Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
25. jún 2013

@orsulka sak ste mali veselo... 😀 😀 😀 a ten zavoj nema chybu 😀

@adulik76 aj my sme kopcovi 😀 len tento rok sme si chceli akoze dopriat more... ale kasleme asi na neho 😀 😀 😀
ale kto vie... chatu zatial nemame ziadnu rezervovanu... nejak nemame stastie, vela je poobsadzovane.

orsulka
autor
25. jún 2013

babule...bolo uúplne, že super...naozaj velmi vkusne spravená rozlúčka a so závojom behám teraz aj doma, lebo s dtičkami beháme v topánočkách na svadbu, Šarlotka má také červené šaty ako Minie, a ja musím mať ten závoj 😀 😀 😀 😀 😀

ivkaj
25. jún 2013

@lada_dee co můžu dodat, napadá mě jen hodně sprostých slov 😝 Každopádně hodně sil tobě i Vilkovi.

lada_dee
26. jún 2013

....ďakujem :-* ďakujem kočky všetkým :-*
...zostávam PN... Do práce nejdem ... len nech tie 3 mesiace rýchlo prejdú 🙂
..som sa tak rozhodla. 🙂

....rozlúčka bola super ... Teším sa na svadbu ... 🙂

nelia
26. jún 2013

@lada_dee 3 mesiace ubehnú ako voda, veď je leto... tak si ho užívaj doma plnými dúškami ... a poriadne to na tej svadbe roztočte 😉

adulik76
27. jún 2013

no, dnes sa v robote fakt nudím 😵 😵 😵 😵

adulik76
27. jún 2013

@lada_dee všetko najlepšie k dnešným meninám

nelia
27. jún 2013

@lada_dee všetko najlepšie... nech vám konečne svitne na lepšie časy, to Ti fakt úprimne zo srdca želám 😉

@adulik76 a Tebe všetko najlepšie k včerajším meninám... nech všetko hladko prebehne 😉 😵

adulik76
27. jún 2013

@nelia ďakujem 🙂

adulik76
28. jún 2013

Dobré krásne, slnečné, piatkové predvíkendové ránko všetkým pracujúcim, oddychujúcim i dovolenkujúcim 😀 😀 😀

orsulka
autor
29. jún 2013

@adulik76 tak mne sa celkom páči tá druhá chata.....čo vy na to???????????

ivkaj
29. jún 2013

@orsulka mě se nedaří otevřít stánka toho ubytování. A v základním popisu jsem se dopočítala snad jen pokojů, i když píšou 12 😕

lada_dee
30. jún 2013

@adulik76
@nelia ....ďakujem 😵
...tiež sa páči to čo @orsulka

sincerity
1. júl 2013

dievcence 😀

tak som kutrala v starej komunikacii a nasla som 21 ubytovani, o ktorych sme sa bavili. Dam to sem vsetko, je to ocislovane.... skuste sa na to pozriet, a snad sa na niektorych zhodneme. A potom to skusime zacat obvolavat alebo tak, a uvidime co z toho bude vobec volne. Termin mame ten september?

nelia
1. júl 2013

@sincerity fíha... ty si aká šikulka, že si toto dala dokopy... ja nechcem vyzerať, že sa nejako nezaujímam, ale nám je to fakt jedno, kam by sme šli, keďže deti nemáme a vyspíme sa hoci aj v stane alebo v aute 😝 ... takže nech rozhodnú rodinky s deťmi, kde by im to najviac vyhovovalo... tuším sme sa dohodli na termíne 20-22.september..

orsulka
autor
1. júl 2013

ten september by mohol platiť...len teraz na toto nebudem mať čas...až po svadbe.....ale keď sa na niečo dohodnete, tak súúúhlasíme už vopred .-))))))

ivkaj
1. júl 2013

Tak jsem celý večer proseděla u odkazů. Pro nás je ideálně cesta co nejkratší (ale to je zase daleko z Prievidze a nevím kdo je ještě dál) takže max to 3,5h (je to čistá jízda bez přestávek)

Za nás připadá v úvahu:
s vlastním vařením: 2, 6, 8, 9, 11,15, 17
s polopenzí: 3, 4, 7, 16, 18

1 cesta 4,5h
2 cesta 3,5h, asi málo pokojů
3 cesta 3,5 , cena 350Kč + jídlo (bez možnosti vaření)
4 cesta 3,5h, cena 350Kč + jídlo (bez možnosti vaření)
5 cesta 4h, cena 300Kč + jídlo (bez možnosti vaření)
6 cesta 2,75h, cena 200 - 350Kč
7 cesta 2,75h, cena 300Kč + jídlo (bez možnosti vaření)
8 a 10(je to stejné) cesta 2,5h, cena 300Kč
9 cesta 2,5h, cena 300Kč (nenašla jsem kapacitu)
11 cesta 3,5h, cena 220Kč
12 cesta 4h, cena 220Kč
13 cesta z Prievidze cca 4h
14 cesta 2,75h, cena 450Kč
15 cesta 2,75h, cena 200Kč
16 cesta 2,75h, cena 350Kč + jídlo (bez možnosti vaření)
17 cesta 2,75h , cena 200 - 350Kč
18 cesta 3,5h, cena 300Kč+ jídlo (bez možnosti vaření)
19 cesta 2,5h bez možnosti vaření
20 cesta 4h, cena 470Kč
21 cesta 4h, cena 290Kč
22 cesta 6h

adulik76
2. júl 2013

@ivkaj teraz som písala dotaz ohľadne počtu izieb a obsadenosti na september na tie luhačovice, tak dúfam, že sa ozvú

sincerity
2. júl 2013

@ivkaj ivka ty si neskutocna.... pri dvoch detoch! super, dakujeme. Tiez sa chystam na to pozriet, ale ako pisala @nelia my aj v stane.... hlavne slovo maju rodinky s detmi.

adulik76
4. júl 2013

bod číslo 2 môžeme vyškrtnúť, Luhačovice sú v tom termíne plné.

ivkaj
4. júl 2013

Tak jedině budem zkoušet ty další.
Kolik nás vlastně pojede? A jedem jen pátek - neděle nebo od čtvrtku?

sincerity
4. júl 2013

ahojte babulky.
totalne nestiham!!! som sama v praci, kolega je na dovolenke. Robim aj po veceroch z domu.... Ale na chaty, ci penziony som poctivo pozerala, len mam komenty vo worde doma... takze poslem vecer.

osobne som za stvrtok - nedela... nech sme spolu dlhsie 😀

sincerity
5. júl 2013

tak dievcata, prajem krasny den, ja dnes strazim naty.

@orsulka prajem krasnu svadbu, vyzera ze pocasie vam vyjde, verim, ze aj vsetko ostatne 😀

adulik76
5. júl 2013

@orsulka dnešný deň si užite a ako dnes krásne svieti slniečko, nech Vám tak svieti po zbytok života. Cmuuuuuk

ivkaj
5. júl 2013

@sincerity Najdi ty tvoje poznámky k ubytování 😉

@orsulka doufám, že jste si to všichni pořádně užili! 😎

laxity
5. júl 2013

@orsulka telefón na teba nemám...prajem Vám obom všetko krásne na spoločnej ceste životom a poriadne si to dnes užite...teda už si to určite užívate 🙂

sincerity
6. júl 2013

no dievcata.... tiez sa cely vecer trapim s chatami.... este som skusala nieco najst, ale ze uplne beznadejne....
takze zatial sa vylucuju 1, 2, 5, 12, 13, 20, 21, 22

osobne sme za chatu - kde by sme mohli byt sami
9 – chalupa Vyminka – pocet izieb, da sa samostatne prenajat?
11 – chalupa – mam pocit, ze len tyzdnove pobyty!
15 – chalupa – apartmany, 4 x 2 izby – jedna vzdy v kuchyni

ked sa rozhodneme pre penzion, je nam to proste jedno, kde to bude, nam je to v tom pripade jedno.
kludne ktorykolvek (okrem 7 - postele s nebesami 😀 ). Snad len keby to mal byt penzion, tak aby mal nejake posedenie, kde by sme mohli pelesit.... aj ked neviem si to osobne predstavit.... ako si tam roztiahneme deky 😀 😀 😀 ale v zasade nam je to naozaj jedno... nech si povedia rodiny s detmi.

jedine co som este nasla
este som nasla:
23. http://www.nachatu.sk/sk/slovensko/chaty/lysa-p...
z Prahy do Lysa 3,5 hod, minimum osob tusim 16 ale

sincerity
6. júl 2013

my zajtra odchadzame s m na dovolenku, takze od nedele do nedele nebudem na prijme 😀 .... tak snad babule nieco vymyslite a na niecom sa zhodnete.... ja uz suhlasim so vsetkym 😀 ... este som prekutrala nasu komunikaciu z 2011, 2012 tiez tam boli nejake chaty... ale nic z toho...

@orsulka snad vsetko dobre dopadlo 😀 😀 😀 tesime sa na nejake to foto potom 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre