Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
16. apr 2009

Baby, kde sa všetky túlate????????????? 😠 😀
Orsulka, ozvi sa náááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám ☹

orsulka
autor
16. apr 2009

už som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!§§
ahojte lasky moje krááásne......cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk

ivkaj
16. apr 2009

No já už jsem zpět z vyšetření. Paní doktorka moc milá, jen jsme jako obvykle čekali hodinu a to jsme byli objednaní a přišli včas (prý na rozdíl od jiných pacientů). Dr. s námi probrala nemoci v rodině, nabrala krec a za ěmsíc (nejdřív) si máme zkusit zavolat o výsledky. Docela jsem se divila, protože mě v CARu řekli do dvou týdnů. No nenadělám nic, přednost pochopitelně mají ty vzorky, kde se bádá genetika nenarozených mimin. I když pro nás to znamená, že se ke stimulce dostaneme nejdřív tak za dva měsíce 😝
A to přemýšlím, jestli to necháme až na podzim a v klidu si neužijeme snad poslední "bezdětnou" dovču. Musím si to nechat projít hlavou.

Ale hlavně že je venku krásně;o)

orsulka
autor
16. apr 2009

ivkaj...aho... 🙂 🙂 to ste boli na genetike?????? my sme cakali na vysledky 6 týždnov.......
ADULIK!!!!!!! dievčatko....tak si na atom ako aj ja 10 vajicok...to je skvely vysledok...velmi sa tesim.... 🙂 🙂

ja som dievčatka pred Londynom urobila ten teh. test a bol negativny.....tri dni pred tym som tak čudne spinila a pred odchodom som chcela vedieť na čom som...ved som vam to aj pisala.......na druhy den som už normalne dostala menzes, trval tak normalne a bol dost silny...!!!!!!! zajtra som mala ist na kontrolu, ale som si to presunula na pondelok, zajtra pojdem do prace, aby som čo to dobehla......ono teraz to už je jedno, kedy mi tu krv zoberu.....
pravdu napisať, tože som odcestovala , bolo pre mne valmi dobre.... viem, že by som to doma preplakala, a takto som stale bola niečim zamestnana......dochádza mi to tak viac až teraz, ked už som doma.....
prileteli sme v noci, takže od rana vybalujem preiem, varim...a podobne kraviny, takaže som v tom normalnom kolobehu......a preto sa tak trochu zle citim......ale aj to prejde....

adulik76
16. apr 2009

dobré ránko, babulky

Konečne som sa dostala k PC - doteraz som totiž vyspávala 😀

Orsul, babulka, to mi je fakt ľúto. Ostalo vám niečo aj na mrazenie?

nelia
16. apr 2009

Orsulka, som veľmi rada, že si sa nám konečne ozvala.. stratená duša naša 😉 ... je mi to moc moc ľúto, ale nie sme tu preto, aby sme sa ľutovali, ale skôr povzbudzovali, nie? Verím tomu, že ty si silná ženská a prekonáš to, aj keď to je bohužiaľ ďaľšia rana osudu 😒 A rozmýšľala si, čo ďalej? Alebo je ešte priskoro? A som veľmi rada, že si si ten Londýn užila 🙂
Adulik, dobréééééééé ránko 😉 😀 ... gratulujem k úrode a prajem jej veľkú plodnosť 🙂 .. kedy si máš volať ako sa to vyvíja??
Ivkaj, tak to možno počkáš na mňa a budeme stimulovať spolu, čo ty na to? 😉

dracekmracek
16. apr 2009

ahoj holky,

orsulko,prdelko moje moc mě to mrzí ☹ nevím co říct...snad jen že musíš být silná,věřím že jsi...a jednou se určitě podaří........určitě.....až přijde řada na to správné vajíčko.....drž se

ivkaj
16. apr 2009

Orsul, zlato, moc mě to mrzí! Jeslti si budeš pořebovat postěžovat, jsem jedno velké ucho 😅
No i my budeme na genetiku čekat 6týdnů (i když v CARu slibovali dva) tak právě přemýšlím, jestli se do stimulky vrhat v létě nebo to nechat na podzim. Uvidím až budu mít chladnou hlavu.

Adu, a co ty? Jak je? Doufám, že o tebe mužíček náležitě pečuje! 😉

sincerity
16. apr 2009

ahojte kocky, az teraz som sa dostala na net, cely den sme makali na pozemku ...

adu super! A pozdravujeme aj buduceho tatina a drzime palce!

dracekmracek
16. apr 2009

adu tak bomba ať jsou velcí bojovníci 😵

adulik76
16. apr 2009

no, sincer, odkázala som tvoj pozdrav budúcemu tatinovi a on na oplátky pozdravuje všetky budúce maminy 😵
Baby, ste všetky také strašne zlaté a som rada, že som na vás natrafila.

Ivkaj, mužíček sa o mňa príkladne stará a ja si to teraz vychutnávam 😉

Neli, o stave a počte embryjok mi zavolajú zajtra z centra o 9,00

sincerity
16. apr 2009

ahojte

orsulka.... 😔 tiez ma to velmi mrzi, prajem hodne sil aby to rychlo prebolelo a mala si ich do dalsich snov!

adulik76
17. apr 2009

dobré ránko, tak a máme tu piatok 🙂

nelia
17. apr 2009

Dobré ránko 😉
Veru, veru, piatok je tu 😀 😀 😀 ... Adulik, potom nás priebežne informuj ako sa darí malým bojovníkom.
Baby, čo všetko ste potrebovali pripojiť k žiadosti do poisťovne?

ivkaj
17. apr 2009

Dobré ránko;o)

Adu, dej vědět jak to vaše potomstvo na tom je. Jsem moc zvědavá a držím palce!

Sincer, doufám, že včerejší úřadování na pozemku se už obešlo bez úrazů! 😉

Nelia, jestli ti IVF vyjde na červen, tak v tom budeme spolu. My jsme včera s manžou zasedli ke kalendáři, spočítali co a jak vychází (čistě teoreticky, protože u nás dvou už jeden nikdy neví kde se zase objeví nějaký ten zádrhel) a dopočítali jsme se k začátku června. No a když by to nejklaplo, naplánujeme si dovču, přes léto nabereme sílu a a podzim by jsme se na to vrhnuli. Ale to jsou všechno jenom plány a život může ještě zaúřadovat 😎

Katus, gratuluju k srdíčku. Doufám, že to nejhorší už máte za sebou a budete si to pořádně užívat 😵

adulik76
17. apr 2009

Tak, babulky, máme 6 embryjok, transfer bude v utorok o 12,00

orsulka
autor
17. apr 2009

ahojte...kedže som prvy den v praci, tak som tu trosku upratovala papiere zo stola a vybavovala čo bolo treba, ale už som to ako tak zvladla, tak sa hned hlasim... 🙂
vsetkym dakujem za podporu....ste pokladiky... 😉 😉
ADULIK....super....teraz len krasne rastu, kedže ET bude v utorok mate teda predlženu kultiváciu, vsak????? volat budeš zas zajtra???????

katuska moja......som štastná, že vám dari......len tak dalej pekne pomaličky v klude, vsetko už teraz pojde tak ako má 🙂)))))))))

nelia
17. apr 2009

Orsulka, som rada, že vidím úsmev na Tvojej tvári 😀 😉
Adulik, to je super.. tak sa síce v pondelok nestretneme, ale hádam niekedy inokedy... nech sa bojovníci pekne vyvíjajú.
Ivkaj, tak keď sa s Dr. dohodneme na IVF, tak to bude asi najskôr v júni.

orsulka
autor
17. apr 2009

boooooooooože baby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak Vam vsetkym držím place!!!!!!!! silno silno silno!!!!!!!
začinam s ADULIKOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nelia...som si precitala tvoje motto......a idem sa podla neho riadiť.... 🙂 🙂 🙂 🙂

adulik76
17. apr 2009

babule, mám stále tlak v podbrušku, obávam sa OHSS, tak už som volala do centra a povedali mi, že mám veľa piť. Veď sa stále nadájam, pijem, čo mi príde pod ruku 😝 . Zajtra, ak budem mať opäť problém, tak volám dr. nech ma skontroluje. Pre istotu.

orsulka
autor
17. apr 2009

adu.....zlatko dufam, že to bude ok.....tak dobre, že pijes......len tak dalej..... a určite ak sa to nezmeni volaj a chod nech ťa skontroluju......dufam, že to nebude OHSS.....!!!!!!!!!!!

adulik76
17. apr 2009

Aj ja dúfam, že to nebude OHSS, no pri mojom šťastí musím rátať aj s tým. Už vyzerám ako sud, čo sa stále nalievam. Ešteže nežblnkocem, keď chodím. 😀

orsulka
autor
17. apr 2009

😀 😀 😀 tak ale humor ťa neopušťa a to je fajn......v každom pripade, ak by ti bolo horšie kludne aj pohotovosť.....dobre????? nie je to sranda.....
a este si to vobec nepripusťaj v myslienkach, jednoducho tie vajecniky sa musia dostať do normalu a pojde to postupne den po dni.....takže to može aj pobolievať....mna po odbere tiež bolelo cele podbrusko.....

adulik76
17. apr 2009

a koľko ťa to bolelo?

orsulka
autor
17. apr 2009

adu.....aj zo dva dni..... a ledva sa stihlo spamatať, tak po ET som ho v podstate tiež satle citila.....

lilienka13
17. apr 2009

ahojte babulky... tak vam vsetkym drzim palceky, aby sa podarilo, co sa ma podarit 😉

konecne je tu piatok. zajtra budem spat aspon do obeda, aby som dohnala svoj deficit spanku ... to tehotenstvo ma akosi vycerpava 😉 😀 ... samozrejme myslim to v dobrom 🙂

v utorok som objednana na poradnu a uz dostanem matersku knizku, tak aspon na papieri budem mat pocit, ze som tehotna 😀 😀 😀

orsulka: mrzi ma, co sa stalo. v poslednom case som citala o zenach, ktorym sa narodili postihnute deti a tak ma napadlo, ze mozno to vase babatko tiez nebolo uplne zdrave a preto to tak dopadlo 😔 ... asi to nie je velka utecha, takto o tom premyslat, ale mozno ti to pomoze... 😅 ... aspon dufam 😵

adulik: gratulujem a drz sa moja, neboj vsetko bude dobre 😉

neli: ako sa dari?

sincerity
17. apr 2009

ahojte kocky 😀

tak ja mam dnes poobednu, tu stvrdnem minimalne do osmej. Dnes to bolo na nasom pozemku uz bez urazov, takze pohoda, noha uz neboli, makala som jak drak, reku kym mozem, ved zachvilu mozem byt tehotna a to uz budem len dirigovat chlapov 😀

adu, tesim sa s Vami! A kvalitu vies? ci to vo ferticente nehovoria?

nel.... no nechceli nic len ziadost od lekara a ziadost od nas. Obe sme spisali u dr a odviezli do zdravotnej poistovne.

Baby, ved mi dnes volali z tej poistovne, ze tam mam nejaky nedoplatok! Tak sme tam boli, ale nemali uz otvorene. Tak skusime v pondelok, ze sa to tam da vyplatit hned a potom by ze nemal byt problem so schvalenim. No nema ma porazit 😅 !

adulik76
17. apr 2009

To je zaujímavé, že hneď prišli na nedoplatok. Asi keď majú dať nejaké peniaze na teba, najprv ťa riadne prelustrujú. Hnusáci. Sincer, o kvalite neviem, sami mi to nepovedali a ja som sa zabudla spýtať. Ale pri odbere mi aspoň povedali, že som mala 10 pekných vajíčok. Len toľko.

sincerity
17. apr 2009

presne, potvory jedny... no som zvedava, rychlo to vyplatim nech to uz schvalia a mam s nimi pokoj!
Tak ked povedali, ze pekne, tak to bude ta najlepsia kvalita 😉

adulik76
17. apr 2009

To dúfam, že to bude v poriadku. Ktovie, čo teraz moji drobci asi tak robia????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre