Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
7. máj 2010

ivkine deťúrence sa majú určite dobre, veď mamina už trénuje cestovanie po schodoch 😀

nelia
7. máj 2010

Adulik 😉 😀

ivkaj
7. máj 2010

Čaute, tak mám za sebou rozhovor s laborkou 😵 Všech pět embrýsků se má fajn (probral se i ten včerejší louda) a protože si dneska paní embryoložka nemohla vybrat to nejkrásnější (jsou totiž krásná všechna), tak tranfer bude zítra. Už sem jim vymyslela i jména - kluk bude Státní a holka Svátek😎 Jen nechápu, co se na tom P. nelíbí😀
Takže za odměnu jedu odpoledne na 90min. thajskou královskou masáž ;o)

Orsul, dovol abych tě opravila (za otazníky už si prosím, doplňte příslušný počet dětí😵
ORSULKA +FERKO+?, NELKA+LACO+?, SINCER+MAREK+?, IVKA +PAVEL+?, LADKA +WILKO+?
ADU+MATO+34tt, LAX + 1+ piškotka

adulik76
7. máj 2010

ivka, ty už si mi vypočítala aj tt? To ma ani nenapadlo, že už na stretku budem mať také vysoké číslo. No, asi sa už budem potom len gúľať z boka na bok

orsulka
autor
7. máj 2010

tak sorry.....ale som rada, že si to IVIK dala na poriadok !!!!! presne takto to má byt..... 😉 😉 😉

mam problem...ako presvedčit cloveka s ťažkou ale ťažkou depresiou, že ústavná liečba je to najlepsie co može pre seba urobit.... 😔 😔 😔 😔 už má skusenosti s tymito stavmi a liečbou na psychiatrii , hoci to vždy pomohlo teraz tam ani za boha nie a nie ist........ 😔 😔

nelia
7. máj 2010

Fúha, Orsulka, to je veľmi ťažká téma... kým ten dotyčný sám nie je presvedčený, ťažko ho asi presvedčíš 😒 😔 😔 .. fakt neviem, čo Ti poradiť.. sorry 😔 😔

Ivka, som nesmierne rada, že sa vám takto darí... a dobrá poznámka k tým otáznikom 😉 😀

orsulka
autor
7. máj 2010

nelik.....ved ja viem.....ale musím niečo robiť, lebo bude zle...a už teraz je neskoro......už som volala aj jednej psychologičke, niečo poradila, ale samozrejme sa nemohla so mnou cez telefon dlho vybavovat......asi pojdem obkecavat vsetky pre a proti o liečbe a ucinnosti ustavneho liečenia len ja sama....plus Ferinko samozrejme, už dnes by mal prist z tej Chvojnice... a možno sa vypytam od sefa skor domov, aby som mohla ist za osetrujucou psychiatrickou a povedat jej, že stav je važnejsi a nech niečo robi.....!!!!

nelia
7. máj 2010

Orsul, fakt klobúk dole pred Tebou, že takto niekomu pomáhaš. A moc držím palce, aby to dopadlo dobre 😔 .
Za Tvoje dobré skutky by Ťa pánbožko už ozaj mohol odmeniť jedným malým anjelikom 😔 😔 ... ja verím tomu, že je už na ceste 😉

orsulka
autor
7. máj 2010

NELIK......je to pre mna dost ťažke.....a prave teraz kedy potrebujem pohodou a klud.....ale vsetko sa zomlelo tak poriadne dnes rano......neviem ani ci robim dobre alebo zle......ale verim instinktu, že hadam dobre..... moc sa ani neviem sustredit na pracu najradsej by som odisla prec nejako to riesit, ale ani kolegyna tu dnes nie je ...tak neviem...neviem........

a dakujem milacik 🙂 😵

sincerity
7. máj 2010

no fffffuuuuuu orsul.... tazko je niekoho presviedcat, ked sam nechce... mozno ho skusit najskor dotiahnut ambulantne, kde by ho kompetentni presvedcili... tazko radit.... ty si hlavne davaj pozor na seba teraz.... vies niekedy nemozeme spasit cely svet... a ani najblizsich... ono to nejde, clovek co chce pomoct si musi urcit hranice po ktore je ochotny zajst bez toho aby mal sam ohrozeny "zivot", sukromie, zdravie a tak.... vravim z vlastnej skusenosti... s lax by sme o tom mohli pisat romany.... ☹

sincerity
7. máj 2010

a este MONIK.... vsetko najlepsie slniecko 😉

nelia
7. máj 2010

ozaj, ja som zabudlaaaaaaaaaaaaaa... všetko najlepšie k meninám moja 😵 😵 😵 😵
A Sincer to napísala veľmi múdro... plne súhlasím..

adulik76
7. máj 2010

ozaj, máme tu MONIKU, všetko naj, naj, naj a hlavne na sobotu TFUJ-TFUJ-TFUJ, nech sa to konečne vydarí, ako má.

laxity
7. máj 2010

ahojte

orsul........Všetko naj naj naj k menináááám veľa veľa len toho dobrého a hlavne nech sa ti splní to po čom najviac túžiš...a myslím, že ten čas tu už je 🙂

ja neviem či prídeme na chatu spať, ale na výlet a pozrieť vás by sme prišli...predsa potrebujeme ešte dosť vecí pre malú, postieľku, kľud..... 😉

sincer...hezká foto CMUK 🙂

sincerity
7. máj 2010

lax.... ze? sa pyyyyyyyyyyyyyyysim 😀

laxity
7. máj 2010

sincer...šak kukám 😀

adulik76
7. máj 2010

prajem všetkým pekný víkendík 🙂

noemarta
7. máj 2010

orsul, az teraz viem od lax, ze mas meninky dnes, tak vsetko naj naj prajem, hlavne jeden a ten najvacsi darcek ti prajem, aby to vysloooooooooooooooo, tfuj tfuuuuuuuuuuuuj !!!!!!
Sincer, ozaj pieknaaa fotka, pasuje ti ten kocaaar... 🙂
Vsetky vas pozdravujem a prajem kraaaasny vikend.
(ja tu mam cely den nejak mooooc rusno, akosi som sa na MD ani nedostala az teraz na fajront.
paaaa

nelia
7. máj 2010

Noe, vidím, že ty už myslíš na materskú dovolenku... že MD... asi si chcela napísať MK 😀 😀
Prajem krásny víkend babule....
A hlavne Orsulka a IVka nech ho majú úspešný!!!!!!!!!!! Budem na vás zajtra myslieť 😉 😅

noemarta
7. máj 2010

neeel, jejdaaa noooo, vidis, uz myslim na matersku... hi hi
jasnacka, aj ja drzim moc moc palce orsul a ivkaj, a este raz velky tehotensky pluvanec tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj !!!!

adulik76
8. máj 2010

ivkaj, orsul, ako????????????? som zvedavá 😕

sincerity
9. máj 2010

ahojte babule.... tak ako.... tiez som zvedava, dufam, ze vsetko v poriadku?

adulik76
9. máj 2010

obidve nás napínajú.....no, tak, hoďte novinky 🙂

adulik76
9. máj 2010

a ja už vieeeeeeem, orsul mala krásnu úrodičku, 8 vajok a všetky sa oplodnili, jupíííííííííííííííííííííííííííííííííí 😅

ivkaj
9. máj 2010

Tak o Orsul už víte od Adu ;o)
Já hlásím, že máme zavedená dvě embya 7 a 8 buněk, k tomu asistovaný hatching (nařizli jim obal aby se mohly líp vyklubat a uhnízdit). V pondělí budu volat do laborky abych zjistila jak to zvládli ostatní prckové. No a teď polehávám, odpočívám a užívám si P., který si vzal na týden dovču.

adulik76
9. máj 2010

len oddychuj, ivik. A Pavlovi odkazujem, aby sa teraz o teba vzorne staral. Aby chrobáčikovia mali čo najlepšie podmienky na uhniezdenie 🙂

laxity
10. máj 2010

dobré ránko 🙂

ivi, orsul...veľa veľa oddychujte a teším sa s vami 🙂

sincerity
10. máj 2010

orsul, ivi to su super spravicky! Ivi.... len pekne oddychuj a super, ze si Pavel zobral dovolenku.

nelia
10. máj 2010

Dobré ránko 🙂
Babenky, veľmi sa s vami teším... a verím tomu, že o cca. 2 týždne sa tu všetky budeme tešiť z vašich // 😉 😵 😵 😵
Ivi, tiež pozdravujem Paliho a nech sa o vás pekne stará 😉 ... a daj vedieť ako sa darí ostatným detičkám 🙂
Orsul, ty si doma či v robote???? Nespomínam si, ako si to plánovala 😕
Adu a čo ty? Už si v robote?
Sincer, ako škola? Zvládaš? 😎

adulik76
10. máj 2010

dobré ránko,

nelik, dnes idem na poradňu, takže do práce až zajtra

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre