Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
26. jún 2009

no tak do tej krcmy musime! take dobre chladene pivko, nikdy nemoze byt zle 😀

orsulka
autor
26. jún 2009

😀 😀 😀 taký dobre orosený pohár!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

to len po schodoch zideme z chaty do krčmy!!!!! 😀 😀 😀 chlapov necháme variť!!!!!! hihihihihih

sincerity
26. jún 2009

no veru.... este ze ten moj nepojde, inac by sme ostali hladne! 😀

orsulka
autor
26. jún 2009

😀 😀 😀 no...moj keby musel, tak by dačo urobil....ale inak.... nááápodobne 😀 😀 😀

sincerity
26. jún 2009

no keby musel ten moj .... snaaaad by nieco kupil 😀 😀 😀

lilienka13
26. jún 2009

sincer, orsulka: 😀 😀 😀 ... dobre som sa pobavila na vasom rozhovore o chlapoch 🙂
... no moj by urcite nieco ukuchtit vedel, lebo vacsinou si vari sam, ked chodi na kamione 🙂 ... a vie robit vyyyyyyyyyyborne palacinky, take az skoro priesvitne, ale su fakt super 😀 ... a s tou krcmou sa pridavam aj ja ... nevies, ci tam capuju tmave pivo? 😨 ... ja svetle velmi nemusim 😝 ... no ale ked tmave nebude, tak sa nejako ovladnem a dam si nieco ine 😉 😀 😀 😀

lilienka13
26. jún 2009

a isla by som aj do Bojnic, na hrade som bola 2x a v zoo 1x, ale nevadi, mne sa tam velmi pacilo, takze sa pridavam aj k turistkam 😀 😀

sincerity
26. jún 2009

babyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!
laxity ma po troch rokoch snazenia krasne dve tucne palickyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!
budem krstnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

adulik76
27. jún 2009

tak to je super, sincer, 🙂

ivkaj
27. jún 2009

Ahojte, tak mám chvilku času.

Uáááááááááá, tak to je super zpráva, že buduou mít takový úžasný svatební dar;o) Tak ať na sebe dává pozor.

Já jsem teď u rodičů v Brně, ale manža jel na severní moravu a projížděl místama kde se přehnala povodeň, psal že je to hrozné. V TV říkali, že některé děti ani nešly do školy pro vysvědčení, protože neměli co na sebe 😖 Normálně začínám přemýšlet nad tím, že když by nám tenhle pokus nevyšel, tak začnu zjišťovat jak je to spomocí pro ty lidi. Sbalit se a jet tam pomoc ulízet nebo tak něco. Zatím teda akorát pošleme peníze a můžeme si přát slunečné počasí aby těm chudákům baráky mohly vysychat.
Najednou člověku dojde, že ty naše trápení nejsou zase tak velká (i když jsou), ale že jsou na tom lidi mnohem hůř, nemají totiž ani střechu nad hlavou.
Pardón, ale nějak mě to sebralo.

sincerity
27. jún 2009

ahojte babule 🙂 prajem krasny den.

tak sme to vsetci za lax vcera oslavili 😀 Ved ona Vam urcite napise viac. Je velmi stastna, maju uzasny svadobny dar.... len musia trosku pozmenit program svadobnej cesty.... stanovat par dni urcite teraz nemoze. Tento tyzden musi stihnut doktora.

Ivkaj... ty si ktory den vlastne teraz po ET? Nejak som stratila prehlad.

Inac s tymi zaplavami je to hrozne, u vas zomrelo tak vela ludi kvoli tomu.... 😔 Je obdivuhodne, ze chces pomoct tym ludom.
Na tomto svete mame kazdy nejake smutky a trapenia ... a nikde neexistuje stupnica, ze co je horsie... ci to, ci ono.... 😔

sincerity
27. jún 2009

a este ma napadlo... ze pokial bude lax v poriadku, samozrejme ideme na stretko!

ivkaj
27. jún 2009

No jo, Sincer z tebe vlastně bude teta ;o)
Dneska jsem teprve 6 den, takže na nějaké závěry je moc brzo. Ale pořád jsem přesvědčená, že to přeci musím poznat. Tak uvidím jestli něco poznám a nebo ne.

A k tomu "stretku" já hlasuju pro všechno. Bojnice jsem viděla jenom na obrázku 🙂
Jak to ted bude s těma chlapama, kdo všechno je bere sebou? Pamatuju si akorát Adu a snad Neli?

sincerity
27. jún 2009

ivkaj... no ja dufam, ze budem krstnaaaaaa 😀 som sa nominovala
myslim, ze mojmu sa velmi nebude chciet, ale este sme o tom poriadne nehovorili, takze na 100 % neviem. Svagrik bude na tom tak isto si myslim... mozno by sme ich nahovorili oboch, neviem... moj je tak zanieteny do tej stavby, ze mu bude luto keby vynechal vikend..... 😒

orsulka
autor
28. jún 2009

lax....uprimna gratulácia...a som rada, že tie prsia neboleli z alkoholu.-)))))))))) drž sa moja.....

sincer...a kaed nepojde lax...tak ty tiež nedojdeš??????? či ako??????

nelia
28. jún 2009

Laxity, gratulujeeeeeeeeeeem 🙂))) Ja som vedela, že tie prsia Ti naznačujú niečo veľmi dôležité... 😉 🙂
Ivkaj, ano zatiaľ to vyzerá tak, že chlapa si berieme len ja a Adulik.. a ten Orsulkin možno na chvíľku dobehne 🙂
A Lax bola vlastne pár mesiacov po laparke, však? Tak to im k tomu určite dopomohlo.. paráda 🙂 🙂 🙂
Baby, my sme sa rozhodli, že ideme 10.júla do Chorvátska.. teším teším teším.. juchúúúúúúúúú 😀 😀 😀
Inak vystúpenie dopadlo dobre a včera sme boli na oslave promócií, tak som si trocha vyrazila z kopýtka.. ma tak napadlo, že aj mňa by mohli začať bolieť prsia z toho alkoholu 😝 😀 😀

A kedy má Lax tú svatbu, už tento víkend??? 😕 😕

adulik76
29. jún 2009

ahojte, prajem príjemný letný pondelok

...u mňa to vyzerá dosť zle, krvácať som neprestala a začala som viac, takže asi poputujem znova do nemocnice. ☹

sincerity
29. jún 2009

ahojte kocky 😉

orsul.... no nad tym som velmi nerozmyslala, ale asi pojdem aj sama, keby nesla sestra.... no ved uvidime.

nel.... no teda super.... aj ja by som slaaaaa.... vcera som zistila, ze mam uplny syndrom vyhorenia, som psychicky aj fyzicky vycerpana... taka dovolenka... hm.... A kam presne idete a ako?

adu ☹ , skusala si volat doktora? Nenechavaj to len tak! Myslime na teba.... Mozno aj vam by prospel nejaky ten oddych... nechystate sa niekam? - nejak si nepamatam

nelia
29. jún 2009

Dobré ránko.
Adulik, moja, len pekne choď k Dr., nech sa na Teba radšej pozrie. Dúfam, že už Ťa dajú do poriadku 😔
Sincer, veru, aj ja som už vyčerpaná a preto sa tak teším na dovolenku.. chceme ísť autom na ostrov Rab. A potom ešte budeme týždeň doma, takže 2 týždne v kuse bez práce.. no ani neviem, ako to zvládnem 😝 😀

sincerity
29. jún 2009

no nel budes to musiet nejak bez tej prace zvladnut 😀 A na Rabe su krasne plaze .... akurat vcera som citala 😉

nelia
29. jún 2009

Aj ja som čítala a kukala obrázky.. už sa neskutočne teším 🙂
A vy sa niekam chystáte? Asi kvôli stavbe ani nie, však? A neodpovedala si mi, sestra má svatbu už tento víkend?

sincerity
29. jún 2009

no my sa nechystame nikam, veru kvoli stavbe... snad sa nam podari za rok. Sestra ma svadbu teraz v sobotu 🙂

orsulka
autor
29. jún 2009

ahojte.......lax...tak nech to dobre dopadne, tento posledny slobodny týžden 🙂)))))

nelia......urcite vam bude super na dovolenke, ved ako inak by mohlo byt??? a pri mori??????? tisko závidím... 😉 😉

adulik...a ty naozaj ani nevahaj....a sup k lekarovi.....už je to dost dlho a to urcite nie je dobre....naozaj...ani nevahaj........prosiiim.....

sincerity
29. jún 2009

nel... a este som zabudla, ano lax bola na laparke tusim v januari.... ono to urcite pomohlo, vypalili nejake tie male loziska endometriozy, k tomu tie cinske vitaminy, okrem toho vypustili tehotenstvo z hlavy, zamerali sa na svoju svadbu, svadobnu cestu... na moje ivf... a prislo to! 😀

orsulka
autor
29. jún 2009

sincer......mas uplnu pravdu 🙂 🙂 🙂 ja som rada, že sa to v tejto temičke pohlo smerom VPRED!!!!§ dakujeme LAX... 😀 😀 😀 😀

sincerity
29. jún 2009

veru.... a teraz je na rade ivkaj.... potom vy na jesen.... a potom nakoniec ja 😀

nelia
29. jún 2009

Veru baby, už na sebe musíme trocha popracovať, nech nekazíme pozitívny trend 😀 😀 .. Ivkaj, počuješ??? Musia to byť // 🙂 . A ozaj, ty si chcela testovať na manželov sviatok... kedy to je? Či už bolo?

orsulka
autor
29. jún 2009

ivakj už asi dnes sla do prace...alebo sa mylim? už fakt neviem......ale ozvat by sa mohla, ako dopadol manželov svátek.....a možno aj testik... 😉 😉

adulik76
29. jún 2009

ahojte, tak som naspäť, dr. ma skontroloval ultrazvukom, zobrali mi krv na HCG - mala som 123 a povedal, že to je v poriadku. Môžem ešte krvácať tak 7-10 dní, mám si dávať ascorutin (vitamín C). Takže mi neostáva nič iné, len kúpiť plnú igelitku vložiek 😒

nelia
29. jún 2009

Adulik, to mi je ľúto 😒 .. ale pozitívne je, že je to v poriadku a nemusia Ťa zase čistiť.. je to asi malá útecha, ale po zamračenej oblohe vždy vykukne slniečko 🙂 a ty to zvládneš, pretože si silné žieňa 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre