Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

lada_dee
7. nov 2012

@orsulka ...veru Silvester.... tak rychle sa to blizi ... ta zabijacka ma laka.....🙂 a postavime snehuliaka....😀DDD

@laxity .... tesim sa ze sa ma te fajn, ze zdravicko je... 🙂 ..a tie datumy... ze teda nemskutocneee, to je ako z sci-fi... 🙂

@mortiiss ..krásna krásna.... v súčasnosti plastická chirurgia dokáže veľa a bude z nej modelka... 🙂

@ivka... no sikovny to chlapec, vie co chce... 🙂 ... mamina spievaj... super 🙂

Inak sa citim dobre, v praci celkom pohoda... trosku sa mi ku koncu toho nakopilo, ale neponahlam... 🙂 ... sono az v piatok,

Packo koceny... 🙂

orsulka
autor
7. nov 2012

tak ja zajtra smer kúpele Sklenné teplice....príchod v nedelu.......teším sa jak malé decko, máme tam procedur v cene, ale pevne verím, že ja ešte nejaké dokúpim....
takže ozvem sa v pondelok alebo v utorok.....
paaaaaaaaaaa

laxity
7. nov 2012

@orsulka uži si toooooooooooooooooo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ivkaj
8. nov 2012

@orsulka Ty víš jak člověku zkazit víkend 😉
Tak si to pořádně užij i za mě 😵

lada_dee
9. nov 2012

Tak dnes meranie 🙂 celkom sa to zdá dobré,preto zajtra rýchlo smer Brno,ešte raz to premerať a ...
Tak strašne rýchlo to ubehlo 🙂

ivkaj
9. nov 2012

@lada_dee a zrovna zítra je takové pěkné datum 10.11.12 ;o)
Tak tfuj tfuj tfuj 😵

adulik76
9. nov 2012

@ivkaj veru máš pravdu, zajtra je naozaj pekný dátum

lada_dee
11. nov 2012

Ahojky kočeny,
volala som s Monikou, bola riadne nadšená... tak verím, že si to tam krásne užila... 🙂
No my včera v Brne pjekne... vpravo 5 (3 boli super) a vľavo 1... tak snáď niečo z toho bude... 🙂
V utorok ráno odber... 13.9. tretí odber... 🙂

Prajem všetkým ešte krásny zbytok nedele... 🙂

adulik76
11. nov 2012

@lada_dee tak pekne, ja musím ísť ešte zajtra na meranie. Vajká podrástli, ale dr. ma chce vidieť ešte zajtra. Tak neviem, kedy bude odber.

narcis11
12. nov 2012

@adulik76 ahoooj 🙂 tak drzim palce, aby meranie bolo dobre a doktor mal iba dobre spravy 🙂

adulik76
12. nov 2012

@narcis11 Ďakujem 🙂

....odber v streduuuuuu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adulik76
12. nov 2012

@narcis11 ako ???

narcis11
12. nov 2012

@adulik76 no,volala som do tej BA, moze ma objednat iba moja hematologicka, takze bude volat, aby mi dali termin....to tak cca 4 tyzdne...strasny postup. A ja ze pridem, zoberu mi krv a pockam na vysledky 😀 😀 aka naivna,ze? 😀

narcis11
12. nov 2012

@adulik76 a nech ich je v stredu co najviac a kvalitnych....

adulik76
12. nov 2012

@narcis11 ale aspoň voľačo sa pohne. A ak ti zistia ten syndróm, aspoň budeš vedieť, čo s tým robiť. --

narcis11
12. nov 2012

@adulik76 to ano, hlavne, nech nieco zistia uz....

bublinkaa2
12. nov 2012

Ahojte baby... 🙂

Tak sa hlasim, ze uz nie sme kinderko... 🙂 Robinko sa nam narodil necakane v 37tt 2. novembra s krasnymi mierami 3520 gr. a 52cm. Planovany cisarsky sme mali na 20.11. ale trosku sme sa poponahlali, hoci sme na prichod uz ocividne boli pripraveni... Velmi sa tesime a uz si uzivame domacu pohodu... 🙂 Krasne papame svoje mliecko a kakame o sto dvesto... Pri Lucke sa nam kojenie nepodarilo rozbehnut, ale tentokrat sme to dokazali. Som nesmierne stastna... Vsetkych vas srdecne pozdravujeme... paaaa 🙂

ivkaj
12. nov 2012

@bublinkaa2 Gratuluju k párečku ;o) Ať je to krásný zdravý klučina a dělá vám jen samou radost.
Naše Emča šla taky dřív ven (37+3) a Robík má pěkné míry 😉 Užívej si miminka, na nich je táááááááááááááák vidět jak ten čas letí :-/

@adulik76 @lada_dee děláte mi radost kočky. Už se mooc těším na pozitivní zprávy!

bublinkaa2
12. nov 2012

@ivkaj - dakujem... 🙂 No veru, ked ma Lucka prisla pozriet do nemocnice, tak som bola z nej sokovana aka je uz velka, akoby mi za tri dni o 4 roky narastla... To preto, lebo som mala v naruci iba to drobciatko... 🙂 Aj vam vsetko dobre zelam... 🙂 Drzte sa...

adulik76
12. nov 2012

čaute babulky moje, privítajte v našej skupinke novú snažilku: narcis11, je to moja kamoška a môžem povedať, že naša krvná skupina 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀.

lada_dee
12. nov 2012

@narcis11 ... tak vitaj nam... 🙂 snad ti vysetrenie trombofilneho stavu pomoze posunut sa dalej... 🙂
@adulik76 ..ja zajtra odber a ty az v stredu?... teda... 🙂

... som nejaka nervozna.... dost ma pobolieva podbrusko, nepamatam, ci ma bolelo aj predtym.... 🙂
tak snad nejake kvalitne embryjka budeme mat... 🙂

adulik76
12. nov 2012

@lada_dee teraz mi rástli vajká nejak pomalšie, možno preto odber až v stredu. Ale ako má byť, tak bude.

nelia
13. nov 2012

@bublinkaa2 velkáááááá gratulácia!!! Krásny chlapček je to... nech vám robí radosť 😉 A rodila si nakoniec normálne, keď sa prihlásil skôr?

@narcis11 vitaj medzi nami... a napíš nám niečo o sebe... ako dlho sa snažíte, čo všetko ste už absolvovali a tak... inak ja mám ten syndróm lepivých doštičiek, zistili mi to po 3.potrate 😒 , aj to na vlastnú iniciatívu 😠

@lada_dee tfuj, tfuj, tfuj na dnes!!!! Ja sa pamätám, že ma troška bolelo bruško tiež a keď som to dokimu vravela, tak mi povedal, že si mám zvyknúť, lebo počas tehu to bude normálne... takže kvôli tomu sa netráp 😵

@adulik76 Tebe zas na zajtra tfuj tfuj tfuj 😉 ... vidíš, že nakoniec podrástli, niekedy to proste trvá dlhšie...

narcis11
13. nov 2012

ahojte...diky za privítanie. No my sa snazime uz 3,5 roka, mam za sebou dva potraty a nikto mi nic doteraz nezistil. Vysetrenia si nahanam sama, hematologia, genetika, endokrinologia..vsetko OK, este idem na imunologiu. A teraz aj tie lepive dosticky nahanam. Uz sme mali rozbehnute ivf, ale stojime-cakame na vysledky. Ja uz nechcem riskovat, pockam na vysledky,az potom by sme pokracovali....

narcis11
13. nov 2012

@nelia..neli a tebe liecba na tie lepive dosticky nezabrala? Ako dlho uz sa liecis na to?

nelia
13. nov 2012

@narcis11 to je trocha komplikovanejšie... tak môj príbeh v skratke: snažíme sa už 9 rokov... po 6 rokoch všelijakých vyšetrení, kde nám nič nezistili, sme šli na IVF - otehotnela som, ale potratila v 8tt... potom som otehotnela 2x spontánne, ale 2x som potratila... potom som si dala vyšetriť tie doštičky, to bolo asi tak pred 1,5 rokom... odvtedy čakám, či znova otehotniem... ja ani neviem, či sa to dá nazvať liečbou, lebo ten syndróm sa vyliečiť nedá, ale treba brať počas celého tehu anopyrín, aby sa krv riedila a plod dostatočne vyživoval...

narcis11
13. nov 2012

@nelia a nerozmyslate teraz nad dalsim IVF? ked vies, kde bol problem....ze by sa to teraz uz snad mohlo podarit?

adulik76
13. nov 2012

@narcis11, tak vitaj medzi nami, dúfam, že sa stretneme všetky osobne na našom výročnom stretku. Myslím, že so Stanom medzi nás úúúúplne zapadnete 😀 😀 😀 😀

....dnes vôbec, ale vôbec nič nestíham....ešteže idem o chvíľu domkov 😀 😀

narcis11
13. nov 2012

@adulik76 Dakujem za privitanie 🙂 No uvidime ako budeme s casom...ved to je este daleko. Ale aj tak dakujeme 🙂)

nelia
13. nov 2012

@narcis11 ešte tomu chcem dať chvíľku čas, nechcem zbytočne zaťažovať telo tými hormónami, ale keď nebude inej cesty, tak sa do toho možno znova pustíme... uvidím...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre