Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
2. sep 2010

@orsulka a čo si prechladla moja? Tak z práce pekne šup do postele, oki?
Mňa zas nejak pobolievajú vaječníky a kríže... nejak sa necítim celkovo dobre vo svojej koži 😒

adulik76
2. sep 2010

ahojte, práve sme sa vrátili od pani doktorky a vážime 2910 g 🙂

nelia
2. sep 2010

@adulik76 takže pekne priberáte? Teším sa 😵 😵 ... a Lenka ešte stále pekne spinká v noci?

sincerity
2. sep 2010

@bambibam .... strasne moc gratulujem, malinka je nadherna 😉

sincerity
2. sep 2010

@orsulka no co to? dufam, ze nie si v praci ale sa pekne kurirujes doma. Prajem aby to skoro preslo 😉

sincerity
2. sep 2010

ja som prave prisla z centra, museli mi brat krv na hormonalny profil, tak snad bude vsetko v poriadku.

nelia
2. sep 2010

@sincerity ahoj moja 😵 ... ako? už je lepšie? Dnes som pre zmenu ja nejaká nemastná-neslaná 😒 ... nejako ma to ani v robote nebaví 😨

sincerity
2. sep 2010

@nelia ... uz je to lepsie... len mame strach z kazdeho vysledku.... ale ja sa najviac aj tak bojim toho cakania po transfere, ak sa k nemu stastlivo dopracujeme....

mozno si taka z tych vajecnikov, clovek by najradsej zaliezol do postele a odpocival a nie bol v praci...

adulik76
2. sep 2010

@nelia veru, priberáme, dnes bola tak každé tri až tri a pol hodinky hore. Celkom sa to dá.
@sincerity neboj, určite všetko dobre dopadne a treba veriť, že sa k transferu dopracujete, to je predsa jasné!!!

sincerity
2. sep 2010

@adulik76 dakujem moja, aj my v to verime....

no krasnu vahu ma Lenka, len tak dalej.... a papa dobre? Mas dost mliecka?

nelia
2. sep 2010

@sincerity veru, určite sa k nemu dopracujete... a po transfere už aj tak nič neovplyvníš, tak to skús aj tak brať... proste sa netrápiť zbytočne výsledkom, ktorý tak či tak ešte nevieš... no trocha som to asi domotala, ale hádam vieš, čo som tým chcela povedať... 😀 ... a neboj, my tu budeme, aby sme Ťa podržali!!!! 😉

adulik76
2. sep 2010

@sincerity s mliečkom som na tom úboho, po tom zápale mi "tvorba" klesla, tak prikrmujeme. Nuž, snažila som sa, ešte odsávam, čo to dá, ale trápiť ju hladom zbytočne nebudem, len aby som akože kojila, keď tam nič nemám. Teda skoro nič.

nelia
2. sep 2010

@adulik76 tak to je škoda... a ono sa ešte môže začať tvoriť, či?? 😕 nejaké čaje na tvorbu mliečka si skúšala?.. myslela som, či sa môže zvýšiť množstvo...

adulik76
2. sep 2010

@nelia mám už jeden taký čaj, ale zatiaľ nula bodov. Či sa ešte môže začať tvoriť, to neviem. Ale zatiaľ to vzdávať nebudem

laxity
2. sep 2010

ahojte

@adulik76 čím by si ju častejšie prikladala na prsník tým by sa ti tvorilo viac, ale aj odsávaním by sa ti malo 😕 ...si nemala prikrmovať to je najposlednejšia možnosť...ale tak ty musíš vedieť ako je na tom Lenka...hlavne, že krásne priberá 🙂

@orsulka skoré uzdravenie prajem 😉

@nelia aj tebe moja a čože si prechladla? ak máš Cordyceps daj si 😉

@snehurka11111 ten posledný príspevok dal tomu krásnu BODKU...

@bambibam gratuľujem moc moc moc 😵

@sincerity ja verím, že všetko bude dobre...a ako ty sama vravíš...všetko bude tak ako má byť...takže hlavu hore ľúbim CMUK

laxity
2. sep 2010

@adulik76 aj Vineu pi ak máš rada, vajíčková polievka 🙂

sincerity
2. sep 2010

@nelia ... rozumiem co si chcela napisat... dakujem.... 😉

@adulik76 ... no skoda toho, nevedela som, ze mas s tym take problemy.... ale skusaj, nevzdavaj to a mozno sa to zlepsi.... a ked to naozaj nepojde, netrap sa ... ved babatka na umelom mliecku tiez krasne priberaju a su zdravucke

sincerity
2. sep 2010

@laxity ... moja 😉

nelia
2. sep 2010

@laxity neviem o tom, že by som bola prechladla... no od ovulky ma to v kuse bolí ☹ ... hádam to prejde... ten cordyceps mám, tak si skúsim dať.. dík 😉 .. a jednu tabletku denne?

adulik76
2. sep 2010

@laxity to som nevedela, že vinea pomáha, ale človek je každou informáciou múdrejší a múdrejší. Neviem, čo by som bez vašich rád robila

laxity
2. sep 2010

@nelia Cordyceps je skôr na zápaly...ale môže ti to pomôcť ale aj nemusí a to si môžeš dať aj 3 krát denne 2 tabletky 😉

laxity
2. sep 2010

@adulik76 ja pijem stále Vineu 😵

adulik76
2. sep 2010

@laxity tak poviem, maťovi, nech mi teda kúpi vineu a vyskúšam aj ja. Veď za to nič nedám, že? A ak to pomôže, tak super

laxity
2. sep 2010

@adulik76 Vineu som mala aj v pôrodnici 😵 som na nej závislá 😀 ...vyskúšaj snáď pomôže pri tvorbe mliečka 🙂

nelia
2. sep 2010

@laxity ďakujem za radu... určite to vyskúšam... možno mám v tele aj nejaký zápal, lebo mám furt samé pupáky a aj ďasná ma zvyknú bolieť...
A čo vlastne tá vinea obsahuje, že by mala podporovať tvorbu mlieka?? každopádne je to zaujímavé... 😅

laxity
2. sep 2010

@nelia neviem čo obsahuje ale viem, že sa odporúča 🙂

sisidani
2. sep 2010

Ahojky, já vím,že jsem tu už dávno nebyla,ale sem tam vás pročítám a sleduju co se tady děje.

Aduli chtěla bych ti poblahopřát k narození Leničky a popřát vám hlavně hodně zdravíčka.
A ještě bych ti chtěla něco napsát k tomu mléčku. Já měla ze začátku taky málo mléka, ale pila jsem čaj na kojení, bílou kávu z melty a jedla zavařený ananas a co je důležité čaasto přikládat k prsu ať se ti mléčko tvoří. Bojovala jsem s tím asi 14 dní a potom jsem měla tolik mléka že jsem mohla kojit ještě jedno mimčo.
Věř mi že jsem to chtěla několikrát vzdát, ale chce to silnou vůli a zvládneš to.
Eliška se sice naplakala ale potom se to zlepšilo. Držím ti pěstičky 😉 .
Zkus a uvidíš a jestli ti to nepůjde svět se nezboří, znám spoustu mamin co dávají umělou výživu a dětem to taky vyhovuje.

adulik76
2. sep 2010

@sisidani jéééj, sisi, super, že si zavítala a ďakujem. Veď s tým mojím mliekom to ešte nevzdávam, ale ani si nerobím zbytočné nádeje. Čo má byť, to bude a ďakujem za blahoprianie. 🙂 A ako sa mávate vy s Eliškou?

nelia
2. sep 2010

@sisidani jeeeeeeeej, ahooooooj 🙂 🙂 ... ako sa máte? Eliška je už veľká slečna, čooooo? 😉

sisidani
2. sep 2010

Adu a Neli, ale jo jde to malá roste jako z vody však kukněte do albumu.
Naposledy nás trápily zoubky a to pětky dole, malá měla aftíky slintala a ještě měla přes 38 horečku, to u těch ostatních zoubků nebylo.
Normálně fakt slintala jak malé mimčo, a jak byla protivná, ale přežily jsme to.
Je s ní teď strašná srand, to je asi nejlepší období malých dítek. Je strašně upovídaná a všechno musí komentovat, manžel až šílí. Začíná doplňovat písničky a básničky co jí říkám, no akorát se jí moc nechce na nočník s tím pořád bojujeme.
Stále jezdíme na chaloupku a chystáme se i ke známým na Slovensko asi tak 5km od Vráblů.
Byli jsme i na dovolené tady na Moravě a bylo nám tam hezky. Eli nerada cestuje tak jsme nějak daleko nemohli jet, jen doufám, že z toho vyroste.

noemarta
2. sep 2010

ahojte babule,
@adulik76 , k tomu mliecku, hlavne vela vela prikladaj malu a vinea je dobra a mne napr. sa hned naleju prsniky z mliecnych vyrobkov, vela pijem mlieka, tie mliecne napoje, tvaroh a taak. A plus pijem hippkacky caj na dojcenie, je velmi dobry. A vinea obsahuje vela hroznoveho cukru . 🙂 🙂
@nelia akurat som mala na mysli cordyceps, ten pomaha. ja som mavala bezne taku bolestivu ovulku, ale aspon som vedela, ze ju mam a hlavne kedy.
@laxity ahoj, lax, ty uz si dostala menstruaciu?? lebo vcera ma tak zabolelo brucho jak na kramy, tak som sa lakla, duuufam, ze tak skoro este nedostanem, ked kojim, viem ze moze dojst kedy kolvek, ale este by nemuseli.... 😉
my ideme v pondelok do poradne, a uz mame 5 kg, a to mame mesiac a dva tyzdne, tak sa vytesujem... 🙂 a vy sa mate ako s naty, ste zdravy, v tomtom hnusnom pocasi, mala mala trosku sopel ale preslo to. co davas na sopliiik?
Sincer, ja tiez verim, ze vsetko dobre dopadne, ako kazdej jednej z nas, VERIM tomu a drzim vam moooc palce!!!
Orsulka, skore uzdravenie, ryyychlo sa vykuriruj!!!

@sincerity
@sincerity

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre