Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
28. feb 2011

@sincerity ja som nepichala, tak neviem
maťo má štátnice posledný augustový týždeň

sincerity
28. feb 2011

no ja nemozem od 25.8. - 7.9. urcite, to ma ten kolega dovolenku

nelia
1. mar 2011

Dobré ránko 🙂
Termín 15.9.-18.9. vyzerá dobre (15 je sviatok, takže deň dovolenky by stačil)... len ja neviem, kedy bude mať bratranec svadbu... viem, že asi niekedy v septembri..

@sincerity ani ja som nepichala ten Gonal... a kedy ideš na kontrolu?

adulik76
1. mar 2011

tak ideme ladiť septembrový termín???

sincerity
1. mar 2011

ahojte
no dievcata.... ja neviem ako budem mat zapis v septembri (ak sa tam stastlivo dopracujem)
nel ty skus zistit tu svadbu... snad by to uz mohli vediet.

nelia
1. mar 2011

@sincerity no práve mi Laci povedal, že aj on bude mať niekedy v septembri zápis a nevie kedy... tak dáme radšej august? 11-14 alebo 18-21? Nám by oba termíny teoreticky vyhovovali...

nelia
1. mar 2011

Baby @noemarta @orsulka @adulik76 , mám jednu otázku "od témy", ale hádam mi to admin nevymaže... týka sa RZZP... ak bol dotyčný od januára do marca zamestnaný a od apríla bol SZČO, ktorý typ priznania treba vypĺňať? Neviete náhodou??

adulik76
1. mar 2011
nelia
1. mar 2011

@adulik76 dík za radu... ale som z toho trocha jeleň... vyšlo mi, že 1x tlačivo S, 1x SA a 1x SB, pričom existujú tlačivá A,B a S... tak ako tomu mám rozumieť? 😕 ... čo znamená tlačivo SA a SB?

sincerity
1. mar 2011

@nelia
SA, SB

nelia
1. mar 2011

aha, už som zistila, čo je to SA a SB... bolo treba len otvoriť tlačivo 😀 😀 😀

orsulka
autor
1. mar 2011

@sincerity ja som pichala gonal, žiadna kalibracia...prečo???naco???? nechápem.....

babulky, ten termin na tu chatu nam je upkne jedno, zatial mi tam nemáme nič v plane, a ked budemme vedieť termin, tak sa prisposobime a nic sa tam už nedáme 🙂)))))

@nelia to RZZP, tak trochu som z toho už vypadla, lebo fakt to robim 1x za rok, a tento rok to ani robiť nejdem, len každemu poslem potvrdenie nech si to podaju sami...nemám na to fakt čas......ale sledujem, že Adulik ti fajn poradila 🙂))))

baby ...inak to je perfektne ked si precitate, že stretko s detmi: NATY,NELKA,LENUSKA,STOFI, ADAMKO, SARLOTKA..... a tesim sa na dalsie detičky 🙂 😉 🙂 😉

nelia
1. mar 2011

@orsulka my ich spolu so Sincer prinesieme v brušku, dobre? 😉 😀 😀

noemarta
1. mar 2011

@nelia jeej, uz ti baby odpisali, sikovnice 😉

sincerity
1. mar 2011

@orsulka no ten gonal to ma v pribalovom letaku, ze pred prvou davkou, treba to nejak natiahnut - skusobnu davku 37,5 .... no tak sme to tak urobili. Dnes som volala do GF a tam ze co jake kalibrovanie vsetky robime... no ne aby nam to povedali, ze netreba citat letak... no otras. Orsul, to len to pero nastavim na hodnotu, natiahnem a zatlacim? 😕 😅 ja dufam, ze mi to tie sestricky pichaju dobre, inac ma asi slak trafi

no skusme dat na papier 😀 nejake terminy a mozeme hlasovat 😀 ktory komu ako vyhovuje a najdeme jeden, ktory bude vyhovovat vsetkym.

@nelia no ja planujem priniest v brusku ... a ak sa podari tak rovno dvoch 😀 😀 😀

ivkaj
1. mar 2011

Čaute ženy, nějak jsem nestihla na vás mrknout dřív ;o)

Včera jsem byla na kontrole po šestinedělí a podle Dr. je všechno v pořádku. Tak jsem ráda, i když po pravdě na nějaké plnění manželských "povinností" nemám ani pomyšlení. Nějak padám únavou na ústa 🙄

Než zapomenu, tak všem oslavencům jen to nejlepší ;o)

Stretko - termín bych spíš směřovala na srpen (august). Kromě prvního týdne je nám to asi úplně jedno;o)

@sincerity @nelia dětí v bříšku si přivezte kolik chcete. Příští rok už by sme si mohli otevřít školku 😀

Baby, jak moc jste chtěly půjčovat mimča když byla malá babičkám? Mě to nějak nejde. Mám pocit, že mrňouskovi je u mě nejlíp a P. to nějak špatně snáší 😨

adulik76
2. mar 2011

@ivkaj ja som nebola moc za pestovanie na rukách, ale keď bola malá s mamou, tak som vždy nechala, aby si ju popestovala, nejak som nemala to srdce povedať "nie"

nelia
2. mar 2011

Dobré ránko 🙂
Pome teda dohodnúť ten termín... Podľa vašich vyjadrení by vyhovovali plus mínus tieto:
11-14.8.
18-21.8.

@adulik76 Maťo bude mať síce pred štátnicami, ale 4 dni hádam môže obetovať... keď si to tak vopred zariadi, nie?

Nám vyhovujú oba termíny... tak sa vyjadrite, komu ktorý vyhovuje...

adulik76
2. mar 2011

ja by som bola za ten 11 - 14.8

adulik76
2. mar 2011

hlava deravá, zabudla soooooom: lenuška bude mať 13.8 rok 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 no, som to ja ale mama 😠 budeme musieť zladiť aj lenuškinu oslavu, hodíme reč s maťom, ale nejak sa vtesnáme

laxity
2. mar 2011

ahojte

tak skúsme riešiť ten 18-21.8, kedže Lenka bude mať rôčik a môžte si urobiť práve ten víkend 12-14.8. oslavu...my sme ju robili tri dni 🙂

sincerity
2. mar 2011

ahojte

tiez som za 11. - 14.8. - a nechceme byt aspon o den dlhsie?

nelia
2. mar 2011

však oslávime na chate... a doma oslávite neskôr... 😉 ... ale jasné, dohodnite sa vy a daj potom vedieť..

sincerity
2. mar 2011

@laxity henta laxity ma predbehla s inym terminom 😀 😝

nelia
2. mar 2011

to sú 4 dni... štvrtok - nedeľa... či chceme už od stredy?

laxity
2. mar 2011

ja som myslela, že asi budú chcieť v temíne oslavovať, keď im to vychádza na víkend...no @adulik sa vyjadrí 🙂

môj Kubko má zase 21.8. narodky 😀

nelia
2. mar 2011

Tak oslávime aj tie... všetko oslávime 😀 😀

sincerity
2. mar 2011

jaaaaj od stvrtka - tak to je v pohode potom 😀

adulik76
2. mar 2011

to už odkedy budeme naložení v alkohole??????????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rzzzzzzzzzzzzzzzzzzz dfvvc vvhhhhhhh

nelia
2. mar 2011

no ako kto... ja so @sincerity nebudeme môcť piť 😀 😀, ale naše polovičky nás hádam nahradia... TA NE?? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre