Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
11. aug 2010

Dobré ránko 🙂

@sincerity a to si sa objednávala do nejakej štátnej nemocnice?

sincerity
11. aug 2010

ano, normalne k milosrdnym .... chodim tam uz par rokov, vzdy mi utz robia tam... obycajne sa cakalo take 2 max 3 mesiace... no a teraz ze 6... skoro ma vystrelo...

no ved uvidim, posnorim, ci je nejaka sukromna a kolko sa caka a hlavne kolko to stoji...

orsulka
autor
11. aug 2010

@sincerity ja by som tiež nečakala na statnu......to jeden nikdy nevie, a hglavne, ked to boli je to na figu.....porozmyslaj, ved keby nic ine, tak do tamtej si už objednaná 😉
s tymi dverami sa veru trapime dlho, ale len to , že sa stým nič nerobi, len čakame a cakame a čakame ☹ ☹ ☹

ivkaj
11. aug 2010

Sincer, nechci ti brát iluze, ale v čechách se na tyhle speciální sona čeká i v soukromých centrech pěkných pár měsíců :-/

Dneska jsem byla poprvé v těhu poradně a musímse přiznat, že mě přístup hodně zklamal. Sestřička zkontrolovala moč, změřila mi tlak a Dr. se mě jen zeptal jak se mám, zeptal se na choroby v rodině a šla sem. Vypsal mi teda ještě žádanku na UTZ screening v II.trim. Ale jinak mě neprohlídl nic a mám zase přijít klasicky za čtyři týdny. A až teď jsem zjistila, že mi zapomněl i napsat žádanku na odběry, které by měly být společně s tím UTZ. Takže tam budu zítra volat co a jak. A na to všechno sem čekala hodinu a půl 😝 Přemýšlím, že se na příště objednám k někomu jinému.

Tak mi poraďte, jak má vlastně probíhat kontrola v poradně?

adulik76
11. aug 2010

@ivkaj tak moje kontroly vyzerali aspoň tak, že keď som mala mať podľa nejakého týždňa vyšetrenia alebo odbery, tak ma na to vopred upozornili, inak sa ma lekár tiež spytoval, ako sa cítim, neskôr ma vyšetroval a vždy počúval srdiečko. Tak v skratke.

nelia
12. aug 2010

Dobré ránko 🙂

@ivkaj podľa mňa aj u nás to prebieha viac-menej rovnako... ale to Ti akože vôbec nerobil ani UTZ?? ... inak vraj by sa UTZ mal v tehu robiť iba 3x ... 10,20,30tt - to som niekde tuším čítala... no ale ja si myslím, že my sme všetky "špeciálne" prípady 😀 , takže nám by ho mali robiť častejšie..

noemarta
12. aug 2010

ahote dobre ranko,
@ivkaj tak to je sila, lebo ze ta len takto odbavili, mne robili po kazde usg ked som isla na kontrolu, aj ked sa pise, ze iba trikrat. ale ako pise nel, my sme specialne pripady, a duplom vy s orsul. neviem, ale tak mne sa teda moj gynekolog dost venoval, vedel ze sa nam dlho nedarilo, tak ked som otehotnela, tak sa mi fakt dost venoval,nic nepodcenoval.

@sincerity v ip mas postu...

adulik76
12. aug 2010

dobré ránko, ako sme sa vyspinkali????? Ja celkom aj "doružova". Už sa teším na zajtra, je piatočeeeek 😀

nelia
12. aug 2010

@adulik76 tak keďže je zajtra piatoček, môžeš spať ešte dlhšie 😉 😀

@noemarta ako sa darí? maličká je ešte stále taká kľudná a spokojná? dúfam, že hej 😵

adulik76
12. aug 2010

čo chystáte babule na víkend?

noemarta
12. aug 2010

@nelia ahoj, zatial sa nam dari, mala je dobrunka, sem tam ma take svoje dni, ale ved tiez je len cloviecik, hi hi
akurat sa trosku jeduje, ale za chvilu pojde spat, dnes chcem ist na nakupy , tak som zvedava ako to spolu zvladneme.... a vybavujem krst, na konci augusta chceme mat.
nel, drz sa, a prajem pekny den.
tak isto to plati pre adulik, vy sa drzte dvojnaaasobne!!!

adulik76
12. aug 2010

kde ste všetky zmizli?????

orsulka
autor
12. aug 2010

ahojte.....prave som sa vratila z prace, a od maminky, bola som jej zaniest nejake veci......
idem vas precitat a navarit karfiolovu poleivočku 🙂)))
@ivkaj tak poradna prebieha napodobne, donesiem moc, omeria mi tlak, a odvaži ma.....ale potom k lekarovi na utz...pokecat s nim co je nove, ako budeme dalej postupovat a podobne.....ja mam mojho dokyho super, že uplne, nemožem povedat kriveho slova, vie ako sme sa dopracovali k teju, aj cim vsetkym sme presli...akurat mu chcem povedať, že chcem kontrolu skor ako o 4 týždne...
@noemarta tak nech nákupy dopadnu dobre, a vsetko pekne nakupite .-)))))) ides si niečo pekne kupit na meninky ??? 😉 😉
@nelia je to presne tak, že sono len 3x za tehu.....ako si pisala, ale za posledne roky je sono bum vsade, tak robia podaktorí sono o dušu .-)))))))
@adulik76 ahojček...tak sledujem že 38 tt...a termin sa bliži...nie??? už vieme aj presnejsie kedy co a ako????? kontrolu más zas v pondelok????

my ideme cez vik zas na Chvojku...dosla Vilkova segra z Luxemburgu a na dovolenku kamarat co je v asutrálii...tak bude stretko pod názvom "štastné návraty" 🙂))))) neviem ci budeme až do nedele, alebo len v sobotu.....

orsulka
autor
12. aug 2010

inak len tak okrajovo, už par dni Ladke meska menzes.... 😉 😉 😉

adulik76
12. aug 2010

@orsulka a netestne???????

orsulka
autor
12. aug 2010

@adulik76 sak ved neviem, len vcera bol ferko u Vila dat pofotiť auto, lebo ho chceme predať a mame pokazeny fotak, tak sa u nich zastavil, a len tak sa dozvedel, že meskaju......v sobotu s nimi budem, popytam sa..🙂)))

orsulka
autor
12. aug 2010

@adulik76 inak mala dostat v sobotu al. v nedelu...takže to ie je este tak dlho......ale kiežby sa to podarilo 😉 😉

adulik76
12. aug 2010

@orsulka to máš pravdu a moc by som im to priala, nech nemusia prechádzať tým, čím sme museli my

nelia
12. aug 2010

No baby, ja tento týždeň v práci vôbec nestíham... teraz som si doma musela zapnúť PC, lebo potrebujem objednať nejaké veci cez internet a vôbec nebolo času 😠
@orsulka Ladke odkazujem, že jej (im) držím všetky palce... a akonáhle sa niečo dozvieš, daj vedieť!! 😉
Moja mrcha má prísť až budúci týždeň... no tentokrát vôbec netuším, kedy bola ovulka, lebo bruško ma bolelo až neskôr ako ukazujú ovulku teploty... takže neviem, kedy presne má prísť mrcha 😕 😕 ... no snažím sa to brať fakt športovo (v tom mám už prax 😀 ), takže sklamaná nebudem... bude čo má byť 😵

noemarta
12. aug 2010

@nelia nebooooj, raz urcite nepriiide mrcha a budeme sa teskovat, ved uz nam to tu odcipa, uz sa tu rodi, takze treba dalsie tehulky 🙂 🙂 , ze Sincer !!!!! 🙂
@orsulka preeesne ako si to uhadla, isla som si spravit trosku radost. 🙂 🙂
aj som bola uspesna, vsade same zlavy, tak som vcelku aj dobre nakupila.

adulik76
12. aug 2010

@nelia kiežby tá potvora nedošla, moc by som vám to priala

adulik76
13. aug 2010

dobré ránko, dneska som si privstala 😀

nelia
13. aug 2010

Dobré ránko 😵
Aj ja som si privstala, som dnes došla na 6... ale o 15 padám 😅 😅 😅

@noemarta aj my sme boli v pondelok na nákupoch v Maďarsku a aj tam boli super zľavy... tiež som si urobila radosť 😝

orsulka
autor
13. aug 2010

dobre ranko...tak ja som vstala normalne 🙂))))))

nelia
13. aug 2010

@orsulka pre mňa by bolo aj 6,40 priskoro, kebyže som doma 😝 ... tak dnes idete na Chvojku? tajne vám závidím 😝 ... my tu máme na víkend rodinku z východu, takže tiež máme o zábavu postarané 🙂

orsulka
autor
13. aug 2010

@nelia neviem este ci dnes alebo až zajtra......
ale včera nám oskreli auto na parkovisku pred chemickou 😠 😠 😠 pravy zadny naraznik je chyteny bielou fakrbou...tak poobede Ferko behal s policajtami a spisovali zápis a podobne...dnes rano ide z astražnou službou v chemickej, leboé maju na parkovisku bezp. kamery a tak dufam, že to tam bude zaznamenané 😔 😔 ... hlavne teraz ked sa ho snažime predať...kurnik šopa!!!!!

nelia
13. aug 2010

@orsulka no to je fakt smola ☹ ... dúfam, že vinník sa nájde a poisťovňa aspoň uhradí škodu 😔

orsulka
autor
13. aug 2010

@nelia no ved uvidime.......

orsulka
autor
13. aug 2010

včerajšie hrátky s dcerkou mojej kamaratky 🙂))) s Aničkou

nelia
13. aug 2010

Baby, dostali ste SMS????? Lucka sa narodilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 ... ja som ešte stále šokovaná.... Adulik ráno napíše, že si dnes privstala a o 10 príde SMS, že sa jej narodila dcérka... no typická ona, nie??? 😀 😀 😀 ......... ale totálne som v eufórii, tak sa im tešííííííííííííííííím 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre