Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
15. mar 2012

@orsulka OK, tak orsulka nejde, xi xi xi 😀 😀 😀 😀 😀

sincerity
15. mar 2012

orsulka nejde????? 😕 😕 😀 😀

sincerity
15. mar 2012

no sak ale aspon Feri by mohol, ved s kym tam budem pit????? 😀 😀 😀

adulik76
15. mar 2012

@sincerity to bol len žart, orsul písala, že keď nebudú buchty, tak ani nejde. Tak som na to nadviazala, bol to iba vtípek z mojej strany 😔

ivkaj
15. mar 2012

😨 Čaute, vy jste ale vtipné ;o)

@adulik76 já si dám buchtý ráda;o) Ale ráda vás uvidím i bez nich 😀

@sincerity ty moc nepracuj, pak nemáš cit pro vtip 😉

Baby, já jsem táááááááák unavená. Nějak se večer nemůžu dokopat do postele dřív než ve 23, a Kryštof naprosto praviddelně vstává v 6.15 😝 Ještě že si můžu schrupnout po obědě. Nějak už nechápu jak jsem fungovala, když jsem chodila do práce a někdy vstávala před 6h

ivkaj
15. mar 2012

Čaute, vy jste ale vtipné ;o)

@adulik76 já si dám buchtý ráda;o) Ale ráda vás uvidím i bez nich 😀

@sincerity ty moc nepracuj, pak nemáš cit pro vtip 😉

Baby, já jsem táááááááák unavená. Nějak se večer nemůžu dokopat do postele dřív než ve 23, a Kryštof naprosto praviddelně vstává v 6.15 😝 Ještě že si můžu schrupnout po obědě. Nějak už nechápu jak jsem fungovala, když jsem chodila do práce a někdy vstávala před 6h 😨

sincerity
15. mar 2012

@adulik76 @ivkaj aduuuuuuuuuuu, iviiiiiiiiiii ved ja viem, preto som dala smajliky 😀 😀 😀

sincerity
15. mar 2012

peniazky poslem zajtra z prace ivi

@ivkaj, a neda sa ti ist skor spat? co robis do jedenastej?

ivkaj
15. mar 2012

@sincerity tak to deseti nemám sílu se zvednout a pak než nachystám mlíčko na noc a provedu hygienu a najednou je tolik hodin.
Ale dneska to chci zvládnout dřív;o)

lada_dee
16. mar 2012

Caute koceny,
skolila ma choroba.. no des.. des des.. ☹ nastastie, mal ma kto nahradit.. tak lezim doma.
U nas v praci je to podes ... akoze namam slov.

Inak sa tu vytesujem s vami... a tak strasne chcem ist na tu Valassku chalupu... 🙂
Bude tam urcite superovsky.. a parene buchty.. jeeeeeej.... 🙂 mnaaaaam

ivkaj
16. mar 2012

@lada_dee Tak se opatruj, už prý začly řádit chřipky 😝

adulik76
16. mar 2012

@lada_dee noo, na mňa tiež čosi lezie a maťo to veru nie je ☹

lada_dee
16. mar 2012

no... chripajzna... a na priedusky to lezie... des drhne ma... ☹
ATB nechcem... tak len vitaminy, citrony, zázvor, cibula... mediiiik... 🙂
uz je mi lepsie ako bolo vcera alebo dnes rano.... 🙂

sincerity
16. mar 2012

@ivkaj... peniazky som dnes poslala
co podarilo sa ti dostat sa do postele skor vcera?

@lada_dee sak sa mi zda, ze si aj nedavno bola chora, ci nie? ja som pocula ze atb aj tak na chripku nezaberaju..... treba to vylezat a ako pises vitaminy atd.

adulik76
16. mar 2012

@sincerity napíš mi číslo účtu do IP a sumu

orsulka
autor
16. mar 2012

@lada_dee ty si chorá moja?????? no tak naozaj kuríruj a kuríruj......zázvor je k veci 😉 😉
@ivkaj tak to mne niekedy nehrozí že do desiatej byť hore....mne klipkajú ocí niekedy už od osmej večer a to môže byť v TV čokolvek.....ale mám šťastie, že tam nie je čo pozerať celý týžden a tak nemám problém isť spať 😀 😀 😀 len tí drobci keby lepsie spinkavali......aj cez den spia len tak okolo 1 a 1/2 hodky...aj ked mala dnes potiahla dve a pol hodky, čo sa nestalo už dobré dva týždne.....večer o siestej sú už takí unavení že až....
@adulik76 aj ty sa kuríruj moja, nech to čo na tebe lezie nech nedolezie 😉 😉 😀 😀

ivkaj
16. mar 2012

@sincerity do postele jsem se dřív nedostala, ale mrňous spal o hodinku dýl, takže pohoda ;o)
A peníze nespěchaly, stačilo by to poslat až bys to měla od holek.
@orsulka mrňous naštěstí po obědě spí ty 2-3 hodinky, takže se to dá zvládnout.

nelia
19. mar 2012

@lada_dee už je dúfam lepšie... no ATB sú aj tak zbytočné, lebo na chrípku nezaberajú... len tí naši lekári to asi nevedia 😠 ... skús piť šalviu, tá je fakt dobrá... aj na teplotu...

@sincerity pošli nám do IP č.účtu, aby sme Ti vedeli previesť peniažky... ak dobre rátam, tak Ti pošleme po 30 evri?

Ja som inak cez víkend bola opäť na kontrole u toho liečiteľa, čo sme u neho prvý x boli v Prahe... bol tu v Senci... a povedal, že mám už pekný čistý organizmus, takže ďaľšia kontrola už nie je nutná, ale čajíky mám piť naďalej... mesiac piť + 2 mesiace pauza... tak sa vytešujem 😵 😵 ... no a tie preplachy nosa robím furt, len už nie v takej intenzite ako zo začiatku...

sincerity
19. mar 2012

ahojte kocky.

@ivkaj daj potom vediet, ci ti peniazky prisli v poriadku a kolko ti vlastne prislo, aby sme to potom vedeli doplatit pripadne, a tiez ten poplatok, alebo to prines na chatu, a potom to doriesime

cislo mojho uctu posielam do ip.... posielala som 150 EUR, neviem medzi koho to rozdelit? Zatial teda nemame pocitat s @lada_dee? Ak nie, tak to rozdelime medzi pat parov (Orsul, Nel, Adu, Lax a my), takze po 30 EUR.

@nelia no tak to je super, tak nakoniec mozno budes na tom prizemi ty 😀

adulik76
19. mar 2012

@sincerity ešte mi neprišlo nič v IP

sincerity
19. mar 2012

dievcata vy ste ale nedockave 😀 ... sak ja som na to zabudla 😀 posielam

sincerity
19. mar 2012

@ivkaj .... a ja som ten ucet poslala tebe !!!! 😀 😀 😀 😀 ty mi samozrejme nic posielat nemusis 😀 😀 😀

timona
19. mar 2012

baby, nevedeli by ste mi poradit nejaku psychologicku v Bratislave, ktora by mi pomohla pri zvladani mojej neplodnosti?

petka333
19. mar 2012

ahojte snazilky. ja som sa tiez snazila 1,5 roka a nesupesne. Mala som anovulacne cyk. .... potom zo zufalstva som skusila jednu liecitelku, ktoru mi odporucila znama, ze vdaka nej otehotnela... no a po 2 mesiacoch som si nasla // ciarky 😀 ak by ste chceli skusit pit doma cajiky a skusit taketo nieco tak mi napiste a poslem vam na nu cislo 🙂 tak drzim palce 🤐

nelia
19. mar 2012

@sincerity ja som Ti poslala.. z VUB-ky... 30 evri... veď keby Ladka prišla, tak potom zaplatí viac... alebo tam možno budú nakoniec kratšie, tak sa to podľa toho potom všetko rozráta...

adulik76
19. mar 2012

@sincerity ja už som ti tiež poslala, mám vub-ku, ale pekne som sa podpísala do poznámky 😀

adulik76
19. mar 2012

@timona na toto ťažko niečo povedať, každá z nás si už prežila svoje, niektoré už máme drobcov doma, ale tie, čo ešte z našej partičky drobčekov doma nemajú, tak určite neklesajú na duchu. Myslím si, a ostatné babule mi dajú za pravdu, že zbytočným psychovaním si cestu k bábätku neskrátiš, skôr predĺžiš. Skús sa najprv obrátiť na svojho partnera, rodinu, kamošky. Nemôže to byť predsa také zlé. Koľko sa snažíte? Koľko máš rokov?

ivkaj
19. mar 2012

@nelia zrovna nedávno jsme si na vás vzpomněli jak válčíte s bylinkama a on je tu hned dobrý výsledek, tak super! 🙂

@sincerity hlásím, že prašule dorazily;o) přijde mi to snad i rychlejší než převod v ČR

Baby, dneska mi volali od Dr., že mám nějaké špatné výsledky krve (triple testy), takže ve středu jdeme na konzultaci. Jsem zvědavá co nám řeknou 😲

adulik76
19. mar 2012

@ivkaj hlavne sa neplaš, určite bude všetko tak, ako má byť

ivkaj
19. mar 2012

@adulik76 mě spíš štve, že mi nikdo pořádně neřekl, že mi berou krev na triple testy (sestra mi řekla, že je to na AFP, což mi nic neříkalo). Byli jsme na prvotim.screeningu a ten vyšel v pohodě, navíc máme díky umělku i genetické vyšetření kde nan ic nepřišli.
Jen se dobrat k nějakému Dr., který všechno pořádně vysvětlí.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre