Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
24. jún 2010

Dobré ránko 🙂
Ako vidím, Noe, už máš asi celkom slušné "bobky" z pôrodu... ale to je normálne... neboj, bude to určite rýchly a ľahký pôrod a keď budeš Nelku držať v náručí, určite hneď na všetko zabudneš 😉
Lax, malá je veľmi zlatunká... asi sa skôr podobá na otca ako na Teba... či?? 😕
Ivka, som rada, že sa cítiš dobre.. a len pekne spinkaj a oddychuj, koľko sa len dá 😵
Orsulka by sa veru už mohla ozvať, nech nás ukľudní, že je všetko OK 😔

Čo sa mňa týka, veľmi dúfam, že dnes dorazí mrcha, lebo presne o mesiac ideme na dovolenku, tak keby dorazila presne aj teraz aj v júli, mala by som ju na dovolenke len pár dní... ale aj keď budem mať celú dovolenku, kašlem na to... hlavne, nech nám do toho nič iné nepríde a nech je počasie pekné, nech si to náš malý šibal môže poriadne užiť 😵

laxity
24. jún 2010

ahojte

@adulik ďakujem 😉

@nelia tak dovolenku si poriadne užite a kam sa chystáte? Nataly bola doteraz vraj celý tata, ale už sa začína meniť....tak je tam niečo aj zo mňa 😀

nelia
24. jún 2010

Lax, ideme do Chorvátska na ostrov Krk... aj s krstným synom (2,5-ročným), tak sa aj s Lacim veľmi tešíme 😵 😵 ... a taká mrcha mi radosť fakt nemôže pokaziť 😀

laxity
24. jún 2010

@nelia jój do Chorvátska no super, vám v dobrom závidím 😉 , určite že nemôže 🙂

nelia
24. jún 2010

Lax a vy prídete na stretko s malou?

noemarta
24. jún 2010

dobre ranko babule,
tak vcera som si trosku stazovala, ze ma mala tlaci na mechur a pod. a a a dnes ma nechala celu noc v pohodicke prespat, nooo, taka je zlatunka, aj sa dnes lepsie citim. moje male zlateeee, rozumne dieta. 🙂 🙂
nel, joooj, do chorvatska, super, my sme boli minuly rok na ostrove Rab a bolo tiez super, to je inac slotov ostrov, aj sme tam stretli jeho manzelku, hi hi
Lax, ved v podstate vy by ste tiez uz mohli ist na dovcu, chystate sa ci??
mna dnes pride kuknut byvala kolegyna, tak sa teskujem, lebo je krasne pocasie, budeme vonku na teraske sedet.

nelia
24. jún 2010

Noe, tak to máš ozaj rozumnú dcérenku 😀 😀 .... my sme boli minule tiež na Krku a zašli sme si na výlet na Rab - bolo tam krásne fakt... jaj, už sa taaaaaaaaaak teším... nej je to už tu 😵 😵
To vysedávanie na terase Ti závidím 😔 ... tak sa mi nechce byť v robote... ale ja mám dnes piatok, keďže zajtra mám dovolenku... doobeda idem na kozmetiku a poobede mám zase vystúpenie.. ale len nejaké 2 tanečky 😵

noemarta
24. jún 2010

@nelia jooooj, tak si pekne uzite chorvatsko, haaadam bude aj krasne pocasie. a kedy to mate ist? a idete autom?
uplne ta chapem, ja kebyze som teraz v praci, tiez by sa mi tam nechcelo byt, ked vonku je tak super, ale nel, furt to opakujem, kto si pocka, ten sa dockaaaaa!!!

nelia
24. jún 2010

Ideme až o mesiac... posledný júlový týždeň... takže dúfam, že vtedy už pekne bude svietiť slniečko...
Inak som včera kukala predpoveď počasia a že viac zrážok by malo byť zase "až" okolo 5.júla... no 10.júla má brácho tú svadbu, tak dúfam, že vtedy pršať nebude 😕
Tak si dnes uži to klábosenie na terase aj za nás pracujúce žienky 😉

rusalka22
24. jún 2010

Ahoj dievčatá,
chcem Vás poprosiť o radu. Som 8. deň po ET a stále necítim žiadne náznaky ani nešpiním a urobila som si včera test a bol negatívny. Myslíte že ešte to bolo zavčasu alebo to je už jasné že sa to nepodarilo. Prosím o radu som zúfalá. Krvný test mám až v stredu.

laxity
24. jún 2010

SINCER spravilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

adulik76
24. jún 2010

@rusalka22 to je individuálne. Ťažko ísť podľa nejakej šablóny, niektoré baby majú príznaky hneď, iné neskôr a iné vôbec. Takže nevešaj hlavu a počkaj si do výsledkov z krvi. Tam to máš na 100%. Hlavne buď v kľude.

laxity
24. jún 2010

@nelia prídem na stretko ale len pozrieť spravíme si rodinka taký výletík 🙂

@noemarta nechystáme sa k moru, len na Slovensko na Liptov so sincer a k nám na chalupu 🙂

adulik76
24. jún 2010

odkáž sincer, že GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM 😵

nelia
24. jún 2010

Aj jas gratulujeeeeeeeeeem... to je paráda 😵 😵 😵
Rusalka, ešte nič nemusí byť stratené... krv ukáže presne, na čom si 🙂

noemarta
24. jún 2010

sinceeeer, ved nic ine sa od teba ani nedalo ocakavat, supeeeeeeer, gratulujeeeeem!!! 😵 😵

sincerity
24. jún 2010

ahojte babulky.... tak vidim, ze lax uz informovala 😀
ChvalaPanu je to za mnou a teraz idem spat! 😀

ivkaj
25. jún 2010

Dobré ránko, je páááááááááááááááááááááááátek ;o)

Sincer, obrovská gratulace! A neodpustím si poznámku "vidíš, já ti to říkala, že to dobře dopadne 😉 "

Noe, užívej si terasu i za mě, trocha relaxu by se hodila;o)

Včera jsem psala Orsulce a je ještě v nemocnici, ael měla by být OK. Dneska ji čeka kontrolní sono a podle výsledků se uvidí jestli ji už pustí domů.

adulik76
25. jún 2010

dobré ránko, veru, piatooook, už sa fakt teším. Ale mám úplne spavú náladu

sincerity
25. jún 2010

Ahojte babulky!

dakujem vsetkym za gratulacie..... 😉

dufam, ze orsul vysledky budu v poriadku a pustia ju coskoro domenko. Myslime na teba orsulik!

ivi.... a co ty takto skoro tu.... este si doma?

adu.... to ti verim, neboj este chvilocku a budes moct spat kolko sa ti bude chciet.... ale len par tyzdnov kym malicke pride na svet 😉

noe... no co, stihame sa stretnut kym porodis? Prisla by som za Tebou kludne domov, aby si nikam nemusela chodit.... a keby to na teba prislo, ked tam budem, kludne mozem byt pri porode, uz mam prax 😀

adulik76
25. jún 2010

sincer, konečne veselšie myšlienky a teraz si fakt daj pár dní na relax, určite ti to prospeje 🙂

sincerity
25. jún 2010

adu... veru, hned mi je lahsie na dusi.... proste nemusim sa ucit ked dojdem domov, je to super pocit.
teraz sa uz len dat dokopy 😅

nelia
25. jún 2010

Dobré ránko 😝 😀
No ja som pred pol hodinkou vyliezla z postele... a o chvíľku už padám na kozmetiku, len som vás chcela pozdraviť.
Sincer, pocit po štátniciach je fakt super, tak si ho užívaj 😉 .. ja som po tých svojich 2 dni chodila ako v oblakoch 😀 😀 .. a užívaj si hlavne malinkú Nataly a pobozkaj ju aj za nás 😵
Krásny víkend prajem všetkým... dúfam, že Orsulka ho už bude tráviť doma s bátätkami 😔 ... hádam sa nám čoskoro ozve...

sincerity
25. jún 2010

nel... ahoj
ja tomu este stale nemozem uverit, ze teraz budem mat par mesiacov pokoj od ucenia 😕
orsul som pisala, dnes ju uz asi pustia, a ze bublinky pohladkala odo mna.... tak je snad vsetko v poriadku!

noemarta
25. jún 2010

ahojte dobre ranko,
sincer, kludne sa mozme stretnut, od pondelka do stredy mam doobeda lekarov, ale potom som volna, takze mne je jedno kedy, ved navrhni nejaky termin, cas.
orsul, drzim moc moc palce, aby vsetko bolo o.k. a nech vas pustia domenko, vsetkych troch.
nel, uzivaj si volneho dna, pekny vikend prajem.

sincerity
25. jún 2010

noe.... ok, tak si zavolame, niektory den by som prisla ... ale az po robote, tak okolo piatej.... je to ok?

noemarta
25. jún 2010

sincer jasne, a myslis ze by dosla aj lax s malou slecnou???? 🙂

sincerity
25. jún 2010

fuuuuu to vobec neviem, uvidime, co na to napise 😉

laxity
25. jún 2010

čaute

@orsulka drž sa moja 🙂

baby ja neprídem, čaká má ta operácia, tak chcem byť doma, aj tak som z toho dosť v prdeli 😕

ale vy si to každopádne užite 🙂

adulik76
28. jún 2010

dobré ránko, dnes idem na poradňu, mám posledný ultrazvuk, tak uvidíme, či niečo uvidíme. Ale včera boli v brušku brutálne obraty, tak predpokladám, že sa malé opäť maskovalo, aby nič nebolo vidno 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre