Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
5. nov 2010

@nelia na to vstávanie si časom človek zvykne, ani neviem, čo je to spať celú noc bez prerušenia 😀 😀 😀 . Včera som poslala malú s krsnou von, ale zišli sme sa pred poštou - musela som poodosielať balíčky - a nejak som neodhadla čas, tak sme šli s takým krikom domov.... som myslela, že tí, čo malú počujú, zavolajú na mňa sociálku, že týram dieťa. No, neuveriteľný hlad nastal. Prišli sme domov...... a ticho....ale na ulici vyvreskovala, no des 😝

ivkaj
5. nov 2010

No já mám v plánu z Dr. vymámit nějaké rozumné vycházky. Chci zase chodit na těhu cvíčo a tak nějak si ten konec těhu užít.

Adu, na kámošku jednou sousedi z ulice zavolali městskou policii. Malá měla zrovna období kdy nechtěla vůbec nic (ale to jí byl tak 1,5roku) a jen ječela na celé kolo. No a jak bylo léto, měli otevřená všechna okna. Naštěstí svůj řvoucí záchvat předvedla i před policiíí, tak kámošku jen požádali aby si zavřela okna 😎

adulik76
5. nov 2010

@ivkaj no, teraz si ma potešila zasa ty....

ivkaj
5. nov 2010

Adu, není zač ;o)

adulik76
5. nov 2010

jak to rýchlo letí, o chvíľu budete aj s orsul maminky 🙂

ivkaj
5. nov 2010

Jo jo, letí to hrozně. Když jsem v neděli volala do nemocnice a Dr. mi řekl "věci na miminko si zatím brát nemusíte" , tak mě to docela viděsilo. Vždyť to ještě nemáme pořádně nachystané. Takže provedu inventuru toho co máme a pomalu dokoupím zbytek. A kočár objednáme příští víkend, budou totiž slevy ;o)

minka051
5. nov 2010

Ahojte prajem pekné ránko.
no ja ho nemám lebo mi je hrozne zle bolí ma katastroficky brucho mám pocit že mi odídu všetky vnútornosti. 😝 Tá mrcha sa nechce poriadne pustiť a ja sa bojím aby som nemusela na čistenie do nemocnice. ☹

ivkaj
5. nov 2010

Minka, to je fakt na pytel jak to dopadlo ☹ Co nějaké přírodní nebo babské rady na rozjetí mrchy? Mě teda napadá jedině horká koupel a červené víno 😒

adulik76
5. nov 2010

@ivkaj a už máte vybratý kočík?

ivkaj
5. nov 2010

Nakonec budeme mít úplně jiný než se mi líbil. Chtěla jsem Implast Bolder Canu, ale když sme ho přeměřili, tak mám strach, že už roční prcek by se nám do sportovní sedačky nevešel a to je na zimu vcelku na nic. Tak nám paní v obchodě doporučila X-lander jako jeden s největší sportovní sedačkou. Navíc na něj pasuje autosedaška maxi-cosi, tak je to vyřešené.

adulik76
5. nov 2010

@ivkaj a čítala si si názory na tento kočík?

ivkaj
5. nov 2010

Adu, neděs mě. Jediný co jsem četla, že je menší korbička (ale tím, že budeme lednoví, to tolik nevadí) a jinak jen spokojenost. Nebo máš jiný názor?

adulik76
5. nov 2010

@ivkaj nechcem ťa strašiť, ja len či to máš overené zo všetkých strán. My, keď sme kupovali Concord, tak sme najprv posurfovali všade- možne, aby sme mali čo najviac informácií.

ivkaj
5. nov 2010

Četla jsem diskuzi tady na koníkovi a nic negativního jsem tam nenašla a utěšuju se tím, že kdyby to byla nějaká katastrofa, tak s tím nebude jezdit tolik mamin.

adulik76
5. nov 2010

@ivkaj tak v poriadku, keď si spokojná, je len dobre. Ja som to myslela v dobrom, nechcela som ťa vystrašiť. My sme boli pevne rozhodnutí pre concord, našla som len samé pozitíva a neľutujem. Napadá ma len jedno negatívum - nemá reflexné prvky, čo som už vyriešila posvojom

orsulka
autor
5. nov 2010

ahojte...🙂
tak kontrola dopadla dobre, len ked doky kontroloval krčok, tak povedal, že je tam nejaky vytok biely, tak zobral ster....inak krčok drží aj teh...dalsie kontolru mám 16-teho.
ked osm sa vrtila domov, mala som pozdrav z posty, že tam mám baliček, tak dufam, že ho dnes poobede stihneme vybrať Adulik 🙂))
@ivkaj asi by som aj ja ostala doma, tiež suhlasim s tvojim drahým 😉 😉 ten &X-lander ma ponuka aj ten nas obchodnik...je to jedna z jeho ponuk......ale mne sa tm vidia tie vanicky hlboke take labilnejsie ako v tom easy walkery....ale najbližsie by sme ho mali aj konkretne vidiet, tak to bude ine, ked si ho budem mocť obzriet 😉 😉

ivkaj
5. nov 2010

Orsul, to je fajn, že kontrola je v pohodě. Ale nezapomeň taky odpočívat, jo 😉

orsulka
autor
7. nov 2010

všetkým krásnu nedelu prajem 🙂 🙂 cakáme návstevku tak pomaličky čo to pripravujem a chystám.....su to decka z tanecneho takže už sa moc na nich tesím, co maju noveho 😉 😉

adulik76
8. nov 2010

dobré ránko 🙂 Malá dnes vstala o 5,15 😀
orsulík, balík došiel? Nedala si mi info

adulik76
8. nov 2010

dobré ránko 🙂 Malá dnes vstala o 5,15 😀
orsulík, balík došiel? Nedala si mi info

orsulka
autor
8. nov 2010

dobre ranko....

@adulik76 pisala som, že dosiel, len sme ho este neboli vyzdvihnut....v sobotu je posta zatvprena...takže dnes poobede ho dufam pojdeme prevziat 😉 😉

adulik76
8. nov 2010

@orsulka aha, už som sa bála, že niečo nie je v poriadku 😕 .

orsulka
autor
8. nov 2010

@adulik76 nie nie v pohodke...len napisali, že ma skoro 7 kg ten balik, tak som ho nechcela vliecť sama, este aj z taškou z obchodu 😉 😉

adulik76
8. nov 2010

@orsulka tak to určite nevleč, ja som ho vliekla ...

orsulka
autor
8. nov 2010

@adulik76 😉 😉

orsulka
autor
8. nov 2010

dnes je ti ako tichučko 😉 😉 ano sincer sa dlho neozvala..... 😔

nelia
8. nov 2010

Dobré ránko (či už dobrý deň) 😉
Ja dnes moc nestíham net... ako som minule písala, zas nás navštívili audítori, tak bude čo robiť 😠
dnes by mala dojsť zase aj mrcha... to je neuveriteľné, že zas ďaľší mesiac ubehol 😕 😕

orsulka
autor
8. nov 2010

@nelia 😕 😕 😕 to fakt???? teda musim poveda, že to fakt leti.... 😀 😀 😀 ak vam chodia auditori z celeho Slovenska ci co???? postupne jeden po druhom????? ved sa mi zdá, že vas otrvuju už vyse mesiaca!!!!! 😠

adulik76
8. nov 2010

@orsulka strašne rýchlo ten čas letí, veď Lenuška už bude mať tri mesiace v sobotu 🙂

ivkaj
8. nov 2010

Čaute, tak já jsem ráno vyprovodila P. do práce a před hoďkou se vzbudila u TV 😎

Jo jo čas letí neuvěřitelně rychle, a nejvíc je to vidět na dětech. Přijde mi, že jsem si těhu ještě neužila a za měsíc už jdeme na první číst předporodního kurzu 😅

Nelia, co vy tam s těma auditorama pořád děláte? Že vy jste na ně moc hodní a jim se u vás líbí 😉

Adu, vy si valstně užijete první vánoce s prckem, co? Jsem se v obchodě rozplývala nad vánočníma věcma pro děti.

Orsul, jak jste vlastě dopadli s výběrem jmen?

Babulky, kdepak se touláte všechny ostaní?

nelia
8. nov 2010

No tentokrát sú to auditori až z ďalekej Korei 😒 .. furt je niečo... raz daňováci, raz účtovný audit, potom interný... pomaly nám budú auditovať aj chlpy v nose 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre