Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
29. máj 2009

lili............. 😀 😀 to si viem predstavit......ja ked chytim do ruk take babo...tak by som ho tiež najradsej len bozkávala a vonala!!! 😀 😀 😀 😀

sincerity
29. máj 2009

ahojte babule....

tak sa hlasim v pocte tri 😀
vsetko prebehlo v poriadku, uvidime dalej.... dakujem za podporu babulky moje 😉

orsulka
autor
29. máj 2009

sincer....ahaaaaaaaaaaaaaaaaa...booože kym doslo, že preco tri!!!! 😀 😀 😀 hihihih
gratulujem...ležakj a oddychuj kuriatko!!!! tfuj-tfuj-tfuj............ 😉 😉 😉 😉 😉

lilienka13
29. máj 2009

sincer: supeeeeer ... 😵 ... tak silno drzim palceky ... teraz to uz urcite vyjde .... verim tomu 😉

adulik76
29. máj 2009

sincer, teraz už len dávaj na vás pozor a o pár dní hlás //

orsul, ty budeš tuším už v nedeľu hlásiť //

A TO JE PRE OBIDVE ROZKAZ !!!!!!!!!!!! Nesplnenie sa trestá 😀

sincerity
29. máj 2009

vdaka babulky 😉
doteraz som spala jak step!
pokusim sa rozkaz posluchnut!

adulik76
29. máj 2009

neboj sa, ešte sa naspíš..... ako ja 😀

nelia
29. máj 2009

Sincer, super.. vidíš, nakoniec to dobre dopadlo... držím palce, aby sa to celé skončilo veľkým pozitívnym výsledkom a krásnymi dvojičkami 😉 🙂 ... veru, tfuj, tfuj tfuj.. a pekne oddychuj.. Žiadne namáhanie sa na stavbe a pod. ..
Všetkým prajem krásny víkend a Orsulka, začiatkom týždňa čakáme pozitívne správičky 😉 😵

orsulka
autor
30. máj 2009

ahojte moje zlate.....-)))))) taksom uvarila polievočku a vystrojila draheho na trening...som rozmyslala, že ich pojdem pozrieť aj ja a budem ich poriadne dirigovat ale potom som si to rozmyslela.....na druhej strane by sa mi aj tak nechcelo im vysvetlovat prečo netrenujem...na to oni nie su zvyknutí 😀 😀 😀
dnes bude pohodovy den, este nejaky obed prichystat a poobede mame ist pozriet znamych na chvilku....ani tam sa mi moc nechce, lebo tam vsetci vedia čo mame za sebou a viem, že su baby zlate ale budu sa pytať ako sa mam, ako sa citim a tak.....mne sa tak o tom nechce hovoriť..!!!!!!!! neviem či ma chápete, ale asi ano....neviem čo sa deje, ale najradsej by som bola len doma a doma a doma......
to nechodienie do prace a oddych takto nejak na mna zaposobil
😀

sincerity
30. máj 2009

ahojte kocky 😉
to mame ale pocasie.... boze ved mna normalne oziabe.
si ty sikovna orsul.... ja som dnes este nerobila poriadne nic... no teda ustlala som a umyla riad... ale varit sa mi nejak nechce.... cakam co prinesie mama alebo babka 😀 a okrem toho sa ucim... zistila som ze nic neviem.... teda viem aspon daco - pohlavny cyklus, ovulaciu, maternicu, a okolo toho by som vedela.. aspon jednu kapitolu
😀
uplne chapem, ze sa ti nic nechce vysvetlovat.... ja niekedy tak neznasam blbe otazky.... a este ked su od blbych ludi, tak to ma vie dozrat.... nastastie ty ides pozriet dobrych znamych, tak to je ine....

zajtra vecer odchadzam na cely tyzden prec, budem v skole, a nebudem mat ani net ☹

adulik76
30. máj 2009

ahojte, práve sme sa vrátili z potuliek po obchodoch s detským tovarom. Poviem vám, že kúpiť kočík nie je len tak. Chlapík nám asi 3 hodiny ukazoval všetky možné modely a čo sa všetko dá s nimi robiť, výhody, nevýhody, získali sme toľko cenných infošiek, že ich máme plné hlavy. A kúpiť fľašku a dudle, to tiež nie je sranda. Ešte že máme toľko mesiacov pred sebou a pomaly sa tým môžeme zaoberať.

A vy dve, orsul aj sincer, sa mi pekne opatrujte aj s drobcami.

sincerity
30. máj 2009

jeee adu, vy ste uz behali po obchodikoch 😀 verim, ze to laka ....
a kocik ste pozerali je dvojky ci pre jedno? Dufam, ze som nic neprehliadla! 😖

adulik76
30. máj 2009

zatiaľ len pre jedno, ešte stále som nebola u dr. (lebo som ho zmenila), mám ísť až v pondelok a neviem, či mi hneď spraví sono. Keď som bola naposledy u toho pôvodného dr. tak našiel len jednu bublinku

sincerity
30. máj 2009

aha.... 😔 no ale mozno sa len ta druha skryla, nie?
A preco si menila dr?

Ten moj muz mi povedal, ze ked budeme mat dve, tak ze to staci neeee? no a ja reku, ze urcite neeeee 😉

adulik76
30. máj 2009

lebo chcem, aby ma tento druhý aj odrodil, to už mám vybavené. A odrodí ma len vtedy, keď k nemu budem chodiť aj na poradne

sincerity
30. máj 2009

aha, si predstav..... tak nad takymito vecami my este vobec nepremyslame
😉

sincerity
30. máj 2009

ozaj adu, teraz citam ten papier od dr. V pripade, ze bola robena icsi metoda je doporucene PGD. Preco to je, nevies? Pojdete na to?

adulik76
31. máj 2009

to neviem, tiež som to zbadala a kam by som mala ísť na to?

sincerity
31. máj 2009

ja neviem, nieco som pozerala na internete a tusim to robi aj medirex, co robi kadejake ine odbery..... ale asi najlepsie sa spytat dr..... som sa uplne zlakla toho....

😖

orsulka
autor
31. máj 2009

ahojte......tak to máme zas počasie...bŕŕŕŕŕŕ................
ja neviem čo je PGD......... 😕 😕

sincerity
31. máj 2009

orsul ani nevrav, sak mna normalne oziabe!
PGD je prenatalna geneticka diagnostika, alebo tak podobne. Je to doporucovane ked bolo iVF s ICSI metodou.... tiez tomu nerozumiem preco 😕

orsulka
autor
31. máj 2009

sincer.....a ked je to bez ICSI???????? len ked je IVF??????? skusim sa opytat v durhej teme.....a nie je to akože odber plodovej vody???????

sincerity
31. máj 2009

ja tomu nerozumiem velmi, je to len v sprave od dr, ze pokial sme podstupili aj icsi, tak doporucuju.... neviem ci sa to robi z vody.... tak daleko som to neriesila.... ja ze opytam sa adulik 😀 predsa my este len cakame co bude ... 😔
ked je normalne ivf, tak asi nie....

dracekmracek
31. máj 2009

ahojte krásky 🙂 tak mi byli jen jeden den a včera jsme se vrátili,není mi vůbec dobře tak jsem ráda doma 🙂

sincer tak tfuj tfuj a ať se zakousnou 😵 pgd dělají z oplodněného vajíčka-odeberou vzorek

orsulko držím palečky 😵

orsulka
autor
31. máj 2009

ahoj katuška.....tak radsej byť doma, ked sa necitiš dobre...doma je len doma 😉

orsulka
autor
31. máj 2009

tak inak to je sila, že to tam napisu po tom, co ich vložia....podla mňa by to teda mali povedať najskor, že či ten pár má záujem o toto genetické vyšertrenie...či sa myllím???, lebo viem, že aj takéto niečo sa robi....lebo ved brat vzorku z ebryjka, ktore sa treba uchytí može byt podla mna dosť nebezpečne...

sincerity
31. máj 2009

no ja som citala, ze sa to robi z asi 8 bunkoveho embrya.... ale to som si myslela, ze som to zle pochopila! Tak tomu vobec nerozumiem.... preco to fakt nepovedali skor? 😕

sincerity
31. máj 2009

ahojte kocky,
ja len ze odchadzam do tej skoly a cely tyzden nebudem mat net ☹ Majte sa tu pekne a drzte sa!

orsul, verim, ze je vsetko v poriadku. Vcera som sa za teba osobne pomodlila desiatok, silno na Teba myslim.

Majte sa kocky moje 😉

nelia
31. máj 2009

Ahojte 🙂
Sincerity, tak sa v tej škole drž moja.. aspoň Ti rýchlejšie prejde čas a nebudeš stále premýšľať.. veď vieš nad čím...
Adulik teda, už vyberáte kočík??? Veru by si mala počkať ešte chvíľu, čo ak to predsa budú dvojičky? Veď Ti vkladali dve ak sa dobre pamätám 😕
Orsulka, dúfam, že u Teba je všetko OK. Nechcem byť indiskrétna 😝 , ale netestovala si??? 😕 😕 Som veľmi zvedavá 😝 🙂

Ja sa cítim na figu ☹. Celý týždeň som už bola chorá a nie a nie sa uzdraviť.. dnes sa celý deň potím.. hmm.. najhoršie je to, že v pondelok, utorok v každom prípade musím do roboty 😖

adulik76
1. jún 2009

dobré ránko prajem,

dnes idem po PN opäť do práce - neviem na ako dlho 😀

no, to s tým PGD ma teda dostali, a teda čo teraz?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre