Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

minka051
28. sep 2010

@nelia no tak to si prajem najviac zo všetkého 🙂 🙂

orsulka
autor
28. sep 2010

@minka051 ja nejak tu energiu ani nevnimam, teraz mam "ležave obdobie" 😀 😀 ale aj to si myslím, že treba.. 😉 😉 no s domčekom to vyzera, že sa coskoro aj nastahujete?????

minka051
28. sep 2010

@orsulka no keď všetko pôjde tak ako vlastne ide tak v novembri bývame, Sice vonkajšie práce okolo domu urobené nebudú a ani fasáda ale v nútri bude už všetko.Ešte ma čaká veľké upratovane, ale asi to vyriešim nejakou brigádou 😀 Hádam mi kolegyne pômôžu. 😀 Nikoho ineho na blízku nemám

ivkaj
28. sep 2010

Čaute, u nás bylo dneska volno, tak jsme trošku lenošili ;o) Od soboty tu pršelo, tak jsme se byli podívat i na Labe a tolik vody jsem tam ještě neviděla.

O víkendu jsme radostnou novinku oznamovali zbytku P. rodině. A reakce jeho ségry: hmm, no jo, tak gratuluju. A začla cosi řešit s tchýní. Málem sem ji poslala do pr.....

S tou těhu masáží. Já chodím na thajské. Leží se na boku, pak na druhém, chvilku na zádech a pak v sedě ještě trošku záda. Je to úžasný relax, od noh až po vlasy ;o)

adulik76
29. sep 2010

dobré ránko
@ivkaj nerieš to, aj tak by sa tým nič nezmenilo, akurát by si sa len mohla rozčúliť. A to teraz nepotrebuješ. Vo svojom okolí máš predsa dosť ľudí, ktorí sa úprimne tešia, že čakáte bábätko.

... my už máme kúpené naušničky, krsná sa "pochlapila" 🙂 a v nedeľu krstíme 🙂 🙂 🙂 🙂 , no oslávime to už v sobotu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
29. sep 2010

Dobré ránko 🙂

@ivkaj no tú reakciu radšej nebudem komentovať... súhlasím s Adulik, proste to nerieš 😉

@adulik76 paráda, takže cez víkend papáte veľkou lyžicou 😉 😀 😀

orsulka
autor
29. sep 2010

dobre ranko prajem 🙂)))))

@ivkaj absolutny suhlas s babami......je to krava, ked sa nevie tesit , ked jej bracho je nadšený......takýchto ludi sa ozaj oplatí ignorovať!!!!!!!!

@adulik76 lenočka už teda bude krásna slečinka 🙂)))) a kde idete dat prepichnut uska?????

@nelia ahoj mojko...vyspinkana???? a v práci??? a inak, už ti zvysili plat po tých uspešných skuškach, co si urobila????? 🙂 😉

adulik76
29. sep 2010

@orsulka naša doktorka by to mala spraviť, no ja neviem, či radšej neujdem aj z budovy, aby som ju nepočula plakať.

orsulka
autor
29. sep 2010

@adulik76 takdufam, že to bude rýchle, a mala sa možno ani nezobudí...... 🙂 🙂 😉 😉 alebo pre istotu nech dnu ide radsej Matko 😀 😀 😀 ale verim, že zvladnete.... 😉

adulik76
29. sep 2010

@orsulka on by bol na tom asi ešte horšie ako ja, keby videl svoju princeznú plakať

orsulka
autor
29. sep 2010

@adulik76 avieš, že presne som na toto myslela?????? hihihihihih...zas sa mi to len potvrdilo, lebo aj vsetky kamosky povedali, že chlapi ešte ťažšie znášaju, ked ich lasky male placu .-))))))))

nelia
29. sep 2010

@orsulka no jasné, že zvýšili... pridali pár núl... ale asi sa stala nejaká chyba, lebo ich dali pred sumu a nie za sumu 😀 😀

@adulik76 no to vám veru nezávidím, ale každá kočka to musela absolvovať, vydrží to aj Lenočka, neboj... len to, že sa na to vy nebudete vedieť dívať... ale hádam to bude rýchle 😵

orsulka
autor
29. sep 2010

@nelia 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
29. sep 2010

@nelia @orsulka tak my chodíme k doktorke, ku ktorej chodí aj sestra s neterou a ona povedala, že ma doktorka určite pošle von z ambulancie. Tak uvidíme.

nelia
29. sep 2010

@adulik76 a kedy idete na to??

adulik76
29. sep 2010

@nelia keď naberiem odvahu....... ale cca do dvoch týždňov

orsulka
autor
29. sep 2010

baby...neviete co je s nasou Sincer????????? už fakt davno nenapísala par riadkov....viem, že mala zápis do skoly.....ale tak hádam je vsetko OK 😔

laxity
29. sep 2010

ahojte

@adulik76 neboj ešte prídu ťažšie a bolestivejšie veci 🙂, aj keď po pravde ja som bola vo vedľajšej miestnosti a teda slzy som mala keď som ju počula plakať 😔. Už tak skoro ráno na koníkovi? 😀...ako sa má Lenka?

@orsulka sincer jojo mala zápis a makajú na stavbe ale určite sa ozve keď bude mať času 😀 ...to budú asi baby, keď sa nechcú ukázať tie tvoje bublinky...bo chlapi sa radi predvádzajú by sa ukázali 😵...ale srandujem samozrejme 🙂

@nelia ako sa spinká a ....... 😀 v žltej spálni? 😵

My sa máme super, rastieme, papáme, plávame...všetko ide ako má...práve spí a ja vegetím 🙂

sincerity
29. sep 2010

ahojte babulky....

esteze, tu mam tu lax, ktora za mna sem tam popise 😀

orsulik... neboj, vsetko naporadku 😀 len casu je malo.... v piatok som mala zapis /takze som uz uspesne v stvrtom rocniku/ a v sobotu cely den skolu...
takze od pondelka v robote blazninec, vzdy mi ten jeden den chyba a musim to dorabat.

po veceroch chodime teraz penetrovat a malovat... to su take roboty, kde musim aj ja chodit, takze doma nevarim, neupratujem ale chodim malovat.

inac vas vsetky citam poctivo nebojte 😉

noemarta
29. sep 2010

ahojte babule,
ja vas tiez poctivo citam, nebojte! 🙂
@adulik76 vy uz idete nastrelovat nausnice? my sme tiez dostali nausnice, a nam ich este lekarka nedoporucuje nastrelit, ze az v 4 - 5 mesiaci, ze sa jej este vyvija usny lalok, tak my este cakame. 😉 Inac Lenocka je kraasna, pozerala som si fotoblog.
@orsulka , ivkaj, vidim ze krasne rastiete, len tak dalej, som zvedava orsulka co pod srdcom nosis,hadam na tom 3decku sa ukazu fazulky. 🙂
@sincerity takze si uspesna studentka v poslednom rocniku, uz ho len zvlaadnut. Tak hadam sa tento rok stahujete do noveho cooo??? a potooom, do noveeeho, novy cloviecik. 🙂
@laxity ahojte baby, akooo??? co nove?
My sme boli dnes v poradni a mame 5400gramov a 60 cm. takze nas pani doktorka pochvalila ze rastieme ako na plnotucnom mlieku.
Lax, chcem sa spytat, davala si malu zaockovat Naty na rotavirus??? zvazujem...... 😕 😕
@nelia ahoj, ozaj ako sa spi v noveeej spalnickeee????

laxity
29. sep 2010

@noemarta každý doktor má iný názor...a tak je to aj s tými náušničkami, myslím, že je to jedno. Keby som mala robiť všetko podľa doktorky, tak musím dať všetky nepovinné očkovania 😀 a stravu presne ako povie ona 😀

áno dali sme zaočkovať proti rotavírusom...tiež sme sa dali v podstate nahovoriť, je to dosť drahé ale tak je zaočkovaná 🙂 ...ale ostatné nepovinné asi už nebudeme dávať...my sme proti tomu 😉

tak pekne rastiete a papáte...my keď sme mali dva mesiace tak 5090g a 58cm 🙂 . Máme sa super, rastieme, blaboceme, papáme zeleninu ovocie, dnes aj kašu 🙂 chodíme plávať...odporúčam 🙂

nelia
29. sep 2010

@noemarta @laxity Tak baby, vidím, že sa máte super a užívate si vaše krásavice naplno... tak to má byť... 😉 😵
Nám sa v našej novej spálni spí výborne.... a ja že prečo odvtedy vždy meškáme do roboty 😕 ... hihi 😀
Práve som dočítala knižku "Nový život bez chlapa" ... uplne čerstvá novinka, teraz ju niekedy napísali... odporúčam.. som ju prečítala za 2 večery... 😵

noemarta
29. sep 2010

@laxity no ved to, riadit sa len podla lekarky, nic moc.
Ja som tiez proti tym ockovaniam, ale tak tento zvazujem, uvidim,este si to pozriem na nete a uvidim.
Ano ano, aj na plavanie sa chystame, tu v ivanke robia kurzy a baby si to velmi chvalili a mala zboznuje vodu, takze urcite pojdeme. 🙂
to som rada ze sa vam tak dari, ze je supis na materskej???ˇ!!! jaaaj... 🙂 🙂

noemarta
29. sep 2010

@nelia neli, ty nemas citat, aleeeee tutumutuuuuuu v novej spalnicke noooo !!! 🙂 🙂 🙂

orsulka
autor
30. sep 2010

dobre ranko prajem.....
tak Nelinka včera zjedla asi vtipnu kašu ci co .... hihihihihh...včera jej celkom islo 😀 😀 😀 fakt aka knižka že Novy život bez chlapa ......to je komedia ?????? 😀 😀 😀 😀

@sincerity no tak sledujem babula, že si zas a opať v jednom kole, ale robota nepusti a chápem, že si na domceku zakladne verci, ako malovanie a penetrovanie chcete urobit sami.....aj my sme to doma robili sami 😉 😉
tie vysledky z genetiky budu kedy???????

@noemarta
@laxity vy ste super maminky 🙂))) krasne rastiete, papate, spinkate 🙂)))))) supiš pupiš 🙂)))))

Adulka + Lenočka ....dobre ranko hviezdičky 😵 😵 😵 😵

adulik76
30. sep 2010

@orsulka dobré ránko aj tebe, slniečko
nelik, humor je dobrá vec, ale súhlasím s noe, treba využiť tú žltú a robiť niečo iné ako čítať knihu.... a ešte s takým názvom 😀

sincer, kedy trocha poľavíš???????????????????????????????

lax, už aj ja som posielala prihlášku na plávanie, tak som zvedavá. No, určite sa nám to prvýkrát páčiť nebude, ako všetko doteraz...

nelia
30. sep 2010

Dobré ránko 🙂
No zase si o mne nemyslite nič zlé, že čítam knižky s takým divným názvom... len tak sa mi dostala do ruky... ale bola fakt dobrá... po jej prečítaní si človek toho svojho chlapa ešte viac váži a ďakuje bohu, že má takého normálneho...
A nebojte, ovulka bola dostatočne využitá 😵 😵 😵 ... inak tento mesiac som sa na všetko vybodla, ani teplotu si nemeriam a keďže liečiteľ "neordinoval", keď som k nemu chcela ísť, ani toho tento mesiac neriešim... proste potrebujem pauzu od toho celého kolotoča, chápete......... 😎

A o tom plávaní som tiež počula len samé dobré veci... a je super, keď sa bábo už od malička naučí plávať... ale oni vedia istý čas plávať len pod vodou... neviem, kedy sa naučia aj nad... susedkina dcéra má 3 roky a pláve furt len pod vodou 😀

donalona
30. sep 2010

jaaaj o hodinku mam volat ako hcg z krvi dopadlo....ale asi nijak☹ vcera MS a lekar nic nevidel....

minka051
30. sep 2010

Ahojte prajem pekné slnečné ránko 🙂 🙂
@adulík76 no to plávanie je super moja sesternica tiež chodila s malou od 3 mesiacov a už pláva ako rybička a veľmi sa jej to páčilo. Teraz už má 1,5 roka a chodia stále.

donalona ešte nemusí byť nič stratené stále je nádej 😉 A skúšať môžeš ďalej. Síce neviem ako na tom si, lebo o tebe zatial nič neviem.

adulik76
30. sep 2010

@minka051 ja sa už teraz teším na to plávanie s malou, uvidíme, čo na to ona 😉
@nelia určite si nič zlé o tebe nemyslíme, veď keď je kniha dobrá, tak čo po názve, že???? A užívaj si aj mimo ovulky, keď bude malé, už na to nebude čas.... resp. trocha času medzi jedným a druhým krmením 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre