Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
14. apr 2009

Dobré ránko 🙂
Nebodaj som tu dnes prvá.... 😕 😕
Orsulka ako???? Už si doma?
Sincer, dík, si zlatá 😉

ivkaj
14. apr 2009

Dobré ránko;o)

Nelia, gratuluju k prvenství😉 Víkend byl krizový i u nás, nic si z toho nedělej. Každá mámeobčas slabou chvilku. Ale jsme silné ženy a něco přeci vydržíme 🙂

Andulik, tak jak jsi dopadla na měření? Doufám, že všechno klape jak má!

Sincer, kdy vy vlastně roztočíte kololoč kolem IVF?

Orsul, že ty jsi se nám zapomněla v Londýne 😎

A co naše ostatní těhule, snad na nás nezanevřely 😕

sincerity
14. apr 2009

ahojte kocky 🙂

no veru adu asi vyspava, ked kuriruje toho muzicka, okrem toho stimulka... nech si pekne pospi.
ivkaj... my cakame na schvalenie ziadosti, ze dr nam povie vsetko neskor. tak uvidime

jujuju
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelia
14. apr 2009

Ivkaj, veru, sme silné 😉 😀
Sincer, čo Ti to tu vymazali???? 😕

adulik76
14. apr 2009

sincer, nevyspávala som, bola som vo FC. Takže OPU vo štvrtok a budúci týždeň transfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😵

ivkaj
14. apr 2009

Andulik, a co jinak, co počty a OHSS????

sincerity
14. apr 2009

co mi to tu vymazali? 😅 ved som nic nepisala! uz mi asi hrabe....
aha adu... ja som zabudla 😕 , prepac 😔 ale tesim sa s Vami!

adulik76
14. apr 2009

počty neviem, ani to nepočítal, povedal, že je to v poriadku a OHSS je tiež OK. Možno to bol len planý poplach. A čo som ja videla tie vajíčka, tak ich tam mohlo byť cca 10-15 celkovo, čo si myslím, že je celkom dobré

ivkaj
14. apr 2009

Adu, tak to je super, a jak to tak vypadá, všechno je na nejlepší cestě 😵

lilienka13
14. apr 2009

ahojte babulky ... tak uz je po sviatkoch 🙄 ... no co uz, ale aspon je kratky tyzden 😉

vsetkym vam drzim palce, aby vam vyslo to, co vas caka a aby vam tiez zacali rast bruska - ale nie od jedla 😀 😀 😀

inak mimochodom co je to OHSS? zase sa prejavujem ako amater, ale co uz... 😅 😵

nelia
14. apr 2009

Adulik, to je paráda 🙂 🙂 🙂, moc sa teším 😉
Sincer, ja som to poplietla.. to vymazali niekomu inému 😝
Lili, OHSS je tuším hyperstimulačný syndróm, k nemu zvykne prísť vtedy, keď má žena PCO (polycystické ováriá) - no asi Ti to Adulik vysvetlí lepšie. Pod tým PCO si ja laicky predstavujem to, že žena často nemáva ovulku a tie neprasknuté folikuly sa premenia na nejaké cysty na vaječníkoch... ale možno sa mýlim 😕

adulik76
15. apr 2009

Neli, myslím, že si to vysvetlila na celkom požadovanej úrovni. 🙂
Babule, trocha sa na zajtra bojím, ale aj sa teším. Som fakt zvedavá, koľko budeme mať bojovníčkov.

A................................dobré ránko, prajem.

Orsul, bubáčik, čo je s tebou?

nelia
15. apr 2009

Dobré ránko 🙂
Orsulka, už by si sa veru mohla ozvať... kedy sa vlastne Orsulka mala vrátiť z Londýna?
Adulik, Tvoje pocity sú podľa mňa normálne. Držím silno palce, aby boli bojovníčkovia kvalitní 🙂 . A manžel ide tiež zajtra na "odber"? Alebo ako to vlastne prebieha???

ivkaj
15. apr 2009

Dobré ránko;o)

koukám, že je nás tu čím dál tím míň. Kdepak se všechny touláte? 😕

Adu, přeju hodně štěstí na kontrole 😵

adulik76
15. apr 2009

Ivkaj, ja už idem zajtra na OPU. 😵
Neli, mužíček ide so mnou zajtra, aj on tam má nejakú "prácičku" 😀 😀 😀

sincerity
15. apr 2009

ahojte kocky 😉

tak ja som dnes bola brigadovat na pozemku a skoncila som z obviazanou nohou a dedko moj tiez 😅

Adu, budeme na teba silno mysliet zajtra! Takze aj odber spermii sa robi presne v ten den?

nelia
15. apr 2009

Sincer, čo sa Ti stalo?
Adu, tak vám držím palce obom 😉

ivkaj
15. apr 2009

Adu, v kolik máte nástup? Jestli mě zrovna nebude zpovídat genetik, budu na tebe moc myslet a držet palce.

Sincer, co jste proboha prováděli????

nelia
15. apr 2009

Ivkaj, takže zajtra idete na tú genetiku? Aj vám držím palce, nech to dobre dopadne a nech do toho môžte šupnúť čím skôť 🙂
Mne sa už tiež blíži konzultácia v CAR-e (v pondelok), tak som zvedavá, ako to dopadne a na čom sa dohodneme 😕

sincerity
15. apr 2009

co sa tyka mojej sikonosti... len som sa tak silno udrela do zily na pistale, ze mi strasne navrela, ze jaky kopec, normalne asi ....1 a pol centimetra na vysku a desat na dlzku, to som este nevidela. 😕 ... ja mam s cievami problemy, dufam, ze to bude ok a dedo tomu zase kara pricvakla zilu, ze krvi striekaloooo, plna ponozka krvi, no strasne volaco... tak teraz obaja odpocivame.

ivkaj... aj tak nechapem na co musite ist na tu genetiku....
nel.... vy tusim idete tiez do ferticentu? Som aj ja zvedava..... ak pojdete na ivf... tak to tu budeme mat teda dost po sebe!

ivkaj
15. apr 2009

Sincer, no tak hlavně že jste to všichni ve zdraví přežili ! A příště buďte víc opratrní😉

No a my jdeme zítra na genetiku. Budu smlouvat, aby výsledky byly už za 13dní. Abych stihla prohlídku a případný rozpis stimulky před MS. No jsem zvědavá jestli se mnou budou mít Dr. soucit 😕

Nelia, a ty jdeš na konzultaci sama nebo i s drahou polovičkou?

adulik76
15. apr 2009

No, babule, zajtra o 7,30 to začne 😉

nelia
15. apr 2009

Sincer, tak to si fakt šikuľka 😉 .. dúfam, že sa raz-dva dáš dokopy..
Ja idem tiež do Ferticentu a myslím si, že Dr. mi navrhne IVF, už minule mi to navrhol (cca. pred rokom), ale ja som ho nahovorila ešte na jedno IUI a potom som musela na laparku a na tú som sa odhodlala až v januári.. hmm
Ivkaj, ano idem aj s polovičkou, veď aj jeho sa to týka 😉
Adulik, držím veľmi palce.. a nie je možné, že by bol transfer v pondelok? Lebo ja idem práve vtedy do Ferticentu 😕

adulik76
16. apr 2009

neli, na to som už aj ja myslela, že čo keby sme sa tam stretli. Ale ešte neviem, kedy bude transfer. Baby, som hladná jak vlk.

Dobré rááááááánko, prajem.

ivkaj
16. apr 2009

Adulik, myslím na tebe, ať to jde co nejlíp !!!

nelia
16. apr 2009

Dobré ránko 🙂
Jaj Adu, ty teraz nemôžeš jesť pred narkózou, čo? Myslím na Teba!!!!!! 🙂 🙂 🙂

adulik76
16. apr 2009

Aďula sa akurát prebrala, pozdravuje vás a odkazuje, že to uspanie bolo fakt dobré. Zobrali jej 10 vajíčok, zajtra sa uvidí, koľko bude embrií.

Martin

ivkaj
16. apr 2009

Martine, díky za zprávu. Moc ji pozdravuj a vaše vajucha taky, ať jsou to pěkní vzorňáci!!! 😉

nelia
16. apr 2009

Martin, dík za info a pozdravujeme 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre