku slniečka 😵 😵

orsulka
autor
28. máj 2010

no ja som dosť hladna......ale mám tu len jogurt......ani neviem čo idem robit...asi budem musieť vydržať.... 😝

ja konkrétne mám dnes pracovnú morálku na bode O. ale vobec ma to netrápi......"i takové dny jsou" 😀 😀

nelia
28. máj 2010

Orsul, ale musím Ťa vyhrešiť, že máš len jogurt!!! Ty musíš teraz pravidelne a dosť papať!!!! Tak nech sa to nabudúce neopakuje 😠 😠 😠 .......... 😉
No už fakt idem...

orsulka
autor
28. máj 2010

nelik....... 😔 😔 😔 ved ja viem

adulik76
28. máj 2010

keby to nespomenula nelik, tak ja by som to spomenula, to čo je za stravu, že jogurt pre troch?????????? po holej dostaneš

orsulka
autor
28. máj 2010

pojdem si niečo kupit......len pockam kym sa zas riaditel vrati z pošty .....

adulik76
28. máj 2010

odchádzam........ už som načisto unudená, musím zdrhnúť domkov 😀

orsulka
autor
28. máj 2010

tak krasny vik Adulik...pzdravuj Mata......a užite si to .-))))) kdekolvek budete 🙂)))

😵 😵

adulik76
28. máj 2010

už som domka 🙂

nelia
28. máj 2010

Adu, aj sebe si si dala "čierne" voľno? 😀 😀

orsulka
autor
28. máj 2010

Adu...šikuka jedna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ticho ti teraz závidím.......
mna prave sbombardoval sef s vypisom z katastra, že mu ho treba a nevie cislo parcely.....tak hladam jak somár pri tolkých jeho nehnutelnostiach !!!!!!!!!! 😠 😠 ale myslim, že som na dobrej ceste ..... 😉

nelia
28. máj 2010

Orsul, že šikuka ............ hihihihihi....... tie Tvoje preklepy ma niekedy fakt vedia zabaviť 😀 😀
... a inak to je hlavné, že si na dobrej ceste 😉

orsulka
autor
28. máj 2010

Nelik......vieš, ked to su veci ktoré ma na starosti ekonomka....a ta ma dovolenku........
a on ma tolko pozemkov, lesov a nehnutelnosti, že kym by som presla celý zoznam na katastri tak to mam na pol dna...!!!!!!!! ale nasla som šanon, kde som to pracne pohladala......a našla!!! 😀 😀 už si tu pre to aj bol, takže pohoda......

a teraz už fakt kašlem na vsetko 😀 😀

no..a ked je raz šikuka...tak je....hahahahahahahahahaha 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre