Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
30. mar 2010

no strasne! 😀

sincerity
30. mar 2010

inac, kde su vsetky koceny? to ked som tu ja... tak nikto... teda okrem orsul 😀

adulik76
30. mar 2010

už som došla aj ja, trocha som sa povozila autom po meste 😀 , ale nie, bola som odviezť maťa do roboty a potom som ešte skočila do obchodu, až teraz som sa nejak dotárala domov.

orsulka
autor
30. mar 2010

sincer...ešte že si to dopisala...... 😀 😀 😀
mo...podaktore ešte spia (Ivka 😉 ), podaktore zarezávanju (Noe )..... poniekore ( Adu) vobec nemam tušáka čo robí... možno tiež este spinka.......a Neli sa chystala k lekárovi s bruškom.....tak je už možno v čakarni 😉

orsulka
autor
30. mar 2010

Adu...čaf .-) 😉 a ja že este spis 🙂)))))))) sorry 😉

adulik76
30. mar 2010

je ti odpustené

noemarta
30. mar 2010

aj ja aj ja uz som tu....
dobre ranko,
orsul, presne, ze Noe zarezava, od vcera mi tu vyzvananiu non stop telefony, lebo mame vydany inzerat na vodica, tak si vies predstavit ako sa tu mam super..... a a a od vcera ma tak brutal boli hlava, ze az, dnes je to sice lepsie, ale furt tam je ta tlmena bolest, ale zatial odolavam tabletke.
ale ja uz len zajtra a mam volno az do siesteho, huraaaaa.
Baby viete cooo, ja som si asi pred mesiacom objednala kociar z ciech, lebo na slovensku je nedohladne, a tu tiez nevedeli kedy presne dojde, a vcera mi pisu, ze uz ho maju na sklade, ci mi ho mozu poslat. tak som porad zacala koktat, ze tak skoro ho mat doma...... no ale doma sme sa rozpravali s muzom, tak on povedal, ze ak maju mat s tym problem a nemozu ho tam drzat, tak nech ho poslu, ved aj tak to bude v krabiciach. tak som jej pisala ze ci mi ho mozu odlozit aspon do konca aprila. tak suhlasili. nooo,takze kociar uz teoreticky mame.... hi hi
Ivkaj, drzim ti palce, aby ti to dobre dopadlo, mena uz mame vymyslene, dievcatko Nela a chlapcek Marcel.

orsulka
autor
30. mar 2010

noe.......no tak jedna vec vybavena.... 🙂 🙂 a viem si predstaviť co tam mas, ked das inzerat na jedno volne miesto !!! 😒

Adu...tak dik....
a dufam, že ti zas nezmažu fotku, nakolko je hora väčšia ako ty...... 😀 😀 😀

sincerity
30. mar 2010

noe caf... super ze mate kocik, ved uz pomalicky treba chystat vybavicku 😉

veru... aj mne sa ta hora zda vacsia ako adu 😀

ivkaj
30. mar 2010

Čaute, tak já se tedy omlouvám, že vyspávám 😎 P. vstával někdy kolem 3 (jel vlakem služebně do Ostravy), tak jsem si ještě přispala;o)

Sincer, vidíš, tak zvířátka nám nikdo ještě neporadil. Možná proto, že už doma dvě zvířátka máme. Teda vlastně 4, ale nevím ejstli se do toho rybičky počítají 😀

Adu, kdy jdeš na ten UTZ ?

Orsul, asi bych na ten zákrok šla. Už jen kvůli tomu, že chtěli brát vzorek sliznice, ne?

orsulka
autor
30. mar 2010

Ivka...to ano, aj vzorku sliznice chceli brat......ved som v stadiu rozhodovania.....pojdem na to sono a uvidim....
ja beriem aj rybičky .-)))))))

adulik76
30. mar 2010

uvidíme, koľko tu tá fotka vydrží.

na sono idem o 16,00

orsulka
autor
30. mar 2010

adu....tem tu maju vela, tak kym dojdu zas k nasej, tak je ešte čas .-))))

dnes testujem v práci nove topanky.......hihihih...pdopätok ma 12cm 🙂)))) chodím velmi pomaličky... 😀 😀 😀 ale ja si zvyknem 😀

adulik76
30. mar 2010

no, to ja by som sa na takom podpätku už prizabila

minka051
30. mar 2010

ahojte
Orsulka tak nové botičky tesuješ 🙂 ...ja idem otestovať trochu žehličku.. Minule mi normálne prestala hriať, ale už je to dobré dala som ju opraviť. Tak ale topánky by som radšej testovala 😀 😀

orsulka
autor
30. mar 2010

minka....dufam, že žehliš po sediačky..🙂)))

adulik76
30. mar 2010

tak už sme doma z ultrazvuku, bábo je úúúplne v poriadku. Je vyvinuté presne tak, ako sa na 18-ty týždeň patrí. Zajtra asi tej genetičke napchám výsledky do nosa. Na fotku sme zabudli, ale maličké si práve cmúľalo ručičku, keď sme sa pozerali. 🙂

laxity
30. mar 2010

adu......super správičky...teším sa 🙂

sincerity
30. mar 2010

aduuuuuuuuu, tesim sa s Tebou! super spravy 😉 a teraz pekne po tych stresoch odpocivaj 😉

nelia
30. mar 2010

Adulik, super správy... teším sa s vami 🙂

Ja som bola u Dr., všetko je v poriadku... mám počkať na mrchu a zase mi predpísal antikoncepciu na 3 mesiace 😒 ..bruško ma ale ešte stále bolí... no napriek tomu sa zajtra chystám do roboty...

laxity
31. mar 2010

ránečko kočeny 😀

nelík...som rada, že máš všetko v poriadku...a prečo vlastne predpisujú antikoncepciu? ženám, ktoré chcú byť tehu 😒
ja odsávam, kedže opäť moje dieťa pekne hajušká 🙂 , ale aj tak dobre, pretože v jednom prsníku mám hrčku-asi najskôr zápal a bolí zas jak sviňa 😠 ...strašne mi to kojenie leze na nervy, ale proste to musím vydržať...chcem kojiť čo najdlhšie 🙂

noe...tak postupne už treba robiť prípravu...nám prišiel kočík vo februári a v pohode...a aký to vlastne máte? My sme si tiež vybrali v Čechách 🙂

laxity
31. mar 2010

a ešte som zabudla...dnes idem na 12-tu s malou na náušničky, ktoré sme dostali od krstnej 😀 ...to bude plačúúúú 😢

orsulka
autor
31. mar 2010

dobre ranko....tak tentokrat ovela prijemnejsie !!!!

ADULIK....... !!!!!!!!! a škoda, že ste navtali fotku, tá by možno s tymi vysledkami doktorke chutila najlepsie!!! 😀 😀 😀 je to skvele, že ste OK!!!!!!! 😵 😵 😵

NELI.......dievčatko, šak si mohla počkat po sviatkoch.......ci to kvoli mesiacu???? aby si nemala už v aprili PN-ku?????
ale som rada, že je vsetko OK.......a možno ta antikoncepcia Tebe pomaha aj v otehotnení a nie len pri uprave cyklu.....ja si myslim, že vsetko dokopy zohralo svoju ulohu v tom, že sa to podarilo prirodzene......aj antikoncepcia, aj tie vitaminy, aj klud a pohoda..... tak doktor asi vie čo robi.... 😉

LAX......dobra vec na tych náušničkách je, že si to mala nebude pamatať..... 😉 🙂 🙂 aj ked mamina ano..... ale možno to nebude až take zle to prepichovanie....ale že jaká bude "dáma" ???? 😵 😵 😵 piškotka moja malinkáááá 🙂))) potom poprosim dalsiu fotečku .-)))))

orsulka
autor
31. mar 2010

adulik...tam malo byt : škoda že ste nepytali.....fotku 😀 😀 (nejak sa mi prsty poplietli alebo co 😒 )

adulik76
31. mar 2010

dobré ránko,

orsul, ja som to slovo nejak preložila po svojom, ale díky za opravu 😀

tak tu dnes budeme mať fešandu aj ozdobenú, už sa teším na fotečku, lax, nezabudni

neli, teba som sa chcela spýtať, či ti znova nedá tú antiko...., ale napísala si to už sama, takže moja otázka je pasé

kedy si dáte fotečky? lebo skutočne je to také kontaktné, ten kreslený ksichtík, podľa adminov 😝

adulik76
31. mar 2010

kde ste všetky? 😕

noemarta
31. mar 2010

dobre ranko babule,
mame hnusne uprsane rano, ale hadam to nejak zvladneme. ja som dnes na posledy v praci, potom pridem az poobede utorok, tak sa tesiiiim.
Adulik, velmi sa tesim, ze je male v poriadku, ozaj nepovedali vam co to bude????? to uz by vam mohli.
Vcera som na teba myslela, lebo mi dosla mama a ja, a tam bol pribeh zeny, ktorej povedali, ze ma hrozostrasne zle vysledky z afp, musela ist na amniocentezu a a dieta bolo uplne zdrave a aj sa jej narodilo zdravucke, takze aj ona tam pise, ze zbytocne stresuju mamicky a podla nej ide iba o biznis.... hm.... asi to tak je.
Nel, som rada ze ti tiez u lekara dopadlo vsetko o.k., duuufam, ze bude uz len dobre !
Lax, ahooj, ty odsavacka nasa, hi hi, kociar sme vybrali od JANE slalom reverse 2010, na slovensku este stale nie je a ani nevedia kedy pride, totiz ani v cechach netusia kedy a ci vobec pride dalsia dodavka tochto modelu. tak ho mam odlozeny do 30.4. potom ho poslu.
Orsul, 🙂 dobre raaanko.

orsulka
autor
31. mar 2010

mne dofrčal sef, tak sme skceli co noveho...a vypytala som si svoje služobne auto do toho Brna, aby vedel, že pojdeme na nom a dal mi suhlas....to on si tak potrpi.....takže toto je v pohode....
a teraz padam do druhej firmy, niečo potrebuju...a este nan ankup do firmy.....

aj tak vas vsetky lubim!!!!! 😵

adulik76
31. mar 2010

pýtali sme sa na pohlavie a dr. povedal, že si ešte netrúfa povedať nám, čo to bude. Veď pôjdem na poradňu 12.4, to budem v 20 tt, tak hádam už voľačo vidno bude.

noemarta
31. mar 2010

a pohyby asi este necitis, ci?? ja som ich teda oficialne zacala citit na konci 19tt.
no ja som zvedava co uvidime zajtra, na prveho aprila, ci teraz zas nie chlapca, hi hi 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre