Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

lada_dee
23. sep 2011

@adulik76 uzi dovcu.... 🙂

ivkaj
23. sep 2011

@lada_dee tak to je super zpráva, moc gratuluju! ;o)

@lada_dee @sincerity vy dvě můžete na nějaký adrenalin na hooooooooodně dlouhou dobu zapomenout 😉

noemarta
23. sep 2011

ahojte,
co to co to citam,tak to sa mi to tu lubi, same super spravicky !!!! 🙂 🙂 🙂 tesim sa moooc, ze sa nam tu znovu otehotnieva 🙂 🙂 🙂
@lada_dee tfuj tfuj moc drzim palce do uspesneho konca, aleee super zaciatoook 😉
@bublinkaa2 aj tebe moc gratulujem, musel to tu niekto rozbehnuuut, takze este @nelia a @sincerity, tesim sa, urcite to uz vyjde 😉
Nela sa uz konecne rozchodila, uz nema taky strach, uz prejde cim dalej viac a viac, stale ju kojim, ale uz iba v noci 😝 nie a nie prestat, aleee tak aspon mam stale pocit, ze je to take babenko este. Teraz mam trosku frei, vyplaty odovzdane, tak sa venujem hlavne nele. 😉
Pekny vikend vam prajem.

adulik76
23. sep 2011

@lada_dee ty sa nikde nepridávaj, len seď teraz na prdeli a hladkaj bruško a potom začni chystať výbavu 🙂

orsulka
autor
24. sep 2011

@ivkaj nemám šajn kolko drobci teraz vážia, kontrolu máme niekedy teraz v oktobri, len musím pozrieť dátum. 😀 😀 😀 😀
už ale v pohode stoja v ohradke, len ked nevládzu a padnu na zadok, tak je kopec kriku...trosku sa vždy zlaknu 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
24. sep 2011

@lada_dee hahahahahahha...že pridala na tandem.......hahahaha...len aby si sama ten tandem nenosila pod srdiečkom 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀
@sincerity tak dik za povzbudenie (čo sa Naty týka).......myslím, že naša Šarlie bude takýto živel...ona je niekedy k nezastaveniu......ale za s na druhej strane sama sa vie krásne prehrať aj hodinu.......čo malému moc nejde...ten chce viac pozornosti...no šak jak chlap 😀 😀 😀 😀
@adulik76 bože ...!!!!! rodičia.......!!!!! to neviet dávať pozor!!!!!!!! 😉 😉 😀 😀 😀 potom to odnesie dieťatko s hrčou na hlave...... 😉 😉 😉

adulik76
24. sep 2011

@orsulka neboj sa, aj ty sa dočkáš nejakej tej hrče.....

orsulka
autor
26. sep 2011

@adulik76 anio nehovor...... Ady nemal hrču, ale rovnpo rozbitu bradičku.......v Košiciach narazil na stol.... ☹ ☹ poplakal si chudatko moje, ale rýchlo sa to zahojilo, chvala bohu 😵 😵

adulik76
26. sep 2011

@orsulka my sme ešte len o hrčiach....radšej keby iné ani nebolo... Už zarezávam v práci, po tých 5 týždňoch dovolenky je to hrúúúza 😝

ivkaj
26. sep 2011

@orsulka Adámek už chodí, že si rozbil bradu o stůl?

@adulik76 to věřím, že po tak dlouhé době se moc nechce. Ale nejsi touhle dobou už doma? ;o)

sincerity
26. sep 2011

ahojte babulky, nejak vas zanedbavam 😖

@adulik76 no teda... a ako, uz je lepsie Lenuske? Hrca este je?

@lada_dee velmi sa z vas tesim! Lax mi hned v piatok volala, ze vsetko je v najlepsom poriadku.... a ten paragliding - kedy to ideme? 😀 😀 😀 😀 kurz vychadza tak na 250 eur, plus nejaky ten preukaz 70... niekde je to cele okolo 300 tak nejak.

adulik76
27. sep 2011

@sincerity už na to dávno zabudla 🙂 má iné veci na starosti....ako furt vyhadzovať veci zo skrine 😀 😀 😀 😀

lada_dee
27. sep 2011

@sincerity 🙂
tak teda odrodime a ked povyrastieme, skor to uz asi nevyda... 😀

Adamko a Šarlotka... tak to akoze verim, ze cochvila jeden v jednu a druhy v druhu stranu leze alebo bezka... 🙂 ...su proste uzastnýýýýýýý 🙂 ...a Šarlotka ako krasne rozprava... jejejeeeej... 🙂 ...Adamko sa krasne hambíííí 🙂
proste @orsulka ma náááádherneee deticky... 🙂

@adulik76 ... neboj este tych boliestok bude, ked si predstavim aka som ja dojazvena a dohrcavena odmala... 🙂

orsulka
autor
27. sep 2011

@ivkaj tak adamko chodí len za ručky a v bežke...on sedel na gauči a zbadal malu štrbinku tak sa do nej hodil.....no a tatino ho nestihol zachytiť 😔

@adulik76 presne tak, nech to vsetko najlepšie ostane len pri hrčiach....toť som si aj ja dnes privodila jednu na čele.....narazila som do úchytky na chladničke 😀 😀 😀 😀

@lada_dee dakujeme moja, velmi pekne.........a ty sa dobre obliekaj!!!!!!!!!! 😀 😀

ivkaj
28. sep 2011

@orsulka a vy tam co provádíte, že ses praštila o úchytku na lednici? To kolem ní lezeš po zemi ;o)

orsulka
autor
28. sep 2011

@ivkaj 😀 😀 😀 😀 😀 no skoro......ale bola som ohnuta a sla davat lad spať do mrazničky.....no a hlavou som trafila úchytku od vrchu chladničky.......ale u mna je to normálne...ja idem cez dvere a trafim plecom zárubnu 😀 😀 😀 a to mám obe oci fakt otvorene......alebo idem okolo stola a trafim kolenom presne roh, ale aj ten vidím, len sa nejak nestihnem odsunuť.....alebo mám na figu periférne vidienie 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
28. sep 2011

PS: inak som uplne v poriadku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivkaj
28. sep 2011

Máme dobrou večerní zábavu ;o) Dostala sem k narozkám robotický vysavač a tak si ho tu pouštíme a koukáme na něj jak maká 😎

sincerity
29. sep 2011

@adulik76 tak to je dobre.... aj ked asi takych hrc bude este kym sa vyda 😉
@lada_dee tak tak.... vidim to tak na jar roku 2013 😀 😀 😀

@orsulka neboj, take sa stava aj mne, a tiez si myslim, o sebe ze som normalna, ci? 😀

@ivkaj zavidim.... o takom krasavcovi uz dlho snivam.... ten by sa u nas chudak narobil..... sak raz aj to bude

ivkaj
29. sep 2011

@sincerity no mě by se líbilo, kdyby ještě uměl vysávat schody, tím se plynule přesunul do patra a pak ještě všude vytřel 😎
Ale stejně mi přijde, že když si vezmu vysavač, tak to mám rychleji a nemusím se pak půl dne nabíjet. Holt lidi jsou v tomhle lepší než roboti;o)

laxity
29. sep 2011

Ahojte dievčatá 🙂

dúfam, že ste zdraví, máte sa dobre a krásne rastiete 🙂

@lada_dee strašne sa z Vás teším 🙂

@ivkaj ono je to výhoda v tom, že ak chceš ísť von, tak dáš vysávať a prídeš a máš povysávané 😀 , ja to tak robím bežne, venujem sa krásne Naty vonku a robot mi zatiaľ povysáva a ja si potom len umyjem ak drobec zaspí 🙂

My sa máme fajn, táto noc bola síce hrozná, Naty sa zle dýchalo, vyzeralo to na laryngitídu opäť, ale vôbec na nej nič nepoznať, tak uvidíme aká bude táto noc ☹

orsulka
autor
29. sep 2011

čaves babule 🙂))

@ivkaj 😀 😀 😀 😀 že aka príjemná zábavka 😀 😀 😀 ja by som tiež brala taky vysávač, lebo musim upratovať skoro každý druhý den, ale my tu už máme tolľko vecí, že kym bby som ich poodkladala, tak mám povysávane 😀 😀 okrem toho máme prahy, takže asi aj z izby do izby by bol problem......nevadí...máknem si sama 😀 😀 😀

@laxity malej prajem skore uzdravenie.....a ako ste sa mali na dovolenke??? ake bolo počasko????? neviem či si to tu písla, lebo ja som asi nejak prehliadla...a kde konkretne ste to boli????

laxity
29. sep 2011

@orsulka ďakujem, podľa dýchania to asi nebude až tak pokojná noc 😔. Na dovolenke bolo super, počasie krásne okolo tých 35°C a boli sme www.zaton.hr bolo super 🙂

orsulka
autor
29. sep 2011

@laxity no paradička moja....užili ste si.....tak sa tešíme s vami......aj mala sa určite vybláznila do sýta .... 😉 😵
aj maly mi teraz mrnkal a chytaju ho spoliky......kuuurna........
ja som ich predvčerom na poobedie asi slabo obliekla...tak trosku prechladli 😖 😖

adulik76
30. sep 2011

no, tak aj ja sa pridám, Lenuška mala večer také sople, budila sa každú hodinu, čo jej to furt tieklo a mňa šlo šlak trafiť. Som zvedavá, aká bude dnes, skúsim ju cez víkend nejak vykurírovať, aby som nemusela ísť na očr-ku od pondelka.

laxity
30. sep 2011

ahojte

tak ja hlásim noc super ale ráno sme sa zobudili so soplíkmi ☹ ale je niečo vo vzduchu nejaký vírus 😠 bo veľa detí aj dospelých je chorých 😔

skoré uzdravenie všetkým

@lada_dee ty si dávaj pozor, aby to nedraplo aj teba

adulik76
30. sep 2011

my už máme 38,2 😖

sincerity
30. sep 2011

no teda, tak to tu mame nejakeho virusa co nakazil deticky.... prajem vsetkym drobcom skore uzdravenie a maminkam pevne nervy 😉

adulik76
30. sep 2011

tak, a už som na očr.... lenuške sa vyšplhala teplota na 38,9, u doktorky dostala ďalší čípok, teraz som ju uložila, niečo malé zdlabla, lebo furt len pije. Pekný víkend pred nami 😖

nelia
30. sep 2011

čaute......... chúďatká moje malé 😖 ... skoré uzrdavenie prajem detičkám!!! Aj moje krsniatko bolo choré a tiež mal vysoké teploty tak 2 dni... a každému hovoril, že mu dali v škôlke dovolenku 😀 😀 ... asi je to tým počasím, ráno chladno a poobede teplo..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre