Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

labutienka
6. aug 2009

sincer - ona skôr vyzerá, že je aj psychicky trochu mimo... 😕 skôr sa bojím toho, že keď ma na obede uvidí s bruškom, že nahlas niečo blbé vytrepne. ale ináč taká milá osôbka, vždy pekne pozdraví a usmeje sa. (odnáša stojan so špinavými taniermi a umýva v kuchyni) je aj vzrastom malinká... a vtedy sa mi naskytla otázka, či takí ľudia majú mať potomstvo.... sorry... ale veď viete čo myslím... 😖

orsulka
autor
6. aug 2009

a ja som sa v centre stretla s mojou kozmetickou.......a v pohode .-))))) odvtedy kecame vždy ked k nej pridem 😀 😀 😀 vypytuje sa co a ako...lebo oni si teraz dali pauzicku tak na rok .... 😉

sincerity
6. aug 2009

aha.... 😖 a co tam robila? Mozno bola naozaj skonzultovat, ci je mozne mat dieta.... v tomto sa fakt velmi nevyznam... pokial myslis, tych ludi ktori trpia nanizmom /nedostatok STH/ 😔

labutienka
6. aug 2009

fúú sincer - to teda nemám ani potuchy, čo to je...

nelia
6. aug 2009

Adulik, tak to je v podstate naozaj dobrá správa.. všetko ide podľa plánu 🙂
Ja som zatiaľ nikoho známeho v centre nestretla.. ani neviem, či by mi to vadilo.. v podstate sme tam kvôli rovnakej veci, takže sa neni za čo hanbiť (no ale vysvetli to niektorým chlapom 😝 )... ale je zase pravda, že nie je jedno, aký ten človek, ktorého stretneš, je... keď vie byť taktný a držať jazyk za zubami, tak by mi to nevadilo.. a väčšinou to ľudia nechcú svojmu okoliu roztrubovať, tak by hádam nerozprávali ani o tých druhých, nie?.. asi som to trocha zamotala, ale hádam pochopíte, čo som tým chcela napísať 🙂

sincerity
6. aug 2009

nel 😀 ale chapeme
labu... no ja neviem.... myslim, ze si myslela ludi, ktori su vzrastom mensi - STH - rastovy hormon, trpia v detstve nedostatkom....

labutienka
6. aug 2009

jasné nelia, ja som pochopila, a mysím rovnako. tiež mi to v podstate nevadí. len by mi vadilo, keby to vedeli nezaiteresovaní ľudia a mali potom "múdre" reči... 😠

sincer - no niečo také som myslela...

adulik76
6. aug 2009

tiež nechápem, prečo by ma mal ohovárať niekto, kto je v centre pre tú istú príčinu ako ja - ale ľudí si nevyberieme, tak na reči kašlem

marmite
6. aug 2009

😵 Ahojte babenky...

Tak dnes sme boli na tom kontrolnom sone, ci je vsetko ok. A nie je... Moje zle predtuchy od zaciatku sa potvrdili... Cim to je, ze zena to citi?
Vak sice rastie ale ziadny plod v nom... V pondelok je manzelik doma, tak som chcela cistenie vtedy, ale ze on uz zazil aj to, ze nakoniec tam predsa len to babo bolo, tak on by to neunahlil, tak mam prist v pondelok znovu na sono a potom sa uvidi... Ale ja viem, ze to nie je dobre tehu, tak pojdem na cistenie... Dufam, ze to pojde rychlo a hladko... 😒
Chcela som vam to rychlo este napisat, predtym nez pojdete na dovolenku a nikoho tu nebude...

Krasne si to uzite, nebojte som v pohode, nie ze by som nebola z toho na dne, ale ked sa clovek pozrie na tuto malu ratolest tak ho smutok hned prejde... A nezdrave babatko by sme nechceli... Pride ved predsa o chvilu dalsia nadej na snazilkovanie...

sincerity
6. aug 2009

marmite 😔 to je nam velmi luto! a tak sme sa tesili... Prajem hodne sil aby si to zvladla.... ved uvidite, sanca este stale je!

labutienka
6. aug 2009

ahoj marmite - berieš to statočne 😔 máš takú malú výhodu v tom, že už jedno bábatko doma máte a tak nemáš čas myslieť na zlé veci a verím, že keď si s ňou, tak ti dodá veľa energie 😉 držím palčeky 😉

nelia
6. aug 2009

Marmite, to mi je ľúto 😔 .. ale ako píšeš, keď Ti je smutno, len sa pozri na svoju princeznú a buď vďačná za to, že ju môžeš držať v náručí 😅

marmite
6. aug 2009

Dakujem baby, veru, veru, ten drobec je iny zivotabudic... 😅 Velmi sme sa tesili, ze bude druhy drobec, ale ten veru bude ked pride ten spravny cas... Ta sanca, ktora akoze je, tak tej neverim, nie preto, ze som pesimista, ale preto, lebo ak by tam to babo nakoniec bolo veeeeelmi by som sa bala, ze nie je v poriadku... A to veru nechcem cele tehu prezit v strachu... Pri malej som hned vedela, ze je to to prave orechove... 😀

ivkaj
6. aug 2009

Marmite, mrzí mě to. Drž se!

Adu, a domluvili jste se nějak na termín nebo je to čístě na vás až se vám bdue chtít?

nelia
6. aug 2009

Ivkaj, Adulik tuším len čaká na ďaľšiu mrchu a v septembri idú na to 🙂
Marmite, je pravda, že my žena máme proste nejaký vrodený inštinkt (šiesty zmysel) a cítime, či je to ono alebo nie... ale určite sa to čoskoro podarí, neboj... 🙂

nelia
6. aug 2009

oprava... my ženy 🙂

adulik76
6. aug 2009

ivkaj, počkám si v septembri na mrchu a hups na to 😅

labutienka
6. aug 2009

idem ja, krásavice moje, domkov 🙂
neviem, či budem mať zajtra čas na prihlásenie, preto vám už teraz prajem náádherný víkend, pekné počasko, dávajte si na seba pozor a pekne si to tam užite 😉 budem na vás myslieť 🙂
a ešte jedna rada - nech vás chlapi obskakujú, vy si oddýchnite 😉 😀
papa

nelia
6. aug 2009

Labu, díky.. aj my budeme myslieť na Teba... ako Orsul napísala.. keď sa Ti bude celý víkend čkať, budeš vedieť, od čoho to je 😉 😀 ... aj ty dávaj na seba pozor 🙂

ivkaj
6. aug 2009

Baby, tak já se pro dnešek loučím a zítra se těším dovi 😎 😀 😎 😀 😎 😎 😀 😵

nelia
7. aug 2009

Dobré ránko 🙂 dnes som prvá??? 😕 Adu, kde si?
Už len 12 hodín 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adulik76
7. aug 2009

ja som tu, len sa mi ráno nechcelo zapínať PC. A teraz som už v robote.

nelia
7. aug 2009

Aj ja som už v robote a tak sa mi nechce pracovať... ale musím 😖 .. akosi som nevyspatá 😔

adulik76
7. aug 2009

ja som tiež tak trocha nevyspatá, ale hádam to prejde 😵

sincerity
7. aug 2009

ahojte kocky 😉

veru ja som tiez rano taka nemozna.... myslim, ze sa snad ani nepreberiem.... potom si dam kavu a ono to nejako zmizne, ze mi nic neni.... 😀

veru veru dnes je ten velky den 😀

nelia
7. aug 2009

Máš pravdu Sincer, idem si teda urobiť tú kávu.. ale mňa väčšinou nepreberie.. ja ju pijem len preto, lebo mi chutí 😝
Ivka už je na ceste k nám 🙂.. pekne nám napísala, že dovi 😀 😀 😀
A ja som zvedavá na Lilienku.. či už ona dorazila z dovolenky a či príde na stretko.. dúfam, že ano.

adulik76
7. aug 2009

včera bol spln, nezavýjali ste niektorá?????

sincerity
7. aug 2009

aj ja som si vsimla to jej "dovi"

no veru o lil nevieme teraz, ved snad sa ozve ...

adu.... no ja nie... ale od trencina sme poculi nejake to zavyjanie 😅

adulik76
7. aug 2009

to nebolo zavýjanie, môj muž pochrapkával 😀 😀

sincerity
7. aug 2009

adu 😀
tak ten moj vobec nechrape... to viac chrape nas pes.... teda ne Lili... aby ste sa nebali 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre