Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
17. júl 2011

@ivkaj to má kryštof čo robiť, aby to všetko zdlábol. Ja robím presnidávky pre lenušku doma, vôbec ich nekupujem.

ivkaj
19. júl 2011

Čaute, tak máme za sebou poradnu v 6m a máme 7960g a 71cm ;o) A začneme pomalu s příkrmy, tak jsem zvědavá co na to bude Kryštof říkat.

A co vy, jak se všechny máte? Tady to poslední dobou nějak vázne :-/

adulik76
20. júl 2011

@ivkaj tak to ste dobrí, rozdiel medzi kryštofom a lenuškou je necelé kilo a tri cm 😅 , a to bude mať lenuška za nejaké tri týždne rok 😅 😅 😅

laxity
20. júl 2011

Ahojte

@orsulka je mi moc ľúto Laďky ani neviem čo viac k tomu napísať 😔

@adulik76 @ivkaj a čo mám ja povedať na vaše miery 😀 a Naty má 17 mesiacov 😅 niečo cez 10 kg a 80 cm každý jej tipuje menej 😠

ivkaj
20. júl 2011

No teda, aby Kryštof na stretku nebyl největší mimino ;o)

nelia
20. júl 2011

Ahojte 🙂
Viem, že vás zanedbávam, ale akosi nie je čas na PC... už dovolenkujem v plnom prúde, boli sme na 2 dni pri Balatone, akurát sme vystihli super počasie, takže bolo dobre. No a pozajtra už odchádzame na tú detoxikačnú kúru, tak na nás myslite, nech to vydržíme. Už sa dovtedy určite neozvem. Však potom dám vedieť, čo a ako.
Čo sa stretka týka, aj my môžeme doniesť kopec zeleniny, prípadne aj mätu na mojito 😵 ...

Je mi to tak ľúto, že to u Ladkiných nedopadlo dobre 😢 😢 .. ale musí bojovať ďalej a našťastie má v Orsulke dobrú oporu, takže nepochybujem o tom, že to nevzdajú a tiež sa raz dočkajú zdárneho konca.

orsulka
autor
21. júl 2011

@ivkaj s tými presnídavkami si ma pobavila 😀 😀 😀
nás čaka kontrola až v auguste nejak pred stretkom......mam pocit, že drobci už tak nepriberaju na vahe od kedy prikrmujeme 🙂)) dnes po 1x chutnali jablčko.......no nič moc teda, ale nemaju na vyber a zajtra to maju opäť 😀 😀 😀 inak sa máme dobre, tak nejak rýchlo nám plynu tie dni za sebou, ani sa nenazdám a je tu piatok 🙂))) včera sme oslavovali pol roka .-)))) do kopy teda maju 1 rok....hahahahahahaha.....

v sobotu sa chystame na stretko...dojdu baby, co sa poznáme s Heliosáckej temičky...dokonca si tiež bab vybrali za miesto stretnutia Bojnice 😀 😀 😀 takže sa pojde asi do Zoolky 😀 😀 😀 tesim sa na baby a ich deturence, len aby vyšlo počasie

noemarta
22. júl 2011

caute baby,
tiez vas trosku zanedbavam, ale akosi bolo teraz dost praci v praci, teraz sa mi uz zdovolenkovava, takze len tak v rychlosti.
Ladki mi je tiez uprimne luto 😔 😔 😔 😔 ....
@ivkaj, ty brdo, ine miery..... ty ho stale kojis???? lebo miery ma ako keby si mu davala rezne.... 😀 😀 😀
@orsulka vidis vasi maju presne pol roka a nasa ma za dva dni rocik, straaasne ten cas leti, a jej miery su 10 kg a 76 cm. A je uz uplne vsetko.... je to maly srotovnik a samozrejme este ma aj vyciciava.... 😉
Zajtra mame velku oslavu, tak hadam nebude prsat a vsetko nam dobre dopadne, vecer podam hlasenie a fotodokumentaciu. Tak sa baby drzte, pozdravujem vsetky deturence, mamicky a nase vytrvale snazilky !!!

noemarta
23. júl 2011

baby oslava dopadla super, neprsalo, vsetkym chutilo, Nelinka si vsetko naramne uzivala.
ved kuknite 🙂 😉 paaaa

noemarta
24. júl 2011

@sincerity kedze tu nebudeme na tvoje narodky, tak prajeme k okruhlinam len to naj naj, aby sa ti splnili tie najtajnejsie a najvytuzene sny !!!!cmuk

adulik76
25. júl 2011

dobré ránko, upršaný pondelok, čo viac si môžme priať, že??? 😝

adulik76
25. júl 2011

@noemarta mimochodom, gratulujem krásnej slečinke k jej prvému rôčku 🙂

orsulka
autor
25. júl 2011

dobre ranko a krasny den......
@noemarta aj ja sa pripájam ku gratulantom🙂))) hlavne nech ste zdravučké 🙂)))

u nás je hrozne škaredo...neprší ale kosa je poriadna....aspon, že včerajšia Chvojnica bola dobra a pršať začalo večer, keď už sme boli doma 😉 😉 😉

@adulik76 včera som Vilkovciom oznámnila, že nebudu parene buchty ☹ ☹ ☹ ☹ tak si vieš predstaviť tie smutné pohlady 😔 😔 😔 😉 😉 😉

noemarta
25. júl 2011

diky baby, aj u nas je strasne, ze leto, otraaas... 😖 😖

adulik76
25. júl 2011

@orsulka nuž, tento rok to asi nevyjde, ale čo by ste povedali na langoše????

sincerity
25. júl 2011

ahojte babulky 😉

noe, dakujem a aj ja prajem malinkej vsetko naj naj naj, som si na nu veru spomenula vcera 😉
a kocka to je ako sa pysi v tom domceku novom, ta sa ma!

adu.... ale ano, zvladneme aj langose, co by nie 😀

ivkaj
25. júl 2011

@noemarta gratuluju Nelince k narozkám. Vypadá to, že jste měli pěkný mejdan ;o)
@sincerity co ty kočko, jak slavíš😉
@adulik76 přežijeme i bez buchet. Přeci tam nejedeme jen kvůli jídlu, ne ;o)

U nás sice není moc teplo (něco kolem 20) ale už třetí den neprší 🙂 A odpoledne vyrazíme na další lekci plavča, tak se moc těším;o)

sincerity
25. júl 2011

@ivkaj no slavim v praci 😀 ... oslavili sme to tuto sobotu, kvoli niektorym ludom, ktori neskor by nemohli prist... takze tazka zurka je uz za nami. Ale o 15 minut odchadzam z prace a budem relaxovat a oddychovat doma 😵
U nas prsi jak blaznive furt, akurat na tu oslavu co bola v sobotu bolo vecer bez dazda.

adulik76
27. júl 2011

5 peral mudrosti:
1. za peniaze si radost nekupis, ale predsa len je pohodlnejsie plakat v porsche ako na bicykli
2. nepriatelovi odpustaj, ale nikdy nezabudni meno toho vyjebanca
3. pomoz niekomu, ked ma problem, a on si na teba spomenie, ked bude mat dalsi.
4. mnoho ludi je nazive len preto, ze je nelegalne ich strielat
5. alkohol problemy neriesi, ale to ani mlieko... 🙂)))

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

laxity
27. júl 2011

Ránko sa praje 🙂

@adulik76 😀

laxity
27. júl 2011

inak oslava bola fajná 😵 😵 😵 zaspali sme o 3.30 a už od 6.00 som strašila...muchy mi nedali spať 🙂

a zarezávam v robotke 🙂

ivkaj
27. júl 2011

@laxity ty jsi v práci? 😨

@adulik76 teda kym ty na ta moudra chodíš? 🙂

laxity
27. júl 2011

@ivkaj predstav si 😀 ale len doobeda namiesto Jakubka, bo dnes má toho veľaaaaa 🙂

aký máte režím?

adulik76
27. júl 2011

@ivkaj to mi len preposielajú kolegynky zábavné maily, tak čo sa mi páči, dávam na vedomie aj vám 😉

@laxity ty už pracuješ????

laxity
27. júl 2011

@adulik76 nepracujem, iba keď je toho veľa, tak Kubkovi pomôžem, nech je s malou trošku bo sa vidia potom málo 🙂

adulik76
27. júl 2011

@laxity to poznám, maťo, keď chodil z hlohovca o piatej večer, tiež si toho s lenuškou moc neužil, ale už je to za nami 🙂

laxity
27. júl 2011

@adulik76 lenže môj Kubko chodí už každý deň okolo 20.00 - 20.30 😅 a o 8.00 zmizne do roboty, ale tak nevadí...sú prachy to je super 🙂 , stále môžem byť rada, že nechodí na cesty do zahraničia, na týždňovky.......

adulik76
27. júl 2011

@laxity však to áno, aspoň, keď dobre zarobí, tak sa to trocha kompenzuje. U nás sa to teraz zlepší, maťo bude robiť od 1.8. v trenčíne na 24-kách, takže potiahne nejakých 6 služieb do mesiaca a ostatné dni bude domka 😵

laxity
27. júl 2011

@adulik76 no pekne 🙂 niekto si to vie zariadiť 😀

adulik76
27. júl 2011

@laxity nuž, ale ľahké to nebolo.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre