Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

minka051
21. sep 2010

@nelia tak blahoželám k výročiu 🙂 A sedmička je šťastné číslo, tak dúfam ti prinesie šťastie a hlavne splní dlho očakávaný sen.. A dík aj ja sa budem snažiť urobiť všetko pre to aby sa mi to už konečne podarilo. 🙂

nelia
21. sep 2010

@minka051 no ja už len kvôli tomu výročiu vidím, koľko sa snažíme... ale nestrácam nádej... v 8.roku nášho manželstva sa to určite podarí!! 😵 😵

adulik76
21. sep 2010

@nelia úplne som zabudla, že orsul mala tento týždeň v pláne tú nemocnicu. A verím tomu, že to dopadne dobre, ako inak. Nelik, my sme tento rok oslavovali 10-te výročie svadby, ale snaženie nám tiež trvalo cca 7 rokov. Možno tá sedmička bude aj pre vás šťastná, moc by som vám to priala.

nelia
22. sep 2010

Dobré ránko 🙂
Dnes poobede idem na pohreb a už teraz sa toho bojím... tak nerada chodím na pohreby 😒 .. ale bol to náš veľmi dobrý známy, tak sa s ním musíme rozlúčiť ☹ ☹
Ja som veľmi zvedavá, kde sa túlajú naše sestry... dúfam, že je všetko v poriadku. @sincerity moja, určite prežívaš ťažké obdobie, ale ozvi sa nám prosím, či ste OK 😔

laxity
22. sep 2010

Ahojte

ja len v rýchlosti vám napíšem

@nelia pohreby asi nemá nikto rád, ale aj to sa musí zvládnuť a treba sa s človekom rozlúčiť...@sincerity ohľadne doktorov vám určite napíše, pokračujú ďalej vo vyšetreniach, podstúpili genetiku, spg, sincer vyšetrenie....pravdepodobne ten zlý spg je z tých injekcií čo M. dostával...no ale to sa ešte zistí, musia ísť zase o mesiac na kontrolný spg...majú smútok v rodine M. zomrel v nedeľu dedko, takže dnes majú tiež pohreb 😔, ale určite ako bude mať viac času tak sa vám ozve 🙂

a dúfam, že sa máte všetky super a tehulky rastiete vo veľkom 🙂

pozdravujem Lenku, Nelinku....a aj ostatné detúrence 🙂

adulik76
22. sep 2010

dobré ránko, túto noc som bola furt hore, malá spala a ja som bdela 😝

@laxity ďakujeme za pozdrav, odovzdala som, pozdravujem sincer, nech sa držia

@nelia nezávidím ti, ja tiež pohreby nemusím a ako sa vyjadrila lax, kto áno, že? Tak sa držkaj aj ty.

nelia
22. sep 2010

@laxity tak som rada, že si sa aspoň narýchlo ozvala a že ste v poriadku 😵 😵 ... pozdravuj segru, nech sa drží!! 😉

@adulik76 no teeeda, ty takto? keď môžeš spať, tak to nejde? 😒 ... si mala nejaké problémy? či len tak sa Ti nedalo?? 😕

adulik76
22. sep 2010

@nelia nejak sa nedalo....

minka051
22. sep 2010

@nelia no určite sa vám už musí podariť. Ja som bola na pohrebe 14.10. zomrela mi babička 😔 . Keby v nemocnici nenarobili toľko blbostí ešte mohla byť medzi nami mala 87 rokov. Ale tam hore ju už aspoň nič nebolí.

ja už od dnes beriem lieky tak idem do boja 🙂 a verím že tam hore ma má niekto rád a už pomôže aby sa mi to podarilo. 😉

adulik76
22. sep 2010

@minka051 veľa šťastia a posielam maminkovské pľuvance tfuj-tfuj-tfuj

nelia
22. sep 2010

@minka051 ale to je krásny vek, že 87... toľko by som sa chcela dožiť, ale v zdraví... nie každý má také šťastie... ja idem dnes na pohreb 66-ročnému a to ešte fakt nie je žiadny vek 😒 ... no ale každý máme v osude napísané niečo iné... aj ja by som Ťa inak opľula, ale nemám zatiaľ žiadne vírusy 😝 😀 ... ale viem, že o pár týždňov na nás budeš môcť pluť aj ty 😉 😵 😵

nelia
23. sep 2010

Dobré ránko 🙂
No včera to bolo nakoniec celkom príjemné (ak sa niečo také dá povedať o pohrebe)... tak sme si poplakali, pospomínali...
Zajtra idem zas na tú detoxikáciu, som ju musela preložiť zo včera.. dnes idem tancovať a zajtra na Zumbu, takže celkom príjemný program 😵 😵

adulik76
23. sep 2010

@nelia dobré ránko aj tebe. Po tých detoxoch budeš čistá ako ľalia 🙂 . Chcete teraz skúšať len prirodzene alebo pôjdeš aj do centra a budete to nejak riešiť súbežne?

nelia
23. sep 2010

@adulik76 no zatiaľ asi iba prirodzene... a asi s tým liečiteľom... nemá zmysel sa zbytočne napchávať silnými hormónmi, ak je tam šanca aj na prirodzené tehu... ak sa po takom roku nepodarí, tak by som asi znova vyskúšala centrum... ale ja verím tomu, že sa podarí prirodzene a vy tomu veríte určite so mnou a viera dokáže občas zázraky 😀 😀

adulik76
23. sep 2010

@nelia tak keď sa zadarilo jeden raz, zadarí sa aj druhý a potom tretí, štvrtý,....... a budete mať koooooopu malých neliniek a lacíkov 😉

nelia
23. sep 2010

@adulik76 ja tiež tvrdím, že bocian iba zablúdil a keď konečne trafí, tak určite prinesie viac detí naraz 😀 ... no ja by som chcela 2 deti... a čo vy? kedy začnete "pracovať" na ďaľšom? A chcete vôbec ďaľšie, či je ešte priskoro nad tým uvažovať?

sincerity
23. sep 2010

ahojte babulky 😉

tak vidim, ze lax informovala 😀

adulik76
23. sep 2010

@nelia neviem, či sa mám zaoberať tým, že začneme "pracovať" na druhom, keď lenušku sme mali cez ivf, ale veľa ľudí hovorí, že potom sa to nejak zmení a môže sa zadariť prirodzene. Tak teraz chvíľku dúfam, že sa nám ešte "nezadarilo" ... 😀

@sincerity čítala si moju IP, čo som ti poslala? Pozreli ste sa na to?

sincerity
23. sep 2010

@adulik76 ... jednym okom som to precitala... ale som na pochybach... ked sme sa teraz rozhodli pre gyn-fiv... robili nam vsetky mozne vysetrenia, cakame na genetiku... tak neviem... v pripade, ze by to teraz nevyslo... urcite by stalo do buducna o tom popremyslat... a uz budu aj zabehnuti, nie cerstvo otvoreni.... fakt neviem

adulik76
23. sep 2010

@sincerity ja som to len v dobrom, čím viac možností je, tým lepšie. A vzhľadom na to, že je to štátne zariadenie, asi nemá problémy s uzavretím zmluvy s poisťovňou. Ale každopádne, nech ste hocikde, hlavne nech vám pomôžu

sincerity
23. sep 2010

@adulik76
no ved to je najvacsi problem... my sme uz pred skoro mesiacom, ked sme boli prvykrat v centre poziadali o druhe ivf... a cakame na schvalenie.... tak uvidime, keby sa nahodou stalo, ze neschvalia, tak sa skusime obratit tam....

v kazdom pripade, dakujem, ze si na nas myslela.

nelia
23. sep 2010

@sincerity ahoooooooj moja 😵 😵 ... konečne tu aj Teba vidieť... o akom centre to tu hovoríte? Otvorili niekde niečo nové? A v ktorej si poisťovni?

noemarta
23. sep 2010

ahojte babule, tiez som rychlo nakukla, co a jak,
@nelia spravne myslis, veru, viera dokaze vela, takze drzim moc moc palceky, ze sa vam to podari prirodzenou cestou a verim, ze to uz bude cubidup. 🙂
@sincerity ahoj, moc vam drzim palce, verim ze to vsetko zvladnete a vsetko dobre dopadne. (viem,ze mas toho terza vela, ale kedy sa vidime, ja len ze myslim na teba, chcem ta vidiet, pocut)
@laxity ahoj lax, pekna fotecka, vy uz ste velkyyyyy.... strasne to leti, zeee??? nasa Nelka ma zajtra 2 mesiace a a rastie jak z vody, ale ona z mlieka maminho, hi hi
@adulik76 ako lenocka, na klbikoch ste boli, verim ze je vsetko v pohode a ze mala rastie tiez jak z vody.... posielam lenocke boztek.
tehosky orsulka, ivkaj, drzte sa, tfuj tfuuuj. 🙂

nelia
23. sep 2010

@adulik76 no vyzerá to zaujímavo....

@noemarta ahoj, to je super, že malinká rastie... a spinká v noci, či musíš často kojiť?

laxity
23. sep 2010

@noemarta krásna profilovka 🙂 a ďakujem

jojo Naty už je veľká slečna...už papá aj ovocie aj zeleninku aj chrumky 🙂

nelia
23. sep 2010

A fakt, zabudla som napísať, že obe máte krásne nové fotky 😵 😵 😵 ... aj Nelinka aj Natálka 😉

sincerity
23. sep 2010

no teda dievcence... ste sa fotili tusim obidve 😀

ja idem zajtra do skoly... prvy krat, mame zapis a potom prednasky... strasne sa tesim zas 😅

noe.... neboj uvidis.... 😀

laxity
23. sep 2010

ďakujeme 🙂 , veď bolo na čase zmeniť na tej poslednej mala Naty mesiac 😀

noemarta
23. sep 2010

@nelia Nel, mala spi v noci v pohode, kojim kazde dve az tri hodiny, ale je to pohoda, lebo mala len zamrnci a ja jej dam ceco a spime dalej. 🙂 a cez den spi tiez super, tak si viem aj porobit nieco.
sincer, drzim palce v skole, a verim ze sa teda vidime.
@laxity dakujeme, tiez sme sa trosku fotili , ved ja som tam mala este bruchoooo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre