Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
9. nov 2009

neli...a možno že máš pravdu...!!!!!!! teraz hlavne Adulik musi byt oprskávaná!!!!!!!!!!!
kde tá baba dneska je???????? neviete náhodou????????

martiska
9. nov 2009

Holky, tak děkuju za nové "přivítání" - ani nevím, jak se to dělá - PRSSSSSK ?????? 😀 😀 😀

Posílám klučičí bacily!!! 😉

laxity
9. nov 2009

nel....tak ja vám taký riadny až z päty posielam 😀 😀 😀 ....tfuj tfuj tfuj 😉 . Ozvite sa kedykoľvek 😉

orsulka
autor
9. nov 2009

JEEEEEEEEEEEEEEEEj...baby...sak Vám to pekne ide...... 😀 😀 😀 už lôen Adulik tu chyba...ab čo to nachytala 😉 😉

nelia
9. nov 2009

No vidíte baby, že to ide... tak poprosíme pravidelný prísun tehu bacilov, oki? 🙂 🙂
Orsul, ja neviem, žeby mala poradu celý deň???? 😀 Ráno tu bola, ale aj to až o pol 8 😕 😕 a odvtedy ništ...

orsulka
autor
9. nov 2009

neli...ved prave, že nic nespominala.......ale možno ma len v praci toho vela.......nespominala, že by mala ist do FC........až tesne pred začiatkom mrchy a mi zda.......

dnes musim draheho presvedcit ist hned z prace k jeho znamej maserke.....hrozitááááááááánsky ma boli chrbat.....a to takto trva už vysse týždna......ale teraz je to už stala bolest..... kurnik...cim som starsia.......!!!!!!!
😀 😀 😝 😝

nelia
9. nov 2009

Na masáž by som mala zájsť aj ja... aj na kozmetiku, lebo mám už takú bodkovanú pleť... no hrôza...

minka051
9. nov 2009

orsulka Tak som volala do Helíku hovorila som z krajkom a v stredu ráno máme prísť. Tak hádam so mnou už len dačo vymyslí aby mrcha dorazila.

orsulka
autor
9. nov 2009

minka...aspon že tak.....ale do telefonu asi nic konkretneho nehovoril....... 😕 ale je fajn, že sa staraju, ked nechces ist svojmu gyn. 😉

minka051
9. nov 2009

No nechcem lebo moja doktorka mi už raz povedala že ja už v mojom veku nech nič pokúšam. Genetické vyšetrenie neviete trvá dlho majú robiť len partnerovi.

orsulka
autor
9. nov 2009

minka...............juuuuj.....tak teda neviem ake geneticke.....ale my sme sa obaja objednavali do MT na genetiku....kontakt nam dali v Heliose......onjednat nas chceli až o tri mesiace......chceli sme ale prednostne a tak sme na osobu zaplatili 500 SK a objednali nas tak cca do 3-4 týždnov....... a potom sme este čakali mesaic na vysledky......

minka051
9. nov 2009

No tak ved zoberiem papiere čo mi dali a dám krajkovi nech to pozrie a hádam nám poradí. Inak ešte zavolám do brna a spýtam sa tam. Vlastne napísali ak by sme mali problém u nás s vyšetreniami tak oni vraj všetko urobia tam. A asi to tak aj urobíme. Chceme tam ísť aj osobne lebo moja polovička aj tak má problém z vyšetreniami.A aj tie základné by trvali dlho. Pošlem ti do IP čo nám dali aké vyš urobiť.

minka051
9. nov 2009

Tak ja už padám z práce idem ešte ku psychologičke synovi pre papiere. Tak zatial.

orsulka
autor
9. nov 2009

minka...precitala som si......a asi by som tiež možno...alebo aspon vacsinu nechala na nich a hotovo......aj ked to asi bude treba platit.....ale co už.....pri tej cene, par penazi hore dole......

minka051
9. nov 2009

No čo sa bude dať tu spravme tu a ostatné nechám na nich.

adulik76
9. nov 2009

ahojte, ale ste tu toho popísali

sincer, trocha som bola zrána "pribrzdená" a nevšimla som si ten príspevok tvojho švagra - prečítala som to až teraz 😀 - už som uvoľnila ručnú brzdu.... 😀 😀 😀

no, ja som dnes prežívala orgáč z toho, že už mám vstavanú skriňu v detskej izbe, tak som z toho ešte teraz hotová. Hoci som si ju sama navrhla, fakt je dobrá a páči sa mi. Ako málo mi stačí ku šťastiu, trocha dreva... 😀

nelia
9. nov 2009

Adu, tak ty si sa nám dnes túlala doma??? To je super, že sa vieš tešiť z takýchto vecí... veď to nie je maličkosť.. je to predsa obrovská skriňa, nie? 😉 😀
Inak pekné od Teba, že sa Ti páči, keď si si ju sama navrhla 😀 😀 😀

adulik76
10. nov 2009

dobré ránko prajem,

neli, ja som z tej skrine celááááá tešiváááááá

....dnes mám narodky JA 😕 .....

sincerity
10. nov 2009

Happy Birthday to you, Happy Birthday to you, Happy Birthday mila Adu, Happy Birthday to youuuuuuuuuuuuuu 😉

orsulka
autor
10. nov 2009

dobre ranko.......🙂))))))

adulik...to ako važne??, dnes mas narodeninky????????? tak vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj.....!!!!!!!!!! lepsie samozrejme.......aaaaaaa.......ved vieš čo.....!!!! 😵 😵 😵

a ty už más skrinu.....a mne sa este len vyraba.....ale nevadi.....aj ja sa budem takto vytesovat, až ju pride postavit!!!!! 🙂 🙂 😉

nelia
10. nov 2009

Adu, všetko naj, naj, naj a hlavne to jediné naj... nech sa detičky u maminky zahniezdia 😉 🙂

A dobré ránko 😉

sincerity
10. nov 2009

adu, ze jaky pekny darcek si si dala 😀 a este sa z neho tak tesis, to je uplna parada
prajem vsetko naj, a ako uz orsul pisala to jedine a najdolezitejsie 😉

orsulka
autor
10. nov 2009

sincer moja...a ty sa más ako???????????????

orsulka
autor
10. nov 2009

nelinka...už je trochen lepšie??????????

adulik76
10. nov 2009

ďakujeeeeem

neli, ja nesrandujem, fakt som sa narodila 10.11 o 9.30 ráno 😀

sincerity
10. nov 2009

orsulik... no ja tak prezivam medzi pracou a skolou, do toho firma...., teraz riesime ten spg, kde si ho vlastne dame urobit.... a tak.... ale inac sa mame dobre 😀

Vy ako? Riesite teraz nieco, ci nechavate tak?

nelia
10. nov 2009

Orsul, celkom sa dá 😉, len keby slniečko trocha vykuklo. Teším sa na víkend, lebo máme tie hody a pôjdeme s malým čertíkom na kolotoče... ak teda nebude pršať.. on je teraz taká malá nezbedná opica, všetko po nás opakuje 😀
Orsul a čo ty? Noha už poslúcha?
Sincer a ty si mi včera neodpovedala, kedy sa chystáte na SPG?

nelia
10. nov 2009

Adu, však ja ti verím 😕 😎 .. to patrilo asi Orsulke, nie? A bude večer nejaká tá oslavička?
Sincer, tak si mi vlastne aj odpovedala 😉

sincerity
10. nov 2009

nel... nevieme kedy a nevieme kde, hlavne nech to uz mame za sebou... ja to proste nemusim tieto veci.... 😅

orsulka
autor
10. nov 2009

ALE KED adulik za oznamom o narodeninách dala takého cudneho "okatého" smajlika......tak som nevedela, či naozaj 🙂

tak "zatial" neriesim nic, ale dnes, zajtra, pokecame s Ferkom, že to IUI alebo tak..... ja som bola trochu ofučana na neho, tak som moc nerozpravala 😀 😀 😀

a noha..................... nooooooooooooo...aaaaaa čo sa budem stažovat, nejak boli viac........ale sak, ako vravi moja mama......nie som prstom robená, tak čo!!! 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre