Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
23. máj 2013

@ivkaj no to dufame aj my .... 😀 😀 😀 😅 😅 😅 len uz aby to bolo 😀
ma prekvapujes 😀 s tou instruktorkou? ako si na to prisla? ci ty si nieco take robila?

ivkaj
23. máj 2013

@sincerity plavu s těmi svými prcky, s Kryštofem i Emčou od 6měsíců a celkem mě to baví a jako práce mi to přijde dost časově flexibilní. Navíc budu po rodičovské bez práce (měla jsem práci na dobu určitou), školky u nás mají otevřeno jen do 17h a musela bych si hledat práci tak max. do 15.30 abych stíhala prcky vyzvedávat ze školky. No prostě nechci být ta uhnaná matka co vyzvedává děti chvilku před zavřením školky. Tak jsem si říkala, že tohle by mohl být na pár let dobrý směr, než budou dítka větší a samostatnější.

nelia
23. máj 2013

@ivkaj wou, no znie to zaujímavo... a keď je šanca si urobiť ten kurz, tak prečo nie...

@sincerity no neviem, či až 20%... veď to vyšetrenie zatiaľ nikomu bez prosíkania nerobili, aspoň na mám tú skúsenosť.. a nie je to nejaké bežné vyšetrenie..

sincerity
24. máj 2013

@ivkaj no super, hlavne aby ta to bavilo a bolo flexibilne... u nas v dedine je skolka len do pol piatej a lax ma niekedy co robit aby to stihala .... naty je tam vacsinou prva a medzi poslednymi odchadza... ale s tym sa neda velmi co robit... sem tam vyzdvihneme my alebo mama.... ale ja tiez robim tak vselijak, a mama chodi niekedy este neskor. co uz...

@nelia musim pozriet do tych papierov mojich co je to tam tych 20% .... mozno som to len poplietla.... len dr v centre to cital a hovoril ze by s tym nieco mali robit a posielat na toto vysetrenie automaticky, ked je to take percento... tak neviem... ved pozrem a dam vediet

adulik76
27. máj 2013

tak, trocha som už prebratá, lebo včera som bola úplne rozbitá. Vrátili sme sa z BA o 1.20, ale koncert DM bol super, úžasný, mega brutal 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
27. máj 2013

@adulik76 jaaaaaaj, ty si bola na koncerte... jak o ňom cez víkend hovorili, tak mi furt vŕtalo v hlave, že niekto vravel, že tam ide, ale nevedelo ma napadnúť kto... 😝 tak teraz už viem 😀

adulik76
27. máj 2013

@nelia veru boli sme a pekne sme si to užili 🙂

inness
27. máj 2013

ako sa dá kočeny nemyslieť na dieťa????poradte mi!

adulik76
27. máj 2013

@inness ťažko dať nejaký recept. Túžba po dieťati môže byť veľká, ale nesmie ti to vyplniť každú sekundu tvojho života ani partnerovho. Máš ešte relatívne čas, súdiac podľa veku, takže sa nestresuj.

ivkaj
27. máj 2013

@inness najít si koníčky, užívat si volný čas spolu s partnerem, vzdělávat se a tak. Hlavně jen pořád nemyslet na mimino, to bys zaručeně zblbla a chlapa taky nebude donekonečna bavit jen povídání o dětech.

sincerity
28. máj 2013

ahojte babule 😀

@adulik76 no teda, tak ste si to uzili, sa tesim 😵

ludia sak my sme vcera kurili 😀 😀 😀 zima jak v ruskom filme.
V piatok sme boli na druhej tridsiatke v poradi, tento krat len cca 4 hodky sme tam trcali, ale stihla som toho podstatne viac ako na tej predchadzajucej, kde sme boli do 5 rana 😀 😀 😀 sak co uz.... a potom sme mali hody u nas a ja som sa s naty vozila na labutiach.... no dievcata, nebolo mi vsetko jedno 😅 😅 😀 😀

@inness tazko takto radit.... ale ako pisu baby - konicky, dovolenky, skola, zvierata ... je toho vela. Niekedy ide to "nemyslenie" lahsie, niekedy tazsie .... netreba sa na to upinat... si este mlada, casu dost 😉 .... mozno povies lahko sa to pise... ale ver, ze vsetky co sme tu to mame vyskusane ...

inness
28. máj 2013

@sincerity ahojky máš pravdu...ešte otázka, dá sa otehotnieť aj mimo plodných dní?

sincerity
29. máj 2013

@inness tazka otazka 😀 v podstate nie.... ale niekedy to moze podla mna vyzerat aj ako ano 😀 😀 😀 aspon ja si to takto myslim. Zalezi od pravidelnosti cyklu, tiez kvality spermii.

mauerka
29. máj 2013

Dievcata, ponukym inositol - brala som pred IVF - uz nepotrebujem 🙂 Kuk moj bazar.

sincerity
30. máj 2013

dievcata kde ste? 😀 😀 😀

adulik76
30. máj 2013

@sincerity ja som doma na PN, o chvíľu sa chystám k zubárovi 😝

sincerity
30. máj 2013

@adulik76 no teda ... tak to nezavidim... a preco si na PN? 😅 😕

adulik76
30. máj 2013

@sincerity nejakú virózu som chytila, pravdepodobne od mojej drahej dcéry - jej sa to prejavilo minulý týždeň vo štvrtok, v piatok mala horúčky, to sme spolu celý deň ležali v posteli a stále mi rozprávala, že som jej "kamarátka" 😀 , no a v sobotu sa to už začalo prejavovať aj u mňa, v nedeľu to prepuklo naplno. Len soplím a soplím, včera som trocha nemala hlas, ale dnes je to o dosť lepšie.

sincerity
30. máj 2013

@adulik76 no teda... snad sa Vam coskoro ulavi a bude dobre. Kamaratky 😀

adulik76
30. máj 2013

@sincerity noo, aj ja som sa rehnila na tom oslovení. Momentálne som MAMINKAAA. Už som dnes zvládla aj zubára, prežila som to, to je hlavné, a zubár je aj taký fešák, takže ten zážitok nebol až taký hrozný. Mala som sa na čo pozerať... 😀 😀 😀

sincerity
30. máj 2013

@adulik76 si ty sikovnica teda.... inac moj zubar by mohol byt aj Pitt... ani by som si to nevsimla... ja mam zavrete oci a spievam si alebo sa modlim 😀 😀 😀

adulik76
30. máj 2013

@sincerity 😀 😀 😀 😀 to ma nenapadlo...modliť sa. Ja sa ho vždy spýtam, či je najedený 😀 😀 😀 😀

ivkaj
30. máj 2013

@sincerity @adulik76 tak mě zubař čeká příští týden v pátek a vidím to převrtání jedné plomby. Tak se dám taky asi na modlení.
Adu a proč by měl být zubař najedený?

laxity
30. máj 2013

baby ahojte ja len tie čo máte môjho bývaleho v priateloch skúste sa rozhodnúť či ho chcete mať nadalej medzi priatelmi, pretože je dosť možné, že takto sa vie dostať do môjho profilu cez vás a ma to fakt nebaví... @orsulka aj Feriho som omylom vymazala :D

laxity
30. máj 2013

už nemusíte ja ten fb mažem :D neviem tam fungovať a vymazať ludí ktorí možno ani za to nemôžu

adulik76
31. máj 2013

@ivkaj keď je najedený, nie je nervózny 😀 😀 😀 😀 😀, a tak všetko prebehne hladko 😀 😀 😀 😀 😀 . V podstate len žartujem, lebo ten chalanisko, hoci je mladý, je super zubár a vždycky si pokecáme, posrandujeme, pravda, do momentu, kedy sa mi nezačne vrtať v ústach...

nelia
31. máj 2013

Ahojte 🙂
Včera sme boli vo FC, no keďže nemáme genetiku, nemôžeme podať žiadosť na ďaľšie IVF.. tak sme sa hneď objednali na 10.6. ... takže behanie po doktoroch začína 😖 😖
Spomínate toho zubára, tiež mám o 2 týždne preventívku a myslím si, že niečo aj nájde, no dúfam, že sa mýlim 😝
@adulik76 dúfam, že už sa máte obe lepšie... u nás zase řádí nejaká črevná viróza... mňa 2 dni brutálne bolel žalúdok, dúfam, že dnes sa už bolesti neobjavia...

adulik76
31. máj 2013

@nelia tak držím palce na genetiku, ivf aj zubára. Tuším sme sa všetky rozbehli s tými zubármi. Mňa čaká ešte jedna preventívka na začiatku 7. mesiaca, tak hádam bude všetko OK, beriem vitamínky, s Lenuškou si poctivo drhneme zuby denno-denne aj vyplachujeme listerinom, ju to strašne baví 😀 😀 😀 😀
Čo sa týka nášho zdravotného stavu, obe sme bez teplôt, už len soplíme. To prejde

sincerity
31. máj 2013

@adulik76 aha rozumiem 😀 😀 😀

@nelia a aku genetiku nemate prepana? co si to zas vymysleli? Ved uz ste ivf mali nie? tam ju nepotrebovali?

adulik76
31. máj 2013

---j§ôb.l.vvkyxk--v= jj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre