Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

ivkaj
23. sep 2010

Čaute ženy, tak jsme zpět z dovolené. Byla krásná ale krátká. Zvládli jsme to s prckem v pohodě.
Před dovčou a dneska jsme byli na kontrolním UTZ. Tak máme podruhé potvzeného kluka a máme 531g, velikost se prý už neměří, tak nevím. Ale důležité je, že máme všechno co se kontroluje v pořádku. 🙂

Sincer, jsem ráda, že jste to v centru zládli v pohodě. Jsem zvědavá na výsledky toto kontrolního spermia. Jak je to dlouho co M. skončil s těma injekcema?

Orsul, ty se v nemocnici drž!

adulik76
24. sep 2010

dobré ránko, dnes má lenuška už 6 týždňov, jak ten čas letí. Už aj orsul a ivik sú za polovičkou 🙂

@ivkaj to sú pekné správičky, len tak ďalej

a čo naša orsulka? Už by mala byť aj doma z nemocky, veď rátala, že pôjde domov stredu alebo štvrtok, tak hádam je všetko ako má byť

sincerity
24. sep 2010

ahojte dievcence 😉

@ivkaj tak to su super spravy, tesim, ze je vsetko v poriadku. Dodatocne prajem vsetko najlepsie k narodeninam 😉

@adulik76 ... ze to je neuveritelne.... jak to leti, ved pred chvilou sme boli na chvojke a malinka bola este v brusku ...

neviem neviem co orsulka, snad je vsetko v poriadku a ozve sa....

adulik76
24. sep 2010

@sincerity no, to je pravda, musím priznať, že mi to bruško občas aj chýba, ale aj tak som šťastná, že lenuška je medzi nami. Som nejaká rozpoltená osobnosť ... 😀

nelia
24. sep 2010

Dobré ránko 🙂
Máme tu piatočeeeeek 😅 😅 😅
Kde máme Orsulku???? Začínam si o nich robiť starosti 😔 .. už ich predsa museli pustiť z nemocnice, nie? 😕

nelia
24. sep 2010

@ivkaj ahooooj 🙂... tak tá vaša dovolenka fakt rýchlo ubehla...

@adulik76 už 6 týždňov??? o chvíľku sa bude vydávať 😀 😀 ... fakt to hrozne letí...........

@sincerity Tebe nech to v škole rýchlo ubehne!!! 😉

noemarta
24. sep 2010

ahojte babule,
a nelka ma dnes presne dva mesiaceee!!!! 🙂
prajem vam vsetkym pekny vikend.

adulik76
24. sep 2010

@nelia so svadbou daj pokoj, to ty si na svadby expert 😀 😀 😀 😀 hlavne tento rok, že?

laxity
24. sep 2010

@noemarta všetko naj k výmesačninám 🙂

nelia
24. sep 2010

@adulik76 to ano... nevolala si náhodou Orsulke?? fakt začínam mať starosť.. hádam fakt len oddychuje a nechce sa jej zapínať PC 😕

orsulka
autor
24. sep 2010

ahojte prepeličky moje 🙂 🙂 🙂
tak ako ste si tu gazdovali?????? tak citam, že fajne.....

Ivkaj...vsetko naj k narodkam...a gratulujem k super vysledkom, drobec je riadna vaha 😀 😀 😀 a som rada, že ste v pohodke zvládli dovcu 😉 😉

Lenočke a Nelinke vsetko naj k ich výročiam... 😵 😵 😵
@sincerity vam vela sil do vsetkeho dalsieho co vas este caka, je mi luto dedka.... 😔 😔 tak som zvedava na tu genetiku, aj ked moj predpoklad je, že vsetko bude OK.....

vcera nas pustili domov, ale dost neskoro až okolo jednej, lebo doktori mali dost prace na sale vcera, vsetko dopadlo dobre, steh je na mieste, a este treba tych 7 dni mat nohy a zadok vo vodorovnej polohe....a tak radssej budem ležať doma ako v nemocke....takže Ferko sa stara, vybavuje, vari,žehli, vsetko 😉 😉 no....je mi sveta žiť 😉 😉 😉

orsulka
autor
24. sep 2010

@nelia a inak teraz si celkom trafila s tym PC, fakt sa mi ho vcera ani nehcelo zapnut 😀 😀 😀

adulik76
24. sep 2010

@orsulka super, že všetko je tak ako má, inak to ani nemohlo byť, čo? A kedy budeme vedieť, čo za drobcov budeme v januári vítať?

nelia
24. sep 2010

@orsulka veľmi rada Ťa tu vidím... som sa ukľudnila, že je všetko OK 😵 😵 ... a drobci sa teda neodhalili? či Ti ani nerobili UZV?

orsulka
autor
24. sep 2010

drobcov kontrolovali hned v pondelok pri nastupe.....merali aj krcok......drobci ok, ale pohlavie e-e.......verim tomu 3D, že tam to už bude jasne......ten krčok merali aj v stredu po serklaži....je 4 cm....takžre fajn celkom 😉 😉

adulik76
24. sep 2010

@orsulka žeby sa drobci schovávali a naťahovali nás ako naša lenuška? Tá sa tiež furt schovávala

orsulka
autor
24. sep 2010

@adulik76 vlavo hore su spolu zadockami 😀 😀 😀 jedno smeruje na strane vlavo smerom kolko dole....druhe smeruje z lavej strany na pravu priečne dole.......to priecne bolo krasne otocene chrbatikom!!!!! akože slalam banan 😀 😀 😀

orsulka
autor
24. sep 2010

@adulik76 ja len dufam, že nas nebudu tak dlho natahovat ako vas Lenočka.....
otazocka....tie nožnicky co mas na strihanie nchtikov su kvalitne u teba????? pytali sa baby v teme dvojiciek, že kde kupit......tak im odporucim tvoju stranku 😉 😉

minka051
24. sep 2010

adulík76 dakujem 🙂 🙂

minka051
24. sep 2010

@nelia ked tak budem pluť koľko sa dá lebo každej veľmi prajem, lebo si to zaslúžime 🙂 🙂

adulik76
24. sep 2010

@orsulka tak sú v pohode tie nožničky, nemajú ostré hrany a to je dobré. Inak neviem, čo by som na ne mohla povedať.

orsulka
autor
25. sep 2010

ahojte.....
@minka051 aby som nezabudla, lebo aj tak som pozabudla vcera......veeeeeeeeeeeeeeeeelmi silnoooooooooooooooooooooo držííííííííííííííííííííím palceeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!! tfuj tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵 😵 😵 posielam virusiky, nech ste pozitivny na to tata!!!! 🙂 😉 😉 😉

nelia
27. sep 2010

Dobré ránko 🙂
a máme tu upršaný pondelok 😠 😠 ... ale dnes idem po robote na masáž, tak sa aspoň mám na čo tešiť 😵 😵

orsulka
autor
27. sep 2010

dobre ranecko prajem......
mna dnes caka doky obvodny, idem zaniesť papiere z nemocky, a konečne sa objednať na to 3D ...huráááááá......este som dokymu kupila malý prezent tak sa mu ho idem sanžiť odovzdať....uff...uff...z tohto teda mam celkom obavy a neviem či sa to niekedy aj naučim davať taketo prezenty....

@nelia tu masaž uprimne závidím......a čo detox?????? už si bola aj druhykrát????

adulik76
27. sep 2010

dobré ránko, babulky. To počasko už asi iné nebude 😝 .
@orsulka dúfam, že sa drobci ukážu, som zvedavááááá

orsulka
autor
27. sep 2010

@adulik76 aj vam dobre ranko....no dnes ma takto pozerat asi nebude doky....asi budeme musiet počkať na to 3D 😔

adulik76
27. sep 2010

@orsulka však na to som aj myslela.

nelia
27. sep 2010

@orsulka ano, bola som aj na 2.detoxe... a objednala som sa k nej na liečenie, ale termín bol až 23.11. - ale už teraz sa na to teším.. ona dodáva telu energiu, ležím na takom masérskom stole a ona prechádza nado mnou rukami... sa ma ani nedotýka a predsa cítim teplo... cítim sa pritom fakt príjemne... nech je už november 😝 😀
A teraz som nejaká prechladnutá... hrdlo ma bolí a kašlem 😒 .. dúfam, že to do víkendu prejde, lebo v nedeľu sa chystám na taký 3-hodinový workshop s činelkami 😵 😵

orsulka
autor
27. sep 2010

@nelia s akymi činelkami???????? nedochádza mi?????
inak už som spať, doky tam nie je cely týžden, takže som len správu ukázala, a objednala ma na to 3D sono spolu sporadnou na 11.10. 🙂 🙂 to je o dva týždne 😉 😉

@nelia ako stále tvrdím, pokial tomu veriš a citiš sa u nej príjemne nemože to byť na škodu....je to vsetko len a len pre dobro....ale vidieť, že má nátresk, ked ťa objednala až roho 23.11. 😒 takže asi je dosť uspešná 😵 😵

adulik76
27. sep 2010

@nelia na tie činelky som sa aj ja chcela spýtať

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre