Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
2. nov 2011

@ivkaj no veru, sedím tu nad PC a zaspávam... a to by som mala uzavierať účtovné knihy 😝 😀

ivkaj
2. nov 2011

@nelia tak je zavři a lehni si na ně 😎

nelia
2. nov 2011

@ivkaj 😀 😀 ... dobrý nápad... len ma budú troška tlačiť 😝

ivkaj
2. nov 2011

@nelia Tak svetřík nebo něco pod hlavu ;o)

nelia
3. nov 2011

No kde sa dnes zase všetky túlate??? 😕

adulik76
3. nov 2011

@nelia dnes sme mali s lenuškou túlavé topánky 😀, boli sme poobede plávať a už sa celá ponára, akurát, nechytá hračku, len sa chytá za hlavu 😀 😀 😀 😀 😀 ale inak, všetko OK

ivkaj
4. nov 2011

Čaute, kde se všechny touláte?

@nelia co bylinky a to všechno co jste si odvezli, užíváš?
@sincerity, co ty školačko, jak je?
@orsulka co prckové a co vy, jak se máte?
@adulik76 co vlastně ta Maťova noha?

adulik76
5. nov 2011

@ivkaj už je to dobré, ten kľudový režim pomohol, hoci som si myslela, že určite pôjde pod nože...

orsulka
autor
6. nov 2011

ahojte...my máme nové topánočky do fusaku....huráááááááááááááááááááá......mam ich od Adulky, a aj jej som písala, že nejak nestíham.....konečne dorazili svokrovci z Kosic, kde boli u švagrovcov, tak som mala cez den aj volno, ked mi vzali drobcov na prechádzku....ale to zas upratovať, lebo tu bol taký mrdník že až....fuuuj!!!!! no a večer žehlenie a relax, že sa mi ani počitač nehcelo zapnuť.......
trosku zas soplikujeme, tak som s arozhodla, že v piatok, sobotu a nedelu nejdeme vobec von a uvidím či to pomože...spolíky ťaháme odsávačkou a davam nasivin kvapky, aj od kašla mucosolvan......ak by to neprešlo do utorku, tak asi pojdeme k doktorke.....dufam, že to nemaju nejaku alergiu a že fakt len soplíkuju......
včera bola u nas Ladka a pomahala pri kupaní, lebo chlapci Ferko s Vilkom sli na basket...bolo derby Handlova: Prievidza 😉 😉

@ivkaj
@nelia uprimne vám zavidím take super stretko 🙂))))))

orsulka
autor
6. nov 2011

@nelia tak bylinky a výplachy...už vnímate nejaké zmeny???????
@adulik76 mne sa páči, že si to v práci pekne organizuješ a dávaš na poriadok!!! tak to má byť a nech vedia, kto je tam šef(ka)!!!!! 😀 😀 😀
@sincerity a Vy ako??????? teraz niekedy ste plánovali KET, či????????????
@lada_dee cmuk 😵 😵

nelia
7. nov 2011

@ivkaj @orsulka ano, bylinky poctivo užívame.. aj polovička.. ale výplachy si robím len ja, síce mi to aj ráno zaberie 15 minút, ale hádam to prinesie svoje ovocie 🙂 a či už cítim nejaké zmeny? Nemám už tak zahlienené hrdlo a to sa toho hlienu neviem už dobrých pár mesiacov zbaviť.
Orsul, nech sa detičky skoro uzdravia!!! A bola si na nich teda sama, keď svokrovci neboli doma? Zvládala si?

ivkaj
7. nov 2011

Čaute, pěkné pondělí ;o)

Už aby byl pátek, vyrážíme do Harrachova na cvičící víkend pro rodiče s dětmi. Tak snad i náš taťka sebere odvahu a půjde s mrňousem cvičit. Zatím neche, prý by si tam připadal divně při těch dětských říkankách ;o)

@nelia jsem ráda, že bylinky pěkně zabírají 😵

nelia
7. nov 2011

@ivkaj tak nech sa taťka pekne prekoná... určite to bude sranda 🙂

adulik76
8. nov 2011

dobré ránko, opäť v práci 😝

sincerity
8. nov 2011

ahojte babulky

prepacte, ved ja zase nemam velice casu. V robote makame, mame sa tiez za tyzden stahovat. Okrem toho po veceroch pisem diplomovku, chcem mat aspon polovicu spravenu do vianoc. Tiez som sa viac ako dva tyzdne po veceroch venovala fotoknihe, ktoru som davala robit nasim babke a dedkovi k 60. vyrociu sobasa. Tiez s @laxity riesime izbu pre Naty.... uz kupili nabytok, teraz sa riesia farby, tapety a tak.

okrem toho sme zacali s nasim akoze ketom.... no jeden myslel a nedomyslel.... doktor ma poslal na krvne vysetrenie na zrazanlivost... tie vysledky vysli samozrejme zle, bolo to pozitivne... takze teraz ma caka hematologia... a nase ket sa odklada na neurcito.

verim, ze sa vsetci mate dobre, malicky su zdravi a vy uzivate krasnu jesen 😉

nelia
8. nov 2011

@sincerity no aj toho doktora dosť skoro napadlo Ťa poslať na hematológiu... ja toto nechápem... z CAR-u by podľa mňa automaticky mali poslať pacientky aj na hemato vyšetrenie, zabránilo by sa tak kope potratov a iných nepríjemností 😠

ivkaj
8. nov 2011

@sincerity teda ty jsi pilná jako včelka ;o)
Tak nevím, jestli špatně nebo dobře, že ti něco našli. Na jednu stranu je to třeba objevila příčina naúspěchu, na druhou stranu se vám posune KET. Ale zase na jaře se těhotní nejlíp 😵

sincerity
8. nov 2011

no neviem neviem, ci je to dobre... doktor vravel, ze vysledky su sice horsie, a posiela ma na hematologiu, ale nie su strasne a preto si nemysli, ze prave to bolo pricinou potratu... tak neviem.... ked mi tam nic nezistia, tak to bude strateny cas.... lebo vravel, ze najcastejsou pricinou takychto potratov, je ze plod nebol v poriadku a k tomu sa najviac pripaja aj on.

ivkaj
8. nov 2011

@sincerity tak třeba to bude jen nějaká drobnost, ale i tak to pomůže 🙂
A na krev je stejně nejlepší červen víno. Já už se tak těším na svařáčky 😵

adulik76
8. nov 2011

čafte kočeny, nejak som cez deň nemala času, momentálne máme zasa v robote poplach, tak sedím "vyobliekaná" v kancelárii - mám krásny nosný modulárny systém 😀 masku 😀 prilbu 😀 JP-čko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....len v tej kancelárii mi je trochu teplo

sincerity
9. nov 2011

@adulik76 adu 😀 no aspon nemusis rozmyslat co si oblecies rano do prace 😀 a posli nam realnu fotku teba v tom zelenom 😀
@ivkaj svaracky? 😕 asi varene vino?

ivkaj
9. nov 2011

@adulik76 tak mě napadlo, fasujete k tomu i spodní prádlo? 😀
@sincerity jo jo, svarene vino

Dneska je teda den. Mrňous je od rána nějaký divný, jen by se nosil v náručí a málem mi usnul při obědě. Se zvědavá s jakou náladou se vzbudí. A mě jedna maminka "zalichotila" - vypadáte nějak pohuble a strhaně 😝 No jak by měl jeden vypadat, když v noci vstává po 3hodinách 🙄

orsulka
autor
9. nov 2011

ahojte....🙂

@nelia tak super, že to zahlienenie ide fuč...ionak ja by som to tiež potrebovala, lebo kašlem už asi tri mesaice a nie a nie to prejsť...využívala som aj dva sirupy na kašel, ale niet sa čo čudovať, lebo cigi dodaju svoje....ja viem.....🙂
na deťušky som bola aj sama, aj s pomocou samozrejme .-)))) ono všetko sa dá zvládnuť ked sa chce, a hlavne, ked sa musí....-)))) bola u mna Ladka pomahať, to som už písala...🙂

@ivkaj prajem krásny vikend......tak hádam aj tatino pojde....ved by nemusel chodiť dvičiť on, ale aspon by ste boli spolu...či?????
no a deťušky tiež maju svoje dni, vsak?????? a nechce sa mu spávať či čo???? ved on pekne spinkaval, aj ked sme boli na chate, tak pekne spinkal....

naši tak nejak za posledne dni spinkaju fajne, len nech to nezakríknem...Šarlie presí celu noc, a Adamko je 1x v noci hore, spapká 60-tku a spí dalej 😉 😉 😉

@sincerity ved Vy ste sa v práci stahovali už jedenkrát ak si dobre pamatám....a teraz zas???? co vy neplatíte nájomné či čo????? 😀 😀 😀 😀 Naty pekne zariadte izbičku, potom budem od Vas čerpať nápady....
no ono s tou hematologiou je to niekedy ťažke, lebo vraj na taketo vyšetrenie sa u nás posiela až po druhom potrate, čo je teda aspon podla mna totálna blbosť......ale pokial maš horšie vysledky, tak je to lepšie preliečiť...ono jeden nikdy nevie, či to je alebo nie príčina odchodu babetka....lnetreba nič podceniť, aj ked sa to posunie
😉
my sme teraz kupili koberec do detskej a prehodili sme tam ohrádku a vsetky hračky a tak....takže už sa v klude može pozerať televízor a náš starky (trošku prihluchlý) ho aspon može mať hlasnejšie, aby počul 😀 😀

@adulik76 tak teraz pozerám na čas, to si bola tak večer v práci????? to kvoli tomu poplachu si bola v práci?????? inak krásna fotka...hahahahahahahaha.....aj s popisom 😀 😀

lobela
9. nov 2011

@deina79 dobry večer mala bi somzaujem clearbluer len mi napište či je plne funkčni a ako sa použiva a kdesa daju kupit tie pružky dakujem moje č.t. je 0421907383522

lobela
9. nov 2011

@deina79 dobry večer mala bi somzaujem clearbluer len mi napište či je plne funkčni a ako sa použiva a kdesa daju kupit tie pružky dakujem moje č.t. je 0421907383522
@deina79
@deina79

adulik76
10. nov 2011

@orsulka .....a včera som bola v plynovej komore...ešteže mi maska dobre tesní 😀 😀 😀 😀

nelia
10. nov 2011

@adulik76 no teeeeeeeeeda, ty máš ale závideniahodné zážitky 😀 😀 .. ale v tom mundúre si Ťa živo viem predstaviť... 😀 a čo je to JP-čko?

@orsulka na kašeľ skús kloktať so šalviou, mne nakoniec to zabralo, tiež som v lete veeeeeľmi dlho kašľala.. To odhlienenie je fakt super, ja som bola už taká zahlienená a bola som z toho zúfalá, že som sa toho nevedela zbaviť... takže som mooooooc happy, že som natrafila na túto metódu 🙂.. a budem zdravá ako rybička a potom sa mi narodí bábo zdravé ako rybička 😵 😎

adulik76
10. nov 2011

@nelia to je taký pršiplášť aj s kapucou a návlekmi na ruky a nohy, vraj ma to má uchrániť.... no neviem, nie som istáááá 😀

ivkaj
10. nov 2011

@adulik76 tak jestli za tuhle srandu taky platí, proč ne 😀
@orsulka tatino s námi jede, jen se mu nechce jít s mrňousem cvičit. Kryštof teď usíná kolem 19.30 a budí se mezi 1-3 na mlíčko a pak už jede třech hodinách.
@nelia co laci, jak válčí s bylinkama? 😎 A co to vaše bydlení, už jste se vrhli do přestavby?

nelia
11. nov 2011

@ivkaj no Laci "válčí", dobre si to vystihla 😀 .. keď mu čaje pripravím, vypije ich v pohode... tie preplachy si predvčerom zase začal robiť, ale totálne mal zaľahnutú celú hlavu (čo je na začiatku normálne), tak to asi zase vzdal 😒 ... ja si ich robím denne, už som tiež mala všelijaké stavy, ako pískalo mi v ušiach a mala som všetko zaľahnuté, ale je to čím ďalej, tým lepšie a fakt mi to robí radosť.. robím to s takým pozitívnym prístupom, dúfam, že mi to dlhoooooo vydrží 😵
No prestavba... čo-to sme už porobili, ale je veľmi málo času.. no už sme objednali aj strešné okná, tak to pomaly ide...
Vám prajem krásny víkend, užite si cvičenie s malým 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre