Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
28. dec 2009

ahojte babulky

ja som tiez v praci, aj ked neviem co tu budem cely den robit.... teda mozno nakuknem do tej mojej bakalarskej prace.... co sa mi teda vobec nechce....

adu... pekne spinkaj a oddychuj.... mas na to teraz pravo.... a kedy ides k dr?

nelia
28. dec 2009

Ahojte...
Adu, to ja som vyliezla z postele len pred pol hodinkou 😝.. idem sa asi do kúta hanbiť 😀
Sincer, Orsul, tak vy takto pracujete? Až do štvrtka? Ja som až do budúceho pondelka doma... jupííííí 😅

nelia
28. dec 2009

Ozaj Adulik a čo ty? Ostávaš na PN?

orsulka
autor
28. dec 2009

sincer, neli.......ahojte........

ja budem v praci aj zajtra......st+štv by som rada volno (ale podla toho ako povie riaditel, ci bude treba robit fakturu alebo nie) .........a s drahym pozerame, že by sme sli do kina v stredu poobede do TN.....na 3D.....akurat to nahana cez net......a potom sup na Chvojku 🙂

orsulka
autor
28. dec 2009

nelik...ty len pekne oddychuj, zaslužiš si, ved si za posledny mesiac makala v práci jak diva!!!!! zaslužiš si veru, zaslužiš !!! 😵 😵 😵 aj Laci je doma??????

nelia
28. dec 2009

Laci dnes pracuje, ale asi iba doobeda... teda dúfam, že skoro príde domov..
Baby, v jednej téme som našla video o IVF... http://www.dailymotion.com/video/x9alkl_exclusi...

sincerity
28. dec 2009

no ja robim len dnes a aj to len v jednej firme, kde neni co robit, len tu musim sediet
a potom idem do prace az pondelok

orsul... a na aky film by ste chceli ist?

orsulka
autor
28. dec 2009

mne to tu v praci nejde pustit.....skusim potom doma.....

ja som baby taka nafuknuta z tolkeho jedenia, a asi aj celkovo z tych liekov že až !!!!!! potrebujem pauzu.....a pevne verim a dufam, že dnes bude aerobic a že cvicitelka si nedala medzi sviatkami volno......už sa musim ist trochu hýbat!!!!!!!!!!!!!!!!! som normálne zo seba nervozna!!!!!!!! 😝 😝 😝

laxity
28. dec 2009

ahojte baby 🙂

orsul...aký bol darček? spoločná foto?

nel...myslím, že hanbiť sa nemusíš, veď na to ste doma, aby ste oddychovali, lenošili 😀

ja sa chystám trošku poupratovať a opäť vegetiť 🙂

orsulka
autor
28. dec 2009

lax......fotka je uplne že perfektna......urobil to ten chalan velmi pekne.....ked to doniesol ani sme to nerozbalovali a mali sme obaja prekvapenie pod stromcekom......Ferko dokonca netusil aku fotku som vybrala....už len zavesit ju treba .-)

lax...ako sa ma drahy po tej operacii, vsetko OK??????

laxity
28. dec 2009

orsul...tak ste mali krásny darček 🙂 , aj ja som dostala od našich tri väčšie fotorámy, tak som zvedavá kedy mi ich drahý zavesíí a tam si chcem dať fotky s bruškom 🙂

drahý sa cíti dobre, až moc dobre 😀 , už je bez šróbov, len si ich zabudol pred operáciou vypýtať, tak bol trochu sklamaný, že mu ich neodložili 😒 ale tak aspoň nemáme o ďalšiu haraburdu doma viac 😀

orsulka
autor
28. dec 2009

lax...hihihih....kde mal tie sroby???????? ale je fajn, že sa citi dobre...že pozdravujem 🙂 🙂

laxity
28. dec 2009

orsul...veď mu nohu operovali, tak v nohe myslím 😀 😀 😀 , odkážem pozdrav 😉

orsulka
autor
28. dec 2009

lax...ja viem......len som chcela, že kde...ci v clenku, koleno....alebo tak.....svagor mal v clenku sroby.....anechali mu ich tam rok......

laxity
28. dec 2009

orsul...v členku, on to tam mal mať tiež rok, ale tým, že hneď bral Tiens, tak sa mu to pekne zahojilo a doktor povedal, že sa to môže vybrať aj teraz 🙂

adulik76
28. dec 2009

koonečne som sa dostala aj ku vám, lehnila som doteraz na sedačke a pozerala telku, maťo okupoval môj počítač a robil si semestrálku, lebo ten jeho NB mu nejak pred vianocami odišiel a je teraz v oprave. No, s PN pokračujem, máme predsa plán a systematicky ho plním. Zajtra idem na tú krv k dr. tak uvidíme, aký bude ďalší postup. Bojím sa, že bude chcieť robiť sono a nič tam neuvidí a ja budem zasa na nervy. No, nejak to musím zvládnuť.

Orsul, to by ste ma naštvali, keby ste prišli v stredu do TN a nestavili sa u nás!!!!!!!! Ako sa dohodneme? 😉

orsulka
autor
28. dec 2009

adulik......milacik moj zlaty......tak ja este vobec netusim, ci sa niečo uskutocni alebo nie....vybavuje to vsetko Ferko, a budem vedieť až poobede, co sa mu podarilo....a či sa voec niekam pojde.....ale určote dam vediet 😉 😉

no to sono asi aj bude chciet robit.....a preco by tam nemal nic vidiet?????? nemyslim si to, myslim že bublinka bude uplne v priadku, a aspon sa konečne z krvičky dozvieme, ci je jedno alebo dve .-)))) a možno to už bude aj na tom sone vidiet .... 😉 😉

adulik76
28. dec 2009

orsul, tak myslite na to, že keď budete v TN, nás určite neobídete 😉. Urobila som vaječný koňak a nemá ho kto piť - maťovi nechutí a ja nemôžem - len ovoniavam......ale nevolám vás len kvôli tomu, boli by sme radi, keby sme sa s vami stretli - mysli na to 😉

nelia
28. dec 2009

Adu, neboj, určite bude všetko OK. Ale presne viem, o akých obavách hovoríš... s tým sonom som si ja veru užila 😒 .. a Tebe teraz vkladali už "velikánske" detičky, tak si myslím, že už by niečo aj mohlo byť vidno, nie?

orsulka
autor
28. dec 2009

adulik.....myslím na to - urcite.......ale teraz sa už dohadujeme aj, že ist na tu chatu už v stredu...aby sa doobeda urobil nakup a islo tam a zakurilo sa......aby sa to vsetko prehrialo......tak fakt este neviem...
ale.......myslim na to....!!! .-))))

adulik76
29. dec 2009

dobré ránko, tak dnes ma čaká návšteva u dr. - držte palce

ivkaj
29. dec 2009

Čaute, tak já zdravím z práce 😝

Adu, držím palce. Tak pak dej hned info jak jsi dopadla!

orsulka
autor
29. dec 2009

ahojte kočenky......

ja som dnes bola v druhej firme, tam sa mi neda pisat na nete...vsetci tam vidia na monitor 🙂)))) ale už som doma, a stihla som už kolacik urobit na Silvestra!!! hihihihih.....

pisala mi Adka....HCG ma 2347....alebo tak nejak, ale určite nad 2300.....a este ide na sono......
tak ja neviem co vy na to...ale podla to su jasne dvojičky!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
29. dec 2009

zatiaľ tam videl len jeden gestačný vačok a v ňom žltkový vačok - takže to nebola prázdna dutinka ako minule. Na ďalšiu kontrolu mám ísť 15.1 - to by už malo byť srdiečko. 🙂

orsulka
autor
29. dec 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

krasne adulik !!!!!!!!! a čo povedal na to vysoke hcg????? ci to nie je vysoke????? ci čo??????

ivkaj
29. dec 2009

Noo, necháme se překvapit 😎

adulik76
29. dec 2009

nehovoril nič, len toľko, že zatiaľ vidí len jednu dutinku.

orsulka
autor
29. dec 2009

ahaaaaaaaaaa.......ono...jedno ci dve.......ved to sa este uviidí....dôležite je, že je vsetko v poriadku....
dalsia kontrola je kedy???????????????

adulik76
29. dec 2009

už som písala - 15.1

orsul, a čo ten výlet do TN?

orsulka
autor
29. dec 2009

adulik....zatial sa nekona nič.... ☹ ☹ asi len cesta na chvojnicu .-)))))) podvečer......

na tu kontrolu ides zas do BA?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre