Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
17. máj 2012

a este som zabudla, ze ten velky nakup mozeme urobit my s m.

mortiiss
17. máj 2012

Ahojte, fešandy ... tak som nevydrzala a zavolala do centra ... a zo 6 -tich sa 2 delia pomalsie, ale 4 ukazkovo ... juchuuuuuuu .... 😅 vyzera to tak, ze uz stojime tesne pred vkladom ... uz nech su/je u mna 🙂

nelia
17. máj 2012

ahojteeeeeeeeee
no tiež moc nestíham písať, mám dosť veľa roboty....

@mortiiss parádička, držím palce, nech to všetko dopadne čo najlepšie 😉

@sincerity no viem si predstaviť tie nervy... ja to mám teraz doma tiež... L. má štátnice presne týždeň po Tebe, tak to potom môžeme na chate osláviť!!! 😉

Ten veľký nákup môžeme aj my urobiť, alebo si to môžeme so @sincerity rozdeliť, kto čo...
Súhlasím, že alko a nealko si donesieme... u nás sa tiež nájde nejaké to domáce pálené a možno aj tá naša medovina...

orsulka
autor
17. máj 2012

Tak teda ako sledujem......bude čo oslavovať na stretku.....tolko urobených štátnic!!!!! paráda......držím palce sincer, a Nelia aj L. tfuj tfuj tfuj.....

@sincerity
@nelia ja by som vam vcelku bola povďačná za ten velký nákup...už ozaj len dohodnuť, že čo presne.....

a obom vam prajem čo najmenej práce a viac času na seba, a sincer aj úspešné vyriešenie rodinných problémov.....

deti spia a ja sledujem hokej..... 😉

adulik76
17. máj 2012

dnes preskúšanie z telesnej za 2 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lada_dee
17. máj 2012

Ahojte kocenky,
tak som zliezla z hor... 🙂 od minuleho utorka od KET sme boli s Vilym na chalupe, konecne dokoncil plot... 🙂
V sobotu nas boli pozriet Monika s Ferinom a s deturencami, oni su taki uzastni... 🙂 maju svoje musky, ze @orsulka, ale sak su to deti... 🙂
buduci vikendik mame kazdorocnu akciu... Vilyho narodky... pozriem foto a Adamko a Šarlotka tam boli taki malunki... 🙂 a cil lietaju po terase... 😀 ten cas tak letiiii... 🙂

Zajtra rano idem na krv... tak to by bol pekny darcek k narodeninam.. skoda, na jesen to vyzeralo na iny darcek, ale aj tento berieme... 🙂

Tak sa tu majte zatial...posielame vsetkym pozdravy a bozteky.. 🙂
@sincerity a Lacimu drrzime palcaky.... nech to daju.

adulik76
18. máj 2012

@lada_dee držím palce, nech je ten výsledok čo najvyšší 😵

nelia
18. máj 2012

@lada_dee aj ja držím palce mojaaaaa!!! tfuj tfuj tfuj!!! 😉

mortiiss
18. máj 2012

@lada_dee držím palce 😵

sincerity
18. máj 2012

@lada_dee silno na Vas budeme mysliet dnes!

sincerity
18. máj 2012

@adulik76 ja ta obdivujem..... ze preskusanie z telesnej..... ja by som tam asi odpadla, kondicku teda nemam ziadnu..... gratulujem 😉

lada_dee
18. máj 2012

ďakujem 🙂 že na mňa myslíte :-*
Tak o jednej bude výsledok 🙂

adulik76
18. máj 2012

@lada_dee aspoň 300 nech tam svieti 🙂

orsulka
autor
18. máj 2012

@lada_dee tak ešte počkám takých 22 minut a potom čakám telefon s výsledkom výšky HCG!!!!!!!!!! 🙂)))))

ja som práve doupratovala a dovarila, tak reku idem Vas kuknúť.....

na tu buducotýždňovú akcošku na CHvojke sa velmi teším, vždy je to dobrá zábava, stretneme sa tam všetci dobrí známi aj s detičkami a skrátka je tam fajn veselo 😉 😉 😉 a decká sa tam vybehajú ajajááááááj....no samozrejme aj my s nimi, ale to už je o inom 🙂))))

a nezabudnite na hokej!!!!!! slovenskoooooooooooooooooooooooooooooooo slovenskooooooooooooooooooo
slovenskoooooooooooooooooooooooooooooooo slovenskoooooooooooooooooooslovenskoooooooooooooooooooooooooooooooo slovenskoooooooooooooooooooslovenskoooooooooooooooooooooooooooooooo slovenskoooooooooooooooooooslovenskoooooooooooooooooooooooooooooooo slovenskooooooooooooooooooo

len škoda, že to máme zas s bratmi Čechmi....... 😒 mohli sme sa stretnúť až vo finále 😀 😀

lada_dee
18. máj 2012

Tak teda 10. deň 88,9 🙂
28. idem zas na krv 🙂
Aj sa teším aj mám zas takú malú dušičku,ešte veľa veľa je pred nami 🙂 🙂 🙂
Ďakujem všetkym 🙂 dobre ste palce držali 😉

adulik76
18. máj 2012

@lada_dee tak supeeeer, keby si išla na ten 14-ty deň, tak tam máš cez tých 300, ako som písala vyššie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , potichučky sa tešííííímeeeeeee

mortiiss
18. máj 2012

Ahojte, kočičky. Tak ja som po ET 😵 Mame jednu morulku, povedala pani embryologicka, ze je take pekne, ze nas nebude tlacit do dvoch. Tak mu drzte palcičky, prosim 🙂 .
Ja idem pokukat, ze co vlastne jedia tehotne zeny 😀 , a vela vela oddychovat .

@orsulka Orsulka, hmhmhm vidim to na porazku s Cechmi...ale tesim sa aj na Finov
@lada_dee 😵 😵 😵

sincerity
18. máj 2012

@lada_dee tesim tesim tesim.... to je velmi dobry zaciatok! Z celeho srdca sa tesim!

sincerity
18. máj 2012

@mortiiss a na vas budeme mysliet tiez, a dufame v rovnake spravy o desat dni ako u @lada_dee 😵

nelia
18. máj 2012

@lada_dee tichá gratulácia aj od nás.... musela som si doma zapnúť PC, aj keď to v poslednej dobe nerobím.. v robote som nestíhala... nedalo mi nezistiť ako ste dopadli 😝 ... a oplatilo saaaaaaaaaa 😵 😵 😵 ... držím moc moc palce, aby to takto pozitívne pokračovalo aj ďalej!!! A plánuješ byť asi PN, však?

@mortiiss aj Tebe moc držíme palce... zatiaľ sa to vyvíja pekne, tak veru hlavne veľa oddychovať a pozitívne myslieť!!! 😉

adulik76
19. máj 2012

A SME VO FINAAAAAAAALEEEEEEEEEEEEEEEE 😀 😀 😀 😀

v555
19. máj 2012

@adulik76 SLOVENSKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO 🙂 🙂 🙂 🙂

ivkaj
19. máj 2012

Teda já sem posledních pár dnů nevlezu a tady jsou takové zprávy ;o)
@lada_dee jéééééééééééééé, máme z vás obrovskou radost. Ale gratulovat předem nebudu, každopádně tfuj tfuj tfuj
Kolik embryí jste vlastně měli?
@sincerity @nelia státnice nezávidím, a zároveň hluboce smekám. Já už bych se k učení prostě nedokopala.
@mortiiss pěkně odpočívej, nechej se hýčkat a užívej si😵
@adulik76 šikula, sportovkyně;o) Já bych teď nepropadla snad jen z pomalé chůze.

Já teď pár večerů byla ráda, že se můžu natáhnout, tak jsem net ani nepouštěla. Včera jsem už večer přemýšlela, jestli nepojedem do porodky, ale pár tablet magnézia a leháro to naštěstí zpravilo. Občas si říkám, jak to do porodu doklepu. Ale zvládly to ostatní, budu muset taky😅

adulik76
20. máj 2012

je mi smutno..... katuška, naty držkajte sa

laxity
20. máj 2012

@adulik76 ďakujem aj mne a veľmi 😔

orsulka
autor
21. máj 2012

@laxity pisala som do IP.......LUBIME VAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cmuky cmuk......

my sme strávili super vik aj s nasimi hokejistami cez TV na Chvojke, vo stvorici s Vilkovcami, užili sme si to, F. dokonca 1x v živote v nedelu stáčal med s Vilim...no zážitok super, a aj stípance od včielok super, s následnými alergickými reakciami...hahahahah...ale inak pohodicka horska 🙂))))

@mortiiss no ked je pekne....stačí jedno....takže držim palec.....relax, parada, pohoda, a aj štastíčko nech stojí pri vás.....cakam na vysledok.....a to pozitívny samoška!!!!!! 😀 😉 😵 😵 😵

sincerity
22. máj 2012

dievcata!!!
este dva dni.... slak ma dovtedy trafi.... ze ja som sa musela vydat na koniec abecedy!!! 😀
niektori spoluziaci to maju uz uspesne za sebou.

dakujem ze drzite palce, myslite prosim aj vo stvrtok ked si budem tahat otazky 😀

velmi sa tesim na chatu, myslim ze aj @laxity pojde, mala by ist, zatial neni dovod .... len pride bez neho (dufam)

trebalo by spysat zoznam, kto co, pripadne dohodnut nejake detaily.....

@ivkaj.... ako je to prosim s tym ked nepride jedna osoba?

@lada_dee sak sa mi to zda nejak neskoro 28.... ja som myslela, ze sa chodi na 10 a 14 den.... takto ti to vychadza na 20 den..... ale nevadi, hcg bude aspon obrovitanske... velmi sa tesim 😀

sincerity
22. máj 2012

ludia, ze "spysat" tak ja uz som tak vygumovana, ze ani slovencinu neviem!!!! esteze sa to odpoveda ustne 😀

orsulka
autor
22. máj 2012

@sincerity 😀 😀 😀 😀 😀 😀 drž sa babula ten štvrtok!!!!!! myslíme na teba!!!!!!

adulik76
22. máj 2012

@sincerity takže vo štvrtok nepracujem, budem len držať palce na rukách aj nohách, nech to máš čím skôr za sebou a s čo najlepším výsledkom 😉 😉 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre