Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
10. jún 2013

a čo je ten fraxiparín zač?

sincerity
10. jún 2013

@adulik76 ja neviem, co blbnem 😀 😀 😀

sincerity
10. jún 2013

@adulik76 ja ani neviem adu, na riedenie krvi, alebo nieco.... proste s krvou to suvisi tusim....

adulik76
10. jún 2013

@sincerity tak, keď chceš mať odpoveď stoj čo stoj 😀 😀 😀

sincerity
10. jún 2013

@adulik76 to vies pondelok rano, clovek uplne ohlupnuty po vikende 😀 😀 😀 mam za sebou tretiu tridsiatku, sobotne upratovanie, stretnutie s pravnickou, opekacku, nedelne varenie a kostol, nedelne nakupy ... a sa necuduj 😀 😀 😀

adulik76
10. jún 2013

@sincerity my sme včera boli celý deň na chate, maťo najprv kosil trávu, potom pílil kríky a stromky, takže to, čo sa vyčistilo od trávy bolo zachvíľu zaplnené vetvami a polienkami. Ale lenuška, ako správna chatárka, poctivo nosila polienka a ukladala ich na zimu a nosila vetvy na vopred určené miesto 🙂 . Pomocnica veľká, celý deň pobehovala, večer už bola riadne unavená, zaspala, ako sa hovorí, 10 centimetrov nad posteľou 😀 😀 😀 . Ale keďže mesiac bol ešte v nove, tak v noci opäť chodila.... a maminka sa zasa nevyspala... potom zasa druhé krpaté kopkalo. No, super 😀 😀 😀

sincerity
10. jún 2013

@adulik76 tak to ste mali pekny vikend... to na tej Smrekovici? Si viem Lenusku uplne predstavit... to bude dievca aj do koca aj do voza 😀
a uz ta male kope? To je super! Este asi neviete, co to bude?

sincerity
10. jún 2013

😀 😀 😀 😀 inac dievcence... my vobec mame tento rok to stretko??????????????? 😀 😀 😀 😀

adulik76
10. jún 2013

@sincerity chatu máme kúsok od Trenčína, na Smrekovicu chodíme na vojenskú rekreáciu - aj tento rok ideme od 12.8 - 26.8, to bude čučoriedok 😀 😀 😀. Naposledy, keď som bola na sone, to ešte nevidel, 24.6 mám poradňu, spýtam sa vtedy.

čo sa týka stretka, ja už neviem....

😕

sincerity
10. jún 2013

@adulik76 aha rozumiem.... ja len co chata pocujem, tak rovno Smrekovica 😀
a inac z cucoriedok sa da nieco dobre vypalit ?????? 😀 😀 😀 😀
a co by ste chceli?

lada_dee
10. jún 2013

@sincerity ...tak presne takto som stimulovať i ja... Pripichavala som 75 Gonal 🙂 ... Mali sme 4 krásne foliky ... 🙂 ...cca to bolo niečo cez tých 900 € bez liekov

@nelia ...my sme tiež boli na genetiku v BA... Výsledky tuším prišli tak do 3 mesiacov 🙂

...bojujeme .... Inak to nejde 😉

adulik76
10. jún 2013

@sincerity z čučoriedok robíme džem a čo sa týka pohlavia, je to jedno, len nech je to zdravé, ale ja si myslím, že to bude Lucka 😉

@lada_dee ale vám to poisťovňa aj preplatila, nie? Aspoň sa mi tak marí, že si čosi spomínala

orsulka
autor
10. jún 2013

@sincerity ja som teiž presne takto isto stimulovala, len clostil a podla výsledkov dopichávať...vtedy som zohnala merional, či ako sa ato volalo🙂 tiež som pichala fraxiparín a je to na riedenie krvi, pichala som cele tehu, najskor do bruška neskor do ruky....a ako som čitala tie ceny, tak ich vobec nezdvihli a takto funguju asi tri roky

babule, ved to stretko sme naplánovali na ten september 19-22.9. asi takýto ten termín....Ivka zistila, že je to tam volne...akurát pre Adu to bude náročnejsie, kedže bude tesne pred koncom...ale Adu takto isto si bola aj na druhej Chvojke pokial si pamatám 🙂))))))

orsulka
autor
10. jún 2013

@adulik76 aspon čo Ladka vravela, tak pokial nemáš vyčerpané 3 pokusy od poistovne na Slovensku, tak ti to preplatia......ale len do výšky platenej na SVK a tiež len do troch pokusov.....kedže sincer už tuším mala 3x, tak jej by už nepreplatili nič

adulik76
10. jún 2013

@orsulka hej, aj pri lenuši mi to tak vyšlo, mesiac pred jej narodením som sa ešte chvojkovala 😀 😀

nelia
10. jún 2013

😀 😀 😀 ste ma zase pobavili.... 😀 😀
Ja už som späť v práci... boli sme v NR... výsledky do 8-9 týždňov... takže fasa... testy u gyndoša si môžem dať robiť nanovo, keďže tie sú platné na žiadosť o IVF len 3 mesiace a to mi tesne vyprší lehota 😖 ... ale bolo aj horšie 😎 😎 doktorka bola fakt zlatá, tak dúfam, že nič vážne nenájdu...

@sincerity anopyrín neberiem... mala som ho brať do 20tt... no ale keďže tehu neprichádzalo a bolesti žalúdka ano, tak ho teraz už neberiem... idem vo štvrtok na hematológiu do BA, tak sa popýtam, čo a ako... ale vo Ferticente mi sám doktor povedal, že čo doktor, to iný názor a iný liečebný postup (myslel konkrétne na hematologické záležitosti)... zaujímavé... nie??

adulik76
10. jún 2013

@nelia a teraz ako sa máš zariadiť, keď dostaneš takúto informáciu?

nelia
10. jún 2013

@adulik76 no ako Ti povie doktor... takže asi týždeň tak, týždeň zase onak... 😕 😕 ... no robím si z toho srandu, ale v skutočnosti je to dosť smutné... A ty už fakt cítiš pohyby? To je nejak skoro, nie? Či pri druhom už vraj skôr baby cítia...

ivkaj
10. jún 2013

Tak špatná zpráva ke stretku je, že ta chalupa na Rusavě je na celý týden 16.-22.9. obsazená :-/

ivkaj
10. jún 2013

narazila jsem na tenhle penzion http://www.ham-ham.cz/

lada_dee
10. jún 2013

@orsulka ...tak ako píšeš ...nám to preplatili, keďže zatiaľ sme vyčerpali 2 pokusy
1 ešte máme ....tak ale čas je krátky 🙂

sincerity
11. jún 2013

@lada_dee hej hej tak vravel... clostyl a pripadne dopichneme gonal ... tak sa snad dopracujeme k nejakym trom styrom vravel.

@adulik76 nam to poistovna uz nepreplati, mame vycerpane vsetky pokusy.... a s tym anopyrinom alebo fraxikom neviem... ja sa v tom uz nevyznam.... urobim co mi povie dr v centre, pripadne to budem konzultovat s hematologickou
a tiez sa mi zda na pohyby skoro 😅 ale tesim!

@ivkaj no to mame za to, ze sa nevieme rozhodnut ....

sincerity
11. jún 2013

@nelia no teda, skoda toho, ze budete musiet opakovat.... ale ako pises, nie je to nic hrozne. Hlavne aby nenasli nic na tej genetike.... Aj ked priznam sa, ja tomu nerozumiem, ze tolke roky sa snazite a nic z toho zatial..... ved vy mate problem v podstate len tie dosticky a tie predsa nebrania otehotneniu..... a u tej hematologicky sa popytaj... som zvedava, ja tiez uz neviem co si mam o tom mysliet.

adulik76
11. jún 2013

@sincerity pohyby sa môžu objaviť už vo 4. mesiaci, ja som už v 5. mesiaci, tak hádam nie je to tak priskoro 😕

sincerity
11. jún 2013

@adulik76 boze ozaj... ono to fakt leti, mas samozrejme pravdu.... nejak som si tt pri mene nedelila 😀 😀 😀 v kazdom pripade je to dobre!

adulik76
11. jún 2013

@sincerity tak tá matematika časom vyfučí z hlavy 😀 😀 😀

sincerity
11. jún 2013

@adulik76 no u mna by velmi nemala, ved s robim s cislami! 😀 😀 😀

adulik76
11. jún 2013

@sincerity však ani u mňa, ale stáva sa...... ja mám tiež okolo seba dosť čísel 😀 😀 a kadejaké čísla 😀 😀

sincerity
11. jún 2013

@adulik76 ake kadejake? 😀 😀 😀 fesaciskov tam mas 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre