Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
5. jún 2012

@sincerity miruška, more je super, už sme si omočili aspoň nožičky, zatiaľ sme viac nestihli 😀

sincerity
6. jún 2012

@adulik76 no teda, to bola rychlovka, tak si to uzite a hlavne si oddychnite!

sisidani
6. jún 2012

@lada_dee na zítra mocinky držím pěstičky 😉
@adulik76 užívej si krásné dovolené a počasí, moc si to tam užijte.

orsulka
autor
6. jún 2012

@adulik76
@sincerity aj Monuške by sa tam určite páčilo...mne to more taaak velmi chýba, že tento rok vyrážame aj s drobcami...akurát stále ešte nevieme kam...stále naháname nejake ponuky, a vždy je tam niekde niečo čo moc nevyhovuje. mali sme aj už super apartmán, len prenajímatel mal volný len iný termín ako sme chceli, no a v tomto náhradnom zas nedaju F. dovolenku....kua......takaže stále hladame dalej.

lada_dee
6. jún 2012

Ahoj kočeny,
tak opat som zliezla s chlupy do sveta.... 🙂 ... kde je net 🙂
@sisidani dakujem... 🙂
@mortiiss ... superky.. len tak daleeeej... 🙂
@nelia Lacimu gratulujeme... 🙂

@orsulka ja som dnes videla bociana.. ale na poli pred PD ked sme prichadzali... 🙂 ...uvidime co bude zajtra... 🙂

adulik76
7. jún 2012

no, babule, musím skonštatovať, že my sme v úplnom raji 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 skvelé jedlo, ubytko, personál, ani nestíhame to tu všetko pobehať, poobede ide maťo s lenuškou do aquaparku, všade je všetkého veľa a supeeeeeeeer

lada_dee
7. jún 2012

🙂 tak dnes to bolo mile posedenie u dokiho... najskor na mna po prvom zhliadnuti sona vyblafol, ze su tam dve.... 🙂 .... ano dve dutinky, ale len v jednej nam bije srdiecko, druha je prazdna... 🙂
takze mame 8mm... a dalsia kontrola az 28.6. .... dlhe to cakanie... 🙂

@adulik76 ... vidim, ze to tam mate super.... uzivajte... oddychujte... 🙂
@orsulka ... tak tie dva bociany co si videla...nebolo to len tak... 🙂))

ivkaj
7. jún 2012

@lada_dee to je supéééééééééééééééééér ;o) Potichounku gratuluju, dávej na vás dva (nebo tři, jeden nikdy neví 😎 ) pozor

lada_dee
7. jún 2012

@ivkaj 🙂 dakujemeee.. 🙂

orsulka
autor
7. jún 2012

@lada_dee cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk.........som rada, že som ťa dnes videla konečne sa tak úúúprimne a s radosťou usmievať🙂))))))

@adulik76 tak to je super....turecko bolo vždy super .-)))) užííívajte si ....prečo ty nejdes do akvaparku?????

ivkaj
7. jún 2012

@orsulka @lada_dee a já myslela, že se Laďka usmívá pořád 😅

nelia
8. jún 2012

@lada_dee gratulujem!!!! tak sa s vami tešííííííím 😵 😵 ... a že dve 😵 😵 , určite sa aj to druhé srdiečko rozbúcha 😉 ... a vkladali vám dve? ani neviem..

@adulik76 tak si to užívajte.. malej sa určite páči, však??

adulik76
8. jún 2012

@lada_dee mám z vás radosť 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@orsulka včera sme boli omrknúť, je tam taký pieskový bazén pre detičky, akože more so šmýkalkami 😀 a je tam toho kopec, nestíhame to všetko pobehať. Každopádne je super, že lenuška si večer ešte trsne na diskotéke a potom zalahne ako podťatá do postele 😀 a vieme o nej až ráno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Včera bavila celé obecenstvo, lebo trsala uprostred kúpaliska sama iba so mnou a diska bola o 50 m ďalej, ale postupne sa tam dotancovala 😀 😀 😀 😀 😀

bublinkaa2
8. jún 2012

Ahojte baby... 🙂

Tak len tak pre zaujimavost, dnes mame za sebou stastlivo poradnu, dala som si robit aj sono, mame 10,76 cm a mame sa k svetu... Malinke sa vrtelo, podskakovalo si a skrabkalo sa na zadocku... No prekrasny pocit... Stuplik malinky... Boli sme pomerani a krasne sme sedeli na nas tyzden... No a vyzerame na babu!!! Hoci ja som tam videla pipika, ale to zevraj su dievcenske pysky... 😀 Sak hadam sa lekar viac rozumie... No odchadzala som z tadial ako namesacna... Lietala som v oblakoch... Brali mi krv na afp, vysledky o tyzden...
Pekny vikend prajem... 😵 😵 😵
PS: @lada_dee - gratulujem k srdiecku... 🙂

adulik76
9. jún 2012

no, vyzerá to tu pekne plodne 🙂

soni1
9. jún 2012

@adulik76 Ahoj, chcela by som sa opýtať. Dnes som 28DC, včera som bola u gynekol. na preventívke, myslíte si, že keby som bola tehu, že by tam už ona niečo videla? Snažíme sa o bábo 5 rokov, zatiaľ však neúspešne, preto sa pýtam. ĎAkujem za odpoveď.

orsulka
autor
9. jún 2012

@ivkaj no ona sa usmieva naozaj stále, ale vtedy som na nej videla, taký velmi úúúprimný úsmev oproti tým, kedy sa usmievala pred kontrolou u dokiho........to vieš, obavy...obavy 😉 😉 😉
@adulik76 videla som fotky na Fb, a veru vyzeralo to na tanec a super jej to určite šlo... 😵 😵 😵 potom mi das info kde presne ste boli......ak budu prasulky, tak buduci rok pojdeme aj my do Turecka..... 😉
@bublinkaa2 tak to su perfektné správičky, aj výsledky budú určite OK, ved všetko napreduje tak ako má.....no a pohlavie, to sa teda uvidí, či tam máte naozaj "kávové zrnko" 😀 😀 😀

@soni1 ahoj...tak toto je teda otázka do pléna..............hmmmm...nech rozmýšlam ako rozmyslam, tak fakt neviem, ale skor mám pocit že by skôr asi este nevidela ako videla, niekedy to závisí aj toho sona akej je kvality a podobne a tak isto aj od lekára......ale pokial by videla, nepovedala by ti to?

ivkaj
9. jún 2012

@soni1 Nemyslím si, že by mohlo být něco vidět. Při "podezření" na těhu si Dr. zva nejdřív dva týdny po vynechání MS a to je většinou vidět jen gestační váček.

soni1
10. jún 2012

@orsulka @ivkaj Ďakujem za odpovede, veď uvidíme, či sa podarilo.

adulik76
10. jún 2012

@orsulka jasné, že ti poviem. Je to tu úplne super pre detičky, totálne sa vybláznia, strava super, izby tiež v pohodičke. A sme presne tu: http://www.firotour.sk/dovolenka-leto/turecko/t...
Je to síce drahšie, ale keď si spočítaš, čo všetko máš už v cene, začo nemusíš platiť, tak je tá cena úplne perfektná

orsulka
autor
10. jún 2012

@adulik76 tak to je fakt nááádherné.....!!!!!!!!

sincerity
10. jún 2012

@lada_dee velmi sa tesim! je to super spravicka! tak pekne oddychuj a hlavne ziadne stresy! Si stale na PN?

sisidani
11. jún 2012

@bublinkaa2 gratuluji k holčičce, a jak jinak snašíš těhu a co malá Lucinka na miminko? A chodí už do školky?

@lada_dee vidíš že je to OK,já Ti to tady už psala, že bude na tomto ultrazvuu něci vidět. Doktoři někdy zbytečně plaší. Pěkně odpočívej, drobeček bude den ode dne větší.

My máme za sebou osmiměsíční prohlídku,Anetka je šikulka děla paci paci, měří 68cm a váží 7,49kg. Nějak se ale moc nechtěla zvážit, jak jsem ji položila na váhu tak se překulila na bříško a řádila na váze jako doma na hrací dece 🙂 .
Mě dneska čeká informativní schůzka ve školce, tak jsem zvědavá, Eliška už se moc těší.

orsulka
autor
11. jún 2012

@sisidani nádherne rastiete a robíte pokroky.... Eliška sa s nou aj hrá?????

bublinkaa2
11. jún 2012

Ahojte baby... 🙂

@sisidani - dakujeme... ale to sa samozrejme este moze zmenit... 🙂 Uz dva tyzdne mi je konecne o 80% lepsie, velka zmena, tak som plna sil a nadsenia... Lucka je samozrejme v siedmom nebi, lebo miluje babatka, takze sa uz nevie dockat.. A do skolky chodi uz od septembra, takze je to uz velka baba, niekedy s fakt genialnymi hlaskami...!!

Vsetkych vas srdecne pozdravujem... 🙂

ivkaj
11. jún 2012

Čaute ženy
@orsulka @sincerity @laxity @adulik76 @nelia @lada_dee

Pomalu se připravujeme na dovču, přeci jen tam budem už za týden ;o)
Kdo jak počítá s příjezdem a zábavou? http://www.valasska-chalupa.cz/rusava/okoli.html

Jestli si matně pamatuju, tak v plánu by měla být společná Zoo v Lešné http://www.zoolesna.cz/
Jen pozor nesmí tam pejskové :-/

Jak se to provede se společným nákupem?

orsulka
autor
11. jún 2012

@ivkaj tak ja počítam, že by sme došli ten štvrtok, no cca okolo 15,00 hod-16,00 hod.
s nákupom to bolo tak, že alko samostatne, pre detičky samostatne.....a inak už neviem, lebo som asi zabudla ako sme sa dohodli.....
ahááááá...už viem..ponukli sa bud Neli alebo Sincer, že by ten veľký nákup urobili....takže???? baby????? hmmmm???????

sincerity
12. jún 2012

ahojte kocky 😀

veru sa nam to blizi... uz som aj zabudla, kam to ideme ....este ze @ivkaj poslala link 😀

mohli by sme pozriet tu zrucaninu, plati sa tam vstupne, ale to nebude strasne predpokladam
http://www.mavlast.cz/top-turisticke-cile.zrice...

aj ta zoo kludne, aj tak si myslim, ze nepojdeme vsetci uplne.... a ak ano, Lilinka vydrzi vnutri

s nakupom sa to troska skomplikovalo, kedze pojdeme s @laxity a Naty jednym autom. Ale potraviny, ktore sa nepokazia mozeme kupit predtym, a ostatne sa kupi po ceste.... aby to dlho netrvalo....

treba urobit nejaky zoznam

sincerity
12. jún 2012

no co sa tyka prijazdu, tazko povedat, ja myslim, ze idem doobeda aspon do roboty, aj M...... Naty sa asi vyspi v aute.... neviem este som sa s lax nebavila o tom..... Ak vsetko pojde dobre, tak okolo 17-18 by sme tam mohli byt.... tak zhruba

sincerity
12. jún 2012

a este ten zoznam, mali by sme si spravit navrh co budeme jest a podla toho.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre