Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
2. mar 2012

ja som našla takéto čosi: http://www.lopenik.cz/ubytovani/index.html

ivkaj
2. mar 2012

@adulik76 pěkné, ale není tam žádné vybavení pro děti :-/

sincerity
2. mar 2012

dievcata, a toto co posielala Ladka?
http://ubytovani.kamsi.cz/brno/apartmany/ubytov...
v tomto je aj smyklavka pre deti, nejaka hojdacka, da sa prenajat cely objekt, cena vcelku fajn, je to brno, treba pozriet, ci by sme sa tam popratali.

alebo toto tiez poslala
http://ubytovani.kamsi.cz/brno/chalupa/chalupa-...
je to Blansko, detsky bazenik, dost travy na polihovanie, detska postielka, detsky kutik.... len neviem ci je dost miest

sincerity
2. mar 2012

alebo toto co som nasla vtedy ja:
http://www.valasska-chalupa.cz/rusava/chalupa.html
Zlinsko, tu by sme sa popratali, detsky kutik s hrackami, detske pieskovisko, zahradne posedenie, terasa, gril.... len sa spytat ci budeme mat objekt pre seba.....

ivkaj
2. mar 2012

@sincerity když to blansko a okolí je na 4h cesta z Prievidze. Což nevím, jesti už není moc.

Ale ta Valašská chalupa se mi líbí moc. Jen jestli o prázdninách pronajímají na pár nocí. Hodně objektů je jenom na týden :-/ Ale jediný volný termín mají od 8.7 (neděle) do 13.7. a pak až druhý týden v srpnu což je na mě pozdě 😔

orsulka
autor
3. mar 2012

aj mne sa tá valasská chalupa páci.....tak co ten termín????? vyhovuje vam to, už si nepamatám kedy ide adu na tu dovolenku......hmmm????

adulik76
3. mar 2012

@orsulka od 5.6.- 15.6 a od 13.8 - 27.8.

laxity
4. mar 2012

Ahojte

nám sa tiež páči tá Valašská, tak skúsime počkať na ostatných a posunie sa to ďalej 🙂

My nemôžme začiatok mája a koniec augusta 🙂

orsulka
autor
4. mar 2012

jeeeeeeeeeeeeeej baby...tak to berme!!!!!!! my sme za!!!!!!!

laxity
4. mar 2012

len je to dosť obmedzené termínom...neviem či si budú môcť všetci zobrať voľno a @sincerity ty to máš ako so štátniciami?

adulik76
4. mar 2012

dnes sme boli prevetrať kočík 😵

sincerity
4. mar 2012

ahojte, no ja nemozem koniec maja - zaciatok juna. A potom v podstate mozem. na konci jula ma kolega dvojtyzdnovu dovolenku, ale to by som sa na dva dni mohla uvolnit.

Ale keby sme chceli tu valassku, musel by to byt ten julovy termin - tam prideme o jeden den dovolenky navyse, kedze by to nebolo cez cely vikend..... osobne s tym snad nebude velky problem. Alebo tam maju volne este v juni, ale to tusim by uz na adu bolo moc....

alebo skusit teda este nieco ine.

laxity
4. mar 2012

@sincerity ale to vychádza od nedele 8.7. dokedy by sme boli? 😕

sincerity
4. mar 2012

@laxity no ja by som navrhovala tak tri noci (dve sa nam zdali malo, ne?), takze nedela az streda? Ci trepem? 😅

ivkaj
4. mar 2012

@sincerity @laxity taky bych navrhovala tři noci, ať se trošku užijem.
Jestli jsem to pochytila správně, tak termín od 8.7. vyhovuje všem? @lada_dee co ty na to?

Zkusím paní napsat, jestli nás vůbec na pár nocí ubytuje a podle toho můžem řešit co dál.

ivkaj
4. mar 2012

@nelia a vy, jak jste na tom s termínem od 8.7.?

ivkaj
4. mar 2012

@nelia a co vy, jak jste na tom s termínem od 8.7.?

ivkaj
4. mar 2012

Baby, tak jsem se ještě jednou pořádně mrkla na ceník a paní tak má naspáno, že v létě pronajímá jen na týdenní pobyty. Zkusila jsme jí napsat, jeslti by to nešlo jen na ty tři noci, tak uvidíme.

sincerity
4. mar 2012

alebo skusit potom termin 21.6. - 24.6.... to by este nebola sezona, nie? neviem kto ako moze.

laxity
4. mar 2012

@sincerity my môžme 🙂

ivkaj
4. mar 2012

@laxity @sincerity my též můžeme ;o)

adulik76
5. mar 2012

@sincerity vyhovuje

nelia
5. mar 2012

Ahojte 🙂
čo sa júna týka, u nás ťažko povedať... vôbec netušíme, kedy bude mať L. štátnice... Ale keďže neviem, kedy vôbec budeme ten termín vedieť, nemusíte sa nám prispôsobovať, my sa už nejako zariadime... zatiaľ nemôžeme len koncom mája, lebo ideme na svadbu. A na júl zatiaľ žiadny program nemáme. Nemám moc čas tie chatky kukať, ale my nie sme nároční, takže nám všetko vyhovuje 😉 😎

orsulka
autor
5. mar 2012

my tak isto možme aj v tom juni...... 😉

ivkaj
5. mar 2012

Tak to vypadá, že 6párům (@laxity @sincerity @orsulka @nelia @adulik76) ze 7 vyhovuje termín 21.6. - 24.6. @lada_dee co vy na to?
Paní mi totiž odepsala, že o prázdninách preferuej týdenní pobyty.

Tak zkusím napsat paní, jak by to bylo v tomhle termínu a dám vědět.

orsulka
autor
6. mar 2012

ladke volám, ale nebrie mi telefon.....tak skusim neskor....myslím, že by im to mohlo vyhovovať....uvidíme....

sincerity
6. mar 2012

@ivkaj este keby si sa jej ivi spytala, ze ci tam budeme sami v tom objekte..... vies chata je pre dvadsiatich.... tak by nebolo dobre, keby nam tam niekoho dali.....

a neviem ci ladka nechce ist v maji na KET, aby to pre nu nebolo moc skoro ten jun.... musi sa vyjadrit

nelia
6. mar 2012

@sincerity no tak vyloží nohy, bude oddychovať a budeme ju obskakovať 😵

sincerity
6. mar 2012

@nelia jeeeeee tak to aj ja pojdem vtedy!!!! 😀 😀 😀

lada_dee
6. mar 2012

Ahojte babenky,
tak sa konečne dostávam k tomu, že píšem... 🙂
No termín 21-24-6., Vily ide fotiť spoluhráčovu svadbu.... ak by šiel v piatok fotiť, tak na sobotu by sme mohli prísť, ale v nedeľu by sme už mali odchádzať do Chorvátska do Šibeniku... 🙂 ..takže u nás by to bol riadny mazec.
A zas, ak by vyšlo KET... ktoré by som chcela absolvovať v máji, tak je otázne čo a ako...či vôbec cestovanie... ☹
My sme teda v tomto termíne takí neistí... ☹

Dnes mi doki písal, že si môžem vybrať z týchto možností:
1. Příprava s Estrofemem – začnete užívat 3 tablety denně od 1. dne menses, od 14. dne cyklu se přidává Utrogestan
2. KET v nativním cyklu – stačí když půjdete 12 – 14 den cyklu na sono a bude-li sliznice dostatečně vysoká, přidává se od 14. dne Utrogestan
KET se provádí 19.nebo 20. den cyklu.

Neviem, kočky máte skúsenosti, ktorý je lepší?
Ďakujem za rady.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre