Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
5. feb 2010

Minka, tomu verím aj ja... si tehu a basta!! 😉 😅 ... koľko dní si po vklade? A koľkobunkové embryá Ti vkladali?

minka051
5. feb 2010

nelia dnes 9 dní 🙂

adulik76
5. feb 2010

čaute, vonku nehorázne fúúúúúka, keby som nemala pri sebe kabelku, tak ma celkom isto-iste odfúkne 😀

minka051
5. feb 2010

nelia neviem koľko bunkové boli len napísali blastocysty a boli vraj dobré. Nevyznám sa v tom tak som sa nepýtala. Vyberali len najlepšie tak povedali.

orsulka
autor
5. feb 2010

Adulik..... 😀 😀 😀 a čo si dala zavažia do tej kabelky ??????? 😀 😀 😀

Minka...aj ja chapem.......ale zajtra, teda na 10 den......už hádam.....dalo by sa som chcela napisat......a podla mna aj // tam budu !!!! 😵 😵 😵 ale je to len na tebe, či sa odhodlas 🙂))))))))

adulik76
5. feb 2010

orsul, mala som tam peňaženku plnú mincí 😀 😀 😀

minka, veru, napäto čakám výsledoček a verím, že budú // 🙂

babulky, ja som si dnes urobila takú malú radosť a kúpila som krpcovi nátelníky a nejaké košieľky - keby ste videli tie veľkosti 😀

orsulka
autor
5. feb 2010

ADULIK......tak aj taka penaženka je fajna.....ked je plna minci.... 😀 😀 😀 😀
to je fajn, že si si urobila radost !!!!!!! odfot , daj do albumiku, nech sa potešákujeme aj my .-))))))

tak co Minka ??????? nenavnadili sme ťa?????????????? 😉 😉

nelia
5. feb 2010

Minka, tuším že blastocysty zvyknú mať už okolo 100 buniek... a pri ich vložení je fakt veľká šanca... oni sú tuším po predĺženej kultivácii... takže to určite budú // 😅 😅 ... takže tu budeme mať ďaľšiu tehulku, ktorú my ostatné musíme nasledovať 😉

nelia
5. feb 2010

Idem papať 🙂 🙂 🙂... a do mesta kúpiť niečo krsniatku, lebo v nedeľu má 2 rôčky 😅

orsulka
autor
5. feb 2010

nelik....dobru chut....dobre nakupy......

ja som hladnučka už.....ale poobee mam v plane objednat tu super pizzu a vziat domov aj pre Ferka....len pred tym musim este do servisu pre autičko a zaviest domov....a potom pre tu pizzu, lebo rozvoz nerobia....ale takto som sa dnes rozhodla, že varenie nebude....až zajtra 😀 😀 😀

nelia
5. feb 2010

Ja som už napapaná a máme nakúpené... kúpili sme mu nástenné hodiny ... je na nich také čierne Audi.. celkom pekné 🙂
Nebyť mojej polovičky, aj mňa by odfúklo... hnusný vetrisko 😠 😠

minka051
5. feb 2010

Ano blastocyty by mali byť také a prelženú kultiváciu som mala a teda poriadne lebo ešte sme aj meškali na vklad kvôli počasiu už vyvolávali kde sme a vydržali. Tak dúfam že bojujú aj v brušku.. Tak ja zajtra skúsim testnúť ale krvi sa mi pri tom asi nikto nedoreže 😅

nelia
5. feb 2010

Nevadí Minka, krv ani nebudeš potrebovať... stačí pár kvapiek moču... vlastne to radšej poriadne očúraj... istota je guľomet 😉 😀
Lax sa nám ešte nevrátila z poradne? Čakáme na správičky... nie že tu budeš iba šmírovať a nič nám nenapíšeš 😨

adulik76
5. feb 2010

lax možno tiež bojuje s vetriskom

nelia
5. feb 2010

Haloooooooo, kde ste všetky....???? Ja už chcem ísť domov a chcem víííííííííííkend 😒 😒 ... dnes ma to v robote absolútne nebaví.

minka051
5. feb 2010

tak ja som už konečne doma a prestalo aj to fučanie 🙂 no ráno to bolo hrozné 😠

laxity
5. feb 2010

ahojte dievčence

nel...no môj manžel od začiatku nechcel byť pri pôrode, tak hneď sme to vyriešili so sincer a hotovo. On je taký strachoput, asi by sa nemohol pozerať, ako trpím. A ja by som to asi tiež nechcela, ešte to tak, aby som tam jeho ratovala 😀

adu...tak to máš fajn, že je Maťo odvážny, takých je dosť, len ten môj drahý k nim nepatrí 😀

U doktora všetko v poriadku, boli sme prve na monitor zase 15 minút, tam to dosť hučalo, keď sa malá hýbala, ale aspoň počujem srdiečko-je to fajn a potom sme sa presunuli na poradňu. Nepísala som skôr, bo mala som dosť nízky tlak od rána a hrozne ma bolelo brucho, doktorka povedala, že asi bábätko už tlači hlavičkou, tak musíme vydržať 🙂 . A keď sme prišli domov, tak som to hneď zalomila a spala doteraz. Sincer skúšku spravila a myslím, že budúci týždeň má ďalšiu.

adulik76
6. feb 2010

dobré ránko, víkenďáčky 🙂

lax a nepríde maličká skôr????? 😉

minka051
6. feb 2010

Ahojte
Tak ja som si dnes urobila test lebo ma drahý dokopal a bol negatívny ☹ Tak som asi skončila

adulik76
6. feb 2010

minka, to ešte nemusí nič znamenať, možno ti hcg stúpa pomalšie, tak to ešte nebolo vidno. Ešte nestrácaj nádej, dokým nemáš výsledky krvi, tak ešte nič nie je na 100%

minka051
6. feb 2010

adulík no uvidím dnes je to 9 deň možno sa ešte stane zázrak.. Mrcha zatial nikde. A ked sa ide na krv treba na lačno alebo sa môžem najesť.

adulik76
6. feb 2010

môžeš sa kľudne najesť, neboj.

minka051
6. feb 2010

adulík dik som na tom stále rovnako som zvedavá kedy dorazí mrcha.

orsulka
autor
6. feb 2010

ahojte.....ja som len nakukla, bola som zvedava ci Minka testla.........a testla.......a tak ako pise Adulik, naozaj to nic nemusi znamenať.....takže Minka len vydrž...!!!!!!!!!!! pokial sa nepustia kramoše silni silno...tak nič nie je stratene!!!!! hlavu hore....... 😵

Lax.......som rada, že vsetko OK......len už asi budeš musiet byt stale v strehu......ci???

Sincer...gratulacia k uspesnej skuske..!!!!!! 😉

sanris
6. feb 2010

minka051 neboj mrcha nedorazí, počkaj ešte pár dní a budú //koľajničky, moc ti to prajem ako aj ostatným,

adulik76
7. feb 2010

dobré ránko, zajtra ma čaká poradňa a sono - dúfam, že bude všetko ok. Už ma zasa chytajú strachy, keď sa to blíži.

minka051
7. feb 2010

peknú nedeľu prajem

Tak ešte stále neviem na čom som mrcha sa zatial nehlási. Ale testovať nebudem.

adulik76
7. feb 2010

kedy máš tú krv?

minka051
7. feb 2010

Až v stredu. Ale práve som bola n wc a po utretí trochu špiním tak uvidím či sa to rozbehne alebo nie.

laxity
7. feb 2010

dobré ránko prajem

minka...v prvom rade drž sa, silno ti to prajem, aby to dopadlo dobre, ale ten hore to vie asi najlepšie ako to zariadi...

adu...doktorka zatiaľ nepovedala nič, že by sa malá vypýtala skôr, tak zase idem tento piatok, tak uvidíme či sa niečo nové dozvieme 🙂

orsul...jojo v strehu, veď keď sa v noci zobudím, hneď prvé čo ma napadne, či neodteká plodová voda 😀 , ja už by som to fakt prijala, tie noci sú hrozné, vankúš pchám kam sa len dá 😀 , aby som mala trošku pohodlie

peknú nedeľu prajem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre