Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
17. mar 2011

žeby hruška???? 😀 😀 .. a my so Sincer budeme piť Lucku 😀

adulik76
17. mar 2011

@nelia nemôžeme chlápať od rána do večera - kto sa postará o deti???? 😀 😀 😀

sincerity
17. mar 2011

ahojte 😀 😀 😀

ze chlápať 😀 😀 😀 to je jaké slovo parádne!

no hlavne nezabudnut to maslo! inac vlastne to bude asi ako po minule razy.... 😀 😝

adulik76
17. mar 2011

@sincerity počúvaj, už druhýkrát spomínaš maslo, nejak mi to začína byť PODOZRIVÉEEEEEE 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
17. mar 2011

no veru, @sincerity začína mať divné chute 😀 😀 😀 😀
Určite uvaríme zase gulášik.... môžeme grilovať a taaaaaaak... a donesieme veeeeeeeľa zeleninky 😵 😵

laxity
17. mar 2011

Ahojte

@nelia grilovať určite 🙂 na to sa teším mooooc 🙂

orsulka
autor
17. mar 2011

aj ja som za grilovačku....a dalsi den bude gulasik.........zeleninka je dobra, aj ked z toho sa moc nenajeme, ale ako priloha, že mňam 😵 😵 😵 , no a klasika, nejake tie paročky, salamka, syr, klobasa.......z alkoholom teda pohnu nhlavne muži, lebo tam teda budu matky a tehotne.... 😉 😉
alebo potom na každy den urcime jednu maminu, ktorá nebude chlápať a bude sa starať o deti, ostatné potom chlápať možu 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
17. mar 2011

@orsulka budeme sa starať my tehuľlky... len s kojením bude trochen problém 😀 😀 😀 😀 ... plus polovičky tehuliek - nech sa učia... TA NE??? 😀 😀

adulik76
17. mar 2011

@nelia u nás sa už nekojí, takže problém z našej strany odpadá 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
17. mar 2011

@adulik76 😉

ivkaj
17. mar 2011

Čaute, tak to sou mi teda plány ;o)

Ale za parené buchty taky hlasuju rovnou všema deseti 😵

Nějak teď nestíhám. Doma mě zlobí můj hóóóóódně stařičký PC a tak řešíme nákup NTB. Ale tohle jsem nechala na P. protože tomu ale vůbec nerozumím. Navíc náš drahoušek se pořádně prochrupne jen v kočárku a tak jsme 2x denně venku. No a do toho ještě běhám s krysičkou na veterinu, udělala se jí nějaká boule a tak chodíme na injekce antibiotik.

Ale zítra si jdu užít thajskou masáž a už se neskutečně těším 😵

A co naše těhule, jak se máte?

nelia
18. mar 2011

Čaute 🙂
Kde sa dnes všetky túlate??
@ivkaj ja sa mám absolútne skvele 😵 😵 ... na jednej strane mi síce vadí, že necítim nejaké tehu príznaky (okrem toho, že sem tam cítim prsia), ale na druhej strane som šťastná, že sa cítim dobre... a stále si v duchu opakujem, že určite všetko prebieha ako má a všetko bude v poriadku... už sa mi o tom aj podarilo presvedčiť samú seba, tak sa tomu celkom teším 😝 😀

orsulka
autor
18. mar 2011

ahojte....
@nelia sup sup sup preč s nejakymi negatívnymi myslienkami...ono je to super, že sa citiš dobre....ja som tiež ani nevedela, že som tehotná, bolo mi fajn, a vsetko bolo OK....potom mi trosku byvalo tak, že som to vedela, ale aj to som si možno vsugerovala......ver mi, že je vsetko v absolutnom poriadku, len davaj na seba obrovský pozor....co na seba, hlavne na babetko....( prvé ma napadlo na maleho, takže to bude asi chlapec 😀 😀 😀 )
@ivkaj tak krysičke prajeme skore uzdravenie...🙂))) na ši drobčekovci su vonku 1x za den...vydržia tak 2-2,5 hodinky.....moja maminka ochorela, dnes rano prisla len na skok, a behala tu s ruskou na ustach....a tak telefon a nebehli svokrovci....tak fajn.....este že su v jednom meste 😉 😉

baby, tak čo mame nakupiť my?????? nakupime tu nealko a alko...??????je tu velkosklad, a su tam fajn ceny......alebo ako je rozpis??? sincer?????už si určila?????? 😀 😀

katkapapacova
18. mar 2011

ahojte,aj ja som snazilka,uz takmer dva roky,prve babo adamko je v nebicku... ☹ ,no a to druhe?nic, zatial nic

nelia
18. mar 2011

@orsulka zatiaľ sa mi darí odháňať negatívne myšlienky... klop, klop, klop... som volala dnes sestričke, v stredu mám prísť... že chlapček??? L. tvrdí, že sú dvaja 😀 😀 ... nech sa maminka rýchlo uzdraví, aby Ti mohla naďalej pomáhať... a každý deň je niekto u vás? Či si už bola s drobcami aj sama?

@katkapapacova ahoj 🙂... je mi ľúto vášho Adamka 😔 😔 ... ale treba veriť a nevzdávať sa!!!.. určite sa to podarí... my sa snažíme už ôsmy rok, tiež máme už čo-to za sebou, ale určite sa nevzdáme a dobojujeme to do úspešného konca 🙂

katkapapacova
18. mar 2011

@nelia ahoj, no tak ja sa nemam teda co stazovat...osem rokov?joj to je fakt uz asi aj na psychiku strasne,nie?musim vsak povedat, ze odkedy som tu tak mi o cosi lepsie... 😉

adulik76
18. mar 2011

@katkapapacova my sme sa snažili 7 rokov a konečne máme doma Lenušku, neboj, keď to má byť, tak to určite bude. A hlavne neklesaj na duchu.... koník je na toto ako stvorený, nájdeš si správnu partu, ktorá chápe čo a ako a je to dobrá psycholiečba 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katkapapacova
18. mar 2011

@adulik76 jej tak to je super adulik...a dakujem... 😉

nelia
18. mar 2011

@katkapapacova či sú to 2 roky, či 8, je to určite pre ženu rovnako ťažké... my sme si už za tie roky tak zvykli, že sa kvôli tomu už extra nestresujeme... čo bude bude, tým, že by som stresovala, by som ničomu nepomohla, skôr naopak, by som si iba ničila zdravie a zhoršovala kvalitu života a za to to ozaj nestojí, nie? Takže hlavu hore, pozitívne myslenie je veeeeeeľmi dôležité!!! 😵 😵 😵

@adulik76 že psycholiečba 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
18. mar 2011

@nelia psychohygiena je lepší výraz 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............................a náhodou, mne toto fórum mooooc pomáhalo a okrem toho, našli sme sa tu, TA NE???????

orsulka
autor
19. mar 2011

@adulik76 absolutny suhlas 🙂))))))
@katkapapacova veru aj my sme sa dočkali po 9 rokoch......takže len viera, odhodlanosť a koník !!!!! 😉

katkapapacova
19. mar 2011

baby ,jaj veru ten rok aj nieco bol hrozny a odkedy so tu mam s kym kecat a veru ta psychohygiena zabera...pekny zbytok vikendu kočky,adulik ta ano...
orsulka super a vidim ze hned dve naraz, parada 🙂 🙂 🙂

ivkaj
19. mar 2011

Čaute ženy, tak je za námi půlka víkendu.

My máme za sebou oběd u tchýně a jednu rodinnou oslavu. Noo, doufám, že se něcěmu takovému na dlouhou dobu zase vyhneme. Mrňous přes den naspal sotva tři hodiny a večer nám probrečel únavou skoro hodinu. Tak hlavně že je rodina spokojená, že ho konečně viděla, že 🙄

@katkapapacova souhlasím s holkama, kůň je vlastně taková jedna velká chápající rodina.

nelia
21. mar 2011

Dobré ránko 🙂
A máme tu jar 😵 😵 😵 😵 ... ešte teploty nech stúpnu o 10 stupňov a budem absolútne happy 😀
Ako po víkende?? Ja som skoro celý strávila oddychom, keďže bola taká zima... ale celkom dobre to padlo...

@sincerity ako sa máš??? Kedy vlastne ideš na krv?... už sa neviem dočkať 😝

adulik76
21. mar 2011

dobré ránko, babule.
...............................a mám po materskej.......už čerpám RD 😔

nelia
21. mar 2011

@adulik76 však si po materskej hneď mala nastúpiť do roboty... či?? Kedy nastupuješ?

sincerity
21. mar 2011

ahojte babulky.....

@nelia dakujem za opytanie... ale nemam sa velmi dobre... stalo sa to co prvy krat.... zacala som krvacat na 6 den po ET - teda v sobotu, tiez celu nedelu a tak to pokracuje.... krvacam dost.... dnes je 8 den po ET bola som v GF na konzultacii, ale nevedeli mi pomoct... povedali, ze to nie je dobre ale ani uplne stratene... mam brat utrogestan stale a estrofem tiez.... mam ist normalne na 10 den po ET na krvne testy - to je v stredu.... takze nalada pod psa... ale nic s tym nemozem urobit ako povedala dr. ze ak si priroda povedala tak to ma asi tak byt.... takze teraz to neriesim... proste krvacam a nic urobit nemozem.... v stredu poobede budem mudrejsia.....

ty sa hlavne opatruj a nezabudaj na lezerne tempo....

si predstavte dnes v noci sa mi snivalo ze sme mali stretko... bolo to take zvlastne, objavili sa tam dokonca spoluziaci z mojej strednej... no uplny zmatok ...

nelia
21. mar 2011

@sincerity mooooooooja, to mi je veľmi ľúto... ☹ ☹ ... aj keď Ti hovoria, že nič nie je stratené, viem si uplne predstaviť, ako sa cítiš... ako ja som pri IVF tiež normálne krvácala a pritom som bola tehu, ale dopadlo to ako dopadlo... Ale nechápem, prečo už 6-ty deň??? To máš takú krátku tú druhú fázu cyklu? Alebo Ti to vkladali neskoro?
Každopádne hlavu hore!!!! Ešte máš mrazáčikov, takže na stretku už budeš tehu určite!!!! Verím tomu 😉

sincerity
21. mar 2011

@nelia dakujem... aj ked viem ako krvacam.... no ked sa nepotvrdi tehu teraz tak na stretku urcite nebudem.... na KET by som nesla tak skoro.....

cyklus mam klasicky 28 dnovy.... nechapem preco zacnem vzdy tak skoro krvacat.. pri prvom IVF to bolo na 25 DC (8den po ET) a teraz pri druhom IVF na 23 DC (6 den po ET)...

nelia
21. mar 2011

@sincerity však to práve nechápem ani ja... podľa mňa by mali pátrať po príčine.. lebo to embryo potom nemá ani čas sa zavŕtať... Ja by som sa na to na Tvojom mieste spýtala dokiho... ku komu vlastne chodíš v GF? Ja som tam chodila k Stenovej, ale mala som s ňou dosť blbú skúsenosť 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre