Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

ivkaj
21. jún 2009

Teda Orsul, ty jsi mi ale organizátorka;o) Kolik lidí se vlastně vejde do té chaty?

Jinak se snažím být hlavně v pohodě a užívat si válení;o) Kdyby nás ale někdo sledoval, tak nás asi rovnou pošlou do blázince. Povídáme si s břichem, furt ho hladíme a tak 😎

orsulka
autor
21. jún 2009

ivkaj...hihihihih...viem si to prestavit....ale to je fajn, co koho do teba 😀 😀 😀

tak na tej chate sme spali už aj 16-ti 😀 😀 😀 samostatne postele...hore je 10, dole 2.....ale z gauca sa daju dat epedy dole, a mam doma aj nafukovanciu postel...zmestime o to nemam strach, no jednoducho chata je chata... 😀

PS: dufam, že pojde voda....hihihihihihihiih

adulik76
22. jún 2009

ivkaj, držím palčeky, nech sa drobčekovia dobre zakusnú a zostanú tam najbližších 9 mesiacov.

Baby, koľko po čistení by som ešte mala krvácať?

Neli, ak ty zoberieš svoju polovičku, tak ja svoju tiež.

orsulka
autor
22. jún 2009

dobre ranko.... 🙂 zas pondelok .... ☹ ale šak prežijeme 😉

adulik...toto neovladam, a fakt že neviem.....

nelia
22. jún 2009

Dobré ránko 🙂
Adulik, ja tiež neviem 😕.. super, že tiež chceš zobrať svoju polovičku - hádam nájdu aj oni nejakú spoločnú reč 😉 🙂

orsulka
autor
22. jún 2009

nelia...ahojček...........myslím, že aj chlapi najdu spoločnu reč......nemyslim...viem 🙂))))) ved si s nami preživaju každy to iste 🙂 🙂

orsulka
autor
22. jún 2009

baby...a co vas caka tento týžden??????????
ivkaj...to je jasne...odych, relax...pohodaaa 🙂 🙂
ja mam dnes stretko so snažilkami z PD...už sa na ne tesim, dame kafičko a budeme klábosiť 🙂 🙂

laxity
22. jún 2009

dobré ránko kočky 🙂
prosím vás baby, neskutočne ma bolia prsia už týždeň, ale tak, že nemôžem ani spať na bruchu, menštruácia síce by mala teraz niekedy doraziť, ale je to normálne? ďakujem

tento víkend sme mali rozlúčku so slobodou, bolo úplne, že super, ale môj drahý prišiel s výronom, takže super do svadby dva týždne a on má obidve nohy v prdeli 😠

pekný pracovný deň vám prajem 🙂

nelia
22. jún 2009

Lax, že by????? 😕 😕 žeby si bola tehu???? To by bola paráda!!!!! 🙂 Nebudeš testovať???
Adulik, ani som sa nespýtala, ako sa máš.. ešte si na PN?
Orsul, no mňa tento týždeň čaká robota za dvoch, keďže musím zastúpiť aj kolegyňu a v piatok mám tanečné vystúpenie.. našťastie len 2 tance.. ja som nechcela vystupovať, ale baby boli neoblomné 😒

laxity
22. jún 2009

nelia...jóój kiežby si mala pravdu, ale to určite nie, pretože cca 2 týždne dozadu som bola u gynekológa a robil mi ultrazvuk a nič 😒 . Ale hrozne to bolí, pri chôdzi, pri spaní...ufff. testovať nebudem...nemá význam
nel...aké tance, my tiež chodíme na tanečnú na taký rýchlokurz kvôli svadbe, učili sme sa valčik, walz, polku ale tú priateľ akosi nezvládal...dosť rýchle na jeho nohu

orsulka
autor
22. jún 2009

lax.......no neviem s tymi prsiami, či je to normalne, mna normalne pred menzes bolia, ale ak to citiš inak ako obyčajne, tak veru skus testík, ak ti bude mrcha meskať...za to nič nedás 😉 😉

nelia....to je super....a prečo nechces vystupovať???? načo potom trenujes??? ha???? 🙂 len pekne chod... a prosim bližsie info...ake tance, kde to bude, o kolkej.... 🙂 🙂

nelia
22. jún 2009

Laxity, veď pred 2 týždňami si bola ešte pred ovulkou, tak Dr. nič nemohol vidieť... takže kľudne môžeš byť tehu... baby tu takto popisujú tehu príznaky, že ich hrozne bolia prsia.. mňa zvyknú tiež pred mrchou bolieť.. ale držím palce, síce by si nemohla na svadbe piť, ale bol by to krásny svadobný dar, nie? 🙂 🙂
Tancujem brušné tance 😝 😀 .. no a preto nerada vystupujem, lebo so svojim výkonom ešte nie som 100%-ne spokojná 😝

orsulka
autor
22. jún 2009

nelia.....ale aspon ziskaš skusenosti, ako sa citiť na parkete a tak...lebo ved je to rozdiel na treningu a na vystupeni.....a podla mna čim skor začnes, tym lepsie 🙂 🙂 takže schvalujem, že ťa kolegyne do toho tak trošku "dokopali".. 😉 hmmmmm...ja tancujem už 20 rokov teda, ale možem ti povedať, že do dnešneho dna nie som so svojím vykonom spokojná na 100% 😀 😀 😀 na to sa vobec nespoliehaj 😀 😀 😀

laxity
22. jún 2009

nel...veď to, že mňa takto bolievajú aj pred menštruáciou, ale teraz sa mi to zdá už nejak dlho, uvidím ešte pár dní 🙂 , radšej nebudem piť, to by mi vôbec nerobilo problém, veď som si to tento víkend odpila, keby som náhodou bola, tak chúďa malé po toľkom množstve alkoholu 😕

sincerity
22. jún 2009

ahojte babule....

no to je zima jak v marci!

ivkaj... drzim palce, pekne sa opatruj, myslime na teba!

adu... naozaj neviem. Skus zavolat Dr. Ty si to dala vediet aj pinterovi?

lax.... to je z chlastu..... 😀 asi ti to nabehlo do prs!

orsul... teda ten termin plati? mam si to pisat do dijara?

laxity
22. jún 2009

sincerity....tak potom aj teba bolia? 😀

sincerity
22. jún 2009

ja ziadne nemam 😀 a nevypila som toho tolkooooooo 😀

laxity
22. jún 2009

sincer...nevypila si toho toľko, ale zato ta tvoja tequila bola určite silnejšia, ako moja becherovečka 😀 aj keď len o 2%

nelia
22. jún 2009

Orsul 😀 😀 .. inak nebude to moje prvé vystúpenie, ale tréma bude určite zas 😝 .. ja to tancujem len tak pre seba (namiesto aerobicu) a začala som to aj preto, lebo to má vraj dobrý vplyv na moje "otehu" problémy.. tancujem už skoro 2 roky no zatiaľ nič 😕 .. ale veľmi ma to baví 🙂

No teda baby, tak vy ste boli také nesposlušné cez víkend??? 😉 😀 😀 .. inak priznávam sa, že aj ja som si dala pár frťanov, keďže sme boli vonku na takých dedinských slávnostiach a bola straaaaaaašná kosa.. ešte, že som mala výhovorku 😀 😀 .. no chúďa manžel si to celé odniesol, lebo bol šofér a nemohol piť 😝 ...

orsulka
autor
22. jún 2009

no tak ja som sušila hubu....na piatkovom vystupku decka úpopijali...a aj po sa išlo na jeden...a ja sofer....uslo sa mi jedno nealko pivo.....kedže som sama doma, tak ani ftťan .-)))

termin 7-9.8.2009 plati....myslím, že zatial sme vsetky, ktoré sem chodime, tak aj ideme na chatu... 🙂 🙂
už len teda ako som pisala, vyzistiť, či v terno termin bude ta chata volna -...hihihihihihihi
ja, twinsky, adu, nelia, lilienka, ivkaj, a dracek sa zatial nema ako dostat....a este ma tija potvrdit či ano al. nie...

adu, nelia a asi aj lili pojdu s partnermi.....zatim....

orsulka
autor
22. jún 2009

tu nmemáme až taku kosu...ale prave začalo liať......ako je v BA????? teda ako dopadne ten dnesny koncert Depeche...nech im neprši, lebo tem moj premokkne do kosti!!!! ☹

ivkaj
22. jún 2009

Laxi, Sincer, teda vy jste mě ale pěkně pobavily. Z pití bolavá prsa? No jestli to bylo černé pivko, tak proč ne 🙂

Já jsem ráno dostala od manži pár úkolů (něco najít na netu), ale zapomněla jsem co😵

Nelia, neboj to zvládneš! Já ti totiž fandím!!!!!!

Adu, asi to bude individuální. Tipuju tak pár dnů a asi nějaké špinění. Ale doufám, že tebe to moc dlouho trápit nebude. Kočko moc na tebe myslím a posílám spoustu sil.

Orsul, no vždyť právě komu je co do toho;o)

orsulka
autor
22. jún 2009

ivkaj.....hahahahahahahahaha, tak som zvedavá, čo mu na tom nete nájdeš... 😀 😀

sincerity
22. jún 2009

no ved so slobodou sa luci len raz....

tak si to teda pisem... ten vikend... a orsul, ak chata nebude volna, tak vymyslime nieco ine predsa, ked uz sme sa zhodli na termine! nie?

ivkaj
22. jún 2009

No tuším, že to mělo být něco se světlama, ale co, mám na to celý týden. Tak si to když tak včer napíšu 😎

Myslela jsem, jak si budu užívat na zahrádce,ale u nás je pod mrakem a docela zima 😝

Laxi, Sincer no jo, tak svoboda se zapít musí. Mě bylo kupodivu špatně až druhý den, když jsem se napila vody 😀

orsulka
autor
22. jún 2009

taká dobrá rozlučka so slobodou nikdy nemôže byt zlá 😀 😀 😀

určite by sme niečo vymysleli aj ine, lebo takto vzácne sa zhodnut na termine, to sa nestava...🙂)))) moja polovička, ked idu na panske zrazy, tak si normalne objednavaju chatu cez Limbu.....
ale ja pevne verim, že vas privitam tu, na strednom Slovensku!!!! 😀 😀

nelia
22. jún 2009

Ivkaj, veru, väčšinou ubližuje voda.. určite to nebude ten alkohol 😀 😀 😀
Aj tu leje ako z krhly 😠 😠 .. už by sa mohlo konečne vyčasiť..

orsulka
autor
22. jún 2009

nelia........vraj ked...tak najskor v stredu sa vycasi...... a vraj LETO!!!! hihihihih

lilienka13
22. jún 2009

ahojte babulky
... tak a mame po vikende 😔 ... ale nemrzi ma to az tak velmi, lebo tu na vychode bolo otrasneeeee pocasie 😝 ... ale aspon som sa dobre vyspala (nepovedzte nikomu, ale v nedelu som spala do druhej poobede 😀 😀 😀 )

... hmmm, rozlucka so slobodou - tiez mam nazor, ze si je treba poriadne uzit - ale lepsie je, ked pri nej nedojde k urazu 😉 😀 😀 ... ale ked uz, tak je lepsie, ked bude skintat zenich ako nevesta 😀 😀 ... vo vsetko treba vidiet nieco pozitivne 😉 😵

adulik76
22. jún 2009

čaute, no, tuším sme popíjali všetky tento víkend. Aj my sme si s mužíčkom dali spolu "do nosa". Mne veľa netreba a hneď som červenučká.
Už som prišla aj od dr. - všetko v pohode, od soboty som práceschopná.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre