Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
16. nov 2010

@ivkaj mne sa tiež veľmi páčila

nelia
16. nov 2010

Dobré ránko 🙂

@noemarta uži si výlet s malou... 😉 .. a to idete autom? to bude dosť dlhá cesta, hmm??

@ivkaj dúfam, že to bruško bude OK... tak len pekne oddychuj koľko sa len dá...

@adulik76 @orsulka ... krásne nové fotky 😉... pozdravujem Ferka a nech sa rýchlo vylieči... a ty dávaj na vás pozor, aby ste to od neho nechytili 😔

orsulka
autor
16. nov 2010

ahojte babule.....

@adulik76 aj ja chvalim choditko, fakt pekne, ved lenuška si ho vychutná, ked príde čas 😉 😉

Ivik.....tak som sa s tym krčkom trafila....hihihihih...tak ja beriem magnezko už viac ako dva mesiace 3x denne, a železo 2x denne......prinposlednej kontrole som aj tak so železom bola este trosku pod normálom....
dnešná poradna u nas dopadla dobre, krčok drži, vsetko OK, robili aj sono drobcov, tak velkosti suhlasia s 29 tt 😉 😉 pani doitorka povedala, že možu mať tak okolo 1,5 kg.... tak sa tesim, pani doktorka na solne zas povedala že pekne rastu 😉 😉 tak som z toho taka vytešená.....
tak detusky ma potešili , lebo v robote ma dnes celkom dosť rozosmutnili....aaaaaaaaaale pre dobrotu na žobrotu...tak mi treba.....ale je mi z toho smutno 😔 😔

a este som vam zabudla napisať, že v sobotu sme boli pre fakturku na to nove auticko skoda oktavia famili combi 😉 😉 😉

ivkaj
16. nov 2010

Orsul, tak to já toho beru půlku co ty (1x magnésko a 1x železo). To je fajn, že se tak pěkně držíte. Už ste s Dr. nějak plánovali porod? Noo, s autem jste se pěkně rozhodli, oktáva je pěkně velká, jen aby ses v ní neztatila 😉
Co ti provedli v práci?

orsulka
autor
16. nov 2010

@ivkaj aaaaaaaaaaaale......somochotna a chodim robit vyplaty, prac. zmluvy a cokolvek co je treba, a zaucam kolegyne na vyplaty kdyby něco........ja odovzdám podklady na vyplaty a cakam kedy ich riaditelia schvália, potom to možem cele ukončit a spracovat....no oni si tie podklady držia aj 10-12 dni....potom ludia zuria, že nemaju vyplaty, a dnes som sa dozvedela, vraj sa obaja vyhovaraju na mna....vraj sa mi predsa teraz musia priusposobit!!!! 😠 😠 😠 a pri tom vedia, že kedykolvek zavolaju, že to maju hotove, tak ja to pridem urobit......ale nakoniec som u ludi zodpovedna ja......a to to robim za dakujem pekne!!!!!!!

inak dala som nejake nove foto , tak kuk album 😉 😉

ivkaj
16. nov 2010

@orsulka některé jsou skoro jako svatební 😎 Ale pěkně rostete.

orsulka
autor
17. nov 2010

@ivkaj 😀 😀 😀 no ten záves na fotografovanie si kupila tá kamoška, tek to tak nejak chcela vyskušať 🙂 😉 😉
no a myslím, že rastieme dobre, doky meral brusko že 39 cm 😕 😀 😀 😀

nelia
18. nov 2010

Dobré ránko 🙂

@orsulka krásne fotky 😵 😵 ... no to bolo od kolegovcov fakt škaredé 😠 😠 ... ale aj takí ľudia bohužiaľ existujú.. verím, že si z toho bola smutná, aj ja by som bola 😒

adulik76
18. nov 2010

@nelia dobré ránko, kam to idete na ten romantický víkend?

nelia
18. nov 2010

Dedinka sa volá Braväcovo... je to nejakých 10 km od Brezna http://www.schweintaal.sk/
A zajtra na obed vyrážame... ale doobeda ešte pracujem ..

orsulka
autor
18. nov 2010

dobre ranko prajem 🙂))))
@nelia to Bravacovo poznam, chodime cez tu dedinku ked ideme k mojej tetuske do Helpy...tam je krásna príroda...... 😉 😉 a dik za fotečky 😉 😉
zajtra sa zastavim v praci a hodim reč s riaditelom...tak som zvedava co mi povie....

nelia
18. nov 2010

@orsulka no aj ja som zvedavá, ako sa bude obhajovať.. daj potom vedieť..
Ja len dúfam, že nebude cez víkend škaredé počasie, lebo hlásia dážď 😠 ... a keď, tak budeme zalezení na izbe a oddychovať 😝

orsulka
autor
18. nov 2010

@nelia no ja ho poznam roky rokuce, bude tvrdiť že on nič, a otačať to proti mne.....viem že to tak bude, a bdue sa tvariť, že on nič on muzikant....kašlem ho.....aj ked viem, že to takto dopadne, jednoducho si musim povedať svoj názor, aby aspon vedel, že viem o tom co rozprava za kraviny 😉

@adulik76 idem ti poslat mail kočka...potom sa mi na to pozri zlatusik...dikes 😵

adulik76
18. nov 2010

@orsulka odpísala som ti 😉

adulik76
18. nov 2010

Lenuška má za sebou prvú skúsenosť s vývaríkom 🙂 .... a už spí..... 😀

ivkaj
18. nov 2010

Dobré ránko ;o)

náš mrňous mě dneska vzbudil už ve 4 ráno, ale byl tak hodný, že mě nechal aspoň teď dospat ;o)
A venku je táááááák hnusně, prší a nevypadá to, že by se to chtělo zlepšit.

Adu, to už malé dáváš polívku nebo je to něco jiného? ;o)
Nelia, vypadá to moc pěkně. A když by se počásko nezlepšilo, tak program už máte.

adulik76
18. nov 2010

@ivkaj no, to už bola polievočka 😉

bambibam
18. nov 2010

adu no poviem ti ste šikovný, mi sme pri šťavách a zatial nepokúšame dalej nič. akurát malá bude poriadna maškrtníčka - staršia jej dala koštovať šlahačku s grankom a drobec mlaskaľ a rozkrikoval sa ked jej nechcela viac dať.

ivkaj
18. nov 2010

Tak domácí polívečku bych si taky dala ;o) Budu muset vymyslet, co bude dneska k obědu.

Baby, kupovali jste nějaký speciální obleček na cestu z porodnice?

orsulka
autor
18. nov 2010

@adulik76 po takom dobrom vyvariku, kto by nespal?????

@ivkaj aj mna drobci dnes zobudili tak okolo 04,30......tiežn som teraz hodku dospávala..... 😀 😀 si stale na PN?????????
@bambibam ako sa mavate??????

ivkaj
18. nov 2010

@orsulka jo jo, zatím jsem pořád na PN. Na kontrolu jdu 3.12. tak se uvidí jestli mě Dr. pustí do práce aspoň na dva týdny se rozloučit nebo jestli zůstanu doma až do nástupu na MD.

orsulka
autor
18. nov 2010

@ivkaj a už vieš kedy by si mala nastupit na matersku?????? ja mám kontrolu zas 30.11. v tej nemocnici...

bambibam
18. nov 2010

@orsulka máme sa fain,niektoré dni sú lepšie iné horšie. Všetko záleží od toho asi aké je počasie. Rastieme ,priberáme ,pozerám ,že aj ty priberáš na obvode 😉 čo je super. Predpokladám ,že za nejakých 6 týždňov nám oznámiš ,že konečne už sú chrobáčikovia malý medzi nami. Ja sa s tebou teším ako malé decko,a zároveň už ťa dopredu obdivujem lebo viem aký kolotoč ťa čaká. Hlavne ked budú mať tak 6 mesiacov až 2 roky.
Pozerám ,že s ivkaj ste na tom rovnako. Len rozdiel je v počte detičiek. 😉
@adulik76 máš ešte tie kabátiky? malej je ten biely super

ivkaj
18. nov 2010

@orsulka Když jsem se před pár měsíci ptala v poradně, tak mi Dr. říkal že nejdřív můžu na MD 17.12. a nejpozději 1.1. U nás se je 6-8 týdnů před termínem porodu

orsulka
autor
18. nov 2010

@bambibam dakujem moja....sak ja stale vravim, že je celkom dobre, že nevieme do čoho ideme !!! hihihihihih..jednoducho to pride a my budeme makať a sanmžiť sa so vsetkých sil 😉 🙂 😉 🙂 😉
@ivkaj u nas je to tak isto...6 týždnov pred.....najskor 8 týždnov pred.....ja som o tom s dokym zatial vobec nehovorila....

adulik76
18. nov 2010

@bambibam mám aj iné, treba pozrieť, sa môžme dohodnúť a dobehneš alebo to vyfotím a pošlem ti fotky

orsulka
autor
19. nov 2010

no krásne dobré ráno 🙂)))
tak my dnes už pracovne, ale o chvilku padam, do obchodu a do lekárne a domov......
vcera mi už trocgu viac opuchli nohy, tak ich treba hadam povykladať 🙂))))))) cim vyssie tym lepšie, len potom tak nejak nevidím na TV 😀 😀 😀 😀

ta de ste šecky??????????

minka051
19. nov 2010

Ahojte pekné ránko 🙂 😉
@orsulka len pekne nožky vykladaj 😵 😵 My ideme o chvílku na dom a konečne doriešiť s vedúcim stavby poslednú faktúru ,lebo to čo naúčtoval za robotu tak to teda nie 😠 Tak potom napíšem čo sme doriešili.

nelia
19. nov 2010

Dobré ránko 🙂
No baby, ja som včera bola u tej kineziologičky... no bola som vnútri skoro hodinu... bolo to fakt zaujímavé... také 2 kovové predmety som mala držať a tie boli napojené na počítač + ma vyfotila a fotku tiež hodila do PC... potom to malo niečo aj s numerológiou, pretože rátala všelijaké čísla... a vraj to, že sa mi nedarí otehotnieť a donosiť bábo, má príčinu ešte spred môjho narodenia... vraj som ku koncu maminho tehu mala ohrozený život... pýtala som sa maminy, no ona si nič nepamätá, že by spadla, alebo niečo podobné... no ale život som mohla mať ohrozený aj bez jej vedomia... no fakt to bolo zaujímavé... a uplne ma popísala, myslím moju povahu, že som citlivá osoba, ale veľmi ťažko dám najavo svoje city... vždy konám rozumom a vždy sa snažím niekomu vyhovieť... čo nie je dobré.. a že nenechám, aby mi ostatní pomohli... no a kopec iných vecí... proste to fakt bola pravda... a vraj aj to pochádza z detstva, že ma niekto odmietal ako dieťa (zatiaľ som nezistila kto 😕 )... proste že je to celé o psychike, že sa niečoho hrozne bojím. No dala mi nejaké kvapky (vraj z Holandska a všetko na prírodnej báze) a tie mi pomôžu odblokovať moju psychiku.. a ozaj, to že sa zvyknem tak chvieť, tak to je tým, že nemám vyrovnanú polaritu tela. A aj mám totálne zanesený organizmus, na to si musím kúpiť homeopatikum (Sulphur či tak nejak sa to volá). Aj poštou mi majú prísť nejaké kvapky a po ich dobratí sa mám znova ukázať. Aj Lacimu pozisťovala všeličo, že mu dosť veľa orgánov nefunguje tak ako by malo... to je asi celé o tom, že energia v tele neprúdi tak ako má.
No už som sa moc rozpísala... či sa vám to bude chcieť aj čítať... 😝

orsulka
autor
19. nov 2010

@nelia no tak pekne....ty koki to je sila...ale ja takýmto ludom verim, že oni to vedia presne určit, že kde by mohla byť pricina.....a k tej psychike sa fakt priklanam.....ale zas na druhej strane, co by cvlovek chcel po tých skusenostiach, co ste si prežili.....
suhlasim aj s tym detstvom.....dokonca aj s tym, že mohol byt problem este pred tvojim narodením.....aj tu vidime ake je doležite aby už v brusko boli to babo spokojne..... 😉 😉 😉
ja som si tiež uplne ista, že mne pomohla ta moja priatelka, tiež liečitelka a dala mi do priadku hlavu, pomohla sa vyrovnat z nejakymi vecami z mojej minulosti.....odpustiť nejakym ludom, pripadne sa niektorým ospravedlniť......u mna dokonca slo aj o dvoch ludi, ktorí už nie su medzi nami.....ale predovsetkým tá psychika......tak neviem Neli, som velmi rada, že si u nej bola a že dodržiš a budeš sa riadit jej radami, pridu mi fakt dobre .-)))))
ved sama vidiš, že ked si sa po 1 neuspešnom IVF na to vsetko vykaslala a zmierila sa s tym ako to dopadlo, tak si odrazu otehotnela spontánne.....to vsetko so sebou suvisi.....neviem aky nazor maju ostatne baby, pisem len za seba a za svoje skusenosti.....ja doteraz chodim na sedenia k tej znamej, a robi mi to velmi dobre na psychiku a pohodu 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre