Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
9. dec 2009

a čo sú to tie "podobné" veci?

orsulka
autor
9. dec 2009

sincer......to je uplne jasne, že nesebecky 😀 😀 😀 😀
tie podobne veci ma tiež zaujímaju 🙂))))))))))))))

adulik76
9. dec 2009

baby, nejak sa ma chytá choroba 😠 , pomaly už strácam hlas a cítim sa nanič 😖

orsulka
autor
9. dec 2009

adulik......!!!!!! tak to nie!!!!!....doma cečková kura!!!!!!!!!!! predovsetkym veeeeeeela cibule a hlavne cesnaku....ležať....litre až megalitre tekutin!!!!!!..........oki?????

sincerity
9. dec 2009

no dievcata.... tsss... vy ste ale zvedave ... no podobne veci ze rolak, pod tie svetre 😀 , drogeria, navliecky na periny.... a tak tento rok poskromnejsie 😀

nelia
9. dec 2009

zase nestiiiiiiiiiiiiiiiiham 😠 😠 .... tak len som vás rýchlo prebehla...
Adu, veru, c-čko a veľa veľa!!!! a ostať pekne doma a ležať!!!! (tá pravá to hovorí, ja viem 😒)
No bowling sa dnes nekoná, takže môj problém vyriešný..
Bambibam, super!!! Gratulujem!!! 😅 😅
Noe, Sincer, aj vy ste sem zablúdili???? 😕 😕........ 😉
Idem ďalej makať ☹

adulik76
9. dec 2009

od rána sa niečím dopujem a do piatku zvýšim ešte dávky tekutín, koľko sa do mňa zmestí. Veď potom aj tak budem ležať, tak to nejak prejde

noemarta
9. dec 2009

adulik, fakt daj sa do kopy, aby si bola fit 🙂
ja som tiez od piatku akasi nakapata, ale nastastie je to iba prechladnutie, ale furt sa ma drzi ta hnusna nadcha, tak sa naparujem a kvapky do nosa u nas nestihaju... dufam, ze to prejde, ze ma to nepolozi uplne.
sincer, takze ty si sebe, robila radost, hm.... ale vsak spraavne, od koho zacat, ked nie od seba... hi hi 🙂 🙂
my sme si objednali u nasho stolara pod stromcek novu obyvacku, hm... ale akosi sa nam este ani neozval ze zacal na tom pracovat.... 😒 ☹ co uz... nerozculujem sa...

orsulka
autor
9. dec 2009

adulik....no tak super.....len tak dalej, tie tekutiny fajn, že budes zvysovat, kolko len pojde.....

sincer....tak ako citam, jednoznačne to mate také poskromnejsie 😀 😀 😀 hlavne ty 🙂)))) ale ved take navliečky, to je taky spoločný dar, nie len pre teba!!! 😉 😉 😉

neli.....aspon, že je akcia zrusena, lebo šak hádam by ťa to aj mrzelo, keby si si nemohla švohnut gulou!! 😀 😀 😀

ja mám dnes stretko s kolegynami...sucasnou aj minulymi .-))))))))) joooj..už sa na ne tesakujem, pojdeme n nejaku dobru veceru a budeme kecat...fajneeeeeee 🙂)))))) planovali sme stretko od oktobra, ale až teraz to vyslo.... 😉

adulik76
9. dec 2009

no, také navliečky som už dlho nekúpila, už dávno som si neurobila tú radosť 😅

orsulka
autor
9. dec 2009

noe.....so stolarmi je križ....ja to poznam......ale zas taka nova obyvacka už na Vianoce doma, chápem, že by potesilo....v každom pripade už nemá vela času......ale keby chcel, stihlo by sa .-))))

a už ste dali stretko so sincer konečne???????

adulik76
9. dec 2009

boože, ako sa mi tu už nechce byť 😝

sincerity
9. dec 2009

no co by som si neurobila radost, ked makam stale ako srooooob furt 😀

no s noe sme sa stretli uz davnejsie.... a tusim sme si slubili, ze este by sme mali stihnut do vianoc este jedno stretko ... nie macik?

noemarta
9. dec 2009

orsul, mas pravdu, keby chcel, ale to by musel chciet, tak to stiha. 😒
co uz, bude v novom roku.
anooo, konecne sme sa uz stretli, hm... sme si slubili ze este do vianoc sa vidime, tak som zvedava !! 🙂 ze Sincer ???? halo, ona asi so mnou nekomunikuje, hi hi 🙂 🙂
Orsul, toto je vase prve IUI, ci uz pred tym ste to absolvovali?? strasne vam to prajem nech vam to vyjde !!
na posledy ked sme boli my na IUI, tak presne takato ista reakcia lekarky bola na mojho muza, ze taky super vysledok uz davno nemali... hm... ale nam to aj napriek tomu, vtedy nevyslo ☹

noemarta
9. dec 2009

sinceeeeer, ty mi citas myslienky, nooooo, mali by sme sa stretnuuuut, jo jo.... podelit sa o dalsie noveee informaaacie. 🙂 🙂

adulik76
9. dec 2009

ja pevne verím a dúfam, že to teraz orsul vyjde - nech môžeme tehuľkovať spolu 😉

noemarta
9. dec 2009

presne, vyjde to aj jednej aj druhej, veriiiim tomu !!!!!!!!!!!!

orsulka
autor
9. dec 2009

noe...veru už mam po...v sobotu sme boli v Heliose......som vegetovala doma až do vcera 🙂))))

adulik......jaaaaaaaaaaaaaaj...ved vieš, že ťa beriem za slovo.......spolu nám to pojde veselšie .-)))))

noe.sincer......tak som rada, že ste to stretko mali...lebo inak pravdu povediac.....to pracovne nasadenie sincer sa mi vobec, ale vobec nepaci!!!!!....a to ako myslim fakt vážne.....nejak si babula toho na seba naklada moc, sa mi zda....potom nemá cas ani na nas.....fňuk....fňuk....fňuk.....

a ni Lax nás už davno nebola pozriet......tak verim, že sa maju velmi velmi dobre....🙂))))

nelia
9. dec 2009

Ano, ano, vyjde to aj jednej aj druhej... a my sa k vám niekedy budúci rok pridáme 😉
Orsul, no akcia sa nezrušila... len ten bowling nebude.... ale ideme papať husacinku... mňam!!!! A bruško môže rásť 😀 😀

orsulka
autor
9. dec 2009

doktor mi po IUI v sobotu povedal, že možem mat pocity ako pred menzes, lebo mi do dutinky maternice strekli teda spemie aj s roztokom....... sak mal presne pravdu.....
akurat, že mna to brusko pobolieva stale ako na kramy......

orsulka
autor
9. dec 2009

neli.....tak to ti teda super vyslo 🙂))))) hihihihihihihih....a husacinka...mnam mnam.......🙂 dala by som si povedat, co by nie 😀 😀 😀

ja uaž asi doma idem varit len zeleninove salaty....mojmu Ferkovi je nejak zo vsetkeho ťažko!!! ☹ ☹ nechápem už fakt...take dobre vepro,knedlo...som vcera doma navarila.....a bolo mu z toho zle.....najhorsie je, že neviem posudiť že z ťoho.....určite viem, že mu nerobi dobre rajč. pretlak, z toho už nerobim nic.....ale čo konkretne mu vcera nesadlo - nviem...ci knedla, ci rasca, ci kapusta...ci čo!!!!! kurnik!!!!!!

adulik76
9. dec 2009

babule, brali ste niektoré estrofem a mali ste závraty? lebo mne sa neskutočne točí hlava a som jak opitá a to už druhý deň po sebe. 😝

sincerity
9. dec 2009

no orsul.... ved cez vianoce si oddychnem, slubujem.....
tak si predstavte, ze som si este nevybrala dve masaze, co mi dala lax na meniny v aprili!!!!

adu... ja som nebrala... neviem posudit... a co to je vlastne? pripadne pozri neziaduce ucinky....

nelia
9. dec 2009

Orsul, tie bolesti sú podľa mňa fajn... ja som po IVF mala v kuse bolesti na krámy... takže to môže znamenať všeličo... ja dúfam, že to bude znakom pozitivity 😉 😀
Adu, ja som estrofem nikdy nebrala.. tak neviem 😒

adulik76
9. dec 2009

už som pozrela nežiadúce účinky a sú tam bolesti hlavy a myslím aj znížený krvný tlak. Volala som aj Pinterovi a povedal, že nemôžem mať závraty, lebo niektoré baby berú aj vyššie dávky ako mám ja. Tak to musím len vydržať.

orsulka
autor
9. dec 2009

adu...ani ja som to nebrala.....
ale už si si to overila aj u Dr.....tak jednoznačne ---vydržať babula!!!!! 😉 😉 😉

sincer!!!!!! to mysliš vážne????? dostanes masaž a nejdes na nu?????? čo ja by som za to dala... 😉 😉 😉 ...a nezda sa ati to trochu nefer vo ci lax?????? chcela ti tym asi urobit radost......

sincerity
9. dec 2009

orsul... ved ja viem...... len sa tam neviem dokopat.... neni casu..... a ked aj nejaky ten je, tak chcem porobit ine veci a pre inych ako ist na masaz....

laxity
9. dec 2009

baby ahojte 🙂

tak vás všetky zdravím...vidím, že vypisuje sa tu vo veľkom

orsul, adu...držte sa 😉

bambibam...super, gratuľujem, nech všetko dobre dopadne

noe...a ty čo? ako? 😀 😝 😀

sincer...a ty si takto vážiš darčeky...no dobre vedieť...ešte, že idú teraz tie Vianoce, aspoň viem, keď máš ešte darček od apríla, neviem dokedy by si mala darček z Vianoc...alebo sa darček neosvedčil ☹, ale tak snaha bola...

nel...a ty ako? nečítala som vás, čo nové?

orsulka
autor
10. dec 2009

dobre ranko....

lax.....hihihihihihh 😀 😀 😀 😀 😀 sledujem, že Vianoce mas vyriesene .-)))))))))
a dakujem za podporu.... 😉 😉 😉

vcerajsie stretko s babami dopadlo uplne že skvelo...!!!!!!!!! pokecali sme o dusu...domov som prisla až o pol desiatej🙂)))))))

orsulka
autor
10. dec 2009

sincer......ja ti verim, že s tym časom je to niekedy velmi zle, a potrebujes az 40 hodin na den......ale ja sa snažim sloven spjenie "nemám čas" vyradit zo svojho slovnika......a chcem povedat, že sa mi celkom dari....tiež som asi velakrat viac myslela na inych ako na seba.....a nevyplatilo sa!"!!!!!!!! jasná ukážka, ako pre dobrotu na žobrotu...či ako sa to vravi...... a ked som dostala poriadne zaucho, tak som pochopila......a jednoducho na SEBA si viem nasjť čas vždy... acelkovo mám pocit, že som sa tak nejak viac ukludnila....nestresujem, kvoli vareniu ci nakupom, upratovaniu, žehleniu, návstevám rodicov a svokrovcov...a podobne....jednoducho veci, ktoré som prevažne robila pre iných ako pre seba.....ale to len tak na okraj......aj tak ža mám mooooc RADA!!!!!!!! 😵 😵 😵
tak neviem ci ti mám želat skore zaucho, alebo sa poucis z chyb iných???? 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre