Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

noemarta
22. feb 2011

@laxity Velkej fesandicke Natalke prajeme vsetko naj naj, uz je velka babaaaaaa, prajeme hlavne vela vela zdraviiiicka 🙂 🙂 🙂 cmuk

laxity
22. feb 2011

@noemarta ďakujem veľmi pekne za Natáločku...je je veliká slečna 🙂 🙂 🙂

orsulka
autor
22. feb 2011

aj my prajeme Nayty lásku lásku a lásku, zdravičko.......šťastie............nech sa stále tak šťastne usmieva na tento svet 😵 😵 😵 posileame velke bošteky od všetkých 🙂

ivkaj
22. feb 2011

@laxity No páni, té vaší malé, teda velké slečně už je rok?!? Přejeme jí aby ji měli všichni rádi minimálně tak jako do teď a aby rodičům dělala jen samou radost;o) A dej jí za mě pusu a jestli není stydlín, tak i jednu od Kryštofa 😎

My jsme byli dneska v poradně a představte s, že ten náš drobek má už 57cm (sestřička ho měřila 2x, protože tomu nechtěla věřit) a má 4870g. Sem zvědavá jak mu to půjde dál 😕

A termín stretka bych viděla tak někdy na půlu srpna, co vy na to?

laxity
22. feb 2011

ďakujem krásne babulky a aj za pusinky 🙂 🙂 🙂

adulik76
23. feb 2011

dobré ránko, tak prvé narodeninky máme za sebou, naty už je veľká dáma 🙂
viete niekto niečo o minke??? už je nejako dlho odmlčaná...

tak, miesto by sme mali, teraz termín stretka: maťo má v auguste štátnice, ale neviem ešte, že kedy....

sincerity
23. feb 2011

ahojte babule 😉

ja nemozem na prelome august/september - to ma kolega dovolenku, budem musiet byt v praci. Presny termin zistim.

Ale mali by sme sa rozhybat cim skor, lebo tie bojnice su dost obsadzovane.

nelia
23. feb 2011

Ahojteeeeee 😵 😵

@laxity aj ja posielam Naty dodatočne veeeeeľa božtekov, nech je hlavne zdravá a šťastná!!! 😉

@orsulka aká bola masáž???

@ivkaj pekne nám váš malý valibuk rastie... parádička 😵 😵

My nemôžeme od 15-22. júna.. inak mám zatiaľ voľno... možno by sme to mohli dať aj na stred septembra, nech nie je moc teplo... či??

Včera som bola na meraní antioxidantov v tele... a výsledok ma celkom potešil... ideálne je vraj mať nad 50tisíc... ja som mala 39tisíc, ale vraj bežne mávajú 18-25, takže ma to fakt potešilo 😵 ... takže moje telo je pripravené na tehu 😉 😵 😵

nelia
25. feb 2011

Halooooooooo... čo ste si vytvorili novú tému a mňa ste tu nechali samú?? 😕 😕 či??

adulik76
25. feb 2011

@nelia aj ja tu pokukujem, že nikto nič 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕
.....ak je nejaká nová témička, ani ja o nej nič neviem...... 😀 😀 😀 , nenechávajte nás tu saméééééééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sincerity
25. feb 2011

😀 😀 😀 😀 😀 😀

vidim, ze som o vela neprisla 😀

no to uz viete, tolko mamin tu mame, neni tolko casu dievcence 😀

ja som bola dnes v skole, skusky dve mam chvalabohu za sebou.

A dnes som 1DC, takze od zajtra picham 😀 😝

ivkaj
25. feb 2011

Čaute, já tu mám od Čt na návštěvě mámu, tak nějak není čas na net. Ale přiznám se, že taková návštěva co si sedne a nechá se obskakovat, dá docela zabrat 😝

@sincerity Tak to na tebe budu od zítřka myslet ještě víc. Víš co se za dávných dob říkalo o únoru, že je vítězný, takže se tím prosím řiď 😵
@nelia Zase máte v plánu nějakou svatbu nebo tak něco? 😎

nelia
26. feb 2011

No konečne sa tu niekto aj ukázal 🙂 🙂

@sincerity moc moc moc na vás myslím!!!! Tentokrát to musí vyjsť!! 😉

@ivkaj no ešte že hovoríš, tuším bratranec plánuje na september aj svadbu, len neviem presný dátum... to mi uplne vypadlo... Ale v tom júni máme naplánovaný výlet do Rumunska 😵 ... no tá návšteva by Ti mala radšej pomáhať ako sa nechať obskakovať 😠 😠 ....

ivkaj
26. feb 2011

@nelia Jak jste se dostali k Rumunsku? Pojedete cestovkou nebo sami, válet se k moři nebo někam na poznávačku? Sem zvědavá, co? Ale tak trošku (no možná víc 😨 ) závidím to cestování.

@sincerity ráno jsem si na tebe vzpomněla a zazvonila naším kouzelným andílkovským zvonečkem. Tak doufám, že všechno bude v pohodě 😵

orsulka
autor
27. feb 2011

ahojte dievčatká....tak ja nejak v poslednej dobe nestiuham, lebo ked zapnem PC tak makam na ročných zučtovaniach dane pre obe firmy.... ☹ ☹ ☹ ale dnes som to chvala bohu dokoncila, teda že je to urobene na každeho človeka, len ešte dostať to do výplat a urobiť rocný výkaz na danový úrad.....a bude to....... 😉
detušky moje su zaltulinke, sem tam nespinkaju, ale inak pohoda, postupne sa dostavame do nejakeho rytmu......musim sa priznať, že niekedy to svokrovci trosku kazia, ale jednoducho este su maličkí aby som s nimi bola celý den sama...teda doobeda, kym by Ferko prisiel z práce...ale musime to nejako spoločne vydržať, v každom pripade je to velka pomoc ešte stale......ale sledujem, že ked dojde moja mamina, tak to vsetko tak nejak kludnejšie zvladame aj dve....a deti jednoducho hned vicitia, kto ich berie na ruky z povinnosti alebo z lasky....
v utorok mame dalsiu poradnu...veru už ubehli dalsie dva týždne..... 😉 😉 tak nejako mi to ubieha a vsetky co ste na materskej mate pravdu, ak ste pisali, že ani nebudem vedieť aký je den.....tak som napr. v piatok vecer pripravila do mištičky Ferkovi obed, aby mal akože na druhy den co papať.....šak mi vobec netrklo že je sobota 😀 😀 😀
Ladka mala negativne testy po tom IUI, a okrem toho tesne pred tým ochorela, takže asi aj tak cakala že to takto dopadne.....
teraz už pojdu na IVF-ko...už maju dohodnute nejake konzultácie v tom Martine......
@sincerity tfuj tfuj tfuj....velmi držim palce, nech pichance nebolia do toho žiadneho bruska...ale hlavne nech vsetko dobre dopadne!!!!!!!!!
@nelia v Rumunsku som bola 1x pri mori s rodičmi na dovolenke, ked som mala 15 rokov...vtedy este za krásneho socializmu...inak tam bolo pekne, len tá cesta tam a spať....ak pojdete autom davajte velký pozor po ceste a hlavne kde budete sať cez prestávky, aby vas nikto neokradol... 😉
@ivkaj tak snad nechces povedať, že dojde mamina a nechá sa obskakovať.... 😕 😕 😕
@adulik76 žiadna nova tema nie je, enem nejak nestihame...ako s mavate s Lenuskou???? a co Mato???

a inak babule, tak vseobecne???????? ako sa mavaju vase polovicky????? co Laci??? tiež este studuje, skusky porobene?????? Sincer....Marek sa tiež už tesi na dalsi pokus???? a co Pavel????????? SPAVA V NOCI????

orsulka
autor
27. feb 2011

TY kokso....že aký príspevok???

hahahahaahahhahahaahahhahahahahahaha 😀 😀 😀 😀

nelia
27. feb 2011

@orsulka že aký príspevok 😵 😵 😵 vidím, že to krásne zvládate, čo ma fakt teší 🙂... Ladky je mi ľúto, ale hádam už ani oni nebudú musieť dlho čakať....
U nás všetko po starom.. Laci študuje a furt nadáva na tú ich školu, ale už len 3 semestre do konca, to už nejako musí zvládnuť... ja sa furt nejako zdravotne trápim... totálne ma bolí krk (ako keby som v ňom mala nejakú hrču.. inak sa cítim dobre, tak neviem, čo to môže byť... dosť mi to vadí a hnevám sa sama na seba, že si neviem nájsť čas skočiť k lekárovi...
Do toho Rumunska nejdeme k moru, ideme vlastne na Turice na také pútnícke miesto... a nejdeme cez cestovku, moji rodičia tam už boli a majú tam nejakých známych, čo nám zohnali ubytko... vlastne ideme pokukať krajinku a tak. Naši boli veľmi spokojní, keď tam boli. Oni ešte žijú oveľa kľudnejší život ako my..

noemarta
27. feb 2011

@orsulka waau, vidim ze aj ty robis doma, tak to ta obdivujem, si sikulka 🙂 🙂 ja som na tom podobne, robim rocne zuctovania zamestnancom+danove priznania znamym.
Nelu mi chodi varovat segra, aby som mala aspon trochu kludu, lebo niekedy sa pri nej da, niekedy nie...
@sincerity tfuuuj tfuuuj, drzim palce, bodaj by!!!!!
@nelia to by som si isla pozriet aj ja, ze putnicke miesto, super.

laxity
28. feb 2011

Ahojte

@orsulka fakt veľký obdiv, že pri dvoch detičkách ešte aj pracuješ...super, je to veľmi dobré, že ti takto pomôžu aj @noemarta určite sa lepšie pracuje, keď sa vám niekto postará o dieťa 🙂 , ja už tiež plánujem nejaký kurz, musím si niečo pozrieť čo vlastne chcem robiť a šup do toho 🙂

@nelia 😀 súkromná téma...to až keď budú všetky maminky 🙂

@ivkaj 🙂 aj my s Kubkom sme si zazvonili 🙂 , verím, že to dobre dopadne,

laxity
28. feb 2011

Ahojte

@orsulka fakt veľký obdiv, že pri dvoch detičkách ešte aj pracuješ...super, je to veľmi dobré, že ti takto pomôžu aj @noemarta určite sa lepšie pracuje, keď sa vám niekto postará o dieťa 🙂 , ja už tiež plánujem nejaký kurz, musím si niečo pozrieť čo vlastne chcem robiť a šup do toho 🙂

@nelia 😀 súkromná téma...to až keď budú všetky maminky 🙂

@ivkaj 🙂 aj my s Kubkom sme si zazvonili 🙂 , verím, že to dobre dopadne, veď Naty musí mať bratranca alebo sesternicu, bo takto to nejde 😀 najhyperaktívnejšie dieťa mám práve ja 😀 😀 😀

laxity
28. feb 2011

huuuuups tak dva krát 😀 , to aby ste nezabudli na mňa 🙂

laxity
28. feb 2011

a ozaj čo ten termín chaty? už sa niekto vyjadril? Bo aby sme aj my vedeli, bo tento rok toho máme viac na pláne 😀

je krásny dník maminy, tak šup šup von s Lenkou, Nelkou, Adamkom, Šarlotkou a Krištofkom 🙂

laxity
28. feb 2011

@nelia ďakujem za gratulácie, som zabudla 😉

Mali sme oslavy od piatku-to tu bola svokra, teta a babika (Kubkova strana), v sobotu tu boli moji rodičia, starí rodičia a krstní rodičia 🙂 a v nedeľu svokrovci so švagrinou a švagrom...bola som total unavená každý deň od 6.00 na nohách či už v kuchyni alebo upratovanie a pod...ale tak stálo to zato, dostala veľa darčekov, krásnu tortu 🙂

noemarta
28. feb 2011

@laxity my sme mali podobny vikend, lebo vcera mal moj mm kristove roky 😉 takze som kmitala od rana, chystala, vyvarala, piekla, upratovala .....

adulik76
28. feb 2011

nooo, tuším je tu obdobie osláv, maťo má dnes 32 🙂

noemarta
28. feb 2011

@adulik76 tak vsetko naj naj tatinovi 🙂 🙂

adulik76
28. feb 2011

@noemarta ďakujem, odkážem 🙂

nelia
28. feb 2011

@adulik76 Maťovi všetko najlepšie, nech mu jeho baby robia vždy len radosť 😵 😵 .. tak to je mladší ako ty? Aj ja mám doma mladšieho... aspoň musia poslúchať.. TA NE!!??? 😀 😀

Inak som bola dnes u obvodnej, poslala ma ku krčnej (idem v stredu) a na ultrazvuk štítnej žľazy...

adulik76
28. feb 2011

@nelia mladší dlhšie vydržia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sincerity
28. feb 2011

ahojte babulky 😀

dakujem babulkam za zvonenie 😉 😀

Matovi prajeme vsetko dobre k narodeninkam 😉

Jeeeeeeee a moj marek mal v sobotu tridsiatku, no ti nasi chlapi su nejako narovnako 😀

co s tym terminom?

Dievcence... pichali ste niektora s perom Gonal? Je potrebne ho kalibrovat alebo nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre