Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
11. okt 2009

sincer...tak vitajte štastlivo spat......
aj Ferko štastne dorazil-------a nechápem, že ste sa nestretli 😀 😀 😀 😀
a tvoej zážitky z dovolenky....skveleeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀

fotky som este nepozerali...zatial.....nebolo casu......zatial 😉 😉 😉

adulik76
12. okt 2009

dobré ránko, ako vidím, víkend bol celkom fajn, aj keď trocha upršaný.

...Orsul, my sme mali službu vo vchode minulý týždeň, hoci u nás vo vchode je jeden aktívny dôchodca, ktorý umýva schody aj keď nemá službu a to už o piatej ráno a okrem toho, umyje ten vchod aj po každom z nás, čo máme službu, takže nejak sa s tým netrápim.

Dnes idem k dr. na sono, tak dúfam, že tam vnútri je všetko ako má byť 🙂

orsulka
autor
12. okt 2009

dobre rano......

tak... ja som do rna dostala menzes.....takže od dnes začnem brat tie lieky....tak pre info,aby ste vedeli....
😉 😉
Adulik......... kontrola bude urcite OK.....!!!!!!!! potom napis co a ako...
budem dnes v druhej firme, ale určite nakuknem !!!!!

krasny den bambulky.....aj ked u nas od rana zasek leje...

orsulka
autor
12. okt 2009

sincer......pekne fotky na Fc z dovolenky .-)))) aký ste boli s drahy rovnakíííí 😀 😀

adulik76
12. okt 2009

orsul, tak to ma s vkladom predbehneš, ja čakám mrchu až 17.10

laxity
12. okt 2009

dobré ránko

tak vidím, že sa nám to tu bude rozbiehať s vkladmi...super sa teším 😀

adu...dôchodca na bytovke, nemá chudák čo na robote iné 🙂

mňa bolelo celú noc brucho aj teraz, tak sa naraňajkujem a budem ležať asi celý deň, nestojí mi to zato stále makať 😉

pekný pracovný dník baby 🙂

orsulka
autor
12. okt 2009

no cavo......

adulik aj ja som cakala okolo 14-teho....ale hold dva dni skor.....

baby....neviem ako vam ale pisala mi Neli......
je v nemocnici.....v sobotu zacala krvacať, a plod bol trosku nizko.......tak tam leži, dalsi UTZ jej vraj budu robit až zajtra,aby ju velmi netrapili......

prosim povbudte ju .....ja som jej uz pisala.....

adulik76
12. okt 2009

už som s ňou teraz volala, chúďatko, čo si musí vytrpieť. Ja len dúfam, že sa to všetko na dobré obráti.

orsulka
autor
12. okt 2009

a aku ma naladu adulik.......????? aspon sa snaži byt v pohode???????

orsulka
autor
12. okt 2009

ja jej nebudem volat...ja som dnes taká nemrdom.......ja by som sa jej dnes ropzlakala do telefonu!!!!!!!!

adulik76
12. okt 2009

tak zatiaľ sa drží, no určite jej nie je veselo. Toto som si fakt nepredstavovala, to sme fakt nejaké zakliate tu, alebo čo????? 😒

sincerity
12. okt 2009

ahojte babule.... pozeram, ze je nic moc atmosfera... ☹
idem napisat nelinke.... neviem preco sme tu take........ 😔

orsul... vdaka.... si pozerala fotky 😀

adulik76
12. okt 2009

za chvíľu pálim k dr. ale musím sa staviť ešte doma a prezliecť sa, lebo ráno, keď som šla do roboty, tak som capla pravou nohou do blata a celá som sa zasvinila. Tak som tu ako také prasa 😠

orsulka
autor
12. okt 2009

to je ozaj nalada.....!!!!!!!!!!!!! do riti....tam!!!!!!!!!!!!!!!!!
asi ako počasie!!!!!!

Adu...prosim super vysledky...oki??????????

adulik76
12. okt 2009

tak mám krásnu 5 cm cystu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ...do pi..

ivkaj
12. okt 2009

Čaute, tak já jsem zpět z kontroly v CARu, poseděla jsem si tam pěkně dvě hodiny než jsem se dostala an řadu. Na dnešním UTZ viděla Dr. už jen 6folíků, tak se modlím aby byly zralé a plné. No a odběr mám naplánovaný na Čt. A jinak se spokojeně láduju antibiotikama na zánět močáku a i přes přepověď kartářky mám pocit, že je to všechno nějak na prd.
Tolik mé citové výlevy :-/

Orsul, tak gratuluju k dalšímu pokusu. Ať všechno klape jak má.

Adu a co ty, na kontrole?

Sincer, a nemůžete si vzít příště na tůry mapu? 😉

ivkaj
12. okt 2009

Adu, to ještě nic neznamená. S MS může prasknout. Jak jste se domluvili dál?

sincerity
12. okt 2009

adu.... hlavu hore... nepamatas na mna? aj ja som mala a praskla... oni zvyknu.... to bude dobre...

ivi... aj 6 je stale krasne cislo...

a ta mapa... jaxik ziadnu sme nemali..... 😅

ivkaj
12. okt 2009

Sincer, no mě už to tolik nepřijde. Každý má tak kolem 10 a já nic 😕
Mapu ti snad raději příště koupím 😉

sincerity
12. okt 2009

ivi.... ja som mala tri! hlavu hore.... mavaju aj viac.... ale aj menej... a v tomto pripade ver vsetkym, ktori hovoria, ze je dolezita kvalita ako kvantita.... netreba sa trapit tym, co sa neda ovplyvnit.... viem ze sa to lahko hovori, ale presli sme tym... a zvlast ja s tymi mojimi tromi... a vidis dve vajka z toho boli....
skus sa netrapit, pripadne pozeraj nejake tie mapy pre nas, aby ta presli chmurne myslienky.... 😉

adulik76
12. okt 2009

no, ja zajtra zavolám Pinťovi, uvidím, či sa vôbec ku KET-u dostanem. Tak som si teraz na povzbudenie dala moje čučoriedky v rume fldkjfoaeu odjf onoewr uerqlôwerjg ôldjfôlaj ôldsajfasidr uqweruqw jgdflajg 😀

adulik76
13. okt 2009

dobré ránko, dúfam, že dnes bude deň lepší ako včera 😉

orsulka
autor
13. okt 2009

dobre ranko dievcatka........

u nas je neskutočný vietor, skoro ma odfuklo !!!!!!

verim aj ja ,že dnes bude lepsie.....ako vcera.........

adulik....to jen eskutocne, že tam je cysta....ja to nechápem, ako sa to tam vie tak vytvorit a tak rychlo?????? ale verim, že ako rychlo tam je...tak rýchlo praskne a bude het!!!!!!

ivi.....tak aj sest je dost...len nech tieto pekne rastu a nech držia v sebe krasne a zdrave vajka!!!!!!!!! a štvrtok je fakt coskoro......

dnes ma Neli ddalsi UTZ...tak idem na nu mysliet, popri tejto mojej robote..... nevolali nepisali ste niektora vcera vecer s nou ????????

sincerity
13. okt 2009

ahojte kocky 😉

adu.... tak sme zvedavi na nove spravy. Verim, ze sa k tomu dostanete a samozrejme, ze to vyjde.... ved tak sme to predsa naplanovali...

ivi... no a teraz ma napadlo... neboj, aj keby boli len dve, aj tak to vyjde, ved predsa to mas vyvestene kartarkou 😉

orsulka
autor
13. okt 2009

sincer...no čaf kočka.......a vvy ako????? v praci už fungujete v Pezinku????????
a na brigade u lax si bola????????? makala si?????

adulik76
13. okt 2009

teraz idem na poradu a potom zavolám do FC

orsulka
autor
13. okt 2009

adulik.......ta dobre.........som zvedava............................. 😉 ale to bude v pohode...
nezabudni SYBČA.....že si povedala a ja sa toho teda fest držim, že sme jednoducho na rade my!!!!! a pamataj, že tam mám množne cislo !!!!!! takže...... spolu !!!!!! 😉 😉

laxity
13. okt 2009

dobre ránko prajem

adu....drž sa, bude to v poriadku, tak ako vravia baby, tak rýchlo ako sa objavila, tak rýchlo určite aj zmizne.

Aj tak tomu nechápem, zrazu pred nejakým zákrokom sa objaví nejaká potvora 🙄 .

orsul...sincer nebola pomáhať, pretože nie že by nechcela, ale ja som nechcela 🙂 . Má dosť svojich starostí.

Ja som to ale asi prehnala, musím ležať, som zase taká nesvoja, rozmýľam, že vybehnem k doktorovi, od piatku ma bolí bruško, tak neviem či je to len tou námahou, ale odvtedy stále ležím, tak dúfam, že sa to zlepší ☹

Nel sincer písala, povzbudila ju trošku.

nel...drž sa, silno na teba myslíme 😉

adulik76
13. okt 2009

tak je to v pi.., volala som s dr. z FC a nemôžem začať stimuláciu, keď je tam cysta, takže odklad o mesiac. 😠 Mám pocit, že v živote nebudeme mať deti, všetko sa furt len komplikuje a už mám toho po krk. 😖

orsulka
autor
13. okt 2009

adu...adu...adu...!!!!!! no tak bambulka........je to len len len MESIAC!!!!!!!!!! nie je to odklad o rok ci dva...!!!!!!!
to nie je až take hrozne......tak asi fakt nebol ten spravny cas teraz.........

určite je to pocitovo na hovno....a nejako to musiš sama resp. spolu s mm prekusnut a prelusnut a prekonat....

možno by si mohla nejaku babicu, co by dala nejake bylinky proti tvorbe cyst.....alebo take nieco...teda neviem ci si nieco take nemala.... ked už by si to mala mat posunute, tak aspon v dobrom využiť čas..... hmmm????

Adulik......ja ťa jednoducho budem posuvať dopredu, ci sa ti to bude pacit alebo nie...a rypkať do teba, hlavne nesklanat hlavu!!!!! a po nervnych dnoch zdvihnut hlavku a šlapať a šlapať a šlapať dalej!!! 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre