Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
17. jún 2009

lili...ale ano...Bulharsko je fajn, a hlavne more je fajn....ja milujem more, slnko, plaže..... 🙂

nelia
18. jún 2009

Dobré ránko, dnes som tu prvá 😕
Adulik, drž sa dnes, dievčatko 😔 .. dúfam, že sa raz dva dáš do poriadku..

labutienka
18. jún 2009

Dobré ránko,
ja druhá 😀
Adulik - ver, že všetko je tak ako má byť 😔 . a ty sa raz dočkáš tvojho babuliatka 😉 všetky sa dočkáme 😉

orsulka
autor
18. jún 2009

dobry den...už radsej ...🙂)) je dosť hodin 🙂)))

ADULIK......!!!!!!!!!!!!!! mojko pripajam sa.............myslim na teba ..... 🙂 🙂

adulik76
18. jún 2009

ahojte, už som doma z nemocnice, včera zo mňa vypadla taká hnedá vec, tak som hneď volala doktorovi a ten mi kázal prísť. A o 13,00 už bolo po všetkom.
Dúfam, že ma aspoň mrazáčikovia nesklamú, verím im.
...zatiaľ toľko o mne.

orsulka
autor
18. jún 2009

tak som rada Adulik, že si sa ozvala......ale predovšetkym, že si v poriadku...teda aspon po tej zdravotnej stranke.....a koniec koncov aj to teličko sa s tym vyrovnalo po "svojom".... a pomohlo si... 😉

naši mrazacikovia????? tak tomu ver, že nesklamu!!!!! 😉 😉 😉

adulik76
18. jún 2009

idem asi do postele, ale najprv sa najem, lebo za tieto dva dni byť o dvoch suchých rožkoch - to nie je bohviečo. To bolo to najlepšie z nemocničnej stravy - nedalo sa to totiž pokaziť. Zatiaľ čaute

orsulka
autor
18. jún 2009

adulik...ahoj...oddychuj.........a papaj .... 😉

orsulka
autor
18. jún 2009

no ivkaj.....a ty ako pokracujes????? bola kontrola???? kolko mame folikov...kedy bude odber???? tak šup sem s infoškami ..... 😉 😎

lilienka13
18. jún 2009

ahojte babulky,

... adulik: drz sa moja, bude dobre, uvidis ... vsetko chce len cas 😔

lilienka13
18. jún 2009

jasne ivkaj, napis, co s tebou, ako to ide ... 😉

orsulka
autor
18. jún 2009

a kde mame Twinsky dnes??????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lilienka13
18. jún 2009

a viete, co je zajtra? piatoooooooooooooooook ... 😀 😀 😀

orsulka
autor
18. jún 2009

lilienka................fááááááááááákt??????????? 😀 😀 😀 pre mna to bude náááročný den....ale celkom sa aj tesim 🙂))))) a cez vik "slamenná vdova" 😉 😉

lilienka13
18. jún 2009

faaaaaaaaaaakt 😉 a co mas zajtra v robote, ze ta caka tazky den? 😨
... a kam sa chysta tvoj muzicek cez vikend? zase sportovat? 🙂

orsulka
autor
18. jún 2009

lili...............robota je v pohode...večer máme vystupenie pre jednu "bohatu" spoločnost...4 choreografie na plac, takže to bude zahul, ale chceme sa dobre zapisat, aby sme sa pacili a aby nás objednávali aj nadalej... 🙂 musime to poriadne odpáliť 😀 😀
drahy ide na "pánsky zlet" a odtial, z chaty v Senci ,v pondelok na koncert Depechce Mode...v utorok bude navrátivší sa... 😉

labutienka
18. jún 2009

DOBRÚ CHUŤ! 😀

orsulka
autor
18. jún 2009

labutienka.........no ako komu....som hladna a nič tu nemám ☹ nutená dietka 😀 😀 ...aj tak dobre... 😉

ale tebe dobruuuuuuuuuu

labutienka
18. jún 2009

ja už som po...
a prečo dieta? 😕

orsulka
autor
18. jún 2009

labutienka....budem držat dnes a zajtra dietu, nech sa zmestim do kostymu a netrci mi brucho!!!! 😀 😀

labutienka
18. jún 2009

ahaaa, a to máte nejaké tanečné vystúpenie? či aké?

orsulka
autor
18. jún 2009

ano tanečne.....ale s tou dietou srandujem, za dva dni so sebou nič neurobím 😀 😀 😀 len som si jednoducho nič nevzala na papanie do prace ☹ tak preto tá "nutená" dieta 😉

labutienka
18. jún 2009

no ale aspoň ti brucho spľasne 😀

orsulka
autor
18. jún 2009

ved to!!!!!!!!! 😀 😀 😀 len horšie, že z toho zadku neubudne.....no nič...ohurim svojou charizmou!!! hahahahahahahahahahahahaha 😀 😀 😀

labutienka
18. jún 2009

presne tak 😀 😀 😀

lilienka13
18. jún 2009

orsulka: 😀 ... myslim, ze ta tvoja charizma ani inym prednostiam neda sancu, aby sa mohli ukazat... mas jej tolko, ze ju mozes rozdavat ... 😉
... takze muzicek sa flaka, no pekne, pekne 😉 ... ale ved nech sa potesi, aspon bude doma kludnejsi 😉 ... jeeeeej podarila sa mi basnicka 😀

orsulka
autor
18. jún 2009

lili............ 😀 😀 rýmovačky ti idu 😀 😀 depeche mode, je jeho srdcovka...ja som bola s nim na ich prvom koncerte v BA....takže mne to raz stacilo, bolo to vynikajuce, ale teraz usetrime 2000 Sk za moj listok 🙂))))

lilienka13
18. jún 2009

labutienka: pozeram, ze sa snazite o babo skoro tak dlho ako my 😝 ... my budeme mat 4. vyrocie v auguste 😅

sincerity
18. jún 2009

ahojte kocky 😉
tak dnes az takto neskor, prave som dorazila zo skusky 😅

adu prajem hodne sil sa s tym vysporiadat a ako pisala orsul..... priroda to nejak sama zariadila 😔

orsul.... kto su twinsky?

ivkaj
18. jún 2009

Ahojte, no jak to napsat.
OPU mám za sebou, ale žádná sláva. Bylo 10fólíků, ale jen tři vajíčka a i na ty říkala embrioložka, že se musí počkat jestli vůbec budou zralé (další zprávy zítra po devaté). Dokonce se na mě Dr. ptala jestli jsem di píchla správně injekce. No tvářila se jako bych sii za to mohla. Pěkně jsem si poplakala,protože tohle jsem nečekala.
Přijdu si jako spráskaný pes, docela mě bolelo břicho, takže jsem většinu dne proležela. Ale už je líp a s největší pravdepodobností se přidám do zářijové/septemberové skupiny 😅

Adu, kočko, drže se, myslím na tebe!

A vám všem přeji krásné dny, protože zítra je pátek.

Běžím, protože na mě naža huláká "večeřééééééééééééé"
Ale na druhou stranu je fajn vědět, že mám doma neskutečně úžasného manžela.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre