Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
28. máj 2009

ahojte.......

sincer....no vidiš bambuliatko....vedela som to........a oni porastu neboj nič....!!! myslím na nich, urciteto pojde dobre...a zajtra o 12,00 hod. budem na teba mysliet ako ti ich tam pekne zavadzaju.......a potom sup domov a ležať ležať ležať ležať...oki???????????????
ja som mala pridobere 10 vajicok.....8 sa oplodnilo, ale my sme sli normalnou cestou, drahy ma super spg.....a nakoniec dve dorastli na vloženie a dve nakoniec zamrazili.....teraz vložili jedno a jedno mame este v mrazaciku..... ja doteraz nechapem ako sa tam to druhe na mrazenie dostalo....ale potesilo to 😀

nelia.....takže až agust???? to je kvoli tej ich dovolenke vsak??????? no a čo sa tehul tyka....su všade.....aj všade okolo mna...!!!!!!! už som si zas nejak tak zvykla....ale tak 2-3 týždne dozadu....uuuuuf...to ma poriadne bralo!!!!

orsulka
autor
28. máj 2009

čo sa tyka tej dovolenky, tak ani neviem...............zatial neplanujeme nič...resp....viem len, že v auguste asi pojdeme do Ljublany do Srbska ku znamym, lebo tam bude koncert Madony a oni nam tam zhanaju listky...tak by sme to hned spojili s nejakou týždnovou dovolenkou...ale to je vo hviezdach....
no a lilienka nám už nepracuje v tej cestovke, čo som myslela, že by niečo pekne poradila...... 😀 😀

sincerity
28. máj 2009

dakujem kocky 😉 dufam, ze bude vsetko v poriadku.

orsul... tak to ste mali dobre, a aj mate, ked mate este dalsieho mrazacika..... 😉
tak koncert madony,...... pani, to uz je nieco.... A aj srbsko moze byt zaujimave ....

my toto leto nic, staviame tak neni narok, ako hovori moj manzel....

orsulka
autor
28. máj 2009

sincer...............ja som v Ljublane nikdy nebola......a hlavne to mesto je tak dobre postavene, že vsade dookola sa da chodiť na vylety, či už k moru, alebo k nejakym pamiatkam co nám vraveli...a vsade sa dá dostať tak do hodiny...a to je super!!! tak bud budeme stale v Ljublane a odtial budeme chodit na vylety.....alebo chvilu v Ljublane, a potom na par dni k moru.... 🙂
este aj uvidime, či sa podari zohnat tie listky na koncert....

sincerity
28. máj 2009

tak to je super, snad sa Vam podaria zohnat 😉

ja by som tak chcela ist na dovolenku, ale ked to nejde tak to nejde.... nam dovolenka hrozi asi najskor tak za dva roky, ked dostavame a spamatame sa z toho....

orsulka
autor
28. máj 2009

sincer....ale ved to je jasne, a ešte ked budeš do toho tehotna, tak to najskor aaž o tri roky 😀 😀 😀

adulik76
28. máj 2009

sincer, to je super správička, keď sa takto drobci držia, tak čakaj o pár dní // 😵

orsulka
autor
28. máj 2009

adu...caf.......ty už si určite jedla aj druhykrát..!!! 😀 😀 😀

adulik76
28. máj 2009

ty si asi telepatka - teraz som dotlačila dva rožky s kačacou paštétou 😀

orsulka
autor
28. máj 2009

😀 😀 😀 som si myslela....ale ved od 5,30...by aj netehotná bola zas hladná 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
28. máj 2009

babiky...idem von.....................vychádzky.......................... paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

sincerity
28. máj 2009

orsul, nestras, ved ked by sme aj boli, tak na dovcu mozeme ist aj s mensim babom, nie? 😅
adu.... a za chvilu je obed a mozes zas.... aspon mas pravidelny prisun.... to ja som napr. dnes este nejedla 😕 a to som hore od siedmej... nemohla som spat tak som sa bala 😔

nelia
28. máj 2009

Sincer, tak už by bolo na čase sa pekne napapať... treba telíčko prichystať na privítanie bojovníkov 😉
Orsulka, dúfam, že si sa pekne poprechádzala vonku.. nie je síce už tak teplo, ale je celkom príjemne.
Čo sa tej dovolenky týka, my sa asi rozhodneme až na poslednú chvíľu.. už sme hovorili o Chorvátsku aj Taliansku, no ktovie, či budú peniažky 😕 ... Každopádne sa chystáme do Prahy, lebo švagriná tam bude mať promócie, tak asi pobudneme pár dní aj v Čechách.. potom idem v tom autuste na 2 dni do Maďarska.. také malé výletíky..

sincerity
28. máj 2009

tak mam uspesne po obede... mali sme spenat 😀 a teraz je na rade kafco.
nel tak do chorvatska by som sla hned nikto by ma nemusel ani prehovarat 😀 a praha je tiez krasna, v dobrom zavidim 😉

lilienka13
28. máj 2009

ahojte babule, no ja este mesiac v cestovke robit budem, tak sa kludne pytajte 😉
ja tiez rozmyslam o chorvatsku autom alebo bulharsko, ale letecky - tam sa mi velmi nechce trepat autom, no a busom ma na dovolenku uz nikto nedostane 😝

lilienka13
28. máj 2009

orsulka: waaaaaw Ljublana ... tam by som isla ... ako si napisala, mas tam ku vsetkemu blizko, aj pamiatky aj more ... tak si predstavujem idealnu dovolenku 😉
... takze v nedelu testujes? ... drzim silno, silno palce 😉

katuska: tak co, prezradis nam, co sa ti skryva v brusku? 😉 chlapcek alebo dievcatko? a mena uz mate vybrate?

lilienka13
28. máj 2009

adulik: len pekne papkaj, teraz mas jedinecnu moznost na to, aby si papala na co mas chut a nemusela pozerat na to, ze priberas ... 😉 😀 😀

dracekmracek
28. máj 2009

ahoj tety jsem kluk 🙂 koukněte do alba 😀

nelia
28. máj 2009

Katuska, super.. gratulujem 🙂 🙂
Sincer, už odteraz na Teba myslím!!! DRŽ SA!! 🙂 🙂 A zajtra nám zreferuj, čo a ako 😉

orsulka
autor
29. máj 2009

dobre ranko bambulky - tehulky-netehulky- všetky kočeny !!!! 😀 😀 😀

dracek....takže kluk!!!!!! super, len nech je to zdrave a spokojne, ale to určite pri takej mamine bude..!!!!!! a vysledky dopadli dobre???

lilienka.....no vidiš...Bulharsko, bola som tam už 2x....1x dooole dooole.....2x na Zlatych pieskoch.....ked Bulharsko tak letecky, ale co by si odporucila????? a náhodou nejaku lacnu Sicililiu alebo Potrugalsko nemáte??????? mne sa velmi pacia tieto etinácie, ale tam su ceny jak hovado drahe!!!!!!! no čo už, ked ja si take vyberam....... 😔

SINCER!!!! kozliatko...držkaj sa dnes....plati, že o 12,00 hod!!!!na teba myslím!!!!!!!!!!!! tfuj tfuj tfuj!!!!!! pre štastie....

orsulka
autor
29. máj 2009

dracek....takže už vyslate meno??? ake???,ake????ake????ake????
včera sa mojej kamaratke narodil chlapček Nicolas......53cm a 3300 g.......chlapina 🙂

sincerity
29. máj 2009

ahojte dievcence 😉
orsul, ty nemozes spavat? Co nepotiahnes dlhsie? Ved mas narok teraz 😉

Taka som nejaka nervozna, bojim sa aby nezavolali, ze nemame chodit, ani spat som nemohla 😒

ja som v bulharsku nikdy nebola, nejak sme sa nedostali, vzdy zvitazilo nieco ine... ale do chorvatska by som sla znovu a znovu.... a tiez ma lakaju mesta ako rim, pariz....

ivkaj.... dnes je uz piatok, neskusis zavolat za tu genetiku, mozno sa im zadarilo, potvornikom...

orsulka
autor
29. máj 2009

sincer..................ja nemožem spavat....drahy chodi normal do prace a tak vstavam s nim v pohode o 5,50.....potom už neviem spat...zas si potiahnem poobede ak sa dá 😀
neboj sa!!! nebudu volat.....maličky su pripravení už na maminku!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

nelia
29. máj 2009

Dobré ránko 😉
Sincer, bude to dobré, uvidíš... na obed už budú maličkí v domčeku 😉 🙂 🙂 .. zažeň tie negatívne myšlienky, musí to vyjsť!!!!! 🙂 TFUJ, TFUJ, TFUJ....
Orsulka, ty ako zlatko? Vidím, že máš dobrú náladu... ten pobyt doma Ti prospieva 😉 😀
Inak ja som v Bulharsku tiež ešte nebola, podobne ako Sincer, vždy vyhralo niečo iné... ak by som teraz šla na dovolenku, nechcela by som letecky, radšej autom, akosi mi to lietanie začalo vadiť 😒 😝 ... a práveže my by sme mali super ponuku do Bulharska cez známeho.. no celá dovolenka je ešte veľká otvorená otázka a zase sa rozhodneme na poslednú chvíľu, či vôbec niekam ísť 😕

sincerity
29. máj 2009

dakujem babule, neviem sa dockat obeda, nech vsetko dobre dopadne a potom nech sa deje vola Bozia 😔

orsul... taky poobedny slofik tiez nie je na zahodenie 😀

nel, asi mas toho lietania dost na sluzobkach..... no ja lietanie mozem, je to parada, sice niekedy scvrknuty zaludok ale je to proste lepsie ako sa terigat autobusom..... ked uz tak tak asi autom.... ale to sme este neboli .... teda mimo slovenska....

dracekmracek
29. máj 2009

Bude to Lukášek asi 😵

výsledky nic moc,dopadla zle ta krev,takže riziko 1:640,ale pan doktor říkal že je to vzhjledem k tomu že jsem po KET že tam ta krev občas vyjde zle.Jinak to bylo úžasné,vše mi ukázal i každý prstík na ručičce 😀

sincer moc moc na tebe myslím!!!!

orsulko držím palečky,my dnes jedeme pryč tak dočtu v pondělí.

orsulka
autor
29. máj 2009

dracek.............Lukášek.....to v čestine znie veeeeeeeelmi krásne..... 🙂 no a tak sa tesim, že aj tie vysledky nie su nijeka larmujuce.....to je tiež fajn!!!!!

lilienka13
29. máj 2009

katuska: prepac, ze ta tak stale volam, ale neviem si zvyknut na to tvoje nove meno ... 😅 ... samozrejme gratulujeeeeeeeeeeeem ... takze chlapciatko 🙂 ... to je uzasne ... silno, silno drzim palceky, aby ste boli obidvaja zdravucki a nech ti robi od teraz uz iba radost 😉

orsulka: a co ty? este sa nenudis doma? 😉

sincer: myslim na teba a verim, ze tentokrat to uz vyjde 😵 uz len 2 hodinky a mas to za sebou 😉

dracekmracek
29. máj 2009

lili to vůbec nevadí i mně je občas líto že už nejsem katuska 🙂 děkuju moc,věřím že i na tebe se usměje štěstí 🙂

lilienka13
29. máj 2009

v stredu som bola u kamosky, co ma 7-mesacne dievcatko, tak som ju cely cas vlacila po rukach a vkuse ju bozkavala a poriadne si to vychutnavala, ze mozem drzat tak zlate babatko 😵 ... no a vcera som mala svalovku na rukach 😀 😀 😀 ... ale stalo to za to 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre