Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
20. apr 2010

joooj, aj ja sa teším, trocha som sa obávala, čo urobí tehotenstvo so štítnou žľazou, ale klop-klop-klop je to OK 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

orsulka
autor
20. apr 2010

dakujem bambulky.....
Adulik...veru stitna by mohla robit problemy a preto je skvele že to más OK!!!! 😵

nelia
20. apr 2010

Adulik a možno má na to Tvoje tehotenstvo aj dobrý vplyv... človek nikdy nevie 🙂

nelia
20. apr 2010

Dnes som sa dozvedela, že kočka, čo pracuje podo mnou, je tehu... na jednej strane som fakt úprimne rada, ale na druhej strane si uvedomujem, že celé jej tehu by mi mohlo pripomínať, v akom štádiu som mohla byť už aj ja... ale keďže myslím pozitívne, budem sa snažiť tieto myšlienky odháňať... to slávnostne SĽUBUJEM sama sebe...a vy ste moji svedkovia... a keď budem mať sebaľutujúce sklony, kopnite ma prosím!!!!! 😉 😅
Zajtra tu nebudem, lebo mám voľno a ideme asi trocha poblúdiť po maďarskom Gyori... menšie nákupy a taaaaaak... dúfam, že bude pekne... Takže sa vo štvrtok ozvem 😉

adulik76
20. apr 2010

tak ti želám príjemný výlet 🙂 a dobre nakúpte. A čo sa týka "sebaľutujúcich sklonov", kľudne sa vyžaluj, ja teda určite nebudem z tých, čo by ťa kopli, myslím, že žiadna z nás, ale budeme všeeeeeetky pri tebe a spolu odoženieme hocijakú depku 😉

lilienka13
20. apr 2010

ahojte babulky,
tak som rada, ze sa tu dozvedam same dobre spravicky 🙂

orsulka: si fakt kocka na tych foteckach s babatkami, a jasne, ze nie len na tych 😉

ja som pred 2 dnami videla jeden uuuuuzasny film - vola sa Secret, mozno ste ho uz niektora videli - je to vlastne o tom, ze co vysielame do vesmiru (ake myslienky), to sa nam casom stane ... ak myslime na nieco, co fakt chceme, splni sa to, ale musime na to fakt intenzivne mysliet a predstavovat si, ze to uz mame a ako sa pri tom uzasne citime ... jeden chlapik si robil nastenku, kde si vyvesil vsetko, o com snival a ono sa mu to po rokoch aj splnilo ... a tak som sa rozhodla, ze to skusim aj ja a do izby som si vyvesila vsetky fotky, na ktorych som s malymi detickami a so svojim muzickom - takze kazde rano, ked sa zobudim, to bude prve, co uvidim ... a budem na to mysliet po cely den 🙂

no trosku som sa rozpisala, ale kratsie som to nevedela napisat 🙂

orsulka
autor
21. apr 2010

dobre ranecko...tak ja dnes prva a už som v praci, lebo poobede dojdu chlapci makat do bytu, tak nech tu netrcim do 15, tej...al len do 14,tej !! 🙂 🙂 včera som penetrakovala steny takym sajrajtom a celkom citim tu pravu ruku 😀 😀 😀

Nelik....uplne ťa chápem o čom pises, aj ja sa musim priznat, že ti znami v Kosiciach, tiež ma to potesilo, a na druhej strane som bola smutna, že taky zázrak sa neudial aj nam.....a tiež to zahanam a prajem im len to najlepsie 🙂)))

Lili....ten film som nevidela, ale viem, že to takto funguje 😉 😉 😉 len ja si to želam prajem a prosim vždy večer v posteli !!! 😉 😉 😉

adulik76
21. apr 2010

dobré ránko, no, mám pocit, že dnes to u nás vyzerá na dážď 😝

orsulka
autor
21. apr 2010

adu...ahoj.....nemáš daždnik, co ?????? tak bude pršat .... 😀 😀
oni to aj hlasili v radiu po ranu, že prehanky a tak.... 😉
no ja dnes idem behat po uradoch, tak to tiež bude vesele ak bude prsat 🙂))

adulik76
21. apr 2010

ja som si zabudla dáždnik v robote, takže teraz sa mi tu zíde, keby dačo, som taký prezieravý zábudlivec 😀

orsulka
autor
21. apr 2010

hihih....tak potom nebude...aspon teda v čase, ked pojdes domkov 🙂))))))) murphyho zákony 😀 😀 😀 😀 ale ty asi pojdes autom nie???? tak potom je to jedno .-)))))))))

adulik76
21. apr 2010

hej, pôjdem našim autíčkom, maťo ma pekne vyzdvihne tam, kde ma ráno vyložil 😀

labutienka
21. apr 2010

krásne slnečné ráno dievčatá 🙂
dnes mi je ešte lepšie ako včera, asi takto 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adulik, ja ti pošlem trochu slniečka, chceeeeš??? 😎

lili - ja som film síce nevidela, ale čítala knižku, mám ju doma.... niečo mi vychádza a niečo nie... tak asi tak 😅

bublinkaa2
21. apr 2010

Dobre ranko baby... 🙂

Kedze som pred chvilkou len oci roztvorila, tak u nas to na dazd nevyzera, lebo krasne svieti slniecko. Drobec este spi.. Dnes sme si trosku potiahli... 😀

Labutienka - ahoooooooooj, Teba som tu uz "sto rokov" nevidela... Ako sa mas? Ja som marmite, len mam novy nick, kedze moj stary uz bol plny fotiek a nove nebolo kam dat... 😅 Som velmi rada, ze mas taku dobru naladu... 😉

Lili - urcite na tom nieco bude, lebo ja v to pevne verim, ze ked clovek nieco velmi vrucne chce, tak sa mu to splni... Ked si tak spatne prejdem moje detstvo a rannu dospelost 😀 , tak sa mi vsetko to, po com som velmi tuzila splnilo. A to do bodky. A boli to mesiace a roky co som denno denne nemala nic ine v hlave, iba to co velmi chcem. A ked to teraz zhrniem, tak mam vlastne vsetko, po com som velmi tuzila... 😵 Uaaaaau... Je to uzasne...

Vsetkym ostatnym zelam krasny slnecny den... 🙂

adulik76
21. apr 2010

tak mi toho slniečka trochu pošlite, lebo tu to to moc nesvieti

labutienka
21. apr 2010

adulik, tak ja posielaaaaaaam, a ty ma za to opľuj tvojimi bacilami tehotnými 😀 😀 😀 raz sa mi zídu 😉

marmite ahoooooj, ja viem, že si marmite - bublinka 🙂 fotku máš tú istú 🙂 mám sa o.k., ale ináč všetko po starom... tak uvidíme, čo nám tento rok ešte prinesie... 😅 😕

adulik76
21. apr 2010

tak vám teda na oplátku všetkým "chrstnem" koooooopec tehu pľuvancov - CHYTAJTTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 😅

bublinkaa2
21. apr 2010

Labutienka - 🙂 tesim sa...

Adu - fiiiha, to boli ale pluvance... Tak si aj ja uchmatnem... 😉

orsulka
autor
21. apr 2010

aj ja !!!!!!! aj ja !!!!!!! aj ja !!!!!!! aj ja !!!!!!! aj ja !!!!!!! aj ja !!!!!!! aj ja !!!!!!!

aj ja !!!!!!! aj ja !!!!!!! aj ja !!!!!!! aj ja !!!!!!! aj ja !!!!!!!

😉 😉 😉

labutienka
21. apr 2010

baby, dnes ste sa nejako rozpísali, ani čítať nestíham 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
21. apr 2010

bola som preč.......ale vybavila som co sa dalo...este aj nakup domov !!! 😀 😀 😀

traz som v pracovnej kuchynke docistila kávovar, a nastriekala drez pripravkami proti vodnemu kamenu, nech posobi a potom to pojdem umyt.....

iank som už tu...k dispozícii prosim !!!! 😀

labutienka
21. apr 2010

veď tak treba, orsul 😉 treba využiť každú minútku 😀
a vy tam nemáte tetu upratovačku, čo vám umyje drez? 😕

orsulka
autor
21. apr 2010

labu....ona neumyva takto kuchynu, ani riady neumyva....objednavame spoločnost a ti len umyvaju podlahy, vsade, prach, WC, sprchy, okna a taketo veci....... ale nie kuchynský drez.....

adulik76
21. apr 2010

už aj ja som naspäť z obeda.........................a rozpršalo sa 😝

labutienka
21. apr 2010

no tak neviem, kam ušlo to slnko, lebo ani u nás už nesvieti, ktovie kde sa túla... 😅

orsulka
autor
21. apr 2010

dobrovolne sa priznavam, že to sliečko je u nás !! 😵

labutienka
21. apr 2010

si ho pozvala na obed, alebo čo, že k vám došlo a nezostalo u nás 😀

orsulka
autor
21. apr 2010

ani nie.....mala som francuzke, ale tak žalostne mááálo, že este jednu prciu by som kludne dala 😀 😀 😀
ale ja sa usmievam...a tak aj ono na mna.... 😉 😀
ale inak je tak cudne vonku 😕

adulik76
21. apr 2010

tak zasa teraz svieti lojzo aj u nás.

orsulka
autor
21. apr 2010

adu...šak musi som ho k vam poslala.....u nas je zatiahnute 😉 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre