Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
28. júl 2009

ahojte babule.

tak ja sa uz hlasim z prace a vy vsetky idete pomaly domov 🙂

marmite.... myslime na teba, dufame, ze bude vsetko v poriadku. Ti to prajeme!

orsul.... no 20 kg ... uz som sa zlakla, ze to na ten buduci vikend!

Inac dievcence, ved ja sladke velmi nejem.... a cokoladu tiez velmi nie! to je proste cele naopak.... ti ktori by nemuseli a nechcu.... maju na jedlo a na sladke chut stale... a ja ... no niekedy si ani nespomeniem..... ze by som mala jest.... tento svet je niekedy naruby.... dava tam kde by nemusel.....

kedy sa ma labu vratit? dufame ze je vsetko v poriadku. Myslime na teba labu!

marmite
28. júl 2009

Sincer - dakujeme... 😉

Orsulka - 😀 😀 😀 😀 😀 si zlataaaa... 😀 Ona je vyskerena furt jak take slniecko... 😉 Cloveku vie spravit i v najtazsich chvilach uzasnu naladu... Tak ju aspon vsetci klasifikuju, lebo uplne na kazdeho, aj na stareho cudzieho bradateho dedka sa vie vyskierat... 😀 😀 😀

orsulka
autor
28. júl 2009

labu si určiva uživa krasu dovolenku...... ved má aj dovod 🙂))))) ani neviem presne, že kedy sa maju vratit....

labutienka
28. júl 2009

ahojte 🙂
tak uz som z dovolenky spät 😀 😀 😀
ale nie, my sme nikde neboli, len doma si lebedime. sem tam nejaky vyletik tak skor na pizzu ako spoznavaci 😀 a tak. a mam sa dobre 😉 klop, klop, klop a trochu vam to tu poprskam 😉

prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk

staaaciiiii???? 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
28. júl 2009

labutienka.....nestačíííííííííííííí 😀 😀 😀 esteeeeeeeeeeeeee 😀 😀

vedela som, že nikam daleko necestujete, som myslela že tak po rodnej hrudi sa budete pohybovat......
ale pokial je veget aj doma, tak prečo nie???? 😉

ivkaj
28. júl 2009

Ozaj baby, teraz som vás dočítala ;o)

Orsul, můj manža vzkazuje, že si ty okurky máš zavařit ještě tento pátek sama 😎
Marmit, dávej na sebe a prtě v rámci možností pozor!
Sincer, já už si ani nevzpomenu kdy jsem měla 50kg, snad někdy na základce 🙄

Adu, Nelia, Orsul vypadá to, že jsme se s mrchou nějak sjednotily 😝 Já ji čekám v sobotu.

adulik76
29. júl 2009

dobré ránko

ivkaj, tá vetička ti vyšla 🙂

no a moja mrcha je už fuč, uvidíme, čo bude dnes 😕

nelia
29. júl 2009

Dobré ránko..
Ja ju čakám dnes 😠 .. teplota už ukážkovo klesla, takže som na tom rovnako ako Orsul = jak hodinky 😠 😠 Ja som v týchto predmrchovských dňoch na svoju mrchu fakt nasratá.. načo chodí, keď aj tak nespĺňa svoj účel?

orsulka
autor
29. júl 2009

ahoj ahoj ahoj ahoj ahoj ahoj ahoj ahoj......
predpoklad jasny, včera bolesti brucha....dnes sa pustili...... v pohode ...a čo sa zabijem????? 😀 😀 😝

Ivkaj.....odkaž mm, že ho posluchnem, ale to len preto, že to je on 😀 😀 zavarat budem, ale v sobotu (myslim, že namočene od piatku do soboty vydržia) a dojde kamoska a slubila, že mi s tym pomože.... 😉 😉

Nelia...toť otázky....... kto to víííí, odpovííííí....odpovíííí mi na otázku..... la-la-la-la 😀 😀 😀
pravdepodobne aby sme sa "neprekrvili".... 😀 😀 😀

adulik76
29. júl 2009

orsul, ty máš dnes nejaký spevavý deň 😵

nelia
29. júl 2009

ahooooooooj 🙂)) Niekto tu má napriek mrche dobrú náladu 😉 .. to sa mi páči... idem si z Teba brať príklad 😉 😀
Ja mám lepšiu odpoveď.. ale tento už asi poznáte: "Prečo má žena menzes???? .... Lebo celý mesiac pije mužovi krv, tak ju niekedy musí aj vypustiť!!" 😀 😀 😀

orsulka
autor
29. júl 2009

adu............ nejaká pohoda????? ani nie.... neviem 😉

adulik76
29. júl 2009

tak ten som ešte nepočula 😵

orsulka
autor
29. júl 2009

ani ja.... 😀 😀 😀 ale asi by to malo byt opačne, kto by mal mať mrchu... 😀 😀 😀 ved oni piju krv nam, no nie?????? teda ako ktorý mesiac 😀 😀 😀

tak zvažujem na ten piatok hádam aj dovcu.......na uhorky......co vy na to?????? 😕

nelia
29. júl 2009

A počuj, kto u vás toľko uhoriek zje? Alebo zaváraš pre celú rodinu?? 😕 Ja by som si zobrala dovolenku byť na Tvojm mieste.. aj na mojom mieste by som si zobrala, ale mám už len 8 dní a z toho ešte v auguste potrebujem 2 a o septembrovej stimulke ani nehovorím 😒 .. budem to asi riešiť paragrafmi + PN.. čo už..

Inak ten vtip určite vymyslel muž, to je jasné... 😉

adulik76
29. júl 2009

my sme raz s mužom zavárali 40 kg uhoriek, ale ku koncu nám už z toho šibalo

orsulka
autor
29. júl 2009

to tie uhorky pojeme my.....my dvaja...fakt 40-50 poharov....ja nič ine nezávaram, ani ovocie, ani lečo....od svokrovcov mam čalamádu.......
ja mám este 2 dni starej dovci.....teda este 1 den, lebo min. tyzden som mala v piatok jednu dovcu....
len rozmyslam, či ju minať alebo nie...ked sa tá kamoska slubila....a predovsetkým by mi bolo veselsie ako sa doma tmolit pri tom vsetko sama!!!!!

adu....tak 40 kg to je zahul 😕 😉

adulik76
29. júl 2009

no, to sme vtedy kúpili 100 kg, lebo bola perfektná cena (moja kolegyňa v Štúrove mala výkup ovocia a zeleniny), ale tých 60 kg sme mali pre našich.

nelia
29. júl 2009

Ja som uhorky zavárala naposledy tuším pred 2 rokmi a ešte mám z toho stále nejakých 5 pohárov.. u nás sa to moc teda nemíňa.. ale je pravda, že ja tak často ani nevarím a teda neni moc ani príležitosť ich jesť 😝

adulik76
29. júl 2009

ja mám rada uhorky a velmi

orsulka
autor
29. júl 2009

máme este pomoc od svokrovcov...po dva roky to riesili oni...resp...my sme si vsetko nakupili, a oni v ramci dôchodcovania nam to pozavírali 🙂 🙂 ved aj teraz sa ponukli, že s tym nemaju problem, ale neviem...zas prevlakat vsetky pohare a vicka tam...a potom zas naplnene spat.......hmmmmmmmm.....

adulik76
29. júl 2009

auto odnesie všetko 😵

orsulka
autor
29. júl 2009

kto ma doma nafukovacie postele???????????????????????????????

sincerity
29. júl 2009

caute kocky! Tak ja som sa prave zobudila 😅

Labu! Moc sa tesime a dakujeme za prskance 😀 Ved baby, vidite, ono sa nam to tu pomaly rozbieha!

My sme zavarili asi 30 poharov, ale to aj s nasimi.... moc to nejeme.... zato sladke, to moj muz moze ku vsetkemu... takze uz mame marhul asi 20 poharov, hrusiek dalsich... teraz nas cakaju broskyne ...

nel.... ten som ani ja este nepocula 😀

a este jedna infoska.... kedze nas lax zanedbava... v piatok budu nejake tie fotky zo svadby 😉

orsulka
autor
29. júl 2009

no tak super sincer.....🙂)))) tesim sa, ale na stretko može aj albumik donies... 😉 😉

no tak po tej poobednej si si pekne potiahla 😀 😀

sincerity
29. júl 2009

ved jej poviem nech sa pochvali, uvidime ci bude chciet

ze? no hanba, nemala som nastaveny budik a takto to dopadlo.... no idem sa umyt 😀

nelia
29. júl 2009

Orsulka, čo tie postele? Nie je ich na chate dosť?
Sincer, dobré ránko 😉 😀 ... veru, Lax nech prinesie fotky na stretko..

adulik76
29. júl 2009

sincer, to je ale drzosť, my tu makáme od rána a ona sa len teraz zobudí 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
29. júl 2009

nelia.....nebude tam tolko posteli pre nas vsetky....mam doma dve......ale zatial este sfukuju 😀 😀 😀 ale drahý ich ide zalepit a opravit....takže pre prípad, že by to náhodou nevyslo... 😉 😉

adulik76
29. júl 2009

a koľko nás tam vlastne bude? už vieš presné číslo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre