Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
26. aug 2010

@nelia ano presne tak...sme proti .-))))) 😀 😀 😀

orsulka
autor
26. aug 2010

@nelia aka bola masaž ??????

laxity
26. aug 2010

ránko babule

@orsulka sa teším, že sú bublinky v poriadku a to je naozaj dôležité, keď je mamina ok budú aj bublinky 😵

@nelia ďakujeme 🙂 no uvidím či sa @noemarta ozve ja budem čakať 😀 😀 😀

laxity
26. aug 2010

@orsulka @nelia bola tiež na masáži? ja viem o @ivkaj thajskej masáži 🙂

adulik76
26. aug 2010

@nelia Ďakujem za reklamu 🙂 , inak, teraz v septembri budem mať Concord fusion travel set (šporťák, vanička, autosedačka) za 670 z pôvodných 829. Je to taký ist ý, čo mám aj ja. Tak len keby náhodou...

nelia
26. aug 2010

@orsulka masáž bola výborná, ako vždy... teraz budeme mať chvíľku pauzu, lebo chodím k mojej "čerstvej" švagrinej a bud.týždeň odchádzajú na svadobnú cestu 😵

@adulik76 už aby som si od Teba mohla kočík kupovať aj ja 😔 😉

Baby, dnes som začala detoxikačnú ryžovú kúru.. chcela by som vydržať 2 týždne... no dúfam, že z toho nebudú len 2 dni 😝 😀 ....v živote som žiadnu diétu nedržala, len keď som mala nejakú črevnú chrípku a pod. 😨

adulik76
26. aug 2010

@nelia strašne by som ti priala, aby si už konečne mohla kupovať či už kočík, alebo vecičky a je jedno či odo mňa, alebo niekde inde. Len aby to už bolo. A takisto aj sincer

nelia
26. aug 2010

@adulik76 a ako vlastne ide obchod? Stíhaš sa tomu teraz pri Lenke venovať? Či máš aj nejakú výpomoc?

adulik76
26. aug 2010

@nelia celkom pekne sa to rozbehlo, dnes a zajtra čakám dve dodávky, v pondelok odosielam balíčky. Ide to v pohode. Aj nejaké kočíky už odišli, som spokojná. A nie je to až tak časovo náročné, takže zvládam to aj popri malej 🙂

nelia
26. aug 2010

@adulik76 to je super, že si si našla také "zamestnanie" popri malej... a aj tak sa chceš po pol roku vrátiť do roboty? toľko si tuším plánovala byť doma.. či??

orsulka
autor
26. aug 2010

@nelia tak si sa dala na ryzu ????? ja som ju takto jedla, len ryžui so zeleninou.....a len tu narutal s minimom soli.....vydržlala som v pohode mesiac.....tak držim palec 😉 😉 😉
@adulik76 tak som pokukala zbežne obchod, pekne sa ti to tam rozrastá 😉 😉 ja už by som radavedieť co tieto nase male budu , ci parik, alebo ako...nech už aja ja možem veselo nakupovat 😉 😉 😉

ja zas zavaram hriby...Viliam s Ladkou vcera doniesli za velku bednicku !!!!!! ale boli zlatí, aj nam ich pomohli pocistiť a nakrajat na susenie.....sak za to dostali aj veceru a vyborný puding 😀 😀 😀

adulik76
26. aug 2010

@nelia žiaľ, budem musieť ísť do roboty, či už chcem, alebo nechcem. Ide o to, že funkciu mi držia len počas materskej a už teraz sú záujemcovia na moje miesto, keby som išla na rodičovskú. A takú funkciu už tak ľahko nenájdem. 😖

orsulka
autor
26. aug 2010

@adulik76 hmmm...tak trochu vydieranie, nie??????? ale inak sa to asi uribt nbeda, a pre vas je doležite aby si ostala v TN, a nie aby ťa niekam prevelovali, vsak?????

nelia
26. aug 2010

@orsulka zeleninku chcem pridať až o týždeň... jem iba čistú ryžu.. neosolenú... bleeeeee 😀

@adulik76 myslím si, že to zvládneš... však u vás to nie je ako v súkromnej sfére, že nemôžeš na PN, lebo Ťa vyhodia a podobne... takže to nebude až také zlé... a nedá sa vybaviť polovičný úväzok aspoň zo začiatku?

adulik76
26. aug 2010

@orsulka
@nelia nejak to už budem musieť vymyslieť a hlavne zvládnuť. Však je ešte čas...

orsulka
autor
27. aug 2010

dobre ranko....vyspinkane???? lenočka ??????? 🙂 🙂 🙂

idem do prace, davno som nebola, tak sa mi patri .-)))))) a budu.tyžden zas zaačina nový mesiacd, takže budu vyplatky .-)))

nelia
27. aug 2010

Dobré ránko 🙂

@orsulka a dokedy vlastne budeš PN? už do konca?

adulik76
27. aug 2010

tatino spinká a my s lenočkou sme hore. Neviem, či sa nevie uložiť, alebo sa jej len nechce spať. Ale kým je ticho, je dobre.

orsulka
autor
27. aug 2010

@nelia toto ja neviem....teraz ma nechal kvoli tej serklaži, pojdem na krv a na predoperačne, a potom na zákrok...ale on je asi inak spokojny, že sa sama nepytam do práce 😉 😉 a tak uvidim potom ako bude......
ale inak pomaličky si zvykam, že som doma .-)))))

nelia
27. aug 2010

@orsulka veď sem-tam doma aj čo to popracuješ, takže sa to určite dá vydržať 😵 😵 .. a to Ti ten zákrok budú robiť normálne v narkóze? môžu sa tehu ženy uspávať? 😕

orsulka
autor
27. aug 2010

@nelia ano je to v plnej narkoze...je to nejaka special slaba narkoza, aby neubližila 😉 😉 trva to asi 10-15 min....max..... 😉

adulik76
27. aug 2010

@orsulka tak ti držím palce, nech ti to dopadne dobre. My sme teraz papkali, tatino spinká a Lenočka tiež 😀

nelia
27. aug 2010

@adulik76 tatino celý deň len spiká??? 😕 😕 ........ 😀 aj ráno si písala, že spinká, aj na obed spinká... aj ja chcem byť tatino 😀 😀

adulik76
27. aug 2010

@nelia však stále skáče okolo nás, tak som mu dopriala trocha oddychu 🙂

adulik76
27. aug 2010

pridám nejaké foto našej lenušky

nelia
27. aug 2010

krááááááááááááásna 😵 😵 😵

adulik76
27. aug 2010

tie fotky v postieľke sú zo dňa, keď sme si ju priniesli z nemocnice a tie druhé dve sú z dnešného dňa 🙂

orsulka
autor
27. aug 2010

náááááááááááádherná princeznička !!!!!!! náááááááááááááááááádherna...a spokojná 😵 😵 😵

laxity
27. aug 2010

@adulik76 malinká je krásna...a ty už nebalíš do zavinovačky?

ivkaj
27. aug 2010

Čaute baby, tak se hlásím před víkendem. Vyrážíme k našim, tak jsem zvědavá na reakce až jim řekneme o přírůstku. My jsme je totiž celé prázdniny neviděli 😅

A jinak těhu masáž byla výborná, mohla bych se tak rozmazlovat každý týden,a le to by peněženka asi protestovala. Dokonce mi přišlo že si paní chvilku povídala i s mrňousem a byla unešená žej to chlapeček a že mám malé bříško. Mě teda někdy přijde velký až dost.

Orsul, tu cerkláž ti budou dělat preventivně? A bublinky se furt neprozradili nebo už nechcete vědět co jsou zač?

Nelia, přeju pevnou vůli 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre