Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

laxity
26. júl 2010

@adulik76 aj ja beriem 25 mg 😠

adulik76
26. júl 2010

@laxity no, je na kolieskach a zmestilo sa všetko 😀

orsulka
autor
26. júl 2010

ked kufor, tak kurof, aspon sa veci nepokrčia.... 😉 😉
mna dnes nejak dost pobolievaju križe a picha ma v podbrusku......može to byt z precdhladnutia????? aspon mám ten pocit....... 😕

dracekmracek
26. júl 2010

oruslko určitě může,pokud jsi někde nastydla,ale mě pobolívalo v kříži někdy kolem 20tt,ať je brzy líp 🤐

áááá tady se balí do porodnice to je krásný 😵 😵 😵 matně si vzpomínám přijde mi to hrozně dávno 😀

laxity
26. júl 2010

@orsulka myslím, že v pôrodnici je to jedno či sú alebo neni pokrčené 😀

môže to byť z prechladnutia dávaj si pozor drahá 😉

bambibam
26. júl 2010

@orsulka ja som bola tiež okolo 15 tt na pohotovosti lebo ma boleli kríže a spodok bruška ,bolo všetko v poriadku a doky mi vtedy povedal ,že kríže ma bolia tým že sa rozťahujú a pripravujú sa na veľkú záťaž a pichanie v podbrušku som mala lebo vraj maternica sa prudko nafúkla, ale upozornil ma že keby to neprešlo tak mám prísť.
Hmm....môžu však aj s prechladnutia. Opatruj sa a dávaj na seba pozor.

@adulik76 čo si si všetko nabalila? ja to mám v takej malej cestovke trošku vačšia ako ruksak. A vo štvrtok asi ostávam už v nemocnici.

adulik76
26. júl 2010

kufor som nevybrala kvôli tomu, či sa mi veci pokrčia, alebo nie. Ale pre mňa je to pohodlnejšie riešenie

orsulka
autor
26. júl 2010

dakujem bambulky...tak ste ma ukludnili trosku 🙂 🙂 myslim, že som asi prechladnuta, lebo hoci je ferkovi doma zima mne je furt teplo, a chodim sa chladiť na balkon 😀 😀

orsulka
autor
26. júl 2010

a sak s tym pokrčenim som srandovala 😉 😉

adulik76
27. júl 2010

dobré ránko, ja som sa práve zobudila, momentálne je celkom príjemné byť na materskej 😀 😀 😀

orsulka
autor
27. júl 2010

tak cavko,cavko...ja dnes tak trochen pracovne.......som prisla kuknut kolegov a jak sa im vodi, a co to zas popropravovat.....a este chcem sefa s autom otravovať 😉 😉

bublinkaa2
27. júl 2010

Ahojte baby... 🙂

Trosku neskoro sem nakukam ale predsa... 🙂 Ospravedlnujem sa, ze som vas neprisla pozriet, nemala som ani ponatia, ze ste boli na chate tak blizko Bojnic... 😅 Ale spatne, ked si to zrekapitulujem, tak asi by ste tam uz ani neboli. Lebo nasa Lucka momentalne nechce autom na dlhe trate cestovat, tak jediny sposob je ist vtedy, ked spi a to je okolo 13.00. No a pokym sme presli cele Zoo a okolie, tak uz bolo 18.30, ked sme sadali do auta smer domov NR, no a myslim, ze v nedelu takto navecer ste sa uz urcite rozprchli...

Noe - z celeho srdca gratulujem k narodeniu Nelinky, mate krasne miery... A zaujima ma, preco to skoncilo cisarskym... Lebo aj ja som tak skoncila...

Ivkaj - gratulujem k uspesnej kontrole u dokiho... Tesim sa, ze je vsetko v poriadku... 🙂

Adulik - prave som si vsimla tvoje cislo pri mene a skoro som onemela... O 4 tyzdne rodis... uaaau... rychlo to preletelo...

Orsulka - som stastna, ze mate s Ivkou prve tyzdne za sebou a krasne sa pozuvate... Velmi sa z vas vsetkych tesim... Uz len Neli a Sincer a potom sa mozno pridam aj ja... 🙂

Neli - dufam, ze mate teplucko a uzivate si krasnu dovolenku...

Sincer - dodatocne vsetko najlepsie k narodeninam... 🙂

My sme minuly tyzden boli znovu chori, len tentokrat to malo konecne uplne iny priebeh. Horucky nam vyskocili iba na 38.5 a nurofenom som ich krasne zrazila. Ziadne 40-tky!!!! Pravdepodobne zacal ucinkovat Ribomunil... Teda aspon podla doktorky... Som nesmierne stastna... 🙂

orsulka
autor
27. júl 2010

@bublinkaa2 jej to su krasne soravy....takže myslim, že tá liečba malinkej zabrala, kedže už to naozaj neboli 40-tky...to je fakt super, že ani ona ani ty sa nemusite trapit.....ani si neviem predstaviť ako to vsetko preživa matka s dieťaťom 😔 😔 😔
a mas pravdu, v nedelu sme sa veru rozchazali, poniektorí zmizli už aj doobeda, poniektorí poobede...alen takto večer tam boli už hádam len majitelia chaty 😀 😀 😀
tak sa krasne opatrujte, a nech tie choroby nechodia už vobec!!!! 😵 😵

orsulka
autor
28. júl 2010

dobre ranko dievčatka.......takže ja v žiadnom prípade nemožem počas dna spat.......vcera ked som dosla z prace, tak som zaspala na dve hodiny, a večer cumim na telku alebo do plafonu do jednej v noci!!!!!!! potom ma ide urvať......musim sa nejako premotať bez spanku 😠 😠 co pri tomto pocasku bude vcelku problem 😀 😀 😀 a este mam potom aj blbe sny za tu kratku noc !!!!! 😠 😠

sincerity
28. júl 2010

@bublinkaa2 ... tak to ma tesi, ze sa malej zdravicko zlepsuje, snad to bude uz len a len lepsie... a s tymi babatkami mas pravdu.... uz len my tri a potom budu uz len babatkovske stretka 😉

@orsulka ani mi nehovor... mne bolo vcera tak zle, ze som si vecer o siestej lahla, spala som do osmej... a potom som sa celu noc prehadzovala!

@adulik76 len si uzivaj matersku, pekne oddychuj, aby si bola oddychnuta na velky den 😉

orsulka
autor
28. júl 2010

@sincerity čafko moja.......a teraz už makas co ???????

adulik76
28. júl 2010

@sincerity však som sa aj len pred chvíľou zobudila 😀

@orsulka z toho nespania v noci si nič nerob, aj ja som mala také obdobia, ono to prejde. A keď sa ti chce cez deň spať, tak spi, nebráň sa tomu.

orsulka
autor
28. júl 2010

@adulik76 ahoj poklad.....len večer a v noci ma potom ide šlak trafiť !!!!!! a neviem co mám robit....... 😠

adulik76
28. júl 2010

ja som tiež cez deň spala a potom som v noci bola hore, ale prešlo to

sincerity
28. júl 2010

@orsulka .. jasne moja, to vies robit treba 😀

@adulik76 ... tak to je potom dobre 😀

orsulka
autor
28. júl 2010

idem s kamoskou na kavu...tak sa idem najest....obliect.....zatial pa pa pa 😉

noemarta
28. júl 2010

caute babyyy, tak uz sme domaa, huraaaaaaaaaaaaaaaaaa.
dakujem vam vsetkym za gratulacie. 🙂 🙂
nooo vsetko sme to zvladli, sice na koniec cisarakom, ale mame to chvala bohu za sebou.
prikladam foto nasej Nelinky.

adulik76
28. júl 2010

noe, tak to je super správička a malá je chutná 🙂

.... baby, šúpu sa mi kolená, neviete z čoho?????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivkaj
29. júl 2010

Dobré ráno, to bude dneska první? 😕

Noe, malá je opravdu nádherná. Nepustili vás z porodnice nějak brzo?

Adu, mě se pro změnu loupou ramena 😀

V sobotu vyrážíme na registraci do porodnice. Bez ní tam totiž nemůžu chodit ani do poradny. Tak jsem zvědavá. Limit je tam 12porodů na den, takže podle dobře míněných rad tam máme být aspoň hoďku před otevřením registrace 😨

orsulka
autor
29. júl 2010

dobre ranko 🙂)))
@noemarta tak vitajte domka, pekne si to s malinkou užívajte......je prekrásna !!!! gratulujem k takej krásnej bábike 😵 😵 😵

mne sa zatial nešupe nič 🙂)))) ale ferkovi plecia a chrbátik .-))))))

@ivkaj to taketo moooresy...???? v nemocnici, to akože sa nahlasis na den, kedy ti dali planovany termin porodu ????? a ked budes 13-ta, tak ťa daju o den skor ci neskor ???????

laxity
29. júl 2010

@noemarta gratuľujem Nelinka je peknučká 🙂 no a Natálka už má kamošku na koňovi 😀

tiež sa mi zdá nejak skoro, že ste doma.... 😕 , hlavne po cisáraku 😕

popíš ak budeš mať času...ako to prebiehalo... 😉

orsulka
autor
29. júl 2010

@laxity ahojte dievcatka...ako sa mate ???????

laxity
29. júl 2010

ahojte som vás aj zabudla pozdraviť 😀

@orsulka no my sa máme super...Natálka už ani neobsedí, takže mám veselo, lietame, pestujeme sa, sedíme... 😀

dnes mám stretko s babami z koňa, tak som zvedavá 🙂

a ty ako? aká bola kávička? 🙂

orsulka
autor
29. júl 2010

@laxity no super...kavicka bola doobeda, a potom aj poobede 🙂))))) zas iná partička sme boli 🙂)))))
stertko tunz kona - my budeme mat bud. týžden 🙂)))))
takže vy dnes zas obsadike s kočiarmi nejakun kaviaren ????? 😀 😀 😀
pusku Naty prosiiiim.....pekne na ličko 🙂))) dakujeeeeeeeeeeeeeeeem 😵

sincerity
29. júl 2010

@noemarta no ahojte damy! Mala je krasna! Este raz srdecne gratulujem, a ked bude casu tak vsetko pekne popis ako to prebiehalo!

@adulik76 ... no ja naozaj neviem z coho sa ti mozu supat kolena 😀
@ivkaj ... no zvlastny system tam maju.... takze si to fakt treba vyratat aby si nebola ta 13-ta 😀

@orsulka ... no komu je lepsie ako tebe... same kavicky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre