Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
3. mar 2011

@nelia no to je strasne dolezité aby nasa Paris mala pohodlie .... 😀 😀 😀 😀 😝

orsulka
autor
3. mar 2011

caves baby.......tak sledujem, že je vsetko poriesene.....my teda pojdeme tiež, kde nás date tam budeme., ak by sa nám nepacilo, pojdeme domov!!! hahahahahahahaha 😀 😀 😀
tkaže ten termnín 18.8. plati??? ja zavolam Ladke, ci pojdu, asi aj podla toho ako bude Viliam z treningami a podobne...dam vedieť.....
baby, ak možte niekto to teda rezervujte zaplatte zálohu a dajte mi vediet kolko a kam mam poslať peniaze...dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem !!!!!!!! tento rok fakt asi nestihnem nič vybavovať 😉 😉

sincerity
3. mar 2011

no dievcata .... tak mi to vyslo, ze preddavok ma byt cca 286 EUR, suma celkom 460,32 EUR. Dala som 14 lozok. Davala som to cez Limbu - neviem, ci je to cez ine lacnejsie, alebo drahsie.

predpokladam, ze to bude tak, ze si to rezervujeme a zalohu budeme musiet zaplatit do par dni. Za tie dni by sme niekomu, kto to bude platit zaslali kazdy ciastku a potom to ten jeden posle cestovke.

sincerity
3. mar 2011

no tak dievcata, zistila som ze cez tu Deliu CK stoji noc 11,60 a cez Limbu 10,96 - takze z toho mi vyplyva, ze Limba je lacnejsia

sincerity
3. mar 2011

tam by sme sa pomestili vsetci pekne 😀 😅

sincerity
3. mar 2011

a ja sama so sebou 😅 😕 😅

noemarta
3. mar 2011

ahojte holky,
vidim ze vo velkom riesite chatu v lete, my mame august veelmi nabity, takze my skor asi nie, ideme do polska na svadbu a neviem ci nepojdeme o tyzden skor....
takze si chatu uzite bez nas... 😉

nelia
4. mar 2011

Dobré ránko 🙂

@noemarta škooooooooda, keby ste ale boli doma, aspoň na deň by ste sa mohli staviť... veď uvidíte...

@sincerity aj táto chata vyzerá dobre... Ale či by toto už nebolo veľké... lebo ako rátam, bude nás max. 14 (ešte Ladkini sa musia vyjadriť) + 5 malých detičiek. A to sa prenajíma chata ako celok, alebo jednotlivé izby?... či by tam teoreticky mohol byť ubytovaný aj niekto iný, keď tam budeme my.... 😕

sincerity
4. mar 2011

ahojte babule,

no volala som do Limby za tu chatu
http://www.limba.com/sk/ubytovanie_slovensko/ch...
a pokial nas bude viac ako 10 tak je chata cela nasa, prenajima sa to proste ako celok. 3 noci stacia.

nelia
4. mar 2011

Tak super... a je to voľné na ten termín? Mne je jedno, či to budú Bojnice, či Dolný Kubín... no nech sa vyjadria rodinky s detičkami... ale myslím si, že ani im to nebude robiť problémy... @sincerity ŠIKULKA SI!!!! 😉

adulik76
4. mar 2011

@sincerity ok, je jedno, kam pocestujeme

laxity
4. mar 2011

@sincerity a nepodelíš sa s krásnou správou 🙂 😕 🙂

laxity
4. mar 2011

tak čo teraz s tou chatou? Je voľná tá čo si teraz posielala? 😕

laxity
4. mar 2011

ale ak pôjdeme nakoniec do tých Bojníc, tak pre nás super, vybehneme si do ZOO 🙂

sincerity
4. mar 2011

no obidve su volne na termin 18 - 21. august. Ta vacsia - co je dalej je volna aj ten prvy termin - o tyzden skor.

Takze skusme sa vyjadrit, a uvidime.

adulik76
4. mar 2011

@sincerity a čo to lax spomína za krásnu správu???? 😕
kvôli lenuške by mi viac vyhovoval ten neskorší termín, ale prispôsobíme sa väčšine

sincerity
4. mar 2011

😀 😀 na neskorsi termin su volne obe.

pockame ako sa vyjadria ostatne babule

no dobra sprava je, ze som bola na kontrole v GF a zatial vsetko ok, sliznica ukazkova, a folikov dokopy 10 😀

nelia
4. mar 2011

@sincerity wou, to je výborná správa!!!!! a kedy bude cca. odber??
Nám vyhovujú obe chaty a oba termíny, takže nech rozhodne niekto, komu niektoré nebude vyhovovať 😀 😀

adulik76
4. mar 2011

@sincerity super, teším sa 🙂 🙂 🙂

sincerity
4. mar 2011

ved aj ja 😀 ... este mam volat za krv co mi brali... ale neviem co sa z toho dozviem, vo FC to nerobili, tam merali len folikuly 😅

nelia
4. mar 2011

V GF kontrolujú asi aj hladinu hormónov, nie len sliznicu a folikuly... dôvod netuším 😕 .. viem, že keď som tam bola na IUI, aj mne brali krv..

sincerity
4. mar 2011

no sak som tam volala... nic mi konkretne nepovedali, len ze mam pichat tak ako doteraz a v nedelu rano je dalsia kontrola 😅

nelia
4. mar 2011

aha, možno by podľa hladiny hormónov znížili alebo zvýšili dávky... A picháš si teda všetko sama? Ja som chodila k známej sestričke, som sa sama neodvážila 😝

sincerity
4. mar 2011

ale kde sama! sak s tym mam jake peripetie... kazdy den som v nejakej inej ambulancii... raz mi to pichaju na pohotovosti v PK, potom pohotovost BA, potom moj obvodny, potom sestricka u gynekologa... no hroza. tiez by som sa to sama neodvazila si pichat.

adulik76
4. mar 2011

@sincerity mňa pichal maťo a do bruška som si sama. Maťa som to naučila ja, vzhľadom na svoje skúsenosti zo zdravotnej školy to bola hračka 😀 😀 😀 😀 😀, ale kým nabral odvahu vtrúliť tú ihlu...... 😀 😀 😀 😀 😀

noemarta
4. mar 2011

@sincerity jeeeej, super spravicka, velmi vam drzim palceeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tfuuuuj tfuuuuuj.

laxity
4. mar 2011

Tak ak sa môžme vyjadriť-my sme za prvú chatu v Bojniciach 🙂 a teda ten druhý termín 🙂

ivkaj
4. mar 2011

Čaute, nějak mi doma stávkuje PC, tak si musím pučovat noťas od P. 😖

Stretko - termínově je nám to zatím docela jedno, takže se přizpůsobíme. Máme i cestovní postýlku, takže s tím u nás problém nebude. Ale chatu by jsme raději tu u Bojnic. Přece jen je to od hranic pro nás o hodinu cesty blíž.

@sincerity děláš mi hroznou radost. Kolik jednotek vlastně pícháš? Jsem zvědavá na nedělní výsledky;o)

sincerity
5. mar 2011

ahojte babule 😉

takze dalsie pichance za nami, uvidime co nam povedia v nedelu. Bude to tazke rano, vzhladom na to, ze dnes robime party pre mareka - pride nam asi 12 ludi 😅

ok, tak tiez hlasujem za chatu v bojniciach, je nam to v podstate jedno, ale hlavne kvoli Ivke - bude to blizsie s malym a tiez monik to budu mat s drobcami blizko domov, keby nieco vybuchlo 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre