Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
5. nov 2012
nelia
5. nov 2012

@adulik76 malý smejo 😵 😵 😵 .. krásna je Lenuška

nelia
5. nov 2012

@lada_dee no asi by som ten anopyrin mala brať aj pred tehu, aj keď sa mi to moc nepáči 😒 .. ale hematologička mi inak povedala, že keď donosím a porodím zdravé bábo, anopyrín môžem vysadiť, takže asi to nemám také vážne... hmmm

sincerity
5. nov 2012

ahojte babule.

dakujem.
@adulik ... no teda... a co uz prisla potvora? ja tiez cakam, len z inych dovodov 😅 ale az za dva tyzdne cca, len nech pride, a potom kontrola, snad bude vsetko v poriadku. Dr. nas upozornoval, aby sme si davali pozor a neotehotnela som prirodzene, ze to sa teraz nemoze 😀 tak som si pomyslela svoje

@ivkaj ... ten Stofik je uzasny, velky brat proste.
@nelia a ani neberies ten anopyrin teraz ... a co si myslela tym ze po mrche ides nieco riesit?
@lada_dee ... takze uz pichas?
@orsulka necuduj sa pri tych starostiach ma clovek pravo sem tam nieco zabudnut a zastresovat 😀

nelia
5. nov 2012

@sincerity no len preventívku u dokiho, lebo tento rok som ešte ani to nestihla 😒 ... anopyrin som brala asi rok a potom som ho vysadila, lebo mi to len zaťažovalo žalúdok a tehu nič... no asi ho zase nasadím... asi si poviete, čo furt vymýšľam, keď chcem otehotnieť, ale keď ja mám takú averziu voči liekom a to keby mi to aspoň zaručilo, že to určite pomôže, tak by som neváhala...

adulik76
5. nov 2012

@sincerity s laďkou sme dostali mrchu naraz, tak sme aj naraz začali stimulku..... 😀 😀 😀 asi si zosúladíme aj termín pôrodu 😀 😀 😀

orsulka
autor
5. nov 2012

@adulik76 tak toto je super, teším sa na rovnaký termín 😉 😉 😵 😵
@nelia zaručiť ti to nikto nezaručí moja, veď kto tu dnes čo garantuje?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no neviem, možno naozaj trošku vymýšlať a averzia musí preč, pokial viem, na ten syndrom čo mate je naozaj jediná liečba anopytin......a možno tie predchádzajuce tehu prirodzene čo boli, boli tak trošku spojené s nejakými liekmi, čo si brala ešte pri IVF a v tele zostali, takže si mala viac hormonov v sebe...ja neviem, to je len moj názor....ale mohlo aj toto pomôcť k tehu.....asi by si mala brať ten anopyrin, ve%d prečistená už si, presťahovaní ste, v práci máš toho fakt vela a tak je ten najlepší čas zostať opať tehu zo zdárnym koncom...tak hor sa sveta proletári!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
5. nov 2012

@emma93 ja som pri svojom tehu nemala žiadne takéto príznaky, dokonca ma neboleli a ni prsia, ani brucho či podbruško...jednoducho nič, nemala som žiadny výtok žiadne špinenie......také výtoky som mala potom v neskoršom štádiu tehu, ale v začiatkoch určite nie.......treba urobiť test, ale hlavne ak je to mikoza, nemáš na čo čakať to treba preliečiť...ono asi by ani nebolo dobre keby si pri tomto bola tehotná.....dufam, že som pomohla 😉

ivkaj
5. nov 2012

@adulik76 @lada_dee tak na kdy vám vlastně vychází temín porodu ;o)
Moc na vás myslím, ať je všechno v pohodě. Jste v práci nebo si užíváte doma?

nelia
5. nov 2012

@orsulka tak ja skočím do SLSP 😀 😀 😀 😀 😀
ale vážne... vezmem si Tvoje slová k srdcu a začnem s anopyrínom s tým presvedčením, že mi pomôže 😵 😵 ... to prvé prirodzené tehu súhlasím, že mohlo byť kvôli hormónom, keďže to bolo len 3 mesiace po IVF... ale to druhé bolo rok po prvom, tam som teda hooooooodne dlho žiadne hormóny nebrala... no ktovie, nebudem nad tým zbytočne filozofovať 😝
@adulik @lada_dee no teda, takto sa zladiť... tfuj tfuj tfuj!!!!! A Ladke skoré uzdravenie!!! 😉

adulik76
5. nov 2012

@ivkaj tak pomýšľať na termín je ešte fakt dosť skoro... a k tvojej druhej otázke - chodím zatiaľ do práce, PN budem po vklade. 😵

lada_dee
5. nov 2012

@nelia ...ako ríše Monika,nič iné na ten syndróm nezaberá. U mňa sú i ďalšie nejaké mutácie a v správe bolo,že v prípade dlhej cesty autobusom či lietadlom a aj pri nejakých väčších záťažiach k Anopyrinu ešte niečo,... Tak preto i tie injekcie Clexane od odberu. 🙂

@ivkaj ... 😀 no uvidíme ako sa to všetko vyvŕbi 😀 ale je to sranda,že to máme na rovnako 😀

@sincerity ...ako Aďka píše,začali sme v sobotu 🙂

@adulik76 ...ja premýšľam ako ostať doma, po odbere asi nie ale po vklade určite, len v tomto počasí zostať stále doma ☹ zvažujem čo a ako kvôli rozpočtu ☹ ale na druhej strane nebude stres a rozčuľovanie 🙂 uvidíme ako sa to 🙂

Vily je celý týždeň preč,tak pichám sama ☹ no snáď to sama zvládnem 🙂 nie je mi to príjemné sama seba ihlou pichať 😀
Dnes som chcela ísť pre recept,ale v čakárni asi 20 žien ☹ dúfam,že to do stredy vybavím a hlavne potrebujem dohodnúť sono ☹

lada_dee
5. nov 2012

@adulik76 ... Nádherná 😉 Lenuška

orsulka
autor
5. nov 2012

@nelia ja som to myslela v dobrom, ale to ty určite vieš 😉 😉 😉 viem si predstaviť a trošku sa vžiť do tvojej kože a chápem presvedčenie, že keď to slo pred tým pojde i teraz....fakt tomu rozumiem, ale zas na druhej strane si hovorím, že ten čas tak rýýýchlo letí......vieš čo tým myslím 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 a niekedy už nie je na čo čakať....ale pevne verám, že toto nie je tvoj resp. váš prípad. aj to v konečnom dôsledku ostane len a len na vašom rozhodnutí....akokoľvek sa rozhodneš, tak bude dobre 😉 😉
@adulik76 lenuška je na tých foteškách fakt úúúžasná...a vyzerá to tak, že je aj dobrá "zabávačka" 😉

adulik76
5. nov 2012

@orsulka lenuška si to užívala, bavila sa, papala kadečo, no super 🙂 🙂 🙂 🙂

orsulka
autor
6. nov 2012

@adulik76 no ved o tom som písala, je to presne na tých fotkách tak vidieť.....

tak my sme dnes presne stihli ísť do obchodu aj na poštu a trošku poskákať po mlákach, akurát keď nepršalo, teraz sú už v postielkach a idu spinkať....ja som hladná ako vlk, a cestovinky sa už varia...mnamíííííííí 😀 😀 😀

laxity
6. nov 2012

Ahojte baby

@lade_dee @adulik super dievčatá, nech je všetko v najsamlepšom poriadku 🙂

@orsulka ako drobci? aké cestovinky si robila?

Baby kam plánujte ísť na Silvestra? 🙂

@noemarta haloooo haloooo dievča...ako sa máme? 🙂

Ja a aj Naty sa máme fajn, sme zdravé, poslednú dobu trávime čas doma, nie je kam veľmi chodiť a hlavne financie. Chodievam inak na volejbal cez víkend, takže krstní si užívajú piškótku 😀 ale tak je to pre mňa taký relax 🙂 . S K. nič veľmi nové, vychádzame v rámci možnosti a už nech máme rozvod za sebou a život ide ďalej, verím, že ma čaká niečo lepšie 🙂 musím si to tak vravieť 😀

nelia
6. nov 2012

@laxity moooooja 😔 a už máte termín konania? Je mi to tak ľúto, no ale život ide ďalej a ako píšeš, treba veriť, že vás čaká lepší život 😉

@orsulka jasné, že viem.. a uvedomujem si aj to, že čas letí... ale zatiaľ to cítim tak, že ďaľšie IVF zatiaľ nechcem absolvovať.. uvidíme časom...

laxity
6. nov 2012

@nelia jasné ten už máme dlhšie 12.12.2012

adulik76
6. nov 2012

dnes mám za sebou trhanie 8-ky. No, viem si predstaviť aj lepšie strávené popoludnie... 😝

@nelia máš svoje presvedčenie, len aby si niekedy neľutovala, že si čakala príliš dlho

@laxity držím palce, nech to prejde najhladšie ako sa dá
@orsulka veru, také cestovinky by som si aj ja dala..... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

orsulka
autor
6. nov 2012

@laxity tak ty máš ake šťastie na tie dátumy????? 😀 😀 😀 že Naty 22.2. a rozvod 12.12. 😀 😀 😀 a ešte aj 2012...no ja umrem 🙂))) paráda
ale inak teším sa, že ste OK,hlvane, že je to zdravíčko 🙂 a volejbal je super, aspon ti trošku spevnie postavička, lebo na stretku si bola fakt dosť chudučká....
@adulik76 uuups....som rada, že to máš za sebou moja...mne dávala preč šestku a myslela som, že to nerozchodím 😖 😖 😖
@laxity tak Silvester ešte zatial vobec neviem...rozmyslali sme s partiou, že by sme dali Heľpu, tak ako sme tam boli v oktobri......ale to vobec nie je isté, a ked nie, tak zatial neviem. Inak rozmyslali sme, že by sme u druhých známych urobili na chalupe zabíjačku...že originál, normálne žive prasa, mäsiara, výrobky a tak všetko okolo toho.....ale tiež je to ešte vo hviezdach

ivkaj
6. nov 2012

@laxity to je fajn, že to tak zvládáš. A máš pravdu, zdraví je to nejdůležitejší.
@adulik76 ble, ty máš teda zábavu 😝 A co že teď, nějak zlobila?

Baby, ten náš skřítek je úžasný. Jeli jsme autem, začlo pršet a on mi v autě prozpěvoval "ptí, ptí jen se leje" Tak mu říkám, zpívej dál a on že ne e "maminka zpívá".

laxity
6. nov 2012

@orsulka ešte som narodená 4.4. 😀 čo by niekto za také krásne dátumy dal, keby sa mohol sobášiť nie? 😀

ďakujem baby 🙂

adulik76
7. nov 2012

@orsulka na moje prekvapenie všetko prebehlo super, celé trhanie trvalo asi dve minúty, ale ten strach, čo som mala predtým...neopísateľný. Ešte nikdy mi netrhali zub, tak som nevedela, do čoho idem. Hrozne som sa bála a moc som to aj prežívala. Ale zubár bol úžasný....ešte aj fešák 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
7. nov 2012

@orsulka my máme zabíjačku (normálne so živým prasaťom 😀 ) o 2 týždne, tak sa môžete pridať a urobiť si silvester v predstihu 😀 😀

@laxity fakt úžasný dátum.. a to je tu čo nevidieť... tak nech máš veľa síl to celé zvládnuť 😔
@adulik76 to fakt nezávidím to úžasné popoludnie 😝 ... mne už pár zubov vytrhli a aj mám svoje zážitky.. ten posledný mi zubár trhal bez sestričky a musel mu asistovať jeden z pacientov 😎

adulik76
7. nov 2012

tak už som z merania doma, vajíčok je tak akurát, len sú troška maličké, uvidíme, čo spravia do soboty... hádam porastú

nelia
7. nov 2012

@adulik76 a picháš si sama? či Maťo Ťa pichá? 😀 😀 😀

adulik76
7. nov 2012

@nelia doteraz som mala gonal v pere, takže to som zvládla sama, dnešnú dávku mi šupli vo ferti, od zajtra to bude maťova robota 🙂 🙂 🙂

mortiiss
7. nov 2012

Ahojte, kočičky. Ako sa dari? Dufam, ze sa mate vsetky dobre. Vsetkym zelam len to najlepsie 🙂 a nech vam vsetko vyjde tak, ako chcete.
My sme v poriadku, citim sa skvele, tehotenstvo stale dobre, o mesiac a nieco uz idem na matersku, tak sa tesim 🙂. Nasa mala je tiez ciperna a zdravucka. Ma len jednu kozmeticku chybicku - razstep pery - ale na krase jej to vobec neubera, ved kuknite foto z 3D 🙂 😵 V razstepovej poradni uz som bola, malu budu operovat, ked bude mat 3 mesiace, vyzera to tak, ze ma tu najlahsiu formu, teda podnebie a nosicek je bez deformacie. Inak vsetko v poriadku 😵

orsulka
autor
7. nov 2012

@mortiiss ahoj kočena ...som rada, že takto krásne napredujete a malá kozmetická chybička vôbec nevadí, sledujem, že má krásne miery....tak úspešne do zdárneho konca buduca mamička 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre