Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
17. aug 2009

ja tu zajtra asi umriem v tejto praci zajtra...... ☹ ☹

labutienka
17. aug 2009

posledné dni mi poobede a na večer býva tak divne...
asi takto 😝

ale zatiaľ všetko v sebe držíííím 😀

sincerity
17. aug 2009

vobec nevracias?

orsul.... neboj vydrzis.... ved ty si silna zenska... a si predstav o chvilu to more! 😎

labutienka
17. aug 2009

sincer, zatiaľ nie. ale čo nie je, môže byť 😀 😀 😀

sincerity
17. aug 2009

moze ale nemusi, bud rada, ze ti nebyva zle 😉

lilienka13
17. aug 2009

ahojte babulky, adulik ma pravdu, od kedy som doma, tak mam problem dostat sa na konika ... teraz mam na mysli modreho 😀 😀 😀

orsulka: tebe moja prajem kraaaaaaaaaaasnu dovolenku, pekne si ju uzi a nech sa vratite o jedneho viac 😉

lax: chvalabohu, ze to bolo iba prejedenie ... pekne sa opatruj a hlavne klud 😉

labutienka: hovori sa, ze ked ti je na zaciatku tehotenstva nevolno, ze je to dobre a dietatko bude zdrave ... tak to nejako vydrz, urcite to bude stat za to ... 🙂

lilienka13
17. aug 2009

my sme cez vikend boli u mojej svokry, mali tam festival folklornej hudby, bolo super ... v sobotu som sa vytancovala ako uz davno nie a postretavala som tam kopec znamych ... ja som pre zmenu pila gin a ked dosiel, tak borovicku ... 😀

laxity
17. aug 2009

ahojte baby

orsul...ty kokso tebe závidím s tou dovolenkou, ja to vždy zvyknem minúť do septembra

lilienka13...tak to potom aj to moje by malo byť zdravé ako buk 😀

nel...ďakujem už je to lepšie 😉

ja sa cítim už lepšie, pijem čaj od sestry, papám rozumne, neprejedám sa a slivy a hrozno som úplne vyradila 😠 , nechcem ani vidieť...aspoň do oberačky 😀

nechcem sa chváliť, ale ja mám zajtra volnáša...šéf sa ma spýtal či nechcem zostať doma, tak prečo nie....TA NE!!!

tak zajtra napíšem aj cez deň, ak sa nezobudím naobed 😀

lilienka13
17. aug 2009

lax: urcite bude zdrave a pre vas aj najkrajsie a najlepsie a proste naj ... na svete 😉

nelia
17. aug 2009

Lax, tak sa na Teba zajtra tešíme... dúfam, že ja si popri robote nájdem na vás čas.. dnes to boli fofry 😖
Labu, ja keď budem tehu, tiež sa asi budem snažiť všetko držať v sebe, lebo ja strašne nerada vraciam.. ale kvôli tehu by som vydržala aj to... len nech je to už tu!!! 😔 Inak so segrou som sa bavila, že jej bolo prvé 3 mesiace stále divne, ale ani raz nevracala. Dokonca jej bolo zle už pár dní po transfere..
Lili, ty už si tiež užívaš voľno, čoooooooooo??? 😕 ... jaj, trocha Ti aj závidím, ale len trocha 😉 .. a chceš si hľadať novú robotu? Či zatiaľ si užiješ leto a potom uvidíš?
Neviem, kde sa túlala Ivka celý deň.. niečo sme prehliadli??? 😕 😕 😕

ivkaj
17. aug 2009

Čaute, já měla celý den fofry 😝
Šéfová se vrátila z dovolené, tak jsem raději na sebe moc neupozorňovala a makala celý den:-/

adulik76
18. aug 2009

dobré ránko, kde sa všetky túlate? Ja som sa len teraz zobudila a aj tak som prvá???? 😕

My sa chystáme dnes zavárať takú pikantnú zeleninovú zmes, my to voláme pikant, ale každý to pozná pod iným názvom. A ešte zháňame materiál na strechu na chate - v sobotu sa bude opravovať. A ešte musíme kúpiť farbu, musíme omaľovať kuchyňu - nejakým nedopatrením skončil broskyňový džem na stene 😀

nelia
18. aug 2009

Dobré ránko 🙂
Adu, takže sa vám zase podaril pekný kúsok? Hádzali ste po sebe poháre? 😀 Ale vidím, že sa na dovolenke nenudíte a makáte a makáte... uffff 😎
Ivi, ty pracantka jedna 🙂

orsulka
autor
18. aug 2009

dobre rano...som už v praci, len som chytila paniku, lebo v technickom na mojom aute, že "nákladne dodávkove vozidlo"......tak ja že co toto?????? no nech ma niekde niketo v zahraniči zastavi........ ale vraj vsetko OK, je to len kvoli DPH, a tak je moja "Máša" - fabca vedená ako nákladný dodávkový automobil.....aspon že mi to niekto vysvetlil..... 🙂 🙂

lili....ahoj mojko.....tak ako to bude s tou robotou???? ale tusim si pisala, že si das oddych chvilu.... 😉 😉

adulik...aj u nas sa to vola pinkant.....ak ed je to dobre spravene tak to mám velmi rada a jem to s čimkolvek 🙂 🙂 🙂

lax, labu.......to je uplne jasne, že babetka budu zdrave a čiperne.... 🙂 🙂 🙂

orsulka
autor
18. aug 2009

neli..dobre ranko......aj dnes budeš mat fofry???????
kasli na to, niekedy roboty fakt neujde...... 😉 nie je zajac 😀 😀

nelia
18. aug 2009

Orsul, dnes by to malo byť už kľudnejšie.. teda dúfam.. ale tiež mám 2 dni dovolenku - ideme do Maďarska štvrtok, piatok.. takže musím predtým postíhať veci.. Ty už zajtra nie si v robote, však?

sincerity
18. aug 2009

ahojte babule 😉

adu.... to je dobre 😀 by som len rada vedela, akym nedopatrenim 😀

orsul... posledny den v praci pred dovcou, to musi byt super 😀

orsulka
autor
18. aug 2009

neli...ano už len dnes som v praci, zajtra rano kozmetika (ale len na obočko, vyzerám jak Brežnev!!! ) , a potom naložiť auto a ideme.....
len sme vcera kupili nealko, nejake to alko, pivko, a somarinky pre chut, a jaksi je plny kufor!!!!!! to este nase veci, a potom este v Ljublane doplniť dvoch ludi aj s batožinou... 😀 😀 neviem kam, ale dobrých ludi sa hádam vela zmesti 😀 😀 😀

sincer...posledny den pred dovcov pre mna nie moc super..... každy este niečo chce, a ja sa snažim aby pocas nepritomnosti zbytočne nič nevyskocilo.....a hlavne sa už neviem dočkat.....

este že je tu konik, tu sa odreagujem 🙂 🙂

nelia
18. aug 2009

Orsul, neboj, rýchlo Ti to dnes ubehne... a zajtra Ti už bude hej 🙂
Ahoj Sincer 😉

ivkaj
18. aug 2009

Dobré ránko;o)

Já chci taky dovolenou !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Což mi připomnělo, že musím zavolat do CARu. Mám jít 21DC na zastavovací injekci (což bude za měsíc) a pak chceme konečně někam vypadnout. Ale nějak jsem se pořádně nedobádala za jak dlouho pak dostanu MS a kdy se začíná se stimulkou.

orsulka
autor
18. aug 2009

ivkaj...no ahoj bambula...inak tá tvoja sefka ma proadne s...e !!!!!! nejaká náročná nie?????? tolko roboty ti davat, že potom na nás nemáš cas.... 😠 😠 😠

a opytam sa, už mate nove rybicky???????? 🙂 🙂 ja vobec neviem a nemam paru, že kedy menzes po tej injekcii a tak.......nebudes to mat podobne ako pri prvom IVF????

ivkaj
18. aug 2009

Při prvním IVF jsem měla krátký protokol. Jenže se to nepovdelo a i na netu mi Dr. radili dlouhý protokol (nejdřív zastavovací injekce,ta uspí vaječníky. pak někdy MS a pak se teprve začíná se stimulkou).

No rybky přežily dvě. Jsou ve skleněné kouli (co mám po zalté rybce) a stará se o ně Pavel. Já už si hraju s potkaníma holkama. Včera jedna chtěla s Pavlem Facebookovat, ale jemu se to moc nelíbilo ;o)

nelia
18. aug 2009

Ivkaj, tak zavolaj do toho CAR-u a spýtaj sa.. aby si si vedela naplánovať dovču.. tak vidíš, aj ty máš ešte len pred dovolenkou... to je fajn pocit, nie? Ja budem mať dlhšiu dovolenku až na vianoce 😖
V pondelok už idem aj ja do CAR-u, tak som veeeeeeeeeľmi zvedavá, čo a ako.. inak tento cyklus budem mať asi kratší, lebo ovulka bola skoro, takže už budúci týždeň asi začnem pichať... fúha... uteká to hrozne rýchlo.. ale nevadí, ja sa už taaaaaaak teším 🙂 🙂

orsulka
autor
18. aug 2009

neli.......a ides teda tiež do Fc????????????

Pavel si ma vcera pridal ako priatela....som sa potesila, aj okomentoval nejku tu fotku 🙂))))))))

sincerity
18. aug 2009

no nel... tak to zachvilu zacne, velmi ti budeme drzat palce 😉

no ja som si ani nestacila kupit tie ovulacne testy a uz je po ovulke asi... vcera som si ani sadnut nemohla, tak ma boleli vajecniky.... ja neviem co ma to tak boli poslednu dobu.... takze zo sexu nist 😅

orsul... ale sa mas na co tesit, a to je parada, ja by som tak sla tiez! hovoris, ze ziadne miesto tam nemate... ani v kufri?

no teda... mna si pavel do priatelov nepridal.... ☹

laxity
18. aug 2009

Pekné pracovné ránko Vám prajem 🙂

adu...ten pikant poznáme a tiež ho chceme robiť, len musíme kúpiť červenú papriku, bo tú nemáme, zato zelenej máme jak nas....j 😀 . Je to super, ja mám taký dobrý receptík potom len na panvici pikant, hríby, fazulka....vynikajúce ku grilovanému mäsku 🙂

orsul...máš od zajtra voľno? a kam sa vyráža?

ja čakám kým sa moja kamariatka zobudí a pozve ma na kávu, ako sme sa včera dohodli 😀

orsulka
autor
18. aug 2009

lax....tak toto su čakačky 🙂))))) čakat kym sa kamoška zobudi 😀 😀 😀 😀 to ma pobavilo....

zajtra idem do Ljublany.... 😀 😀

sincer...no Pavel si možno pridáva každy den jedneho priatela....tak možno dnes.... 😀 😀 😀

ivkaj
18. aug 2009

Noo, Pavel je rád, když se na FC přihlásí tak jednou týdně. Už si ho musím chodit vyzvedávat do práce, aby šel domů. A pak ještě pracuje doam :-P

sincerity
18. aug 2009

orsul.... tak budem teda cakat.... snad si ma teda prida.... 😅

laxity
18. aug 2009

orsul....skôr si myslím, že kamoška je hore, len to je komplikované...ona je taká slubotechna, takže možno tam nakoniec ani nepôjdem 🙂)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre