Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
16. jún 2010

@laxity to som nepostrehla, že to už neberú, bola som v tom, že hej. Aj ja dúfam, že bude lepší výsledok, veď nikomu neprajem nič zlé.

noemarta
16. jún 2010

@sincerity to ma velmi mrzi, tie vysledky, verim ze budu na buduce lepsie a ze sa to upravi. 😔 😔
strasne moc vam prajem dobre vysledky a a a babenko...

adulik76
17. jún 2010

dobré ránko 🙂

orsulka
autor
17. jún 2010

tak dobre ranecko hviezdicky......aj vam....aj vam 🙂))))))

Sincer.....kuuuuuuuuuurnik, tak ale nechápem.....ved pred tym tam nieco bolo....a teraz že vobec nic ...!!!! tak aj po tej injekcii tak trochu zvláštne.....základ je, aby nasli aspon pár dobrych, pretože s tým sa už dá urobit veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela......a asi mu teraz musiš byť velkou oporou.....lebo ako ktorí chlapi to vobec vedia prijat a stravit niečo taketo....... tak držim aj ja palce, nech je tá opakovačka "plodná".......
no ved keby aj nie....tale existuju darcoske.....ide len o to, ci sa na tom dohodnete alebo nie...... ale pevne dufam, že k tejto alternative sa nedotanete a skor to spravi IVF s ICSI... 😉

adulik76
17. jún 2010

už som si myslela, že tu budem dnes sama ....

orsulka
autor
17. jún 2010

@adulik76 tak možno zajtra.......mám dovolenku 😀 😀 😀 😀 aaaaaaallllleeeeeeeeeeee !!!!!!
F: dnes možno spojazdni PC doma.......ak bude pršať......
aj nebude pršať tak maju tenisový zápas a nespojazdní nič........

😖

adulik76
17. jún 2010

to ma tu zajtra porazí, asi budem musieť opäť zdrhnúť z roboty 😀

orsulka
autor
17. jún 2010

adu...hihihihihihihihih.......ja ti povolujem, kludne možeš .-)))))))
ale tak hadam Neli bude, hlasila, že len vcera bude mat dovolenku !!! 😉 😉

ivkaj
17. jún 2010

Čaute ;o)

Nějak jsem včera zapomněla pogratulovat Lacimu k úspěšným zkouškám, takž doadtečně velká gratulace!

Orsul, co vlastně říkal F. na dvojčátka? ;o)

Sincer, ty vaše výsledky mě vážně moc mrzí a obzvlášť chlapi to nesou špatně. Jsem zvědavá jestli si to doktoři umí nějak vysvětlit. Nechce se na slovenskou poohlédnout po někom kdo praktikuje čínskou medicínu? V Praze je jedna čínská Dr., která se neplodnost přímo specializuje, ale to máte trošku z ruky.

U nás je teď veselo, před dvěma dny sem měla nějaké zažívací potíže já a dneska mě v tom vystřídal P., tak jsem zvědavá kdy budeme oba v pohodě 😅

orsulka
autor
17. jún 2010

@ivkaj no ahoj pracantka nasa 🙂)))) ale som rada, že sa aspon po ranu ukažeš......
a P. je tiež v požehnanom stave????? 😀 😀 😀 😀
no inak s mojim drahym sme mali celkom dobru naladu, ked sme o dvojickach hovorili.....sme sa nasmiali.....tak najskor ostal ticho......potom pochopil, co to sa popytal a nakoniec skonštatoval, že : " tí sa bubú klbčiiiiť !!! ".... 😀 😀

orsulka
autor
17. jún 2010

@ivkaj a už tie je lepsie??? už nemás zaživacie ťažkosti ??????
no ved u vas je tiež nadej, že su dve....!!!!! takže na utorok sa tesim 😉

nelia
17. jún 2010

Dobré ránko 🙂
No mňa hneď po ránu poriadne nasrali... bola som dohodnutá s doktorkou na tej hematológii... vyše hodinu som tam čakala a potom mi povedali, že dnes tam vôbec nebude... ale asi jej do toho prišlo niečo neočakávané, lebo to nebolo plánované voľno.. ale aj tak som sa vytočila 😒 .. .takže výsledky stále nemám 😠
Neskôr vás dočítam, lebo musím makať.
Inak som si včera kúpila 2 krásne šaty, tak sa vytešujem 😵 😵

orsulka
autor
17. jún 2010

@nelia mooooja!!! ...... tak pracou sa ukludniš 😀 😉 😉 tak pracuj, pracuj..🙂))))
no vysledky daju na seba cakat, pretože tam nie je nic doležite možno...a vsetko je OK .-)) 😉 😉

orsulka
autor
17. jún 2010

TAKžE NAKONIEC som tu dnes sama ja..... 😔 😝 😵

ale pracujem aj ja, kedže kcem zajtra volno.....si nemyslite zas.....

a viete čo???? este mesiac a vidime SA !!!!!! 😵 😵 😵 😵

a viete ešte co ,????? ani Labitienka dávno nebola...... 😕 😕 ta hadam už napise s tt pri nicku 😉 😉

adulik76
17. jún 2010

nie si tu sama, ešte som tu ja, ale keď mám tu kolegyňu na zaúčanie, tak moc času na brúzganie po nete mi neostáva. Veru, ešte mesiac a bude tu stretkoooooooo

orsulka
autor
17. jún 2010

@adulik76 ved ja viem Adulka, ved si pisala.........to je ťažko aj pisat aj vysvetlovat kolegyni..... 🙂))

už aby to bolo !!!!!! stretko, gulas, buchty, bruska, dobrá naladicka, pohoda a krčma !!!!! 😀 😀 😀

nelia
17. jún 2010

Orsul, tak pre niektoré brušká, pre niektoré hruška 😀 😀 😀
Inak zo srdiečka gratulujem k dvojičkáááááááám... to je supeeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵

Sincer, moja... je mi tak ľúto tých výsledkov... ale totálne nechápem, veď ho "akože" liečili na urológii, nie? Verím, že ten kontrolný odber ukáže, že to bola proste len nejaká chyba...

Babule, ďakujem za dodatočné gratulácie mojej polovičke 🙂
Ivka, tiež ma napadlo, či je P. zle od žalúdka iba preto, že s Tebou súcíti 😉

Teším, teším, že sa o mesiac zase vidííííííííííme 🙂

nelia
17. jún 2010

A Sincer, ja som včera tiež bola v NR... mohli sme sa stretnúť 😕 ... no ty si sa asi ponáhľala do roboty... ja som mala celý deň dovolenku.. inak celkom príjemne strávený deň, až na to, že pršalo, tak sme sa prechádzali po daždivej Nitre, lebo auto bolo 6 hodín v servise... ale už je opravené 😅 😅

orsulka
autor
17. jún 2010

nelik...dakujem pokladik....
tak ja idem na nakupy dnes...lebo svagrova, svagor aj ich dcerka mali po dva sviatky od zaciatku roku a my sme tam vobec neboli.....takže potrebujem niečo pre nich pokukat.......a dufam a verim, že to vsetko vybavim v TAKKU 😀 😀 😀 ved keby nie, tak aj zajtra mam cas este nieco popozerat 😉

sincerity
17. jún 2010

ahojte babulky.... dakujem pekne, tiez dufam, ze opakovane vysledky ukazu ze sa proste niekde stala chyba, aj ked dr. to vylucil... ved uvidime

nel.... ja som uz o pol osmej rano bola zase na autobusovej stanici a isla som smerom do roboty.... som sa ponahlala

nelia
17. jún 2010

No my sme vtedy práve odovzdávali auto 🙂
Orsul, tak príjemné nákupy a uži si zajtra voľno a potom aj víkend 🙂

adulik76
18. jún 2010

dobré ránko, máme tu piatočeeeeek 🙂

nelia
18. jún 2010

Dobré ránko 🙂
Adu, dnes tu budeme asi len my 2... keďže včera nepršalo, Orsulke asi žiadny počítač nespojazdnili 😕

adulik76
18. jún 2010

no, vyzerá to biedne s orsulkiným PC. Dnes som sa trocha vyletnila, tak dúfam, že nezačne pršať, ale som v robote autom, takže by som to mohla s tým mojím oblečením dnes aj zvládnuť 🙂

nelia
18. jún 2010

Adu, asi Ťa nepoteším, ale na dnes teda hlásili výdatný dážď 😒 ... u nás už leje 😠

adulik76
18. jún 2010

no, tak dnes budem mať nohy umyté asi ja 😀

nelia
18. jún 2010

aspoň ušetríš doma na vode 😀 😀
Ozaj, Maťo bude mať kedy štátnice? Tuším si spomínala, že tiež bude mať tento rok, či???

sincerity
18. jún 2010

ahojte babulky 😉

tak Marek bol dnes na tych konzultaciach..... dr pozrel do predchadzajucich vysledkov, kde po opakovanych spg mal priemer poctu spermii tak 16 - 22 milionov.... a teraz ani jedna... sam dr. si to vobec nevie vysvetlit a bude sa robit opakovany spermiogram. Mali by sme ist buduci tyzden bud v stredu alebo v piatok. Tak a uvidi sa podla vysledkov. Ak tam zase nic nebude, tak nevie co robit, jedinou moznostou bude potom CAR. A ak by to bol nejaky omyl /co vsak dr vylucil/, tak by mal brat stale tie injekcie.... no takze nic moc sme sa zase dnes nedozvedeli.

adulik76
18. jún 2010

neli, maťo bude mať štátnice až budúci rok, teraz je ešte len štvrták

sincer, nechápem takú veľkú zmenu, nejak sa mi to nezdá, že zrazu ničoho nič tam nemá nič.

nelia
18. jún 2010

však to práve nechápem ani ja... že ani jedna spermia... no dúfam, že budúci týždeň sa všetko vyjasní a že tam predsa niečo nájdu... držím veľmi palce 😔
Adu, tak M. bude mať o rok a L. zasa o 2 roky inžinierske 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre