Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
28. máj 2010

a keďže si to našla, aj ty si šikuka 😀 😀 😀 😀 ... a bola si si kúpiť papaníčko?

orsulka
autor
28. máj 2010

nooooooooo...už som aj zabudla, že som jedla 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
28. máj 2010

tak teraz veru treba papať veľa... hlavne veľa zeleninky, ovocia a iných výživných potravín... 🙂 ... takže nabudúce budeš vedieť a do roboty si nabalíš pekne desiatu, obed, aj olovrant 😉 .. pre troch!! 😉

orsulka
autor
28. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀
ja inak za poslednu dobu tlacim vela veeeeeeeela zeleniny...taký jeden ujo chodi rano predavat......je tam zdola od maďarov...a ta jeho zeleninka je vyborna......jednpducho paprika chutí ako paprika, uhorka ako uhorka...a nie vsetko ako voda!!!!!
fakt super.....dnes som si nakupila aj novu mrkvičku, karelab a petržlen do polievočky .-))))))

nelia
28. máj 2010

mňam... takú polievočku by som si aj dala... už sa teším, že naši budú mať na záhradke novú zeleninku... taká polievka je najlepšia...

orsulka
autor
28. máj 2010

ano ano ano...🙂))))))))))

tak ja idem zdrhnut tiež skor....stihnem este ist do obchodu na nakup, kym pojdem po F.

takže aj tebe Nelik...pekny vikendik...podravuj polovičku 🙂))))

NOE, SINCER, LAX, BUBLI, LABU....aj vam krasny slniečkový vik .-)))))))) užite si volno .-))))

nelia
28. máj 2010

Orsul, aj Tebe krásny víkend... a hlavne veľa oddychuj!!!! 😉
Krásny víkend aj ostatným babulkám 😉

laxity
28. máj 2010

@noemarta ...že trebárs aj s Lax...nepovedz 😀 hlavne, že tak v marci si sa chcela stretnúť, aby si videla aj Naty a nič z toho 🙂

laxity
28. máj 2010

a krásny víkend všetkým 😉 a veľa oddychu...oni vedia, ktoré myslím 😉

noemarta
28. máj 2010

babule krasny vikend, my mame cez vikend hody, tak budeme hodovat.
ja ze dnes posledny den zdrhnem skor a bola som tam do 17,30 dobra som coooo??
Laaaax, jasne ze sa chcem s vami stretnut, viem ze vam to slubujem od marca ze vas babule dojdem kuknut, ale .... akosi nebolo casu. a a a preto som to napisala tak, lebo som nevedela ci sa chce sincer stretnut so mnou sama, ci... no ved vies ako som to myslela. jasneee ze vas chcem vidiet krasavice. takze jun to isti, jooo??? 🙂 🙂
este raz pekny vikend, a veeeela vela oddychu a pozitivneho myslenia !!!!

bublinkaa2
30. máj 2010

Dobre ranko baby... 🙂

Este svieti slniecko, ale zevraj po 10.00 ma u nas zacat dost prsat.. ☹ Takze nic moc. Ale aspon vcerajsok im vysiel. Lucke sa polepsilo, namiesto 4 horuckovitych dni sme mali 3. Co nie je vyhra, ale i tak potesi... A vlastne vcera uz bola uplne bez teploty, takze to predsa len malo o nieco lepsi priebeh. Prisla mi sestra so svagrom po pol roku z UK na navstevu, tak sme vcera mali "vianoce" - dostali sme darceky... 😀 Tak sme si vecer aj opekali, no jednoducho vyuzili sme krasny den.

Vsetkych vam zelam krasny zvysok vikendu... 😵 Orsulka a testla si nakoniec? 🙂 Ak nie, tak testni, zarucujem Ti skvely zazitok a sto percentny vysledok... 🙂 Pa paaaa

adulik76
31. máj 2010

dobré ránko, dnes idem na poradňu, už som vypila ten sladký humus, ble-ble-ble, ale dúfam, že výsledky budú OK.

minka051
31. máj 2010

Ahojte prajem pekné ránko.
Tak ja som si dnes vzala dovolenku, lebo zajtra idem na KET. Potom budem aspoň týžden na PN aby všetko dopadlo dobre a hlavne budem vela oddychovať. 🙂

Adulík tak už to máš aspoň za sebou a neboj výsledky budú ok 😉

adulik76
31. máj 2010

minka, nech ti to už vyjde, keď sa to tu teraz tak pekne rozbehlo 🙂 . Ako dopadla oslava?

minka051
31. máj 2010

adulík oslava super 🙂 všetci boli spokojný. V sobotu sme si drahým urobili taký menší výlet ku Hronu, normálne ma boleli v nedelu nohy z toľkého chodenia ale už je dnes dobre 🙂

orsulka
autor
31. máj 2010

dobre ranko.......
🙂

Adulik......bude vsetko OK...tfuj-tfuj-tfuj.......a to už budeme vediet ci dievcatko alebo chlapec??????? 😕 😉
a aký sladky humus???? a na co je tá kontrola?????

MINKA........držim palce vsetky !!!!!§ už to musi vyjst tentokrát na milion percent.....je fakn, že ostanes domka, a budes vo svojej pohode......aj mne lekaar v Brne vravek, že neležte - to nepomaha........ale urobila som si po svojom.....aj ležat, aj neležať 🙂)))))))))) ale byt v pohode 🙂))))

vsetkym prajem pekny začiatok noveho týždna.....tak mám v piatok tu kontrolu....a pride mi to este straaaaaaaasne daleko..... už aby to bolo a aby sme konečne vedeli viac!!!!!! 😉

minka051
31. máj 2010

orsul
no mne kázal ležať len ten jeden deň a hlavne aby sme necestovali lebo tá cesta je dlhá a budem mať dosť už len kým tam prídeme. Teraz idem rezervovať izbu našla som celkom dobrý a lacný penzion tak tam idem zavolať. Už som vola aj do centra majú 2 embryjká ale ešte mám zavolať po obede ako to vyzerá a potom upresnia na ktorú hodinu tam máme byť.

orsulka
autor
31. máj 2010

Minka.....no tak super, budete mat z toho aj vyletik....aj ked asi z mesta a jeho prehliadky nebude nic moc.....ale je fajn, a riskovat netreba nic.... 😵 😵 daj potom vediet, že kedy presne........aby sme sa "zosuladili" a naraz zaťali všetky paste 🙂))))

nelia
31. máj 2010

Dobré ránko 🙂
Adu, tfuj, tfuj, tfuj... nech je všetko ako má byť... Orsul, asi jej idú vyšetrovať tehotenský cukor, preto musela piť to sladké..
Neboj, piatok tu bude raz-dva a ty uvidíš 2 krásne bodky 😉 .. to budeš koľkáty týždeň? Na srdiečko bude možno ešte skoro, či?
Minka, Tebe budeme zajtra silno držať palce 😉

minka051
31. máj 2010

No tak už som sa dovolala aj do penzionu máme zajednanú izbu už len nech sa drobci pekne vyvíjajú. Výletík bude ale ako píšeš bez prehliadky. Ja budem rada že budem oddýchovať.Beriem si tam aj počítač tak napíšem hneď ako budem môcť.

orsulka
autor
31. máj 2010

Nelik...dobre ranko....... a to mam pocitat od poslednej mrchy?????? takže cca 5 tt.....
takže adu to ma na cukor vystrenie...no mne ked sa to vysvetli 😀 😀 😀

Minka.......ja stale nemam doma zapojeny net...ale pekne napis, ja si rano precitam !!! 😀 😀 😀 drobci budu fajn....neboj.....a to máte komplet darovane embryjka, alebo len vajka ???????? viem, že pred tym to boli len vajka.....ci ???

minka051
31. máj 2010

orsulka úplná kompetka 🙂 na vajká už nemáme bubáčiky už ich pekne hlce domček.. Ten rastie ako z vody, len nech neprší a môžu pekne stavať. Tento týždeň by už mali byť aj potiahnuté múry.

nelia
31. máj 2010

Orsul, tak to ešte srdiečko asi nebude... ono začína biť až okolo 6-7tt... ale už budú vidieť, či sú dve... 😵 😵

ivkaj
31. máj 2010

Čaute, tak víkend byl super. Pánům meteorologům předpověď moc nevyšla, takže v sobotu nepršelo a odpoledne dokonce bylo i sluníčko ;o)

Noo a dneska mám poslední válecí den 😅 Zítra už jedu na nějaký "vítací den" do Plzně a od středy už se zapojím do pracovního procesu.

nelia
31. máj 2010

Ivka, takže leňošenie končí??? Veď to hádam s tou prácou nebudeš moc preháňať 😉 ... a dúfam, že budeš mať aj prístup na net (hlavne na MK) 😵

ivkaj
31. máj 2010

No jo, už budu mít po havaji ;o) Ale takhle si říkám, že aspoň přijdu mezi lidi a tayk budu mít nějaký pohyb.
Přístup na net mít snad budu, teď už jen aby mi tam nikdo moc nekoukal do monitoru ;o)

orsulka
autor
31. máj 2010

Ivik...no ahoj relaxačka....tak je super, že ste mali nakoniec aj slniečkový vikend .-))))))) a celkom ti aj prajem, že nastupis do prace, bude to take ine, ako byt len doma....fakt medzi ludmi.....a tiež teda veŕim, že ti nebude vela ludi cumiet na monitor 🙂)))))

labutienka
31. máj 2010

no nazdar tehule 😀
vidím, že sa to tu pekne rozbieha 😉
tak keby ste víkend 11.6.-13.6. nemali čo robiť, tak tu máte tip:
http://www.stadthalle.com/events/BabyExpo-2010-...

pred pár rokmi bola na tej výstave moja švagriná a podostávala kopu darčekov, a to bola ešte len tehula 😉

viel Spaß! 😀

nelia
31. máj 2010

Ahoj Labu 🙂... ako sa máš? Nejako nás tu zanedbávaš... 😕

orsulka
autor
31. máj 2010

jeeeeeeeeeej...Labutienka....no ahoj .-)))))) a vitaj......vru si dávno nebola.......ale verim ,že sa mas dobre.....resp. že to ide 😀 😀 😀
tak v tom teermine co si dala, nam to nehrozi......ja budem domka sama...F. sa vrati zo služobky až 13.6 v nedelu......

Adu este nie je doma z kontroly???????? to mala niekedy neskor, ci co ????? som voláko mimo ??????
😕

Neli...ty co porábas.....más vela v praci ?????

a Noe už na materskej...tak už na nás nemá casu 🙂)))) 😀

a SINCER má dne s tu poslednu skusku !!!!!!!!! tak držim palec - verim, že už hádam má aj uspešne po nej !!!!! 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre